Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - REPLAY
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
REPLAY
Author Message
nenn
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Posted:    REPLAY [ !!! ]

Mieliście okazję posłuchać wszystkich nowych piosenek z Replay? Co sądzicie o tym repacku?

O ile Play w dalszym ciągu niesie za sobą nutkę rozczarowania o tyle Replay o wiele bardziej mi się spodobało. Być może dlatego, że (tym razem) nie nastawiałam się w takim stopniu jak przy Play, po prostu miałam nadzieję, że to będzie coś co mi się spodoba. A w '[b]Lo Siento[/b]' mam tylko problem z głosem Leslie, ale po kilkakrotnym przesłuchaniu nawet on już wpasowuje się do reszty.
Tylko zastanawiam się jak SJ ma zamiar występować z tą piosenką, skoro znaczna część przypadła damskiemu wokalowi ;)
[b]
Me&U[/b] - pozytywna piosenka i melodia, która od razu do mnie przemówiła ^^

[b]Hug[/b] - w końcu spokojniejsze rytmy, ale nie usypiające mnie - niekoniecznie będzie to moja ulubiona ballada - ale z pewnością przyjemnie się tego słucha i cieszę się, że znalazła się na tym albumie. Podobno tekst też "robi robotę", ale ja jeszcze się z nim nie zapoznałam.

slona
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Posted:     [ !!! ]

[quote="nenn"]Tylko zastanawiam się jak SJ ma zamiar występować z tą piosenką, skoro znaczna część przypadła damskiemu wokalowi ;)
[/quote] znaleźli fajne wokale.... chyba lepsze niż w oryginale.....

Hug to moja faworyta ;-) bezsprzecznie....

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: