| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[29.11.2017/TRANS] List Ryeowooka z albumu 'Play-Pause ver.'
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-12-02, 22:07   [29.11.2017/TRANS] List Ryeowooka z albumu 'Play-Pause ver.'

Cytat:
Do moich drogich E.L.F. :>
Cześć~ ^^ Tu Super Junior Ryeowook! Jak się macie? Pomimo, że piszę listy każdego miesiąca odkąd jestem w wojsku, mój własnoręcznie napisany list specjalnie został dodany do tego albumu, więc ponownie trzymam długopis i piszę każde pojedyncze słowo z wdzięcznością.
Ponieważ jest to główny album, chcieliśmy, aby zawierał miłą melodię i coś dobrego do tematów rozmów dla Was wszystkich.. I wspaniałe zdjęcia~
Hyungowie, pracownicy i rodzino SM, którzy łamaliście sobie głowy i ciężko pracowaliście podczas przygotowań, naprawdę ciężko pracowaliście. Dziękuję również wszystkim tym, którzy pomogli mi, aby mój udział w albumie mógł być możliwy.
Piosenka, w której mam swój udział <Shadowless> to demo, które Yesung-hyung, Kyuhyun i ja słuchaliśmy i nagraliśmy lata temu, to piosenka, którą miłujemy i cenimy (nagrana po licznych poprawkach. Zaczęliśmy ją śpiewać dopiero, gdy wszyscy z nas byli nią usatysfakcjonowani.. Ha!).
Ten 8 album został złożony kawałek po kawałku, zupełnie jak moja koszula uszyta na miarę! Jest tak ciepły, jak ciepły jest uścisk matki~
Mam nadzieję, że wszyscy ją polubią i poczujecie sens, kryjący się za nią~ Byłoby miło, gdybyście pomyśleli o mnie, słuchając tej piosenki, oraz abyście zostawili cały stres za sobą i abyście byli szczęśliwi. Ta piosenka będzie również moim największym wsparciem, w czasie gdy jestem w wojsku.
Dziękuję wszystkim, którzy czekają i myślą o nas~ Mam nadzieję, że będą Was spotykały same dobre rzeczy!
~ Kocham Was :>

PS.: Bierzcie witaminy!!
Aż do teraz, było SuJu maknae-line Ryeonggu, który teraz odbywa służbę wojskową k.
Główny wokal, najlepszy wygląd, mający niewielkie zdolności taneczne.. ale pragnący zostać głównym tancerzem..
Super Junior Ryeowook!

2017 Listopad

Źródło: KissRyeoWook
ENG Trans by: @ryeowookyy
PL Translation by: Saramizu @superjunior.pl
Take out with all credits.
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2017-12-05, 21:35, w całości zmieniany 2 razy  

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2017-12-05, 21:29   

Saramizu napisał/a:
Ten 8 album został złożony kawałek po kawałku, zupełnie jak moja koszula uszyta na miarę! Jest tak ciepły, jak ciepły jest w uścisk matki~
- pięknie to napisał <3333333

Saramizu napisał/a:
Główny wokal, najlepszy wygląd, mający niewielkie zdolności taneczne.. ale pragnący zostać głównym tancerzem..
Super Junior Ryeowook!
- no w sumie chętnie zobaczyłbym większe możliwości taneczne naszego małego księcia ;) <3333333

Słodziak Kochany <3333333333
Ostatnio zmieniony przez Katy 2017-12-05, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-12-06, 16:37   

Saramizu napisał/a:
Główny wokal, najlepszy wygląd,
mój skromniś.....

Odpowiedz do tematu