| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja dla H&M
Autor Wiadomość
goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-11-09, 21:25   

przykładowa nowa wersja nowego listu. co sądzicie?

Kochane Super Junior,
Pewnie się zastanawiacie kto tym razem do Was napisał. Z tej strony polskie ELFY! Tak, teraz ładnie sięgacie po atlas, bądź do Internetu i sprawdzacie gdzie leży Polska. No dobra, powiemy Wam : pomiędzy Rosją a Niemcami, obok Czech. Jesteśmy pewni, że już wiecie gdzie jesteśmy! Chcieliśmy Wam o czymś powiedzieć, jest to dla nas niezwykle ważne i istotne, nie możemy dłużej się z tym już ukrywać. Właśnie dlatego powstał ten list, jest on stworzony z naszych uczuć i chęci podzielenia się nimi, skrywa nasze marzenia i troski, prosimy – przeczytajcie go w całości.
Napisanie czegoś co nie jest banalne i różni się choć trochę od wszystkich listów, które pewnie ciągle dostajecie jest bardzo trudne. To co czujemy jest proste: Kochamy Was! (To po polsku, a w nawiasie po kor?). Fakt, można sobie napisać: kochamy Was, zrobimy dla Was wszystko bla bla bla. Ale… co znaczą te słowa? Co znaczy kochać? W Internecie możemy znaleźć pełno definicji na ten temat ,ale… Co znaczą te słowa? Czy potrafią pokazać co czujemy za każdym razem gdy wychodzicie na scenę? Tą dumę, która rozpiera nas od środka, dumę, która nie pozwala nam oderwać od Was wzroku i ciągle, ciągle Was obserwować. Obserwować mężczyzn, którzy poprzez śpiew są w stanie poruszyć nasze serca, uśmiechając się i śmiejąc są w stanie sprawić, że my także potrafimy się ponownie śmiać, nieważne jak zły dzień wcześniej mieliśmy. Wasze głosy… dzięki nim nawet największy strach staje się ponownie mały, do przezwyciężenia. Uczyniliście nas niezwykle szczęśliwymi, bo to dzięki Wam niejedna osoba odnalazła swoją drogę, cel oraz przyjaciół, to dzięki Wam chcemy dalej brnąć naprzód pomimo przeciwności, które nas czekają. Chcemy brać z Was przykład, mieć tyle siły co Wy. Ale nie za darmo. Chcemy być dla Was tym samym czym Wy jesteście dla nas. Chcemy Was wspierać z całych naszych sił, chcemy zmieniać Wasz smutek w śmiech, gdy potrzebujecie kogoś bliskiego, kto Was zwyczajnie wysłucha, bądź z Wami posiedzi, chcemy być obok Was. Chcemy żebyśmy szczęście, które otrzymujemy od Was mogli zwrócić dwa razy, nie milion razy większe. Czy wiecie, co czuje polski ELF, gdy kurier puka do jego drzwi i po długim oczekiwaniu wręcza paczkę, w której znajduje się oryginalna płyta? Ta euforia, że może trzymać to co stworzyliście, co jest częścią Was i Waszej historii. Są tylko dwie rzeczy, które mogą uczynić nas szczęśliwszymi – Wasz koncert, na którym możemy być, widzieć Was, czuć i oczywiście słyszeć oraz spotkanie Was na żywo, możliwość zwykłej rozmowy, wymiany uśmiechów i spojrzeń, pokazania naszego wsparcia. Ale… czy dla nas liczy się tylko Wasza pozytywna i optymistyczna strona? Nie! Zawsze, gdy któryś z Was jest chory, trafia do szpitala, ma problemy rodzinne, depresję, zły dzień, kłopoty smucimy się razem z Wami, pragniemy Wam pomóc, jednak często jesteśmy bezsilni – bo co może zdziałać grupa z odległego o tysiące kilometrów państwa? Dopada nas złość na naszą bezsilność i jedyne co możemy dla Was wtedy robić to modlić się i cicho z odległości Was wspierać, ale… czy to wystarczy? Prosimy, dbajcie o siebie! Dla nas nie jest najważniejsze, abyście występowali w jak największej ilości programów, żebyście dawali co tydzień koncert, żebyście co chwilę wydawali nową płytę i mieli promocję. Nam nie zależy na tym, żebyście niszczyli Wasze zdrowie! Chcemy… pragniemy, abyście byli zdrowi, szczęśliwi i zadowoleni z tego co robicie. Aby Wasza praca dawała Wam radość, a nie zmuszała do pracy ponad siły. Dla nas jesteście idealni tacy jak teraz, nie musicie zmieniać swojego wyglądu, zachowania, stylu ubioru bo tak robią inni. Kochamy Was za to jacy jesteście, kim się staliście i że dalej potraficie doceniać drobne rzeczy oraz małe przyjemności.
Chcielibyśmy skierować parę słów tylko do Henry’ego i ZhouMi’ego. Dziękujemy! Dziękujemy Wam za to, że pomimo wielu nieprzyjemnych sytuacji, odrzucenia ze strony wielu światowych ELFów się nie poddajecie, że dalej idziecie do przodu i staracie się być coraz lepsi. Próba wyobrażenia sobie SuJu bez któregokolwiek z Was…. Na samą myśl, w oczach pojawiają się łzy. Chcemy abyście wiedzieli, że dla nas jesteście ważni tak samo jak pozostali członkowie, kochamy Was, chcemy wspierać i podziwiać Wasze występy. Słuchać gry Henry’ego na skrzypcach, pięknego śpiewu ZhouMi’ego, widzieć uśmiech na Waszych twarzach. Dla nas jesteście częścią całości, a nie tylko fragmentem podgrupy.
Czy da się wytłumaczyć miłość w słowach? Czy tak złożone uczucie można opisać? Mamy nadzieję, że chociaż trochę, w minimalnym stopniu udało nam się przekazać to co do Was czujemy, kim dla nas jesteście. Na zakończenie mamy do Was prośbę. Dbajcie o siebie, odżywiajcie się zdrowo, starajcie się spać jak najwięcej i nie pracujcie ponad siły (Chyba brzmimy jak matka martwiąca się o swoje dziecko? Heh, a przecież to dzięki Wam istnieją ELFy! Gdyby nie Wy, nie byłoby Everlasting Friends! Jesteście naszymi rodzicami?). Mamy także nadzieję, że uda nam się być na Waszym koncercie, usłyszeć i zobaczyć Was na żywo a także, że kiedyś odwiedzicie nasz kraj, któryma wiele wspaniałych i pięknych miejsc.
Życzymy Wam wiele, wiele radości i szczęścia, wszelkich sukcesów oraz poczucia spełnienia 
Z miłością, polskie ELFy.

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-11-09, 22:19   

Wzruszyłam się czytając to, ponieważ przed oczami stanęły wszystkie sytuacje które tu są opisane, bądź mi się skojarzyły. Mi się bardzo podoba druga wersja listu, nie jest mniej oficjalny, ale napisany na luzie. ^__^
A i jeszcze przepraszam, że nie pomogłam (myślałam nad listem w szkole, ale jakoś mi się nie udawało skleić zdań T__T).

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hangeng, Kyuhyun, Zho
Lover: Donghae
Fav Pairing: QMi, EunHae, SiHan, KangTeuk
Wysłany: 2011-11-09, 22:27   

Też uważam że ta jest lepsze, o wiele od tego co ja napisałam xD
Czekamy jeszcze na chyba dwa inne listy i wtedy zadecydujemy, który damy do tłumaczenia, ale ja uważam, że ten xD

Teitatoo a może napiszesz kilka zdań od siebie po angielsku? :P taki krótki liścik wysłała mi dopiero jedna osoba.

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2011-11-09, 22:37   

Yamada, wyślę ci go w piątek, z jeszcze jednym od koleżanki ze szkoły :)
Jak mi się coś uda na prawie jutro naskrobać to dodam. Niestety ze szkoły wracam późno, więc i (jeśli już będzie) list się późno pojawi.
Obiecuję, że będe myśleć całe prawo 9patrz 2 godz.), francuski (bo jeden jest całą klasą i będzie za dużo ludu), angielski (i tak mnie kobieta nie zapyta) i matmę (patrz 2 godziny) ^__^ a jak mi się nie uda skleić nic do tego dużego listu to napiszę krótki.

Jeszcze pytanie takie się utworzyło .. można napisać kilka liścików krótkich, każdy skierowany do innego członka zespołu?

My lil RUDE bub

Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-11-09, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Wysłany: 2011-11-09, 22:46   

Raczej tak, zależy ile osób wyśle mi te krótkie liściki :P

Berry 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Donghae, Kyuhyun
Wysłany: 2011-11-10, 20:28   

me gusta hehe!! przepiękny! serio wzruszyłam się...
dziewczyny jesteście wielkie<33

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2011-11-11, 23:26   

O.K. liściki wysłane ^__^
chciałam napisać do każdego z zespołu, ale się przeraziłam xD ~ to wcale nie jest takie proste -_-

My lil RUDE bub

goss 

Wysłany: 2011-11-12, 01:07   

teitatoo napisał/a:
chciałam napisać do każdego z zespołu, ale się przeraziłam xD ~ to wcale nie jest takie proste -_-
nie jest >< ja dalej próbuję to zrobić ale mi nie wychodzi >< utknęłam w połowie, a jest tyle rzeczy, które bym chciała im powiedzieć! ale jak mam się ograniczyć i w ogóle to jakoś mnie zatyka (co by było jakbym ich spotkała Oo) ale może coś jeszcze naskrobię xd

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Wysłany: 2012-01-04, 21:33   

Ludziska! Potrzebuję więcej listów dla chłopaków bo mam tylko 4! Potrzebuję ich jak najszybciej! Pomóżcie! xD

goss 

Wysłany: 2012-01-04, 22:49   

a tak btw, ten długi jest ok? został ogólnie zaakceptowany itp?

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Wysłany: 2012-01-05, 18:11   

Skany listów do chłopaków :)

http://imageshack.us/f/850/imgmj.jpg/
http://imageshack.us/f/854/img0001mn.jpg/
http://imageshack.us/f/824/img0002eib.jpg/
http://imageshack.us/f/52/img0003tq.jpg/

Junia-ah 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Leeteuk
Wysłany: 2012-01-05, 18:33   

łezka się zakreciła...długi ale ujał sedno sprawy:D

With us it's not the END but the AND

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2012-01-05, 18:41   

Czyli co .. pisać do wszystkich? xD Mogę tylko szybko mówić xD

My lil RUDE bub

Odpowiedz do tematu