| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[31.01.2018/TRANS] Szesnasty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2018-01-31, 13:44   [31.01.2018/TRANS] Szesnasty list Ryeowooka do ELF

Cytat:

Od Super Junior Ryeowook

Szczęśliwego Nowego Roku! Happy New Year!* :>

Od zeszłego roku, kiedy to obiecałem pisać listy co miesiąc, dzisiaj również niezawodnie <naklejka zegara> piszę do Was pierwszy list w 2018 roku. Dziękuję ^^.

Naprawdę, sama myśl, że są osoby, które będą czytać ten list, myśleć o mnie i tęsknić za mną, czuję się niezmiernie wdzięczny. W przyszłości, nie zapomnę tego i poświęcę czas na szczere przygotowania. Tak naprawdę, pisałem ten list kilka razy, poprawiałem, przepisałem na czysto i po powtórzeniu tego, zeskanowałem go do wrzucenia na stronę... Skan nie wyszedł dobrze (kolory się zmieniły... papier się zmiął.. jestem smutny T.T). W każdym razie... to serce (uczucia) jest najważniejsze~ Wierzę, że to zrozumiecie~

32 lata...<naklejka z napisem „Hello”>

Tak jak radośnie przywitałem nowy 2018 rok, tak również witam poranek będąc 32latkiem. Do teraz, radzę sobie dobrze. Nawet raz nie złapałem przeziębienia**. Ponadto panuje grypa, a temperatura wciąż utrzymuje się poniżej zera... czy wszyscy są zdrowi? TT Ostatnio, dobrze się odżywiając i ćwicząc, miałem dobre myśli, że zdrowo i silnie~ spędzam moje dni... ELF nie możecie chorować! Bierzcie witaminę C! <dwie naklejki gwiazdek>

Aktualnie, praktykuję śpiew przez długi czas~ Pośród moich następców, jest przyjaciel, który chciałby zostać piosenkarzem, więc ćwiczymy razem~ Dzielimy razem (nasze doświadczenia?) i troszczymy się o siebie. Także wspomnienia z przeszłości nachodzą moje myśli ^^. (mam nadzieję, że Jinyong wkrótce będzie miał okazję poruszyć serca wielu ludzi swoim głosem i historią!! Wielkie wsparcie (dla Ciebie)) <naklejka „Dream come true”>. Podczas gdy razem ćwiczymy i podczas samotnych praktyk, martwię się o styl śpiewania i próbuję różnych sposobów.

<na samej górze strony> Do ELF, które kocham :>

Pomimo, iż śpiewam już 10 lat, teraz wydaje mi się, że mam okazję, aby przejść do następnej fazy. Myśląc o tym, w przeszłości także miałem zawsze tego typu zmartwienia i za każdym razem, gdy wypuszczaliśmy album lub za każdym razem, gdy uczestniczyłem w koncercie czy musicalu, czułem, że powoli się rozwijam. Za każdym razem, gdy ludzie zwracali mi na to uwagę, także czułem się szczęśliwy~ Jest wiele rzeczy, które powinienem pokazać i wiele rzeczy, które powinienem sam odkryć! Będę ciężko pracować, aby dostarczyć Wam jeszcze lepszych piosenek do słuchania. Nie pozwolę, aby czas który poświęciliście czekając na mnie, był zmarnowany... i pozwolę Wam to odczuć oczami, uszami~ i sercem. Chcę być na scenie i dostarczyć Wam dobrych piosenek, jak najszybciej się da! Nie będę zbyt emocjonalny, gdy nie będę mógł śpiewać... ach, nie mogę taki być~k Będę dużo ćwiczył~ nawet jeśli będę się zastanawiał, czy ten dzień nadejdzie~^^; Jeszcze raz, jestem bardzo wdzięczny ELFom, którzy nigdy nie zapomnieli o mnie i zawsze przekazują mi pozdrowienia.

To był ciężki styczeń, ale dzięki wszystkim i dzięki moim kompanom, którzy są przy mnie, teraz jest w porządku~ Gdy tylko rozglądam się po moim otoczeniu, zyskuję siłę z serdeczności i po postu z istnienia wielu ludzi~ ^^ Chociaż nadal panuje mroźna zima, wiosna nadchodzi! Wszyscy, bądźcie silni~ Napiszę ponownie w przyszłym miesiącu!! Idę teraz znowu ćwiczyć śpiewanie k (ach! Ćwiczę teraz „The moon of Seoul” i „Sleepless night” k).

PS.: Wszystkiego najlepszego dla wszystkich urodzonych w styczniu~^^ Wszyscy!! <naklejka tortu> Wśród moich następców, jest również kompan, który ma urodziny (jutro). Wszystkiego najlepszego :D. Wszystkiego najlepszego również dla hyung'ów, których kocham (chociaż są spóźnione...)~ :> (rozumiecie to, nawet jeśli tego nie powiedziałem, prawda?). Wszyscy, bądźcie zdrowi :>

<naklejka „I love Jeungpyeong”>

2018.1.30 Ryeowook
____

* napisał zwrot po angielsku, więc takim go zostawię ^^
**myślę, że chodzi mu o tą zimę, bo w tamtym roku złapał małe przeziębienie

Źródło: superjunior.smtown.com
ENG Trans by: @cheeryeos
PL Translation by: Saramizu @superjunior.pl
Take out with all credits.

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-02-03, 09:45   

Saramizu napisał/a:
martwię się o styl śpiewania i próbuję różnych sposobów.
zaczynam się bać ....

Dużo pisze o sobie ....fajnie tak poczytać co Mu w duszy gra..... i co myśli i robi.... przez te listy tak pośrednio dotykamy Ryeo....

Justine 

Ulubieniec z SJ: KRY, DH + all
Wysłany: 2018-02-04, 10:32   

Właśnie.. plus rozczulił mnie ten fragment o koledze w wojsku, który chce śpiewać, i jak się Ryeo nim opiekuje..😃

Odpowiedz do tematu