| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze MV promujące album

Jakie MV promujące album Super Junior uważasz za najlepsze
Twins (Knock Out)
0%
 0%  [ 0 ]
U
0%
 0%  [ 0 ]
Don't Don
18%
 18%  [ 11 ]
Marry'U
0%
 0%  [ 0 ]
Sorry Sorry
1%
 1%  [ 1 ]
It's you
24%
 24%  [ 15 ]
Bonamana
4%
 4%  [ 3 ]
No other
37%
 37%  [ 23 ]
Mr. Simple
11%
 11%  [ 7 ]
A-CHA
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 61
Wszystkich Głosów: 61

Autor Wiadomość
skalamitka 
SuJu Fighting!

Ulubieniec z SJ: Yesung, Sungmin
Lover: Yesung
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-01-26, 21:13   Najlepsze MV promujące album

Jak w temacie. Które MV Super Junior według was jest najlepsze? Udziału w głosowaniu biorą MV zarówno do pierwszych wydań albumów, jak i do reapackage'ów oraz do mini albumów. Zapraszam do głosowania i wypowiadania się :-)

Dla mnie jest to "Don't Don" i dla niego mój głos. Ze względu na wszystko: za choreo, za ciuchy chłopaków (sexy), za reżyserkę. Nie jest to tylko taniec w różnych strojach i pokazany z różnych ujęć kamery, ale jest jakieś scenario. Do tego jeszcze solówka Harry'ego na skrzypcach - mniam! :mrgreen:
Podobają mi się też MV do "It's you" i "No other", gdzie podoba mi się sposób ich nakręcenia. Do tego choreo w "It's you" jest cudowne, a w "No other" taniec Hyuka i scena z balonami jak z matrixa :-D

Sungmin: I’m so good at everything, there’s nothing I’m not good at, I’m a genius
Yesung: Sungmin?
Sungmin: Yeah?...
Yesung: Stop talking nonsense.
(Miracle for you)

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-01-26, 22:01   

myslalam o marry u i no bo w mu sa wszyscy ale wiecie co? It's you to It's you ^^

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2012-01-26, 23:12   

Dla mnie oczywiście Don't Don. Piosenka super i teledysk też. Wszystko mi się w nim podoba. Wszyscy wyglądają wspaniale, mają fajne fryzury i ciuchy. A taniec jest po prostu najlepszy. Uwielbiam go oglądać. I oczywiście Henry ze swoimi skrzypcami.

Isek 
Anielska Chmurka

Ulubieniec z SJ: Yesung, Leeteuk, Heechul
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2012-01-27, 22:19   

Przeznaczyłam te kilkanaście minut na przesłuchanie wszystkich MV (no, może trochę więcej). Trudno wybrać jedną, ja się lubi praktycznie każdą >< Ale chyba na dzisiaj wygrało Don't Don. Moja miłość do skrzypek Henry'ego i to co robi ze swoim ciałem podczas grania... *q*

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2012-01-27, 22:37   

Na początku chciałam oddać głos na It's you -uwielbiam piosenkę, a MV jest świetny Juniorki wyglądają w nim świetnie ale... ostatecznie oddałam głos na No other. Uwielbiam MV, jest słodki (Hyuk wygląda zajebiście *_*) a co najważniejsze jak dla mnie najbardziej pasuje do piosenki. Jest fajnie pomyślany, nie opiera się tylko na choreografii (nie żeby to było coś złego). Nie wiem ale ma coś w sobie uwielbiam go oglądać :-D

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche

aanyaa 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Kangin, Yesung @.@
Grupa krwi: A RH+
Wysłany: 2012-01-28, 12:13   

hmmm kurczaczki miałam dylemat, bo wszystkie piosenki lubię, ale że to jest ankieta na dobre MV to musiałam zagłosować na Dont Don @.@ w końcu to dzięki temu teledyskowi ich pokochałam i jeszcze solówka Henrego ze skrzypcami <3333
Wielu ludzi idzie przez życie nie wiedząc czego chce. Równie wielu wie to, ale nie walczy o osiągniecie celu. Na pewno tylko nieliczni wiedzą czego chcą od życia i walczą by dopiąć swego! Do której grupy ty należysz?!

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-01-28, 12:54   

Zdecydowanie It's You :) Uwielbiam MV z treścią i fabułą, a w tym MV jest to według mnie najlepiej zrobione ^^ Podobają mi się stroje chłopców i miejsce, w którym kręcono sceny oraz choreografia. Rozważałam też No Other, bo teledysk w sumie też naprawdę bardzo fajny, ale jednak to It's You ma w sobie to coś, co mnie zmusiło do zagłosowania na nie xD

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2012-01-28, 13:12   

Ja uwielbiam No other, za każdym razem jak widzę to mv to buzia mi się śmieje ;)
Oni tam wszyscy świetnie wyglądają i cudownie się uśmiechają xD
Jak dla mnie to ich najlepsze mv ;-)

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-02-27, 17:46   

Ja uwielbiam No Other. Hyuk wygląda tam obłędnie, nie wspominając o Sungminie i Donghae. Wszyscy są tam słodcy i uśmiechnięci. Ogólnie całe MV jest pomysłowe i cudowne dlatego na to zagłosowałam.

GaBi ;* 

Ulubieniec z SJ: Yesung , Henry , Kyuhyun
Lover: Yesung
Wysłany: 2012-02-27, 18:06   

Zdecydowanie Don't Don .. Kocham jak Henry gra na swoich skrzypcach , a piosenka należy do moich ulubionych . :mrgreen:

Emalfi 
Kyaa~!

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae
Kocham SuJu od: 10.07.2011
Wysłany: 2012-02-28, 16:52   

Kocham No Other *o*
Riqsha-chan napisał/a:
Hyuk wygląda tam obłędnie,
dokładnie i klata *x*
A Donghae z tą różyczką <3 Po pierwszym obejrzeniu już się zakochałam.
I te ich uśmieszki. xD

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2012-02-28, 17:57   

Ja mam dylemat pomiędzy No Other a It's You i nie mogę się zdecydować, oddałabym głos najchętniej na obydwa, ale po głębszych przemyśleniach oddaje głos na It's You, bo podoba mi się tam wszystko i każdy i po prostu takie MV powinni robić za każdym razem i za każdym razem po wydaniu MV wydawać jeszcze wersje drama i dance! a nie tylko śpiew i taniec w dwóch rodzajach strojów. It's You jest cudowne, ta drama która tam jest jest zrobiona tak wspaniale, że aż chwyta za serce! Nic tylko pogratulować tak świetnego i dopracowanego MV! :) Oby jeszcze takie zrobili w przyszłości!

Always EunHae lover <3

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2012-02-28, 19:09   

Oczywiście "It's you" za to, że jest najbliższe idealnemu mv. Jest tam nie tylko taniec, ale też historia i jak dla mnie chłopcy świetnie przekazali emocje zawarte w tej piosence.

Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2012-07-30, 15:09   

"Mr. Simple" - mam bardzo duży sentyment do tego teledysku jako, że to jedna z pierwszych piosenek SuJu którą poznałam i pamiętam, że tak bardzo spodobał mi się teledysk, że potrafiłam go oglądać wiele razy dziennie, w sumie do tej pory tak potrafię, dlatego właśnie zaznaczyłam to MV.

azumi123 

Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2011
Wysłany: 2012-07-30, 16:09   

Trudno wybrać ten jeden MV…. Zastanawiałam się nad Don’t don, It’s you, No other i trochę nad Twins…. Ale chyba najlepsze jest DON’T DON, cenie tą piosenkę za treść i ten fragment z skrzypkami

Odpowiedz do tematu