| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
NANAI

Detektywi! Nadszedł czas sądu! Kim jest morderca?
Henry Lau
0%
 0%  [ 0 ]
Cho Kyuhyun
55%
 55%  [ 5 ]
Zhou Mi
22%
 22%  [ 2 ]
Shin Donghee
0%
 0%  [ 0 ]
Park Jungsoo
0%
 0%  [ 0 ]
Kim Ryeowook
11%
 11%  [ 1 ]
Choi Siwon
0%
 0%  [ 0 ]
Kim Kibum
11%
 11%  [ 1 ]
Hangeng
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2018-03-04, 20:41   

Więc... LOL !!! Miałyście pisać jakie chcecie kary!!! Tak na marginesie....

I co, teraz mam sama wymyślać? Dobrze, że sprawy sądowe ciągną się po kilka lat, nie muszę ich od razu skazywać xD

Jako, że Kyu wygrał (:D), miażdżąc przeciwników dosyć dużą różnicą, jestem zmuszona odrzucić Ryeo i Kibuma (i tak nie zamierzałam brać pod uwagę ludków z jednym lub bez głosów, więc... A szkoda)

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2018-03-04, 20:54   

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2018-03-04, 21:29   

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy brali udział w zabawie!! <3333
Na początku myślałam, że nikt tego nie będzie czytać, hu hu

Gra trwała tydzień dłużej niż na początku przewidywałam, ale z jednej strony cieszę się, bo teraz będzie mi brakować główkowania nad tym wszystkim. :(
Nie mogę też nie pogratulować Cheonsa (albo tej ARMY, która to rozwiązała) za tak trafne określenie tego wszystkiego! Niezmiernie cieszę się z każdej osoby, która typowała Kibuma, bo specjalnie starałam się dawać jak najmniej wskazówek co do niego i jak najmniej czasu, żeby tropy przemyśleć! Jesteście MEGA!
Oczywiście, WSZYSCY JESTEŚCIE MEGA!! Bo Kyuhyun też był zły! :D I też niezmiernie cieszy mnie to, że niektórzy tak bardzo skupili się na tym, żeby wywlec jego brudy ^____^

I bezsprzecznie uważam, że TO zasługuje na najlepszy tekst roku!!! <3333333333
swietej-pamieci napisał/a:
Może mieli między sobą rywalizację o której nikt nie wiedział oprócz Kyu który był w zmówie z Mimim ( może byli w związku, chociaż na to nic nie wskazuje z zeznań świadków, wiec to tylko poszlaka) i z okazji walentynek zrobił mu prezent i otrur rywala.

Get yourself a man who would kill for you and bring theirs head as a Valentine's gift! <3

Co do kolejnej zagadki, nie Redu, nie będę jej robić, bo jestem beznadziejna, nie umiem zebrać wszystkich informacji, jestem leniwa i wolę jednak skupiać się na rozwiązywaniu tego typu rzeczy, a nie na myśleniu w jakiej kolejności publikować poszlaki, żeby nie było za szybko i zbyt łatwo :D Więc można męczyć kogoś innego :P Sądzę, że zasady już każdy będzie znać ^___^

To będzie ostatni mój post tutaj! TT______________TT
Tak, to Mi i Kibum zabili, tak Kyu o tym wiedział, nie, sam nie przyłożył do tego palca. Za to zestresował się, kiedy zaczęto męczyć jego ukochanego (kjasfgsidlfbsoyfgs, że w ogóle wyszło mi QMi w LOSOWANIU, may I add) i trochę poszalał :D A potem pot lał mu się po dupie :D
Mi zabił, bo chciał być reprezentantem starego ludu Nanai (i trololol, Gengu na serio się z niego wywodzi i serio kiedyś był reprezentantem na uroczystościach jakiś w Chinach!!! <3333333).
Kibum zabił, bo był zazdrosny, duuuuh!
Kyuhyun zabił, bo się bał (ale wcale nie jest dilerem rtęci xD)
Heechul R.I.P [*]

Jeszcze raz dziękuję!!! Kto chce może do mnie napisać i wysłać mi swój adres to dostanie lizaka i czekoladę!!! <333333

Annyeong!!

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2018-03-04, 22:29   

A jeszcze dziś pisałam Redowi, że oprócz Mi (odgadłam motyw! :D), to może być też Kibum! Ah, nadawałabym się <klepie się po ramieniu> :D
Swietna zabawa, bardzo ciekawa. Szkoda, że tak szybko się skończyła! Dziękuję za możliwość wzięcia udziału (moze za wiele się nie udzielałam, bo czasu mam mało, ale cały czas śledziłam). Mam nadzieję, że ktoś zrobi jeszcze kolejną taką zabawę.
A za tekst roku też dostanę lizaka? :D <joke>
Dziękuję i pozdrawiam :*

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2018-03-04, 22:54   

Tejciaaaaaa!!!
Tylko nie Cheonsa, bo czuję się zażenowana dniem wczorajszym, czy nie możemy uznać że tego nie było i wrócić do Kredeczki/Pisaka/Mazaka/Flamastra tudzież czegokolwiek innego co się pojawiało?

Wgl to dzięki za zabawę, było cudownie, żałuję tylko że przez brak czasu nie mogłam sobie tego wszystkiego na spokojnie ułożyć w głowie... Bo później mi wychodziły pytania, na które odpowiedzi gdzieś się po drodze pojawiały...

Gratuluję Aleksandrix szybkiego odgadnięcia rozwiązania, Alex, bardzo szybko Ci to poszło ^^ zadziwia mnie tylko fakt, że wolałaś nockę zarwać niż się wyspać... Ale to już raczej starość przeze mnie przemawia :lol:

eŚPe, szkoda że nie zaznaczyłaś Kibuma, byśmy go posadziły a tak będzie kombinował... A za tekst roku lizak się należy ^^

Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję na powtórkę... kiedyś... jak Tejcia zapomni że uważa, że się do tego nie nadaje :lol:

Aleksandrix 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Lover: Yoon SanHa
Wysłany: 2018-03-05, 00:24   

Dziękuję za zorganizowanie tej zabawy/gry Teitatoo i Kredeczce, która wciągnęła mnie do niej! Chciałabym BARDZO podziękować Saramizu za otworzenie rejestracji specjalnie dla mnie abym mogła oficjalnie uczestniczyć w grze!!!
Zabawa mega mi się podobała gdyż kocham zagadki, a samo jej rozwiązanie zajęło mi z dwie godzinki.
Podczas rozwiązywania tej łamigłówki naszła mnie chęć poznania bardziej Super Juniors ( choć wcześniej jakoś nie specjalnie się nimi interesowałam...), a w szczególności ich polskiego fandomu!

Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam Ta ARMY Która, To Rozwiązała!!! :->

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2018-03-05, 14:06   

O kurcze. A jeszcze wczoraj pisałam eŚPe, że Kibum jest zbyt oczywiste i Tei nie dałaby takich dowodów na niego, gdyby serio był winny. No i że Hae byłby za głupi na morderstwo. Hah! No ale chociaż udało się cokolwiek z QMi. Mimo wszystko Kyu okazał się mordercą xD cóż, muszę jeszcze popracować nad śledztwami...

To była przednia zabawa. Tei, dawaj dalej.

Chizuru 
Gryzę ^.^

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Mi, Hee, Hyuk, Tusiu
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: ChangKyu
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: koniec stycznia 2013
Wysłany: 2018-03-05, 23:18   

Szanuję każdego, kto umie się połapać w takich zagadkach, a szczególnie osoby, które to rozwiązały :D
Ale chyba nie jestem aż taka głupia, skoro po cichu obstawiałam QMi (chociaż przy Kyu to większość z nas się pomyliła, na to wychodzi).
Ale to dobrze zrozumiałam, że Heechula zabił Kyu? Ale jak? I wanna know ;;;;

Tei, jak dla mnie możesz robić więcej takich gier, tylko następnym razem może coś prostszego, żeby taki matoł jak ja mógł się połapać xDDD

Było całkiem fajnie, powtórzmy to kiedyś

Odpowiedz do tematu