| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[24.12.2017/NEWS] Wiadomość Leeteuka do Jonghyuna o depresji
Autor Wiadomość
Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2018-02-06, 09:17   [24.12.2017/NEWS] Wiadomość Leeteuka do Jonghyuna o depresji

24 grudnia Leeteuk napisał poruszający list do zmarłego kolegi Jonghyuna i poruszył też kwestię jego własnego radzenia sobie z depresją.

Nikt nie może powiedzieć, że zna cię dobrze i prawdopodobnie nie ma osoby, która dzieliłaby się z tobą wszystkim, tylko dlatego, że byliście blisko. Samotność, złość i smutek pewnej osoby... Myślę, że muszę poświęcić dużo czasu na przemyślenie twojej ostatniej decyzji, ponieważ nie miałeś sposoby na wyrażenie swoich uczuć i to się mówi ludziom, którzy odeszli. Moje serce boli bardziej, kiedy myślę, że nie mogłem ci bardziej pomóc. Było naprawdę ciężko, ponieważ byłeś celebrytą i by porzucić jedną rzecz, przeszedłeś długą drogę robiąc to czy tamto, co jeszcze bardziej boli. Dzień wcześniej jakby wysłałem ci pożegnanie, widok ciebie, kiedy mówiłeś mi, że muszę być weselszy, kiedy uśmiechałeś się szeroko i wciąż widzę cię takiego. Każdy spotyka trudności i ból na swojej drodze, ale nie może to być w żaden sposób zmierzone, a emocje i uczucia w takich sytuacjach są najcięższe do zniesienia.
Też doświadczałem depresji i myślałem sobie, że może łatwiej byłoby z tym wszystkim skończyć, niż żyć i oddychać, co było cięższe z każdym dniem. W wojsku prawdopodobnie myśleli, że to tylko przedstawienie, ale takie podejście sprawiło, ze było to jeszcze trudniejsze, trwało to prawie rok, ale udało mi się przez to przejść. Ponieważ tego doświadczyłem, powinienem tym bardziej być lepszy, jeśli widziałem najmniejszą oznakę czegoś. Może to przez Boże Narodzenie, ale czuję głębokość cudu tych świąt. Chyba najważniejsze od teraz jest bycie szczęśliwym. mam nadzieję, że wszyscy spędzicie każdy dzień tak, jak te święta.

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-02-16, 09:44   

Tak czułam że w wojsku miał depresję..... po tym co Go spotkało ciężko było się podnieść.... i dobrze że był wtedy w wojsku...

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2018-02-16, 12:34   

Pamiętam jak czytałam to po raz pierwszy ten list i płakałam strasznie długo.

Chciałabym, żeby wszyscy, którzy się borykają z depresją i kiedykolwiek przypadkiem to przeczytają, napisali do mnie. Sama z tym walczę i mam nadzieję, że moje doświadczenia mogą się komuś przydać.

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Justine 

Ulubieniec z SJ: KRY, D&E, all
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2018-02-20, 17:28   

teitatoo napisał/a:
Chciałabym, żeby wszyscy, którzy się borykają z depresją i kiedykolwiek przypadkiem to przeczytają, napisali do mnie. Sama z tym walczę i mam nadzieję, że moje doświadczenia mogą się komuś przydać.

Depresja to straszna choroba, która czepia się człowieka jak cień i nie chce opuścić.. Więc nie martw się, nie jesteś sama, też się z tym borykam od dłuższego czasu.. Dużo w ciężkich chwilach mi pomoga oglądanie SJ, bo się humor poprawia..😆😘
Ostatnio zmieniony przez Justine 2018-02-20, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu