| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[25.09.2017/TRANS] Trzynasty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-10-14, 18:23   [25.09.2017/TRANS] Trzynasty list Ryeowooka do ELF

Cytat:
Wrześniowy list

Powoli wita nas zimny wiatr. Sprawia to, że należy nosić ubrania z długim rękawem, prawda? ^^ Czy wszyscy mają się dobrze? Ostatnio często składam ręce i czekam na comeback Super Junior.. Możecie uznać, że będzie ze mną w porządku, gdy to się stanie. Zostałem wysłany na przygotowania do Festiwalu Sił Lądowych i ze względu na to oraz wydarzenia poprzedzające, jestem bardzo zajęty. (Ponieważ jestem ambasadorem, pracuję bardzo ciężko kk) Ćwiczę od czasu do czasu, czytam także książki oraz listy od Was~ Jestem zdrowszy i nie przeziębiłem się, mam się dobrze i jestem silny. Euhaha! ^^

Czy przesłuchaliście piosenki, które poleciłem Wam w ostatnim liście? Lubię Dear no one, first heartbreak, City dove, itp. ~c: Szczególnie Anyway, ponieważ mój humor staje się wtedy dobry, czuje też, jakbym słuchał naszych własnych albumów~ Chciałbym móc komponować i podzielić się z Wami tymi piosenkami, moimi historiami także~ ^^

Ach~ Ostatnio dużo nad tym myślałem~ Czuje się, jakbym był w bardzo długiej podróży.. Podróż oznacza, że wrócisz do punktu wyjścia. Trochę jak wtedy, gdy jedziesz do jakiegoś miejsca, kupujesz pocztówkę i piszesz do ludzi, których kochasz. Mam nadzieję, że te listy, które wysyłam dają Wam takie pozytywne uczucie za każdym razem. Hmm~ Ta podróż.. jest bardzo interesująca. Mogę nauczyć się czegoś o świecie, którego nie znam i spotkać ludzi, których możliwe, że nie spotkałbym w innych okolicznościach. I dzięki opowieściom tych ludzi śmiałem się. I płakałem..

Momenty jak te są wartościowe. Kiedy jedziesz na wycieczkę z innymi ludźmi, poznajesz ich lepiej, prawda? Walczycie i smucicie się przez siebie nawzajem, a kiedy wycieczka się kończy, myślicie "Już nigdy nie zobaczę tej osoby!". I przez to, jak prawdziwe to jest, złościsz się! W trakcie, po nauczeniu się małych detalów o tej drugiej osobie, przekonujesz się, czy potraficie ze sobą współpracować, czy też nie.. Z drugiej strony, gdy ta osoba pasuje do ciebie, masz poczucie "Ta osoba mnie dopełnia"~ Wydaje się, że taka podróż dyscyplinuje.. Sprawia, że człowiek staje się kimś dobrym - dorosłym!

Dalej, gdy lubisz kogoś i czujesz, "Chciałbym pojechać w kolejną podróż z tą osobą" albo "On/ona jest dobrym człowiekiem", to także sprawia, że pragniesz pomóc oziębłej osobie stać się kimś z ciepłym sercem. ~ Oraz to uczucie, kiedy spotykasz człowieka, któremu chcesz powiedzieć o wszystkim?? Moim celem jest spotkać te 3 typy ludzi podczas tej podróży, znajomych, z którymi chciałbym utrzymać kontakt do końca życia. Myślę, że ciężko jest spotkać choćby jednego takiego przyjaciela, chyba powiedziałem coś takiego rok temu.. Ale jak czuje to teraz? W zasadzie, nie jestem pewien, ponieważ ta podróż się jeszcze nie zakończyła, po tym, gdy musiałem walczyć, godzić się, spotykać i rozstawać z ludźmi. Mam pozytywne poczucie, że spotkałem przyjaciół o wiele ważniejszych niż same znajomości.

Czas podczas tej podróży zdaje się mijać szybciej niż przewidywałem~ Powrócę bezpiecznie, gdy się zakończy, więc nie martwcie się o mnie~ Zrozumiano? ^^

Niedługo Shindong-hyung ma urodziny~ Oraz nasze ELFy, których urodziny się zbliżają~ Nie napisałem życzeń w poprzednim liście ㅠ [TN: No właśnie, ominąłeś moje urodziny, czuje się pokrzywdzona!!] Przepraszam~ Wszystkiego najlepszego~ Pamiętajcie o witaminie C!! Zawsze z radością~ W pełni zdrowia ^^ Kocham Was.

PS. Zostałem Kapralem. Od rekruta nr 40 do Kaprala~kkk Spotkajmy się na Festiwalu Sił Lądowych (8-12 październik) Taka mała reklama kk

2017.9.24

Ryeowookie

Source: @kimlixus
PL Trans: teitatoo |superjunior.pl

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-10-14, 18:40   

Tei *________*. Dziękuję Ci po stokroć! Pięknie ten list przetłumaczyłaś! Naprawdę!

Co do samego listu... Coraz bardziej upewniam się, że wybrałam wspaniałego biasa. On ma naprawdę piękne wnętrze. Widać, że dużo rozmyśla i drugi człowiek, nawet nieznajomy, jest dla niego ważny... Jaka ja jestem z niego dumna. Jestem nim taka wzruszona. On jest cudowny! Naprawdę! Ci którzy tego nie widzą muszą być ślepi... Życzę mu jak najlepiej i oby ta jego podróż zakończyła się szczęśliwie i bezpiecznie <3. Niech poznaje samych dobrych ludzi :*.

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2018-07-25, 21:00   

Tei *___* Dziecię moje kochane, może i pominął Twoje urodziny, ale przeprosił, Maluch żałuje, odpuściłabyś mu xD

A bardziej serio - dzięki <333333333333

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-07-26, 16:27   

Saramizu napisał/a:
On ma naprawdę piękne wnętrze
generalnie chciałam zapytać skąd wiesz?..... ale chyba o innym wnętrzu ja myślę, a o innym Ty .....

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2018-07-26, 16:39   

slona, no ja tam nie wiem co Ci po myśli chodzi xD". Mi chodzi o wnętrze duchowe, a Tobie ;P?

slona 
live your life

Wysłany: 2018-07-26, 16:44   

No ja z duchowym niewiele mam do czynienia ,lub zwyczajnie go nie widzę, w przeciwieństwie do wnętrza tego namacalnego..... :mrgreen:

Kredeczka 
Cheonsa

Wysłany: 2018-07-26, 16:58   

Slona, mam nadzieję że nie masz Tejciowych zapędów do wyciągania jelit żeby zobaczyć czy na pewno jest ich tyle, ile powinno być xD

slona 
live your life

Wysłany: 2018-07-26, 17:01   

Kredeczka napisał/a:
Slona, mam nadzieję że nie masz Tejciowych zapędów do wyciągania jelit żeby zobaczyć czy na pewno jest ich tyle, ile powinno być xD
wyciągała Ci?

Kredeczka 
Cheonsa

Wysłany: 2018-07-26, 17:12   

Nie, jeszcze nie (i oby tak zostało xD), ale jej barwnych opowieści co ma ochotę zrobić siedząc w karetce z poszkodowanym do końca życia nie zapomnę xDD

Odpowiedz do tematu