| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje
Autor Wiadomość
Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2012-07-14, 11:10   

CHŁOPAKI Z BEAST WRACAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyszła zapowiedź mini albumu http://www.youtube.com/wa...feature=g-all-u
Nie mogę się doczekać ich powrotu tak długo ich nie było, ale niestety ja będę musiała czekać aż do sierpnia, bo wyjeżdżam T.T
Odnośnie wyglądu chłopaków to wooow ale się pozmieniali XDD Ciekawa jestem jaką fryzurę ma Junhyung...? Yoseob ma ładnie obcięte i świetnie ułożone, ale ten kolor.. KiKwang tragedia :PP Dongwoon nie powala, Hyunseung nie specjalnie mi się podoba, ale ujdzie w tłumie i Doojoon na którym nie można się zawieść i zawsze wygląda genialnie ^__^
Ogólnie zapowiada się ciekawie i czekam z niecierpliwością co pokażą tym razem :)

Ostatnio zmieniony przez Anett 2012-07-14, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-07-14, 15:19   

Ja jestem rozczarowana tym co mi zrobili z Dongwoonem :( masakra...T T Miał ściąć te włosy >.< Hyunseung mi się nie podoba, kolor jest fajny ale fryzura... No cóż. Jego często krzywdzą, ja jestem zdania że najlepiej wyglądał w Trouble Maker, o! Yoseob wygląda bosko w tym rudym! Kolor adekwatny do jego charakterku xDDD Gikwang też mi się podoba, w ogóle ja go lubię w irokezach <3 Co do fryzury Junhyunga - widziałam ją na nieoficjalnych zdjęciach, ale no nie wiem - może już ją zmienił. Dujun też mnie jakoś nie porwał ale jego jeszcze nigdy nie skrzywdzili. On jest po prostu mega przystojny i zawsze wygląda albo !@#$%^& albo w miare dobrze (jak w tym teaserze moim zdaniem xD) Nawet jeśli nie do końca podobają mi się ich nowe fryzury to ogromnie cieszę się, że wracają!!!!! <333333 Cudowne są te wakacje xD najpierw comeback SuJu a teraz Beast... *___* żyć nie umierać xDD

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2012-07-14, 19:00   

Aiko-chan napisał/a:
Ja jestem rozczarowana tym co mi zrobili z Dongwoonem

W porównaniu z Kikim czy Junhyunem i tak wygląda rewelacyjnie... Hyunseung - no cóż, już się przyzwyczaiłam, że tak go krzywdzą. :( Doojoon wygląda znośnie. I najlepsze na koniec czyli Yoseob. Jestem zachwycona. W tym rudym wygląda jak młodsza kopia Junsu (JYJ). ^^

Ogólnie cieszę się, że wreszcie mają comeback, bo już się za nimi bardzo stęskniłam. Jednak nie podoba mnie się tytuł. Wciąż pamiętam "Midnight Sun" F. Cuz. W tym przypadku Cube nie wykazał się kreatywnością.

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-07-14, 19:27   

Ania, mi się akurat Gikwang podoba ^^ ja nie lubię jak go ulizują... poza tym do takiej fryzury mam sentyment :) Ale Dongwoon to mój bias więc hmm powiedzmy, że mam duże oczekiwania co do niego xD co do Hyunseung'a to ja się też już chyba zaczynam do tego przyzwyczajać -.- jestem ciekawa czy go jeszcze kiedyś ujrzymy w normalnej fryzurze.

A i najważniejsze :D wyszła już piosenka! Mi się podoba ale nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak np. Fiction... może muszę się z nią bardziej osłuchać :)
Ostatnio zmieniony przez Ania 2012-07-14, 23:01, w całości zmieniany 2 razy  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-07-14, 21:35   

RUDY YESIEK?! przefarbowac! ciecie ok ale ja nie lubie rudego za bardzo xD
chce Yoska w blondzie!
GIKI JA PITOLE CO ONI CI ZROBILI NA LITOSC BOSKA SZYBKO TO SCINAC I FABROWAC NA CZARNO BO ZABIJE!
Dongwoon makabra wieksza niz GiKi ><
Hyunseung ma mega kolor! super! ale wyglada jak laska O_o kolejna makabra.
tylko lider nigdy nie pozwoli sie skrzywdzic <3
a Junhyung wyglada normalnie. zgolony na lyso niemal i dobrze. jemu tak jest fajnie.
1 miejsce DJ, 2 JH, 3 YS, 4...e?!?! xD GK, 5 DW a 6 HS. sorry sorry chlopaki ale to jest makabra ><

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Macy 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Sungmin
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, YeWook
Grupa krwi: B+
Wysłany: 2012-09-29, 20:51   

A mnie tam się wszyscy razem i każdy z osobna podoba w tym wydaniu. Stylizacja pasuje do klimatu klipu i piosenki, poza tym z czysto technicznego punktu widzenia, są to dla nich bardzo twarzowe fryzury (nie mówię, że jedyne odpowiednie, ale najzwyczajniej w świecie pasujące). Ponarzekać za to mogę na ubrania. Rozczarował mnie strój DongWona - najmłodszy, a ubrany jak dziad (modny bo modny, ale jednak dziad). Nie lubię go w takim wydaniu, powinni ubrać go jakoś tak... bardziej frywolnie. No nie wiem, nie czuję tego, ale z drugiej strony najgorzej też nie jest. A reszta? Hm... Reszta wygląda lepiej od maknae, w zasadzie to bardzo nawet mi się podobają :D
Nie ma co narzekać, dziewuchy! Widziałam tragiczniejsze przypadki.

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2018-12-07, 18:09   

Tych też znam jako tako......w końcu ich były członek to też były BB, więc jak na VIPa przystało śledziłam trochę chłopaczynę.......

Odpowiedz do tematu