| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[28.02.2018/TRANS] Siedemnasty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2018-03-02, 21:10   [28.02.2018/TRANS] Siedemnasty list Ryeowooka do ELF

Cytat:

Do ELF, które kocham <3

To ostatni dzień lutego~ Pogoda się także poprawiła, podoba mi się! Powoli przygotowujemy się, by przywitać wiosnę ^^ Lubię momenty jak ten, gdy mogę powiedzieć wszystkim, że radę sobie dobrze, jak zawsze. Dziękuję, że na mnie czekacie i czytacie każdy mój list~

Będąc szczerym... Wcześniej się przeziębiłem.. (Ale teraz już jest ok~!) Ludzie w moim otoczeniu także kaszlą.. Mój stan także nie był zbyt dobry z powodu ciężkiej pogody~ Czy wszyscy trzymali się dobrze bez przeziębiania się? Hmm... Zawsze to powtarzam, prawda... Żeby nie chorować... Ale... Teraz, kiedy sam zachorowałem... Przepraszam TT Śpijcie dużo~ Jedzcie dużo~ Dbajcie o higienę osobistą kk~ I myślcie o przyjemnych rzeczach :) Proszę, uważajcie, żeby nie złapać grypy!! Też będę uważać~! (Powinienem często brać moją witaminę C~ kk)

Wszyscy oglądali SuperTV? Kk to jest takie śmieszne~ Tego można było się spodziewać po hyungach, są najlepsi!! Ja też chce się tam niedługo pojawić~ Całe moje ciało trzęsie się z niecierpliwości (jednak rzeczywistość jest taka, że wciąż jestem żołnierzem..) Będę w stanie zrobić coś takiego z hyungami niedługo, prawda? Dzisiaj także będę o tym śnić i czekać cierpliwe~ :)

Ach! Kilka dni temu oglądałem ToToGa3~ Mówili tam, że moi dongsaengs (z wojska) urodzili się, kiedy H.O.T sunbaenims debiutowali. Miałem wtedy 10? 11? lat! Wróciło do mnie wiele wspomnień, jako że byli moimi idolami~ Byłem tak wzruszony, że omal się rozpłakałem~ Najlepsi!! Naprawdę cool~ Good Good

Ponieważ nadszedł rok, w którym wyjdę z wojska, a miesiąc w którym to się stanie zbliża się, moje serce się niecierpliwi~ Rzeczy, które muszę zrobić.. Rzeczy, o które muszę zadbać.. Jest ich tak wiele, że nie mogę zbyt często spotykać się z rodzicami.. Spędziłem Nowy Rok Księżycowy także tutaj (w wojsku)~ Spędzam czas w ten sposób, już nawet nie wiem jak czas szybko płynie~ (Nawet jeśli już za późno, szczęśliwego Nowego Roku! Czy wszyscy zjedli pyszne potrawy?)

Mmm.. Nawet jeśli wciąż nie jestem pewny, narysuję jakiś ładny obrazek, myśląc o Was! Zyskuję dużo siły czytając listy od Was. Dziękuję~ ^^ Będę pracować jeszcze ciężej, by sprawić, że wszyscy będą szczęśliwsi! Do dnia, w którym się znów spotkamy, bądźmy zdrowi! Kocham Was ELF. :)

2018.2.28 Ryeowookie

ENG Trans: kimlixus
PL Trans: teitatoo |superjunior.pl

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-03-11, 18:25   

teitatoo napisał/a:
Całe moje ciało trzęsie się z niecierpliwości
chcę to zobaczyć......

Ryeo dość ładnie pisze.... i żyrafy też są......

Odpowiedz do tematu