Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [31.10.2017/NEWS] Siwon nie będzie brał udziału w promocji
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[31.10.2017/NEWS] Siwon nie bedzie bral udzialu w promocji
Author Message
teitatoo
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Posted:    [31.10.2017/NEWS] Siwon nie będzie brał udziału w promocji [ !!! ]

[center][img]https://s1.postimg.org/2snotnfxz3/Super-_Junior-_Siwon.jpg[/img]

[b]Super Junior[/b] ogłosiło, że [b]Siwon[/b] nie będzie brał udziału w promocji nowego albumu.

[b]Label SJ[/b] ogłosiło: "[i]Witajcie. Tu Label SJ. Mamy przykrość ogłosić smutne wieści wszystkim fanom, którzy z niecierpliwością szykowali się na długo wyczekiwany comeback Super Junior. Niestety Siwon nie będzie brać udziału w promocji ich ósmego albumu '[b]Play[/b]', który ukaże się 6. listopada. Przepraszamy wszystkich, którzy oczekiwali tego comebacku i prosimy o dalsze wspieranie nowego albumu Super Junior. Dziękujemy.[/i]"

[/center]

[size=10]Source: allkpop.com
PL Trans: teitatoo |superjunior.pl[/size]

No więc tak... Bardzo smutno, że postąpili w ten sposób, ale Koreańczycy to Koreańczycy i wydaje mi się, że to było jedyne pokojowe posunięcie, które Label SJ mogło zastosować. Ktoś coś, jakaś akcja wspierająca?? :(

nenn
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Posted:     [ !!! ]

Jestem przekonana, że gdyby nie to, że MV i album został nagranym zanim wybuchła afera, to Siwona w ogóle byśmy nie zobaczyli/usłyszeli. Żal SM i żal Label SJ za takie zagrywki ...

Saramizu
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)

Ja nadal w dużej mierze uważam, że to częściowo Siwona decyzja... Ale mniejsza o to, gdyby ta sprawa się pojawiła sprzed nagrywania albumu, to jestem pewna, że nie tylko Siwona by nie było, ale i comebacku również...

Ayusia
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD

Biedny Siwon.. Zgadzam się z Saramizu że być może on sam tak chciał, wiedział co go może czekać... Szkoda mi go, chociaż reszty chłopaków bardziej... A jako osoba która panicznie się boi psów to na Siwona jestem odrobinę zła...

slona
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy

Niech się w d... pocałują..... to nie jest comeback Super Junior..... jakiś unit sztucznie utworzony.... reszta powinna założyć unit- Super Junior Wyklęci....

Nawet nie wyobrażam sobie jak sie czują chłopaki....

Ania

Kocham SuJu od: 10.05.2010

"Mało nas, mało nas do pieczenia chleba..." chodzi mi po głowie odkąd pojawiają się kolejne informacje o członkach zespołu, którzy zostają z niego wykluczeni. Nie ma ludzi świętych i nie podoba mnie się to jak postąpiono z Kanginem, Sungminem i teraz z Siwonem. Co to za powrót zespołu? Żal serce ściska jak się na to patrzy. :(

Naoni
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010

Po prostu cudowna informacja... :(
Z jednej strony trochę to rozumiem, ze względu na tę aferę z Bugsy'm, ale z drugiej strony jest mi okropnie przykro, że tuż przed comeback'iem się wykruszają. Najpierw Heechul, który ze względu na stan nogi nie będzie mógł tańczyć... A teraz to. Ehh.

Ayusia
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD

Z 13->11->9->7->6(5)! Ciężko uwierzyć, że do tego doszło... Wiem, że mamy jeszcze +2 ale ich nie wpisałam tutaj bo Oni (NIESTETY!) nie występowali z resztą i nie wiadomo czy kiedykolwiek będą :-| Szkoda że ich nie dali do tego comebacku, choć z drugiej strony Hejt by był pewnie straszny :shock: Coś mnie za serce ściska kiedy przy Black Suit widzę ich tylko piątkę (no szóstkę na chwilę)... Slona ma rację, to jakaś dupa a nie comeback :-/ Jakaś Podgrupa Ocalonych się zrobiła..

teitatoo
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011

Ale powiem Wam, że na początku jak są tylko w piątkę to zawsze chce mi się płakać, szczególnie, że przed nimi chwilę jest 13-osobowe 7teen ....

slona
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy

[quote="teitatoo"]Ale powiem Wam, że na początku jak są tylko w piątkę to zawsze chce mi się płakać[/quote] mi też ...dlatego wolę jak na scenie są tancerze ...wtedy tak serce się nie ściska....

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: