| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Oiiś
2013-04-04, 15:36
MonkeySuJuSubs - udostępnianie działów.
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-11-10, 19:56   MonkeySuJuSubs - udostępnianie działów.

Uwaga!

Postanowiliśmy z adminkami zrobić prezent i udostępnić mały dział z programami SuJu po polsku. Będzie on otwarty przez 2 tygodnie (reszta informacji w regulaminie). Dział ten jest dostępny dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, nie tylko tych, co uzyskali pułap 50 postów. Być może to zachęci nieobeznanych w sytuacji do aktywniejszego udzielania się na forum i jest mała nagrodą dla tych, co nie osiągnęli jeszcze punktów, a niewiele im brakuje ;) Dział udostępniony to "Strong Heart", aby do niego wejść, musicie bezpośrednio kliknąć na dział, a nie wchodzić przez główny dział MonkeySuJuSubs. Pamiętajcie aby przeczytać regulamin dla działu udostępnionego i stosować się do niego. Życzę miłego oglądania i owocnego komentowania! ;]

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez swietej-pamieci 2011-11-10, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  

Yuki-chan 

Ulubieniec z SJ: eee, wszyscy :D
Lover: Tusiek + 2 skoki na boki ;)
Fav Pairing: przemilczę tę sprawę bo jest tego za dużo
Wysłany: 2011-11-13, 16:17   

szkoda że od 50 :(

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-11-13, 17:36   

Yuki-chan napisał/a:
szkoda że od 50 :(

Nie rozumiesz, że nie musisz mieć 50 postów, aby wejść do tego działu i oglądać? ;P

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-12-09, 23:53   

Padła propozycja od waszej Adminki - RedWitch, żebyśmy zrobili wam mały prezent na święta i udostępnili kolejny dział z Monkey SuJuSubs. Dlatego zwracam się do was z pytaniem, który dział chcielibyście otworzyć? (pod uwagę nie jest brany dział "Juniorkowy MiszMasz", tylko serie)

Lista do wyboru:

-Let's Go Dream Team Sezon 2
-Super Junior's Foresight
-Idol World: Super Junior T
-Super Junior Show
-Golden Stage: Super Junior M
-Celebrity tour Guides: Super Junior M
-We Got Married: Leeteuk & Kang Sora

Nie wymieniłam działów Good Daddy ponieważ zawiera dopiero jeden odcinek, Strong Heart - ponieważ był wcześniej udostępniony, i making of. Możecie zasięgnąć rady osób, które już obejrzały te programy i będą w stanie wam coś dobrego polecić ^^ Możecie się wypowiadać w tym temacie (później wyczyszczę posty bo i tak nie są naliczane) Na propozycje czekam do środy, zwłaszcza proszę o wypowiadanie się osób, które nie osiągneły pułapu 50 punktów, ale Ci co już oglądali również mogą tu polecać :)

Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2011-12-10, 19:43   

Ale fajnie!!! Szczerze chciała bym wszystko!!! Szukałam w internecie opisów jednak nic nie znalazłam, a jak już to były niezroumiałe :( Może ktoś napisać taką mini recenzję o nich? to by na pewno pomogło w wyborze :)

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-12-10, 20:50   

Cassie96, to może ja zrobię krótki opis każdej serii ^^

Let's Go Dream Team Sezon 2 - sławny program rozrywkowo - sportowy, gdzie udział biorą znani idole i zmagają się różnymi konkurencjami sportowymi, wyścigami i śmiesznymi grami ^^ Z SuJu stałym gościem był tam Eunhyuk, jednak są tu 2 odcinki, gdzie drużynę tworzą członkowie z Super Junior ^^ Emocjonujący i śmieszny.

Super Junior's Foresight - pierwszy program talk show należący do Juniorków, do których Juniorzy zapraszają swoich seniorów z różnych dziedzin rozrywki (muzyka, aktorstwo, itp) aby nauczyć się czegoś od nich i przedstawić ich osiągnięcia. W każdym odcinku jest prezentowany inny styl, inne ubrania, a stałymi prowadzącymi są Leeteuk, Eunhyuk, Kyuhyun (czwarty MC zmienia się: Shidong, Wooki, Yesung, Donghae) Bardzo zabawne i ciekawe ^^

Idol World: Super Junior T - cała seria poświęcona grupie Super Junior T. Chłopcy grają na początku w różne śmieszne gry. W pierwszych dwóch odcinkach w drugiej części jest przedstawiona ich drama "Goong T", w której Super Junior przebiera się i odgrywa... śmieszne role ^^ W dalszych odcinkach jest ukryta kamera, w którą są wplątani wszyscy a tylko jedna osoba jest niewtajemniczona ;)

Super Junior Show - jeden z pierwszych programów Super Junior, odcinki sa podzielona na dwie części. W pierwszej chłopcy grają w różne gry, jeżdżą na nartach, i ogólnie zapoznają się, a drugie części odcinków są to tzw "Pamiętniki" z życia każdego Juniora. Każdy członek ma swoje 5 minut na przedstawienie swojego dnia i zainteresowań. Nie ma wszystkich odcinków.

Golden Stage: Super Junior M - seria pięciu odcinków z Super Junior M podczas ich promocji na Taj :oops: wanie. Chłopcy uczą się kultury Tajwańskiej poprzez wykonywanie różnych rzeczy, podejmowanie wyzwań np uczenie się sztuczek cyrkowych, gra w aktorstwo poprzez jedzenie, picie, udawanie, rzeźbienie wazonów z glinki, gra w baseball i wiele innych :) Śmieszni prowadzący i dużo zabawnych sytuacji.

Celebrity tour Guides: Super Junior M - kolejny program Super Junior M, tym razem jednak chłopcy będą uczyć się słówek i zdań po chińsku, które później będą musieli wykorzystać w zadaniach w "środowisku" kupowanie, podróżowanie, wykonywanie zadań, jazda w wesołym miasteczku i wiele innych ciekawych i zabawnych rzeczy :)

We Got Married: Leeteuk & Kang Sora - jak sama nazwa wskazuje, kolejny sezon z kolejną parą, która musiała sie "pobrać" ze względu na ideę programu. W programie pokazywane się spotkania/randki nowożeńców, ich zawstydzenia, ciekawe pomysły, rozwijanie "znajomości", ale także miły dodatek w postaci chłopców z SuJu :)

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-12-10, 23:19   

UWAGA!

Mam dla was przykrą (dla mnie jeszcze bardziej) informację. W związku z tym, że przed chwilą dowiedziałam się (naocznie również widziałam) o kradzieży dokonanej na dość sporej ilości programów, których tłumaczenie jest mojego autorstwa, jestem zmuszona odwołać udostępnianie programów dla użytkowników, którzy nie przekroczyli 50 postów i zawieszenie chwilowo tłumaczeń. Jest mi cholernie przykro, że ludzie nie potrafią uszanować czyjejś pracy i bez pozwolenia wynoszą naszą własność poza forum. To już nie pierwszy raz. Przykro mi, że użytkownicy nie potrafią cieszyć się oglądaniem w j. polskim programów o swoich ulubieńcach na naszym forum i uszanowaniem czyjejś darmowej pracy, tylko muszą posuwać się dodatkowo do czynów przestępczych (nie bójmy się tego słowa, za takie coś można 16-letnia osobę posłać do sądu, bo to jest kradzież), co tak naprawdę zniechęca mnie do dalszego tłumaczenia. Regulamin informuje dokładnie, co grozi za kradzieże. Przepraszam wszystkich użytkowników, którzy uczciwie pobierali i oglądali programy z moim tłumaczeniem oraz tak efektywnie komentowali, co motywowało mnie do dalszej pracy, mimo moich innych obowiązków, ale postarajcie się na chwilę obecną zrozumieć moją decyzję. Dziękuję za miły prezent przedświąteczny osobie, która prawdopodobnie tego nie przeczyta, albo kiedyś przeczyta ale się nie przyzna. Wesołych świąt.

Fanka 
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011
Wysłany: 2011-12-10, 23:21   

swietej-pamieci napisał/a:
Super Junior Show

Za jestem za tym!

[ Dodano: 2011-12-10, 23:32 ]
Okropnie mi przykro, że jakas osoba musiała to zrobić.
Dziękujemy wg. za fatygę w tłumaczeniu i wg.
Wesołych Świąt~~

"We and you guys have feelings more than between a singer-fans"
~Lee Hyukjae to ELF

"If you don't support the 15, what kind of ELF are you?"
~Heechul

I'm one of those people you'll find within the Sapphire Blue Ocean

I'm a superman, so don't worry
~Yesung

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2011-12-11, 18:53   

Jejku Ale to chamskie z czyjejś strony!! Ja nie rozumiem jak ludzie mogą być tacy okrutni!!
Tylko się nie załamuj... bo znam osoby, które po takim czymś się załamują :( Trzymaj się i pamiętaj jest dużo osób, które staną po twojej stronie! ;-)

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-12, 15:01   

A to chamstwo i świństwo z czyjejś strony aż nie mogę uwierzyć że ktoś mógł coś takiego zrobić :-|
Jest mi okropnie przykro ale bardzo dziękuję za włożony trud w tłumaczenie chodz jeszcze ani jednego programu nie obejrzałam ponieważ muszę dobić 50 postów ale i tak bardzo dziękuję jeszcze raz za tłumaczenie ;-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi