| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sny
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2016-02-23, 18:33   

slona napisał/a:
???? w stringach?

Nie w stringach!!!! No co ty xD Takie gacie jak miał w Dream Team xD
slona napisał/a:
a Hae był w gaciach czy bez?

Hae był przykryty jakąś kołderką jak wchodziłam, to nawet nie wiem. Zhou Mi spał rozkopany xD

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

gumiś 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk
Lover: Kihyun
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2018-07-02, 00:01   

Nie miałam się z kim w sumie tym podzielić, a tu chyba na spokojnie mogę. Może nie tyle co miałam z kim, co nie było okazji.

A więc na początek dodam, że ostatnio byłam na koncercie Monsta X w Londynie i miałem bardzo ładny banerek zrobiony jak i bardzo ładne uszy z banerkiem. (Jest to dosyć istotna informacja w moim śnie)

A więc pamiętam z tego tak naprawdę jeden długi fragment, który wywierca mi dziurę w głowię do tej pory. Pamiętam, że na początku były Święta Bożego Narodzenia i razem ze świętej-pamięci dwiema dużymi dosyć rodzinami spędzaliśmy je w ogromnej stodole. Tam spaliśmy, jedliśmy i dawaliśmy sobie prezenty. I gdzieś nagle zrobił mi się mega przeskok i ktoś przypomniał mi o koncercie Monsta X o którym całkiem zapomniałam. Poszłam tam bez żadnego banerka, przy czym sama zapytałam siebie gdzie moje banery. Scena była po obu stronach "sali" i fanki były ustawione pod jedną i pod drugą. Nikt nie wiedział gdzie ma się ustawić, bo na obu nie było nawet żadnego napisu. Ludzi było naprawdę mało. Znalazłam w tłumie, a raczej po prostu pośród ludzi gdzieś siedzącą moją koleżankę. Po scenie był prowadzony wężyk, jak się okazało gdzieś za nami robili duże koło i zachęcali ludzi do tańca z nimi. Okazało się, że uczą Krakowiaczka, więc poszłyśmy dla ciekawości do kółka, jednak to nie wyglądało jak Krakowiaczek, bo po pierwsze uczyli nas tego w jakiś dziwny sposób no i w kole..

Nie wiem jak to koniec końców się skończyło, czy ten koncert się w końcu odbył czy nie, ale to było mega dziwne.

Komuś też trafiają się ostatnio takie dziwne sny? XDD

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-07-09, 13:36   

Mi o stodole się nie śniło , ale śniły mi się liczby totolotka .....tylko ich nie pamiętam.... :evil:

Mi sie Han śni czasami ..... raz na rok, coś około....

gumiś 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk
Lover: Kihyun
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2018-07-15, 16:53   

Mi się śnią zawsze sprawdziany i jak się nad nimi głowię, ale nigdy przed spr nie pamiętam co na nim bylo. Dopiero w trakcie wiem, ze gdzies już to było.

Odpowiedz do tematu