| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[31.12.2017/TRANS] Piętnasty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)

Wysłany: 2018-01-01, 20:51   [31.12.2017/TRANS] Piętnasty list Ryeowooka do ELF

Cytat:

Do wszystkich, których kocham :>
ELFy, jak się macie? To ostatni dzień grudnia^^
Pełen wydarzeń rok 2017 właśnie się kończy i nowy 2018 rok nadchodzi, dobrze się do niego przygotowaliście?
Mając możliwość spotkać wszystkich za pomocą tego listu, czyni ten dzień dobrym dniem.

Porządkuje też swoje uczucia, myśląc o rzeczach. które się wydarzyły w wojsku~ ciężary, o które się martwiłem i stanowczo je odsyłałem (od siebie), Myślę o nich ponownie i rozważam. Także czynię przygotowania, aby być lepszą osobą. Rzeczy, o których nie mogę powiedzieć... prostowanie relacji międzyludzkich... naprawdę... w momencie osiągnięcia 32 lat, ponieważ wygląda na to, że rośnie tylko liczba, czuję się zażenowany i mam wiele przemyśleń.

Aczkolwiek chciałbym pozwolić im odejść w trochę łatwiejszy sposób.. w odrobinę bardziej chłodny, tak jakby nie miały miejsca, czasami próbuję poważnie o tym myśleć i w kółko zastanawiam się, w którym momencie rzeczy obrały zły obrót~

Mimo tego, te zmartwienia znajdują rozwiązanie, gdy myślę o naszych ELFach, więc jestem bardzo wdzięczny. Zawsze jest jutro, którego można wyczekiwać, dlatego czuję ulgę. Dziękuję! Bardzo mocno~^^

Jeśli nasze ELFy, także posiadają ciężar w swoich sercach, albo jeśli czujecie się zmęczeni lub przytłoczeni, mam nadzieję, że rozejrzycie się wokół siebie i odnajdziecie rzeczy, za które jesteście wdzięczni i spędzicie koniec roku w ciepłej atmosferze. 2017 był dla mnie rokiem pełnym głębokim przemyśleń.. wszyscy także przeżywajcie w wyjątkowy sposób każdy dzień w roku, dobrze?

Czas ucieka znacznie szybciej, niż się spodziewałem, to powoduje, że myślę: "nie powinienem właściwie wykorzystywać ten czas?~ Będąc wdzięcznym za błahe rzeczy?” Byłoby dobrze, gdybyśmy mogli powitać 2018 rok z takim sercem.

Kilka dni temu, moje serce bardzo bolało z powodu smutnego wydarzenia, ale dzięki pocieszeniu jakie otrzymałem od wszystkich, teraz już jest w lepiej. Dziękuję wszystkim, którzy się o mnie martwili i mam nadzieję, że wszyscy będą się modlić za Jonghyuna, aby miał się dobrze w niebie. Spoczywaj w pokoju.

Na koniec, dziękuję że czekacie i czytacie moje comiesięczne pozdrowienia. Mam nadzieję, że wszyscy nie zachorują i będą mieć ciepły nowy rok, zakończę na tym list.

PS.: Napiszę ponownie. Szczęśliwego Nowego Roku!! Kocham Was :>

2017, Grudzień..
Ryeowook ^^

Źródło: superjunior.smtown.com
ENG Trans by: @cheeryeos
PL Translation by: Saramizu @superjunior.pl
Take out with all credits.

PS.: Kolejność listów Ryeo jest liczona bez tych specjalnych (czyli nie liczyłam ani tych rocznicowych, ani tego z albumu Pause). To tak w celu wyjaśnienia ;).

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-01-03, 10:02   

Początek listu.... tak jakby trochę Ryeo czuł sie starym kawalerem...? albo jakoś w prywatnym życiu nie poszło mu tak jak chciał? Pewne jest że coś Go "gniecie" .....
Nie mógł nie wspomnieć o koledze zmarłym.... nie wiem czy blisko byli, ale na pewno sie znali od wielu lat....i Ciastek na swój sposób to przeżył... ( na pożegnaniu był?)
Dla Ciebie Słonko również Szczęśliwego Nowego Roku.... szczęśliwszego niż poprzedni.

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)

Wysłany: 2018-01-04, 21:36   

slona, no cóż jest w podobnym wieku co ja, nie dziwię się, że zastanawia się nad pewnymi rzeczami, uczuciowymi pewnie też. Na pewno mu ciężko w wojsku... na zdjęciach się uśmiecha, ale czy to znaczy, że jest mu łatwo? Myślę, że nie. Wojsko to nie wycieczka szkolna... pewnie nie raz miał dość, niemniej jest silny.
Co do Jonghyuna niestety nie był na pożegnaniu. Wolne dopiero co wykorzystał na SS7, aby pójść wspierać SJ, nawet nie mógł zostać na 3 dzień bo musiał wracać. A wiadomo, że tragedia wydarzyła się dzień później... Do tego musiał występować w eventach, które wojsko zorganizowało... Na pewno mu było z tym ciężko... Na zdjęciach się uśmiechał, ale coś w jego twarzy, oczach mówiło mi, że jest smutny, zmęczony...
Niemniej jeszcze tylko 6 miesięcy... pół roku i będzie w końcu z nami <3.

W ogóle to naprawdę musiał czekać do ostatniego dnia miesiąca T.T? Już myślałam, że nie da rady napisać... Czy on musi mnie tak w niepewności trzymać >.<...?

Odpowiedz do tematu