| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
ELFmeeting Bydgoszcz 110826
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
  Wysłany: 2011-08-29, 10:20   ELFmeeting Bydgoszcz 110826

Zacznę od samego spotkania, bo jakbym chciała opisać jeszcze kilka dni wstecz, albo chociaż piątek od rana, to do jutra bym pisała. Muszę dodać, że przez kilka dni wyszywałam sobie biało-czerwone E.L.F na kawałku materiału i oczywiście zapomniałam przyszyć do torby. ^.-

Kilka minut po 12, przed pomnik przybyły EvilMonkey i Tsuki. Posiedziałyśmy jakieś pół godziny, dając o sobie znać machając pękiem balonów (i coś w stylu "Jesteś ELFem?"). Pojawiły się pierwsze trzy osoby, a ja poszłam na dworzec kolejowy po 2 kolejne. Przed Operą byłyśmy coś w granicach 13:30. W sumie zebrało się 21 osób (chyba). Potem pomaszerowałyśmy na wyspę, było króciutkie przedstawienie - za ciepło na grę, bo jakieś 35 stopni w cieniu. Po przedstawieniu 5 z nas zaczęło ćwiczyć nasz boski układ do Pajama Party (który i tak nie wyszedł, bo zgrania w ogóle, ale przynajmniej było śmiesznie) pomijając moją wywrotkę, którą na szczęście widziało mało osób. A co robiła reszta, hmm ćwiczyłam więc nie wiem. Z tego co mi wiadomo pozostałe dziewczyny miały ćwiczyć Sorry Sorry, ale im nie wyszło. Nie mam pojęcia dlaczego, mało mobilizacji, sił, a może chęci. W każdym razie próby Pajama Party zostały uwiecznione, z każdą wpadką jaka była, oprócz tej mojej. W przerwie między ćwiczeniami układu zagrałyśmy sobie w (jak to nazwać?) "mówienie z wodą w buzi (?)". Było trochę śmiechu, bo nam woda przeszkadzała, ale hasło w końcu przeszło do końca (patrz jakieś 10 minut od podania) i wszyscy byli happy. Po zakończeniu 'tańca' wszyscy (minus 3 osoby filmujące, 2 na zmianę) ośpiewali Yesungowi Sto Lat po polsku i koreańsku (ludzie się gapili jak na uciekinierów ze Świecia, szczególnie przy tym drugium). Gdy już wszystko było gotowe postanowiłyśmy iść jeść do Focusa (i się przebrać). Po, nie wiem ile tam siedziałyśmy, poszłyśmy do parku i zaczęła się zabawa. Najpierw były kalambury (i to boskie dzielenie grup). Walka była zacięta .. i zakończyła się remisem. Dziewczyny chiały dogrywkę, więc ja i EvilMonkey poszłyśmy napisać hasła. Wtedy pogryzły mnie czerwone mrówki i do dzisiaj mam wspomnienie w kształcie bombli na lewej nodze. 16 haseł zostało rozdzielonych (i nie wiem jak wyszło, że to 16. było rozstrzygającym). Ostatecznie wygrała drużyna Magdy. Po tej konkurencji (albo w trakcie jej trwania) opuściły nas 3 osoby. Następnie, ymm co było potem? Karciane kissy? Chyba tak. No więc, znowu ukochane dzielenie na grupy, bo o czywiście trzeba się bać tej konkurencji. Po jakichś 5 minutach doszłyśmy do porozumienia i gra się zaczęła. Na początek minuta. Zero przeniesionych kart we wszystkich trzech grupach. Plus kilka sytuacji homo, powtarzających się do końca tej zabawy (najlepsze kawałki nie zostały nagrane .. :-( ). Next 2 minuty. Powtórka z jednym wyjątkiem. 3. grupa przeniosła coś, ale nie pamiętam ile. No i na koniec 2,5 minuty. I tutaj padł rekord! 20 kart i niezwykła współpraca grupy Nishi (która stanęła sobie na końcu). Po tym jak Ola dostała misję specjalną przyniesienia wody, wykorzystując kubki od coli (przy okazji wymyślając nowy napój - wodę o smaku coli) i słomki, piłyśmy gapiąc się sobie w oczy, aż woda się skończyła. Zostało nas .. około 10. Nie miałyśmy co robić, bo podchody odpadły z zawodów, więc drogą eliminacji (i sklerozy) zostały kalambury. Podzieliłyśmy się na dwie grupy.Tym razem zadanie było trudniejsze, ponieważ hasła miały być kojarzane z ... uwaga, uwaga "rodziną SM" (i samym SM też). Z tego co pamiętam 2 się powtórzyły. Grupa, w składzie ze mną była zua, bo dała kilka mega trudnych haseł (które dla nas były proste), a one sobie nie poradziły tj. 'Boa - Key of heart' (zapamiętałam to, bo specyficzne pokazanie ryby było the best!). Wreszcie przypomniało nam się, że miały zostać odegrane scenki z 2. odcinka "SJ mini dramy". No i tak powstały nam 2, albo 3 KyuMiny, YeWook i postać zacnego telewizora w roli głównej. xD Po zakończeniu odbiło nam i zaczęłyśmy tańczyć wczystko co się dało, poczynając od Bonamany, przez Mr. Simple (w większości freestyle), kończąc na układach SNSD. Uwzględnić trzeba też śpiewanie (omo) parodii (+ taniec) piosenek tj. Lucifer, or Super Girl. Było po 20 więc wszyscy się rozeszli, welewnie żegnając. Ja wracając na dworzec (oczywiście wszędzie widziałam wtedy pająki) dostałam ochrzan od rodziców, później musiałam siedzieć na dworcu 2 godziny, bo wcześniej niż o 23 pociągu nie było. Coś około 22:30 dostałam zawału przez Miyu i Nishi, które wręcz napadły mnie, gdy sobie spokojnie leżałam na ławce. Do tego pojawiło się wtedy pytanie "Dlaczego one są jeszcze w Bydgoszczy, a nie już gdzieś pod Tucholą?". No i jak się okazało autobus miały o 16, tak? A pociąg, którym miły jechać (i być w domu o 23) nie jechał. Ale za to był taki co 22:50 wyjeżdżał z Bydzi, więc jakoś im poszło. Ja wróciłam do domu o 12:30 (bo pociąg spóźnił się godzine) i dostałam następny ochrzan, że czemu tak późno. Ale pomimo tego było świetnie i za rok (jak już nie bd miała szlabanu) organizuję drugie spotkanie!

Zdjęć nie mam żadnych, bo mój aparat był wykorzystany tylko do robienia filmików, których i tak jest mało.

Jeśli coś pominęłam, albo jakiś błąd ktoś znajdzie to nie zabijajcie, tylko spokojnie powiedzcie.

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-08-29, 18:27   

Dodam tutaj i swoje sprawozdanie, żeby nie było, że się lenię xD

Ja również przepraszam jeśli coś się nie zgadza.

W dzień zlotu obudziłam się koło 6:30 (to z nerwów ;x), wstałam, ubrałam się i jak tylko doszłam do siebie, koło ósmej, pobiegłam na dworzec odebrać Nishi. Oczywiście musiałam się na nią rzucić i wyściskać xD ominę to, co było w domu, bo to nie jest ciekawe xD
Jako, że zbliżała się 10:30 ruszyłyśmy z powrotem na dworzec. Według mojego sprawdzania pociągu miał on być o 10:47… Ale sprawdziłyśmy po raz drugi i okazało się, że się scweliłam i nasz pociąg odjechał 40 minut temu. Poczekałyśmy z godzinę na kolejny pociąg uprzednio powiadamiając organizatorkę (wybacz mi T_T)
Kiedy dotarłyśmy na dworzec w Bydgoszczy czekała na nas Gosia (teitatoo). Od razu dostałam yesiowe okulary w białych oprawkach xD i popędziłyśmy pod Operę Novą. Obeszłyśmy ją naokoło, a okazało się, że dziewczyny stoją z drugiej strony xD i wtedy zaczęło się dziać – witanie się i przedstawianie (wybaczcie, nie zapamiętałam wielu imion). Moje zobaczenie Oharu (mam nadzieję, że się nie wystraszyłaś? xD) i zahuganie jej xDDD
Potem poszłyśmy do parku za operą w poszukiwaniu cienia (było strasznie ciepło ><), usiadłyśmy w kółeczku na trawce i zaczęłyśmy przedstawianie się… (znów nie zapamiętałam wiele).
Szybko nam to poszło, więc od razu postanowiłyśmy zacząć tańczyć (tańczących Pajamę było… Pięć bodajże… Bardzo mało ;x). Ludzie patrzyli się na nas jak na jakieś Ufo, ale liczy się zabawa. Tak właściwie to nawet nie wiem czy mamy dobrą wersję tańca nagraną xD Szybko zebrałyśmy się do śpiewania dla Yesia „Sto lat” po polsku i koreańsku oraz zrobienia grupowego zdjęcia.
Jako, że po tym zrobiła nam się piętnasta poszłyśmy do Focusa na jedzonko. My z Nishem udałyśmy się do osobnego stolika, ale chwilę później Oharu nam oznajmiła, że mamy przyjść do nich. Więc w efekcie tego siedziałyśmy przy stoliku w… Osiem? Dziewięć osób? Ale było fajnie xD
Po pół godzinie zebrałyśmy naszą niebieską wycieczkę i poszliśmy do parku nieopodal Focusa (w między czasie opuściła nas jedna osoba; nie pamiętam imienia ;x); tam znalazłyśmy ogromną fontannę, wiele z nas miało ochotę tam wejść z powodu upału xD Jednak wybrałyśmy trawkę kilkanaście metrów dalej.
(po skonsultowaniu się z Nishi, bo zapomniałam co było dalej xD)
Wydaje się nam, że od razu zaczęłyśmy grać w kalambury. Ja byłam brana jako -1, bo jestem niedoedukowana xD królem była Nishi xD grałyśmy, grałyśmy i wyszło na to, że był remis i dogrywka xD jeśli dobrze pamiętam to po dogrywce wygrał… Zespół gdzie byłam ja i Nish. Ale to nieważne, liczy się zabawa ^^
Potem dziewczyny zarządziły karciane kissy. Oharu, nayu i Jagoda nie grały, bo musiały za chwilę uciekać na autobus. Jest filmik pierwszej grupy jak się ładnie bawią xD (nayu, dziękuję za filmowanie). Zaraz potem zaczęłyśmy się żegnać z nimi trzema. (nayu, moja zaginiona bratnia duszo od yaoi! xD) Potem była grupa druga i trzecia karcianych Kissów… Z tego co pamiętam to wygrała grupa, w której byłam ja, Nishi, teitatoo i Paulina. Po tej turze opuściła nas najstarsza osoba – Magda (jeśli dobrze pamiętam). Grałyśmy jeszcze kilka tur przenoszenia kart, tak, że zacna trzecia grupa doszła do perfekcji i przeniosła 20 kart XD
Potem, jako, że zaczęłam coś o yaoi i mini dramie mówić, dziewczyny postanowiły nagrać scenki z tego właśnie odcinka xDDD miałyśmy być z Nishem KyuMinem, ale kogo innego obsadzili do tej roli xD Potem nadszedł czas na tańcowanie wszystkiego co umiemy (kamerzysta pozdrawia! XD) i tak czas zleciał do dwudziestej.
Pożegnałyśmy się z dziewczynami… (wybaczcie, nie wiem jak wam na imię było) i ruszyłyśmy z Gosią na PKS (jak sądziłyśmy), po chwili dołączyły do nas jeszcze dwie dziewczyny, które szły w tę stronę co my. W połowie drogi okazało się, że idziemy w stronę PKP. Wręcz biegiem ruszyłyśmy z powrotem w stronę Focusa i na prawidłowy dworzec. Kiedy doszłyśmy okazało się, że ostatni autobus do mnie był o 16:40. Więc z powrotem ruszyłyśmy na PKP. Sądziłyśmy, że pociąg będzie o 21:44, ale oczywiście okazało się, że jeździ on w weekendy i święta. Następny pociąg był o 22:50. Siedziałyśmy na peronie – ja zdenerwowana, a Nishi… Sama nie wiem jaka. Weszłam sobie na gadu w tele, żeby chociaż trochę się uspokoić. Napisałam do Red (Nish zazdrosna i pisze sms xD), ale potem postanowiłyśmy do niej zadzwonić… (Red, dzięki za „nakrzyczenie” na mnie za głupotę). Cały czas wysłuchiwałam jaki będzie następny pociąg i coś mi się nie zgadzało. Poszłyśmy zapytać kolejarza w stojącym pociągu dokąd jedzie. Oczywiście nie w naszą stronę. Ale wytłumaczył nam, ze mamy iść się zapytać kontroli ruchu na następnym peronie czy jedzie nasz pociąg i z jakiego peronu/toru. Po zapytaniu się (oczywiście, bardzo mi ulżyło, kiedy się dowiedziałam, że ten pociąg jedzie) ruszyłyśmy tam gdzie miałyśmy czekać tę godzinę, a nawet ponad i spotkałyśmy Gosię! xD zdziwienie ogromne xD aż zrobiłam Nishowi i jej zdjęcie xD całe szczęście dzięki niej trafiłyśmy do pociągu i dotarłyśmy do domu ;x

Dopisek: Mojego cwelenia było więcej, ale oszczędzę tego xD

To tak: Dziękuję wszystkim, którzy przybyli, bawili się, nie boją się mojego cwelenia (XD) i czekam za rok (jeśli mama mnie puści xD)
Tutaj kilka zdjęć ode mnie.
Filmiki z waszym tańcem wrzucę później, jak będę miała więcej czasu ;x
Ostatnio zmieniony przez Miyu 2011-08-29, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2011-08-29, 19:53   

Miyu napisał/a:
Filmiki z waszym tańcem wrzucę później, jak będę miała więcej czasu ;x

Ale zrób prywatne i daj nam linki, bo to będzie .. straszne!! (Bonamana w drugą stronę xD)
... i OMO dlaczego tam jest tak dużo mnie??

My lil RUDE bub

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2011-08-30, 22:35   

Mój dzień zaczął się przebudzeniem o 7 rano (to chyba nerwy).
Od rana 15 sms'ów. (Przez ten brak internetu już widzę mój rachunek telefoniczny, taa).
No i piękne przygotowywania do zlotu. Jaki miałam zaciesz jak mi za pierwszym razem kitki wyszły ;D
O godzinie 11 wyszłam z domu i poszłam po Martuchę. Troszkę przed 12 byłyśmy na Starym Rynku obok pomnika, gdzie niespodziewanie czekała na nas Teitatoo <3
Nadmuchałyśmy baloniki z czego jednego dałam takiemu fajnemu chłopaczkowi małemu.
Potem bazgrałyśmy na balonach.
Chwilę potem przyszła Ola, Maja i Jagoda. (Chyba mogę pisać imiona bez cenzury?).
Przyznam na początku było trochę sztywno i mnie opuściły moje maniery, bo wcale się dziewczynom nie przedstawiłam. Co za wstyd -.-'
Ale potem Teitatoo nas opuściła i poszła na dworzec po Miyu i Nishi.
I zaczęły się schodzić dziewczyny.
Teitatoo długo nie przychodziła więc poszłyśmy pod Operę.
Tam dołączyły do nas Michelle i Ola. I wróciła Teitatoo z Miyu i Nishi.
- To co poznamy się wszystkie no nie ? - zapytała Teitato.
Więc krzyknęłyśmy z Teitatoo głosno "Cześć!", co wywołało u wszystkich śmiech (nie wiem dlaczego)
Tam uznałyśmy, że jest za głośno na przedstawianie i poszłyśmy na wyspę młyńską.
Po drodze spotkałyśmy parę młodą i wszystkie grzecznie powiedziałyśmy "Dzień dobry" .
Znalazłyśmy się na Wyspie Młyńskiej i usiadłyśmy w kółku, robiąc trochę zamieszania.
Wszyscy się patrzyli na nas jak na jakieś kretynki, ale to szczegół.
Gdy już sie zapoznałyśmy, dziewczyny zaczęły tańczyć Pajamę, a reszta ćwiczyła co chciała. Ogólnie był jeden wielki rozgardiasz. I potem dziewczyny tańczące Pajamę grały w mówienie z wodą. Ciężko było, ale hasło (tj. Super Junior M) doszło do końca xD
Następnie zaczęłyśmy sobie mazać po rękach markerami ( Nie wiem czy uwierzycie, ale napis Małpa mam do dzisiaj !)
Dziewczyny ustawiły się razem i zaczęły śpiewać sto lat po polsku i koreańsku, a ja to nagrywałam.
Stamtąd niebieski pochód poszedł do Focusa coś przekąsić. Marta i ja poszłyśmy do empiku po kurs japońskiego, a reszta poszła po jedzonko.
Gdy wróciłyśmy wszyscy już siedzieli, a my poszłyśmy zająć stolik i zamówić sobie jedzenie. Dla mnie nie wystarczyło krzesła wiec latałam miedzy stolikiem Uli i Vanesy, a stolikiem Teitatoo, Weroniki, Marty, Oli i Michelle. Nie wiem ile kilometrów wtedy narobiłam.
I tam nasze rozmowy o mangach, anime i dramach.
Wszyscy zjedli, a ja się tam jeszcze męczyłam z tą bułą -.-'
W końcu zjadłam i wyszłyśmy. Po drodze z Teitatoo piłyśmy z jednego kubka i słomek. Omo, to było okropne, ta cola mi się wlała od razu do żołądka!
Stamtąd poszłyśmy do parku Kochanowskiego ^^
I Teitatoo minie zmolestowała i kazała iść po wodę ;d
Nie wiem co w tym czasie robiły więc przerwa na reklamy.

Uwaga Małpa powraca z dwoma butelkami wody niegazowanej, mineralnej.
I mój genialny pomysł " Wymyśliłam nową wodę o smaku Coca- Coli ! ;D
I zaczęła się gra w kalambury. Teitatoo i ja wylądowałyśmy w mrowisku -.-' Oczywiście śmiechu było, że cho cho i jeszcze więcej.
Następnie coś na co dużo osób czekało, a mianowicie Karciane Kissy !
Jagoda,Ola, Maja i ja nie grałyśmy, bo dziewczyny musiały już iść, a ja wszystko kręciłam. Następnie hm... Patrycja czytała moje opowiadanie i ktoś sie podobno dorwał do niego oprócz Pati, ale do dzisiaj nie wiem kto.
I teraz zaczynają się scenki. Tutaj też troszkę było. I Teitatoo, która się okazała telewizorem ;D
Potem znów kalambury.
A następnie wszyscy zaczęli densić. Rozpierducha była na całego.
Ogólnie kocham taniec Vanessy. Jej freestyle mnie rozwalają ;D
No i się za chwilę rozstajemy ;[
I tutaj tragedia, wszyscy się wyprztulali.
Poszłam z Teitato, Miyu, Nishi, Pati i Laurą. One poszły potem w swoją stronę a ja w swoją. O 21 byłam w domu.
I Magda się przyczepiła do mojej małpeczki ;D
A Teitatoo pomalowała ją niebieskim lakierem. Biedna ma ma niebieskie łapki ;[

Statystyki EvilMonkey:
Liczba haseł w kalamburach: 46
Zlot trwał godzin : 7
Liczba zrobionych przez nas kilometrów : 1,5 (?)
Liczba ELF'ów obecnych : 22
Liczba pękniętych baloników : 5 [*]
Liczba ludzi dziwnie się na nas gapiących : Dziesiątki.
Liczba miejsc odwiedzonych przez ELf'y : 5
Liczba spotkanych par młodych : 2
Liczba popisanych rąk : 5
Liczba zdjęć (w moim aparacie) : 93
Liczba filmików (w moim aparacie) : 10
Liczba osób grających w Karciane Kissy : 18
Liczba osób grających w mówienie z wodą : 5
Liczba tańczących ELF'ów : 17
Maknae zlotu : Vanessa
Lider zlotu : Magda

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung
Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2013-05-01, 18:38, w całości zmieniany 2 razy  

Miyu 

Wysłany: 2011-08-31, 10:10   

EvilMonkey napisał/a:
Liczba zrobionych przez nas kilometrów : 1,5 (?)

+/- pięć dla mnie i Nisha *dziki śmiech*
EvilMonkey napisał/a:
Liczba osób grających w Karciane Kissy : 18

Nie przypominam sobie by było nas aż tyle xD trzy grupy razy cztery osoby równa się dwanaście xDDDD

EvilMonkey 
Hyuczek.

Wysłany: 2011-08-31, 10:24   

Miyu napisał/a:
Nie przypominam sobie by było nas aż tyle xD trzy grupy razy cztery osoby równa się dwanaście xDDDD

To ja coś źle policzyłam. Od 22 odjęłam Maję,Jagodę,Olę i siebie i mi wyszło 18, bo tylko my nie grałyśmy xD
To więcej osób nie grało?

Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2013-05-01, 18:39, w całości zmieniany 1 raz  

Miyu 

Wysłany: 2011-08-31, 11:34   

EvilMonkey napisał/a:
To więcej osób nie grało ? Omo ;D

Z tego wychodzi, że tak xD zresztą, ja mam krótką pamięć xD

EvilMonkey 
Hyuczek.

Wysłany: 2011-08-31, 11:37   

Miyu napisał/a:
EvilMonkey napisał/a:
To więcej osób nie grało ? Omo ;D

Z tego wychodzi, że tak xD zresztą, ja mam krótką pamięć xD

Haha takie zamieszanie tam było, że ja już sama nie wiem ;D

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2011-08-31, 12:01   

No więc sprawozdanie ode mnie (nigdy nie pisałam, więc proszę o wyrozumiałość XDD):

Wstałam już o 6:00, ogarnęłam się i około 8:00 wyleciałam z domu po nayu i kanrę. Do Bydgoszczy jechałyśmy autobusem z jedną przesiadką i byłyśmy tam jakoś około 10:00 (...?). Z nadmiaru wolnego latałyśmy po Focusie, ale nie będę tego opisywać, bo nic ciekawego się nie działo XD (poza tym, że wypatrywałam ELFów, a zauważyłam dwie Azjatki - jedna była naprawdę śliczna *Q*).

Nayu uparła się, żeby być na miejscu spotkania przed 13, więc wyszłyśmy z Focusa i ruszyłyśmy do tramwaju, bo nie chciało nam się latać taki kawał drogi w tym upale .__. Potem to już było tylko rozkminianie "gdzie jest jakiś most?", ale w końcu ogarnęłyśmy jak iść i doszłyśmy na miejsce spotkania. Pod pomnikiem czekały już na nas EvilMonkey, teitatoo i jeszcze jedna dziewczyna (przepraszam! nie zapamiętałam imienia/nicku ;_;). Potem teitatoo poszła odebrać z dworca Miyu i Nishi, a my czekałyśmy na pozostałe ELFy. Zjawiła się cała grupa i w tym momencie znów popisałam się swoją nieumiejętnością w zapamiętywaniu imion XD. Później przyszła jeszcze Magda <3 z kilkoma innymi dziewczynami i w końcu razem ruszyłyśmy pod Operę Novą.

Było straaasznie gorąco, więc stanęłyśmy w cieniu pod wejściem (a przechodzący obok ludzie gapili się na nas jak na bandę kosmitów >D) i czekałyśmy na teitatoo i resztę. Wreszcie dziewczyny naszły nas z tyłu XD. Rozpoznałam Miyu i chciałam podejść się przedstawić, ale usłyszałam tylko "OHARUU!" i Miyu nagle mnie wyhugała XD. (Ja potem przez dziesięć minut podziwiałam włosy Nishi *v*)

Potem poszłyśmy gdzieś za operę - do jakiegoś parku czy czegoś takiego, usiadłyśmy w cieniu i po kolei się przedstawiałyśmy; tu Oharu znów nie zapamiętała wszystkich, wybaczcie x>. Później dziewczyny tańczące Pajamę odeszły na bok poćwiczyć (teitatoo, Magda, Miyu, Ania i ktoś jeszcze...? XD), a my ogólnie robiłyśmy co chciałyśmy (chyba też miałyśmy coś tańczyć, ale ja strategicznie się wycofałam >D). W końcu stanęłyśmy w grupce i zaśpiewałyśmy sto lat Yesungowi po polsku i koreańsku, a EvilMonkey to nagrywała ^^.
Wszystkie zrobiłyśmy się głodne (w sumie ja tak miałam od samego rana) i poszłyśmy do Focusa. Tam rozsiadłyśmy się gdzie popadnie, a ja początkowo siedziałam razem z Magdą, nayu, kanrą, Patrycją i Laurą. Potem poleciałam zawołać Miyu i Nishi, bo siedziały gdzieś z boku same D:. Gadałyśmy, jadłyśmy i w ogóle było fajnie <3.

Kiedy wszystkie już się najadłyśmy, wyszłyśmy z Focusa i poszłyśmy do jakiegoś parku (tak, nie znam Bydgoszczy XD). Na widok wielkiej fontanny, którą mijałyśmy, każda z nas miała ochotę do niej wejść, bo było tak gorąco, że aż żyć się odechciewało .__. W końcu znalazłyśmy sobie jakąś trawkę z dala od ludzi (całującą się na ławce parę pomijam XDDD) i podzieliłyśmy się do gry w kalambury. Po opanowaniu chaosu wybierały dwie najstarsze osoby czyli Magda i Nishi. Grupy nawzajem wymyślały sobie hasła. Zabawa była świetna (octopus dance, yeeeah XD) + dziewczyny, do tej pory nie wiem, czym jest ta Rania o__O. Najpierw był remis (skład mojej drużyny był osłabiony, bo część dziewczyn musiała już wracać XD), ale po dogrywce wygrałyśmy :D.

Powoli zbliżała się 18:00, czyli czas mojego, nayu i kanry odjazdu do Wyrzyska, więc nie mogłyśmy wziąć udziału w karcianych kissach, ale załapałyśmy się na obejrzenie pierwszej rundy ^v^. W sumie nawet nie jestem pewna, czy odważyłabym się na wzięcie udziału; no ale mniejsza XD. Niestety musiałyśmy już się żegnać i po wyhuganiu każdej osoby, która mi się nawinęła akurat pod rękę, ruszyłam z przyjaciółkami na dworzec autobusowy.

Tye z mojej strony, niestety nie mogę napisać nic więcej xD'.
EvilMonkey napisał/a:

Następnie hm... Patrycja czytała moje opowiadanie i ktoś sie podobno dorwał do niego oprócz Pati, ale do dzisiaj nie wiem kto ;d

Kekeke, czuje się jak jakiś przestępca, który miał kilku wspólników >D.

EvilMonkey 
Hyuczek.

Wysłany: 2011-08-31, 12:19   

Oharu napisał/a:
EvilMonkey napisał/a:

Następnie hm... Patrycja czytała moje opowiadanie i ktoś sie podobno dorwał do niego oprócz Pati, ale do dzisiaj nie wiem kto ;d

Kekeke, czuje się jak jakiś przestępca, który miał kilku wspólników >D.

Spalę się ze wstydu z tym opowiadaniem -.-' Jest okropne ;D

Miyu 

Wysłany: 2011-08-31, 12:45   

Oharu napisał/a:
Rozpoznałam Miyu i chciałam podejść się przedstawić, ale usłyszałam tylko "OHARUU!" i Miyu nagle mnie wyhugała XD.

Wybacz, nie mogłam się powstrzymać ;x
Oharu napisał/a:
nie mogłyśmy wziąć udziału w karcianych kissach, ale załapałyśmy się na obejrzenie pierwszej rundy ^v^. W sumie nawet nie jestem pewna, czy odważyłabym się na wzięcie udziału;

Następne spotkanie zaczniemy od tego *śmiech sabotażysty* ... jeśli mama mnie puści oczywiście xDDD"

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2011-08-31, 18:40   

Miyu napisał/a:
trzy grupy razy cztery osoby równa się dwanaście xDDDD

+ 2 osoby (po jednej w dwóch grupach i nie naszej xD)< które dopingowały, albo grały na zmianę ^.-

My lil RUDE bub

EvilMonkey 
Hyuczek.

Wysłany: 2011-08-31, 21:05   

teitatoo napisał/a:
Miyu napisał/a:
trzy grupy razy cztery osoby równa się dwanaście xDDDD

+ 2 osoby (po jednej w dwóch grupach i nie naszej xD)< które dopingowały, albo grały na zmianę ^.-

A widzisz, znalazły się ;D

Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2012-08-03, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu