| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[28.01.2017/TRANS] Piąty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-02-06, 20:59   [28.01.2017/TRANS] Piąty list Ryeowooka do ELF

Cytat:

Do moich ukochanych ELF.

Dobrze sobie radzicie? Wszyscy ^^~. Czy czujecie się smutni z powodu, że będziecie o rok starsi, czy też lubicie myśl, iż staniecie się bardziej dojrzałymi osobami? k To jest poranek oppy, jako trzydziestojednolatek... TT Ciężko było mi się obudzić i nie mogłem dobrze zobaczyć wschodu słońca, więc powitałem go markotnie kkkk. Gdy pisałem, zorientowałem się, że zwracam się nieformalnie, eh?~ Jestem waszym oppa, więc to w porządku, prawda? ^^ Mam 31 lat! Kiedy wstąpiłem do wojska, pomimo że nie mam bezpośredniego dostępu do informacji, co się dzieje w społeczeństwie, to dowiaduje się o nich za pomocą telewizji, internetu oraz z listów naszych E.L.F~ Dziękuję~ Czy po skończeniu Goblin'a, zostaliście pocieszeni oglądając Voice? kkk My też (członkowie army band). Nasze serca zostały zmiękczone oglądając go kk. Byłem kiedyś fanatykiem dram~ Słyszałem, że drama Yesungie-hyung została już wypuszczona~ Jestem niezwykle szczęśliwy~kk W każdym razie, drama to miłość~ kk Czas szybko płynie i po moim ostatnim liście z 6 listopada, ten jest pierwszym długim listem napisanym od tamtego czasu~ Chcę także pisać znacznie częściej~ Ale zdałem sobie sprawę, że od kiedy dołączyłem do army band, naprawdę potrzebuję czasu, aby się dostosować~ Zostałem przydzielony do gry na instrumencie, więc ćwiczę na alto saksofonie~ Było sporo wydarzeń, mieliśmy występy to tu, to tam~ To dlatego kkk. Oppa też potrafi śpiewać, prawda? Czasami też śpiewam~ Eunhyukku hyung powiedział mi, że będę śpiewać The Little Prince więcej niż 100 razy, ale jak do tej pory tego nie dokonałem~ kk. Może za to zrobię to krok po kroku. Tak czy inaczej, dobrze sobie radzę~ ^^. Nasze E.L.F. mają informacje o mnie tylko dzięki listom... a ja kazałem Wam czekać~ Przepraszam~ Teraz będę pisał raz na miesiąc~! Czekajcie na nie~ Dobrze? ^^ (Obiecuję). Ach! Mam 5 następców*~ kkk Są bardzo mili i również są żołnierzami, którzy dobrze wypełniają swoje obowiązki~! Dzięki nim, pomimo moich braków, mogę ufnie tutaj mieszkać! Łaa! Musimy się teraz zbierać i pójść jeść kk. Będę kontynuować, jak zjem~ kk. Proszę, poczekajcie chwilę~. Wciąż was kocham (będąc szczerym bez powodu~ kkk).
Czy wszyscy otrzymali wiele szczęścia na Nowy Rok? Styczeń prawie już się skończył~ i luty nadciąga! Z szeregowego Kim Ryeowook'a, awansowałem na starszego szeregowego kkkk~ Jeśli pomyśleć o tym~ Byłem rekrutem nr 40~ A teraz jestem starszym szeregowym~k Nie wiem czy to ze względu na to, że potrafię się odpowiednio dostosować, dlatego mogę tutaj dobrze żyć~ Nie martwcie się ^^. Świadomie lub nieświadomie, wiem, że martwicie się o mnie~ kk Ale dobrze sobie radzę, że nawet moi poprzednicy** są zaskoczeni~
Moi poprzednicy są ode mnie młodsi oprócz jednego, więc dobrze się z nimi dogaduję! Gdy piszę do Was na tych małych karteczkach, dołączę również historie od moich młodszych i starszych kolegów~ Będziecie mieli wrażenie „Ach, nasz Ryeowook oppa dobrze się dogaduje z tego typu dobrymi ludźmi~” Ach! Kilka dni temu miałem telefon i wiem, że mieli Lotte Fanmeeting (T/N: członkowie)... poszło im dobrze~?! Byłoby lepiej, gdybym był na tym wydarzeniu~ Teraz będzie więcej miejsc, w których będziemy mogli się spotkać~ Po prostu przytulajcie się i miejcie się dobrze z naszymi hyugami~! Dobrze?! Pod koniec roku, słyszałem, że S.E.S miały swój koncert... i wypuściły album... poinformowaliście mnie w listach... i że Bada noona wychodzi za mąż oraz pytaliście czy jest mi z tym dobrze~ kkk To naszych ELF, którzy mnie pocieszali... kk.. Jest w porządku... ;; TT kkkk Powinienem użyć moich wakacji na jej ślub~? kkkk W każdym razie, gratuluję Bada noona z powodu Twojego ślubu~^^ Jestem naprawdę zazdrosny~. Ja tylko życzę Ci dużo szczęścia.
Ach~ Podczas odbywania treningów w zimną pogodę, miałem wiele myśli~ Odgarniałem śnieg, gdyż sporo padało~ Było zimno~ Zawsze miałem myśl, że powinienem żyć będąc wdzięcznym za najmniejsze rzeczy~ ale potem czułem, że powinienem żyć z bardziej, bardziej, bardziej wdzięcznym sercem~ Nasze ELF także, gdy kiedykolwiek miniecie żołnierza, możecie też o nas myśleć!! kkk Podczas kontaktowania się z naszymi członkami, naszymi hyung'ami, Kyuhyunnie i Henry'm~ a także z Zhou Mi hyung, było mi przykro, że nie byłem w stanie bardziej się o nich troszczyć~^^ Powinienem przemyśleć to bardziej i poczuć to~! (Dumam nad tym~). Tak czy inaczej, zawsze gdy widzę aktywność naszych członków w telewizji, to dziwne, ale jestem wzruszony~kkk Jestem bardziej pewny siebie i dumny~ Jestem teraz krótko obcięty, więc żyję zapominając, że jestem celebrytą haha. Teraz dzielę mój czas pomiędzy nauką~, ćwiczeniami~, też praktykując śpiew, a także dobrze dbam swoją skórę~ Nasze ELF także, wiecie, że macie stawać się piękniejsze, mądrzejsze i zdrowsze, dobrze? Pijecie witaminę C, prawda? Musicie także pić Omega 3 i witaminę E (dodałem~kk). Nie zapomnijcie o tym~!! Do tych ELF, które piją alkohol, proszę pijcie tylko odrobinę~ Musicie zadbać o swoją przyszłość~ (koniec dokuczania~ kkkk). Jest wiele gwiazd na niebie w Jeungpyeong~ Oglądam każdą gwiazdę podczas pracy, ale jeszcze kilka miesięcy temu, nawet nie pomyślałem, aby spojrzeć w niebo~ To było niesamowite~ Jeśli przypadkowo w nocy spojrzycie w niebo na gwiazdy, będziemy patrzeć na te same gwiazdy~ ^^ ~(Like a star you're my angel~) Spotkajmy się też w naszych snach dzisiejszej nocy~ Mam wiele rzeczy do powiedzenia~ Łaaa~ Trzymałem długopis i to było trochę dziwne, więc nie jest zbyt schludny (T/N: list)~ Proszę zrozumcie mnie~ ^^ Otrzymajcie wiele błogosławieństw na 2017 rok~ Dziękuję Wam za czytanie mojego pierwszego listu w nowym roku~ Chcę zrobić wiadomość głosową, albo wideo wiadomość (nieoczekiwanie~kkkk) Kocham Was każdego dnia~Nie możecie złapać przeziębienia! (Moja aktualna kondycja jest bardzo dobra~ kkk). Kochajcie siebie!

PS.: Nasi starsi i młodsi koledzy są uroczy, prawda? Są też Ci, którzy nie mieli okazji jeszcze napisać... ale napiszą w lutym~ kk Cześć

2017.01.25 od Ryeowookie

*myślę, że chodzi o osoby, które zajmują tą samą pozycję w zespole.
** pewnie chodzi o tych, którzy wcześniej zajmowali tą samą pozycję, co teraz Ryeo.

Wpisy od wojskowych towarzyszy Ryeowooka

Cytat:

Salut! E.L.F., jestem sierżant Kim Donghyuk mieszkającym w wojsku razem z Ryeowook-hyungiem. Miałem honor żyć z hallyu star podczas mojego ostatniego roku w armii, dzięki różnemu jedzeniu i niezbędnym rzeczom, które przysyłacie. Warto było służyć ojczyźnie, otrzymując pomoc od ludzi, których wyglądu nawet nie znam. Jeśli także zadebiutuję [jako celebryta], wszyscy którzy czytają ten list mogą do mnie przyjść (żartuję). Mam nadzieję, że dobrze spędzacie tą mroźną zimę oraz proszę ślijcie mu wiele miłości (N/T: Ryeo), wtedy każdy członek military band będzie miał wspaniały czas do momentu, aż Ryeowook-hyung zostanie zwolniony z wojska. :)

Cześć E.L.F. Tu kapral military band Han Seunghan. Spędzam mroźną zimę w cieple, dzięki wielu gorącym posiłkom i przysmakom. Dziękuję Wam. Uważajcie, aby nie złapać przeziębienia. Kocham Was <3.

Cześć! Jestem kapral Kang Soonhyuk. Spędzam zimę w cieple i staję się grubszy dzięki Wam, E.L.F. Nie muszę iść specjalnie do PX*, a także było wiele przysmaków, których spróbowałem pierwszy raz w życiu, więc moje oczy i usta są bardzo szczęśliwe. Dziękuję Wam <3 ^o^

Cześć. Jestem kapral Kim Taehyun. Jem wiele przysmaków i spędzam zimę w cieple dzięki zapasom żywności, które Wy, E.L.F., przysyłacie nam! Dziękuję. Proszę ślijcie mu (T/N: Ryeo) wiele uwagi i miłości, aż do czasu, gdy zostanie zwolniony z wojska~

Cześć! Fani Małego Księcia! Dzięki Wam, Ryeoksuni, starszy szeregowy Ryeowook dzieli się z nami przysmakami i jest bardzo miły, więc dobrze się bawię w wojsku! Ponieważ starszy szeregowy Ryeowook jest w porządku i jest sympatyczny, jestem pewien, że jego fanki muszą być piękne oraz bardzo, bardzo miłe! Starszy szeregowy Ryeowook bawi się dobrze w wojsku, więc nie musicie aż tak się o niego martwić! Szczęśliwego Nowego Roku! Proszę i w tym roku również mocno kochajcie starszego szeregowego Ryeowooka! E.L.F fighting!

Cześć! ^^ Jestem kapral Shin Dongjin. Jestem wdzięczny, że mogę mieszkać razem z Ryeowookiem w wojsku, który jest wspaniały. Będę mocno bronił naszego kraju, więc mam nadzieję, że wszystko u Was idzie dobrze! ^^ Dziękuję Wam!

Cześć! Jestem starszy szeregowy Lee Wonkyo. Odżywiam się dobrze dzięki przekąskom, które E.L.F. przysyłają ^^. Razem z Ryeowook-hyungiem dobrze sobie radzę, więc nie martwcie się! Uważajcie na siebie, aby nie złapać przeziębienia podczas tej mroźnej zimy~

Cześć!! Jestem sierżant Lee Jian. Jestem zawsze najedzony i ciepło spędzam tą mroźną zimę, dzięki wielu rzeczom, które E.L.F. nam przysyłają. Ryeowook-hyung jest bardzo szczęśliwy tutaj, więc nie martwcie się. Szczęśliwego Nowego Roku! Salut!!

Cześć ^^. Jestem kapral Kang Mingoo~! Wszyscy z military band spędzamy zimę ciepło dzięki wsparciu E.L.F ><. Mam zamiar świetnie się bawić, tworząc muzykę razem z Wook-hyungiem ><. Szczęśliwego Nowego Roku^^!

Cześć~~ Jestem szeregowy Kim Gunwoo! Jestem juniorem starszego szeregowego Ryeowooka haha. Myślę, że nie tylko ci, którzy są w tej samej klasie co Kim Ryeowook, ale wszyscy z military band 37 Dywizji czerpią przyjemność z czasu spędzonego w wojsku dzięki E.L.F. Jestem pewien, że nie mogę się równać z E.L.F., ale jako junior, mam zamiar dobrze się dogadywać z starszym szeregowym Ryeowookiem! Szczęśliwego Nowego Roku!!

Cześć E.L.F. Jestem seniorem starszego szeregowego Ryeowooka, Kim Hyung. Od kiedy przebywam razem z Ryeowookiem, który ciężko pracuje podczas każdej czynności, którą wykonuje, zyskałem siłę i pocieszenie od niego. Ciężko pracuję, aby bronić naszego kraju, więc nie musicie się martwić!

Cześć, jestem kapral Kim Heesung. Wook-hyung dobrze sobie radzi. Dobrze śpiewa i nadal jest przystojny. Bardzo dziękuję za podarowane nam przekąski, miłość i gorące posiłki. Są dla nas cenne. Otrzymuję wiele dobroci ze strony Wook-hyunga i czuję, że na nią nie zasłużyłem, ale daje mi on dużo siły i to czyni mnie szczęśliwym. Dziękuję. Proszę, zawsze kochajcie Wook-hyunga~

Cześć. Jestem bezpośrednim kamratem Ryeowook-hyunga, starszy szeregowy Lim Songtae. Jestem pewien, że wiele fanów martwi się o Ryeowook-hyunga. Ryeowook-hyung jest dobrym juniorem dla starszych szeregów i jest wzorem seniora dla niższych szeregów, sumiennie wykonując swoje prace. Do wszystkich fanek, które są w Korei, jak również i za granicą! Ryeowook-hyung i ja będziemy ciężko pracować, wspierając się wzajemnie, aby zakończyć służbę w zdrowiu.

Cześć~ Jestem bezpośrednim juniorem starszego szeregowego Kim Ryeowooka, szeregowy Lee Kyeom. Dobrze się bawię w wojsku dzięki starszemu szeregowemu Kim Ryeowookowi! To bardzo miłe, że tak często mamy przysmaki dzięki E.L.F.~! Będę dobrze wspierał mojego seniora!! Szczęśliwego Nowego Roku~~

Cześć~ Jestem kapral Kim Hangil z military band. Jestem zaskoczony, jako świadek, miłością wszystkich fanek. Jestem bardzo wdzięczny za prezenty które dostajemy jako zespół, a nie tylko Ryeowook. Ryeowook zaraża nas wszystkich pozytywną energią, ponieważ jest promienną i wesołą osobą. Myślę, że częściowo jest taki dzięki Wam, fankom. Będziemy wzajemnie traktować się dobrze, więc nie musicie się martwić. Dziękuję raz jeszcze za przesyłanie nam prezentów!

E.L.F, które wspierają i dopingują Ryeowook-hyunga! Cześć, jestem członkiem military band, sierżant Lee Hojoon! Naprawdę bardzo chciałbym powiedzieć, że wszyscy jesteście wspaniali i że jestem wdzięczny! Za różne przysmaki i niezbędne rzeczy, które przysyłacie.. zwłaszcza gorące posiłki! Jestem bardzo wdzięczny. Jadłem je i korzystałem z nich (T/N: rzeczy), ponieważ dzielił się nimi ^^. Moje ciało, serce (i brzuch) spędzają zimę w cieple dzięki E.L.F. Zyskuję siłę, ponieważ otrzymuję wiele pomocy i wsparcia!! Ryeowook-hyung radzi sobie dobrze, ale dalej będziecie go dopingować, prawda?

Drogie E.L.F. Dziękuję Wam za wasze paczki pełne wsparcia! RW i reszta z nas, członków Army Band, spędzamy zimę w cieple, dzięki waszej dobroci i hojności <3. Proszę nie przestawajcie ich przysyłać (T/N: paczek). Doceniamy je! Macie wdzięczność RW.**

* "post exchange", czyli coś w rodzaju wojskowego centrum handlowego, gdzie tylko uprawnione osoby mogą dokonywać zakupów, czyli w zasadzie cały personel wojskowy.
** Ten wpis w oryginale był napisany po angielsku

ENG Trans by: @tinyyhae; Minnie @sujuismblog.wordpress.com
PL Translation by: Saramizu @superjunior.pl
Take out with all credits.
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2017-02-15, 22:02, w całości zmieniany 2 razy  

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-02-08, 15:43   

Ola Boga ....w tym liście jest wszystko....jak skończyłam czytać, to już nie pamiętałam co jest na początku.....trzeba go czytać partiami i przeżuwać......najbardziej lubię te kawałki kiedy opisuje swoje życie tam w wojsku.....

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-02-15, 22:04   

UPDATE

W związku z tym, że pojawiło się drugie tłumaczenie, dokonałam kilka korekt listu głównego, a także dodałam tłumaczenia wpisów wojskowych towarzyszy Ryeo. Życzę milej lektury ^^.

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2017-02-15, 23:31   

Kochany Ryeo <33333
Dobrze wiedzieć, że jest z nim wszystko ok... i , że ELF przysyłają mu mnóstwo jedzonka i innych przydatnych rzeczy którym dzieli się z innymi kamratami.... :)
Ale Ci jego towarzysze tak dziękują za te posiłki, zwłaszcza ciepłe :D, jak by ich tam zupełnie nie dokarmiano :P... tudzież, mam nadzieję, że jednak tak nie jest .... i dostają tam przyzwoite posiłki <3

Tak czy siak szczęście mają Ci co dzielą jednostkę z Ryeo.... a Ryeo jest kochany więc dzieli się wszystkim <33333333

Niech On już wychodzi z tego wojska......

Ale... to ładnie ze strony jego kumpli , że podziękowali Elf , za podjadanie posiłków przysłanych dla Ryeo ;) :D:D... :)

[ Dodano: 2017-02-15, 23:41 ]
Saramizu napisał/a:
Byłem kiedyś fanatykiem dram
- och jak słodko, mamy wiele wspólnego <333

Saramizu napisał/a:
Zostałem przydzielony do gry na instrumencie, więc ćwiczę na alto saksofonie
- o ja Cię, jak ja strasznie chciałabym to zobaczyć, saksofon to jeden z moich najukochańszych instrumentów, a znając Ryeo, będzie wyczyniał na nim cuda... z jego talentem... :):)

Saramizu napisał/a:
Nasze ELF także, wiecie, że macie stawać się piękniejsze, mądrzejsze i zdrowsze, dobrze?
- tak jest Panie Kapitanie !!!!!!!!!! <3

Saramizu napisał/a:
Jeśli przypadkowo w nocy spojrzycie w niebo na gwiazdy, będziemy patrzeć na te same gwiazdy
- OMG kocham go za to <3333333333

Nie zauważyłam wcześniej tego listu :P... Ryeo , tęsknimy tu za Tobą wszyscy !!!!!!!!!!! <333 Dbaj o siebie i o swoje zdrowie <33333333
Ostatnio zmieniony przez Katy 2017-02-15, 23:44, w całości zmieniany 1 raz  

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-07-09, 14:17   

Katy napisał/a:

Saramizu napisał/a:
Zostałem przydzielony do gry na instrumencie, więc ćwiczę na alto saksofonie
- o ja Cię, jak ja strasznie chciałabym to zobaczyć, saksofon to jeden z moich najukochańszych instrumentów, a znając Ryeo, będzie wyczyniał na nim cuda... z jego talentem... :):)
Katy czy Ty wiesz jak to brzmi???

sierżant Lee Hojoon- co za piękne imię....
Nawet drugi raz , miło jest czytać takie listy....

Odpowiedz do tematu