| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-10-09, 11:03
...
Autor Wiadomość
goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-08-29, 14:03   

ohh. widzę, że w czasie mojej nieobecności dużo się tu wydarzyło.
z jednej strony mi przykro, że podjęłaś taką decyzję, z drugiej staram się Ciebie zrozumieć. zawsze trafiają się ludzie, którzy potrafią tylko narzekać na to co inni robią (i wcale nie chcę tu nikogo obrażać.), jednak pamiętaj, że są też ludzie, którzy doceniają pracę innych chociaż o tym nie mówią. Dzięki Tobie, temu co zrobiłaś dla forum, całej pracy poświęconej forum przez Ciebie i innych mogłam poznać SuJu w takim stopniu jak znam teraz, pokochać ich tak mocno. Bardzo dziękuję za to teraz Tobie, bo ten temat dotyczy akurat Ciebie. może ELF tak nie postępuje, jednak... każdy ELF jest także człowiekiem i ma prawo zadbać o swoje życie, tak samo jak każdy Junior ma prawo podjąć decyzję ważną dla niego, która będzie dobra dla niego, a nie spodoba się innym. Życzę Ci powodzenia w życiu (matko, jak to brzmi poważnie >.<) a także abyś umiała spojrzeć na SuJu świeżym okiem, pomimo niewiadomej przyszłości. trzymaj się! i odwiedzaj forum :)
jeszcze raz dziękuję za to co zrobiłaś :) wbrew pozorom jestem bardzo wdzięczna :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi