| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Taemin x Jonghyun
Autor Wiadomość
shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-05-06, 17:30   Taemin x Jonghyun

"Key oblewał z Onew sukces, jakim było wyciągnięcie Taemina do klubu. A maknae stał przy ścianie i rozglądał się, bo nie miał nic ciekawszego do roboty. Tańczyć też mu się jakoś specjalnie nie chciało. Gdy po raz kolejny znudzonym wzrokiem omiatał klub, zauważył znajomą twarz, należącą do Jonghyuna, który przecież miał siedzieć w domu i pracować. Pewnie znowu zwalił wszystko na Minho. Taemin westchnął, starając się nie zwracać uwagi na wokalistę. Mocniej ścisnął w dłoni szklankę. Który był to drink? Trzeci? Czwarty? Nie pamiętał, ale zaczynało kręcić mu się w głowie. Poszedł do łazienki. Obmył twarz zimną wodą i spojrzał w lustro. Obraz trochę mu się rozmazywał. Zaklął cicho, ale bardzo nieładnie.
- Skąd znasz takie słowa? – usłyszał. "
Odwrócił się. Jonghyun stał po drugiej stronie, oparty o ścianę. Bacznie przyglądał się Taeminowi.
- Nie mam już 15 lat – syknął blondyn, odgarniając mokre włosy z czoła. Alkohol zaczynał działać, Taemin dziwnie się czuł. Niby dobrze, ale cały czas kręciło mu się w głowie. Jonghyun postanowił to wykorzystać. Zrobił kilka kroków w jego stronę.
- W końcu cię wyciągnęli, co? – w odpowiedzi nic nie usłyszał. Zauważył nieznaczny uśmiech na ustach kolegi. – Z nimi nie da się wygrać – subtelnie położył dłonie na biodrach Taemina. Maknae odwrócił się, próbując go uderzyć. Jonghyun zareagował równie szybko. Złapał młodszego za nadgarstki i przycisnął do ściany. Taemin poczuł na szyi jego oddech, później delikatne pocałunki. Zacisnął zęby. Jonghyun wodził dłońmi po udach chłopaka.Gdy dotarł do rozporka jego spodni, zatrzymał się.
- Mogę?
- A idź do diabła.
- Tak, też cię kocham.
"*następnego dnia rano*

- No? I jak było? - Key zarzucił ramię na szyję Taemina.
- Hmm, zastanówmy się... NIJAK nie było, bo wpadliście do tej łazienki jak jakiś oddział szturmowy! - ryknął maknae. Kibum poklepał go plecach.
- Oj wy biedni... nie możecie znaleźć dobrego miejsca, nie?
- Wszystkie miejsca są dobre, dopóki was tam nie ma."
- Mogę?
- A idź do diabła.
- Tak, też cię kocham – uśmiechnął się. Prawie niepostrzeżenie wsunął dłoń w spodnie Taemina.
- Ostrzegam cię, obaj jesteśmy pijani, więc obaj nie wiemy, co robimy. Ktoś to może nawet uznać za gwałt – młodszy spojrzał na niego poważnym wzrokiem. Jonghyun wzruszył ramionami. Później wszystko poszło szybko. Stali naprzeciwko siebie z porozpinanymi koszulami. Było gorąco. O wiele za gorąco.
- A teraz? Mogę
- Jonghyun...
- EKHMMM – w drzwiach stał Onew, bębniąc palcami o ścianę. – Przepraszam, że przeszkadzam, ale jakby chcieliśmy wracać. Taemin wymamrotał coś, co brzmiało jak „Przysięgam, zabiję go”.
Niemogąc się od tego powstrzymać puścił swojemu hyungowi mordercze spojrzenie. Wzrok maknae był tak niewiarygodnie miażdżący że Onew zawahał się i cofnął -dobra macie 20 minut. - To nam chyba wystarczy - Taemin zarzucił ramiona na kark Jonghyuna. Ten ułożył ręce na talii młodego i spojrzał mu w oczy. - Kocham cię - szepnął blondyn. Pocałował go delikatnie. Taemin odwzajemnił pocałunek. Jonghyun zrobił to głębiej. Przygryzł usta dongsenga, po czym wprowadził delikatnie język w jamę ustną Taemina. Maknae wplótł palce w jego włosy. Były gęste i twarde w dotyku. Jonghyun przysunął się bliżej do maknae i przyparł go do ściany. Zaczął wędrować rękami po ciele Taemina. Chłopak cicho zamruczał. Powoli zsuwał jego koszulę. Jonghyun tymczasem zajmował się guzikiem od spodni maknae. Taemin przymknął oczy. Uśmiechnął się do Jonghyuna. Ten zdążył uporać się z jego jeansami, które zsunęły się na ziemię. Maknae spojrzał na niego wyczekująco. Głaskał go po włosach. Jjong odwrócił go przodem do ściany i zdjął z siebie spodnie. Szarpnął je tak nagle, że poszła gumka w jego bokserkach, ale nie patrzył na to. Włożył dłoń w majtki Taemina i rozerwał je na maknae. Poczuł, że jego członek był w gotowości. Wsunął się delikatnie w Taemina. Zaczął lekko, ale jego ruchy stawały się coraz brutalniejsze. Tego się Taemin nie spodziewał, na pewno nie tak szybko. Na początku bolało, próbował tłumić w sobie krzyki. Szarpało nim, i było z początku troche niewygodnie, ale z czasem zaczęło mu być coraz bardziej przyjemnie. Czuł łaskotanie, które zaczyna przechodzić w punkt kuliminacji. Jjong był coraz ostrzejszy, w pewnym momencie Taemin poczuł że chyba wychdozi z ciała i ujrzał światło pod zamkniętymi powiekami. Obaj osunęli się na podłogę, ciężko oddychając.
- Nie wierzę, że zrobiliśmy to w łazience - Taemin zaczął się śmiać.

Kirin

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-07-25, 17:26   

shiree napisał/a:
wprowadził delikatnie język w jamę ustną Taemina.

terminologia iście fachowo anatomiczna xDDD

Ale fick ogólnie taki przyjemny bym powiedziała ^^ Nie przepadam za Jongkyunem ale jakoś Taemin w każdym ficku Yaoi mi pasuje ^^ czad ^^

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-07-26, 10:27   

Taemin xD Jonghyuna nie zbyt lubię, ale ujdzie :)
Ogl dziwnie mi się czytało *paring mi jakoś nie pasował* ale bardzo ciekawie opisane bo widziałam wszystko tam gdzieś w środku mózgu ^.-
Ładnie, ładnie (^.^)

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-07-26, 15:57   

Cytat:
- EKHMMM – w drzwiach stał Onew, bębniąc palcami o ścianę