| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Way to love
Autor Wiadomość
Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-07-11, 12:41   Way to love

Okej, długo mi zeszło żeby coś napisać XD Zwłaszcza, że ja raczej po angielsku piszę, więc trochę się męczyłam z polskim, ale co tam ^^ Postanowiłam się podzielić swoimi pomysłami. Na razie powstał tylko wstęp, bo za tydzień mam egzamin na prawo jazdy i nie mam czasu na pisanie, ale pojawi się więcej (dosłownie. bo wstęp jest króciutki -_-") ^^ Wiem, na razie to wygląda jak SiHan, ale będę się skupiać na QMi, bo dawno o nich nie pisałam :>

Endżoj.

- Shiyuaaaaan – jęk młodego mężczyzny w jego słuchawce telefonu nie był pierwszą pozycją na liście rzeczy, które chciałby usłyszeć z samego rana. Ba, nie był nawet w pierwszej setce. Dlatego gdy o siódmej rano, na dodatek w niedzielę, w dzień, który normalny człowiek swój ranek spędzał w łóżku, usłyszał zawodzący głos Zhou Mi’ego, wiedział, że nie zapowiadało to nic dobrego. – Shiyuaaaan, proszę, musicie mi pomóc!

Choi Siwon, jego chińskie imię Shiyuan, opadł z powrotem na poduszki, nie odkładając bynajmniej ani na chwilę telefonu. Westchnął głośno, zdając sobie sprawę z tego, że dopóki chociaż nie wysłucha narzekań przyjaciela, ten nie da mu spokoju. Dosłownie.

- Co się stało, MiMi? – Siwon zamknął oczy, starając się nacieszyć porannym rozluźnieniem i ciepłem dawanym przez okrywającą go pościel i osobę leżącą obok niego. – Nie zdążyłeś kupić tej torebki, o której mówiłeś przez cały ten tydzień?

Po drugiej stronie linii Zhou Mi wydał z siebie obrażone stęknięcie.

- Po raz setny powtarzam : to jest męska torba! – fuknął Zhou Mi. – Naprawdę, Shiyuan, rozumiem, że nie masz zielonego pojęcia o modzie, ale nie powinieneś być takim ignorantem! Nie wiem co by z tobą było gdybyś nie miał mnie i Genga…

Siwon podczas całej tej tyrady tylko wywrócił oczami i parsknął śmiechem. To najwyraźniej spowodowało, że osoba śpiąca obok niego poruszyła się niespokojnie i po chwili Siwon poczuł na sobie ciepłe spojrzenie towarzysza.

Han Geng leżąc na brzuchu wśród białej pościeli uśmiechnął się, przymykając na chwilę oczy i wyciągając się na łóżku, wtulił twarz w poduszkę. Kilka sekund później podpierał się już na łokciach i podczołgał się bliżej Siwona. Koreańczyk także się uśmiechnął i złożył krótki, słodki pocałunek na ustach Han Genga.

- Kto to? – wymruczał Chińczyk, kładąc głowę na ramieniu Siwona.

- Zhou Mi.

- Hej! Żadnego migdalenia się, gdy jestem na linii! – krzyknął oburzony Zhou Mi. – I dzień dobry, Geng-ge. Wasz przyjaciel jest w potrzebie, a wy z samego rana…

- Dokładnie, MiMi, z samego rana. W tym właśnie problem…

- Nie macie za grosz wyczucia współczucia dla innych… - w tym momencie Siwon odsunął telefon od ucha, pozwalając ręce trzymającej komórkę opaść swobodnie na poduszkę obok jego głowy. Po minucie ponownie ostrożnie przyłożył aparat do ucha. Odetchnął z ulgą słysząc, że długi wywód na temat niewiernych przyjaciół został zakończony. – Czy teraz powiesz nam o co tak dokładnie chodzi?

- Mój ojciec!

- Tak, MiMi, cieszę się, że masz ojca, ale co z tego? – Siwon poczuł lekkie ukłucie w żebra i odwrócił głowę, by spojrzeć na twarz Han Genga, która miała karcący wyraz, ale jednocześnie widać było na niej ledwo skrywany uśmiech.

- Mój ojciec chce, żebym niańczył jakiegoś licealistę!

Siwon zmarszczył brwi, nie wiedząc co ma odpowiedzieć. Po drugiej stronie słuchawki słychać było tylko ciężki oddech zdenerwowanego Chińczyka.

- No i…? – odezwał się wreszcie po tej chwili ciszy.

- Shiyuan! –kolejny jęk był głośniejszy od poprzedniego. – To syn koreańskiej szychy, przyjaciela mojego ojca! Nawet nie mogę odmówić! Mój ojciec i ten Cho będą robić interesy. Jego syn przyjedzie z nim i JA mam się nim zająć! Co zrobię, jeśli ten chłopak nawet nie będzie rozumiał po chińsku?!

Siwon westchnął. Który to już raz tego dnia?

- Dobrze. Powiedz kiedy ma przyjechać, pójdę z tobą.

- Dziękuję ci, Shiyuan – w głosie Zhou Mi’ego słychać było ulgę. – Naprawdę, wiszę ci za to obiad dla ciebie i Genga. Przyjdź dziś o 15 do mnie.

- Ok, ok. – Koreańczyk wcisnął czerwoną słuchawkę na klawiaturze telefonu i rzucił go gdzieś na łóżko, po czym przewrócił się na bok, zwracając twarzą do Han Genga.

Przez kilka minut w sypialni panowała cisza. Słychać było tylko delikatny szelest pościeli i ledwo słyszalne odgłosy pocałunków zostawianych przez starszego mężczyznę na obojczykach i szyi Siwona.

- Powiesz mi wreszcie o co chodziło? – pytanie Genga zawisło na moment w tej ciszy, dopóki Siwon nie zdecydował się wreszcie na nie odpowiedzieć.

- Zhou Mi twierdzi, że ma problem – wymruczał od niechcenia.

- Czyli nic nowego – Han Geng zaśmiał się cicho. – Ale za to go kochamy.

Odpowiedziało mu tylko ciche mruknięcie i równy oddech ponownie zasypiającego mężczyzny.
Ostatnio zmieniony przez Anke 2011-07-11, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-07-11, 13:07   

Zapowiada się obiecująco ^ ^

Czekam na dalsze części :)

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-07-11, 13:49   

QMi <3
Rozczulenie i wielka radość :)
Ale rzeczywiście Mimi ma wielki problem xD~Yhym
Trzeba zadzwonić do Siwona, bo on ma cierpliwości co nie miara i pomoże HA HA HA ^.-

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-07-11, 21:30   

ANKE! Że też ja nie miałam pojęcia, że potrafisz tak świetnie pisać ;D naprawdę, już zaczyna mi się podobać wątek QMi, chociaż jeszcze nawet się nie zaczął!
Będę Twoją wierną fanką, więc pisz, ile sił wlezie ;D

I powodzenia z prawkiem ;P

Anke 
Cho AhYoung

Wysłany: 2011-07-11, 22:13   

Dziękować, ludzie, za odpowiedź <3
O., chyba trochę będzie trzeba poczekać ^^" Stres przed egzaminem jest straszny. Ale postaram się jak będę mogła. Może w tym tygodniu pierwszą część skończę?
Red hyung<3, nie przesadzajmy XD Ale się cieszę, że ci się podoba <3 Nie dziękuję ;A;

Mikaru 
Żona Park JungSu

Ulubieniec z SJ: Teukie <3
Lover: Teukie <3
Fav Pairing: KyuMin, GTop ;3
Grupa krwi: 0rh+
Wysłany: 2011-07-13, 21:55   

ANKEEEE~~~! PISZ DALEJ! ;A; ja kcem dalej. BARDZO KCEM. mam ochotę TERAZ na dobrego QMi. masz 5 minut na dodanie kolejnej części! /foch

RedWitch napisał/a:
ANKE! Że też ja nie miałam pojęcia, że potrafisz tak świetnie pisać ;D

Proszę cię, ona ma talent za pięciu, tylko często lenia w pupie xd ale załądujemy kilka kopów i szybsiutko napisze,nie? :>

Anke 
Cho AhYoung

Wysłany: 2011-07-13, 22:01   

Cytat:
masz 5 minut na dodanie kolejnej części! /foch

Ach, tak, pamiętam jak kiedyś dałaś mi 3 godziny na napisanie kolejnej części czegoś po angielsku XD Była 5 nad ranem, a ty stiwerdziłaś, że jak się obudzisz o 8 to ma być skończona druga część XD Już lecę, pędzę XD

Cytat:
ale załądujemy kilka kopów

Znowu glany? Q__Q

Allmath 
Morderca nr.1

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Henry, Mimi
Lover: >>Kyuhyun
Fav Pairing: QMi, HenBer
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-08-29, 18:36   

Ehm... MORE?
Już miałam napad zacieszu, że ktoś w końcu napisał QMi a tu nagle... cicho? Do tego świetnie się zapowiada! Błagam, ja muszę otrzymać dzienną dawkę :^D
Pisz, pisz, pisz, pisz, pisz, pisz... <idzie na zasadzie nowego podrywu> All ładnie prosi *robi wielkie oczy a'la Kot ze Shreka*

15

My no.1 fangirl: Teitatoo ^^

Odpowiedz do tematu