| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztaty taneczne
Autor Wiadomość
gumiś 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk
Lover: Kihyun
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2018-07-19, 23:54   Warsztaty taneczne

Cześć Robaczki, to znowu ja! :mrgreen:

Tym razem przychodzę z małym ogłoszonkiem do osób, które lubią tańczyć/chciałby się nauczyć tańczyć/ "nie umiem tańczyć/tańczę jak drewno bądź są z Warszawy/okolic/są w stanie dojeżdżać.

Warsztaty taneczne, czy nie brzmi to dobrze?
Wraz z przyjaciółką założyłyśmy grupę pod nazwą "LS Dance" i prowadzimy we dwójkę warsztaty taneczne na terenie Warszawy :D

Znacie Plus Social? Przez ponad 3 lata na terenie całej Polski organizowali imprezy k-pop'owe, a my właśnie wywodzimy się spod ich skrzydeł.
Pierwszy warsztaty jakie zostały przez Nas zorganizowane w styczniu zrobiłyśmy właśnie dla PS. Układ którego uczyłyśmy to : BTS - Save Me
Czy dużo było zainteresowanych? Owszem. Niestety na jedne warsztaty mamy ograniczoną ilość osób (30) ze względu na salkę i dla wygody każdego uczestnika. :D Było tyle osób chętnych, że w następnym miesiącu został ustalony drugi termin na który przybyło również dużo osób.

Jako samodzielna organizacja przeprowadziłyśmy jeszcze warsztaty z BlackPink - Boombayah oraz BTS - Blood, Sweat & Tears które również cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Ja natomiast przeprowadziłam sama warsztaty z Save Me na tegorocznym Nejiro w Lublinie, na które przyszło całkiem dużo osób, nawet tych którzy kompletnie nie mieli pojęcia co to K-POP! :)

Na następne miesiące mamy zaplanowane EXO oraz Monsta X.

Co więcej?
Atmosfera na zajęciach jest miła, jesteśmy sympatycznymi i kochającymi osobami, nie krzyczymy, nie wymagamy Bóg wie czego, liczy się to by ludzie, którzy przyszli nie tyle co nauczyli się układu a również dobrze bawili się przy tym. Liczy się dobra zabawa (o co staramy się obie wprowadzając taką atmosferę drobnymi żarcikami czy wolnym czasie, kiedy to WY odpoczywacie :D ). W razie jakikolwiek pytań, nie rozumienia, wytłumaczenia, otwieramy swoje serce i ciało by dokładnie wytłumaczyć i pomóc nawet jeżeli ktoś podchodzi prywatnie.

Dobra, cały sęk w tym co Was przekona jest to, że w trakcie zajęć częstujemy bardzo dobrym azjatyckim am! :DD

Warsztaty staramy się prowadzić raz w miesiącu (w soboty), przeważnie we dwie.
Zajęcia trwają od 3-4 h, jednakże staramy się o te 4 h zawsze (wiem że to wydaje się dużo, ale!) by mieć więcej czasu na przećwiczenie całości :D
Takie 4 godzinki tańczenia z jedzonkiem kosztują 30 zł, nie okłamując nikogo... ale za jesteśmy osobami, które nie zarabiają, sali darmowej nie mamy i w tym zwracany jest koszt podróży (akurat w tym wypadku dotyczy to wyłącznie mnie)

Ale najważniejsza z tego jest dla nas przede wszystkim dobra zabawa z innymi, radość i chęć osób innych♥

Jeżeli jesteście ciekawi tego co wymyślimy na następny czas, albo może jednak ktoś chciałby przyjechać/przyjść zobaczyć co to takiego to całe LSD (xD) to zapraszamy bardzo chętnie.
Jesteśmy otwarte na nowe propozycje układów, w końcu robimy to dla innych nie dla siebie.

Zapraszamy serdecznie na nasz fanpage na facebook'u:

https://www.facebook.com/lustrousserendipity/

W razie jakiś pytań nie bójcie napisać się do Nas w wiadomości prywatnej, ewentualnie bezpośrednio do mnie. :D
Mam nadzieję, że zobaczę jakiego ELF'a.

[Nie martwcie się. SuJu również jest przez nas bardzo mocno brane pod uwagę. ^_^]

Odpowiedz do tematu