| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Mr. Simple (album version A, B, C)
Autor Wiadomość
shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-08-02, 14:41   

Okej, w tym momencie nastąpił przełom.
Mój komentarz sprzed pół godziny jest nieważny.

Uwielbiam ten album.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-02, 22:57   

wiktoria_00111 napisał/a:
:-D mam na telefonie album

Ostrzegam Cię, że Twoje komentarze muszą być sensowniejsze i zawierać więcej szczegółów. Nikogo nie interesuje, że masz album na telefonie, bo z pewnością już każdy ELF ma przy sobie piosenki SuJu.

Ja o albumie wypowiem się potem, gdy już będę umiała po pierwszym rytmie rozpoznać piosenkę xDD
Póki co, Mr. Simple wymiata. Ogólnie cała płyta wydaje mi się zupełnie inna niż pozostałe. Zupełnie inny styl...jestem zachwycona również, ze nie przeważa KRY i słyszę dużo Sungmina oraz Heechula xD a! i Hae poprawił swój głos, jest zajebisty! :D

goss 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae, Yesung i res
Lover: Kyu
Fav Pairing: YeShu ke ke ke
Wysłany: 2011-08-02, 23:17   

to po kolei, ale z powodu braku czasu będzie skrótowo.
płytka leci u mnie od paru godzin non stop jak tylko chłopak mi przywiózł bo w domu mam za słaby net. biedny musiał słuchać ze mną xd
1. Mr.Simple -mam jeden zarzut do początku - za dużo elektro, ale potem... cud miód i orzeszki, nawet mi już elektro nie przeszkadza xd jest w tej jednej piosence połączonych tyle rytmów i stylów śpiewania, że... nie mogę jeszcze bardziej doczekać się MV. mimo początkowych obiekcji - podoba mi się okropnie.
2. Opera - kyaaaaaa!! kolejna szybka! ten rytm! świetna, machinalnie zaczynam tańczyć, a z takim rytmem i stylem się już dawno nie spotkałam co mi się niesamowicie podoba - kolejna piosenka która mi się bardzo spodobała :D
3. Be My Girl - Lalalalalalalala! śpiewam to ciągle xd jakoś tak... wpadła mi w ucho i nie chce wypaść, wredna. początkowo dość mocno skojarzyła mi się rytmicznie z Operą, no i ten... niezwykle rozbudowany tekst refrenu. Jednak... nie mogę przestać jej słuchać! Świetna. ich głosy w niej, sposób śpiewania *__* brak zdolności konstruktywnej wypowiedzi xd Lalalalalalala!
4. Walkin - hm... niby wolna melodia, jednak w śpiewie nie jest tak najgorzej. dość rytmicznie i w sumie przyjemnie się jej słucha. Nie mam jej w sumie nic do zarzucenia, jednak nie zapadła mi zbytnio w pamięć (no, poza refrenem? albo może o nie refren?) nie porywa, ale możliwe, że stanie się jedną z bardziej ulubionych - kojarzy mi się z piosenką dobrą do nauki - nie za szybka, więc nie masz ochoty wstać i tańczyć, ale też nie za wolna więc nie zaśniesz.
5. Storm - wolna i co tu dużo mówić. przyjemna, miła i wolna. w moim przypadku do wolnych się zawsze długo przekonuję, w tej zdecydowanego plusa mają głosy, jak poleciała po raz pierwszy to bardzo się na niej skupiłam.
6. Good Friends - podoba mi się:D jej, piszę to za często przy tym albumie^^ znowu ciekawy rytm i w ogóle xd podoba mi się i nawet nie umiem sprecyzować czemu ><
7. Feels Good- jakby wyciąć ten początek... tu jest zbyt dużo elektro. które o dziwo znowu jestem w stanie wybaczyć, za całokształt piosenki. za muzykę (z której po wycięciu elektro pozostaje całkiem fajna linia melodyczna).
8. Memories - kolejna powolna. żeby mnie zachwyciła przy pierwszym słuchaniu wolna piosenka muszę mieć do takowej nastrój, dzisiaj go nie miałam. jednak nie jest zła. powiedziałabym - wolna jak to wolna.
9. Sunflower - mówiłam, że moimi ulubionymi kwiatami są słoneczniki? nie? a Juniorki dały mi taki ładny prezent! ta piosenka wydaje mi się taka łagodna... i przyjemna, akurat na spokojny wakacyjny wieczór :)
10. White Christmas - pominę, że ciekawy pomysł dawać piosenkę o takim tytule na płycie wydawanej w środku lata. ale ta piosenka... jest świetna! a melodia! no aż mi brak słów, co na jej temat napisać. nie napisze nic mądrego bo nie znam się jakoś szczególnie na muzyce - wiem że mi się podoba, gitarka, brak techno czy elektro - jestem jak najbardziej na tak!
11. Y - kolejna wolna. chociaż nie do końca aż tak wolna. z czymś mi się kojarzy, ale niestety nie umiem powiedzieć z czym, bo jeszcze tego nie ustaliłam, ale zdecydowanie jest to pozytywne skojarzenie :)
12. My Love, My Kiss, My Heart - tą piosenkę zapamiętałam najmniej z całego albumu, dlaczego-nie wiem. nie znalazło się w niej nic co by przykuło moją uwagę pozytywnie bądź negatywnie. refren mnie nie porywa, melodia, rytm także nie. gdyby nie ich głosy pewnie bym powiedziała, że mi się w ogóle nie podoba. może zmienię zdanie po parokrotnym przesłuchaniu, a może nigdy mi nie zapadnie w pamięć.
13. Perfection - eee, muszę komentować? moja pierwsza reakcja to: "o! a to znam!" (no co? ja nie sprawdzałam wcześniej spisu piosenek xd) jeśli chodzi o Perfection to ją bardzo lubię pomimo, że początkowo za nią nie przepadałam, jednak po paru przesłuchaniach stała się nieodłączną częścią mojego odtwarzacza.
tak już mam, że do niektórych piosenek się muszę przekonać i tak też może być z niektórymi z tej płyty.
ogólnie podsumowując płyta mi się okropnie podoba, nie zawiodłam się na niej i wielbię Juniorków za to, że wykonali tak świetną robotę! *składa głęboki pokłon*
(Dziękuję za uwagę, jeśli ktoś to przeczytał to gratuluję^^)[/code][/b]

Ostatnio zmieniony przez goss 2011-08-02, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-03, 17:48   

Album się się naprawdę udał :D Trochę się bałam, że będę czekać na niego jak głupia z wielką nadzieją, a potem się zawiodę, ale na moje szczęście nic takiego się nie stało xD
Pierwsze trzy piosenki na albumie są wciągające, już po pierwszym przesłuchaniu ich wpadły mi w ucho i siedzą teraz w głowie i wygląda na to, że się nigdzie nie wybierają.. Tak więc na okrągło ich słucham, ale nie zapowiada się, że mi się znudzą :P
Walkin' jest też fajne, ale najlepsze w tej piosence podoba mi się rytm... Fajni8e się do niej pogibać :)
Storm i good friends są nawet, nawet... Znaczy się nie jest tak, że jak lecą to je przełączam, ale specjalnie też ich (jak na razie) nie włączam :P
Feels good jest boskie i też ma fajny beat, więc miło się go słucha..
4 kolejne piosenki są trochę wolniejsze, a w moim przypadku do takich piosenek muszę mieć nastrój, ale poza tym, że na razie słyszałam je tylko kilka razy, to są fajne :)
I przyszła kolej na najlepszą, najcudowniejszą piosenkę na płycie... My kiss, My love, My heart... Boska, zakochałam się od pierwszego usłyszenia :D A już najbardziej w refrenie i oczywiście wielką zaletą tego utworu jest to, że jest (refren) po angielsku, więc mogę sobie pośpiewać :P
No a Perfection to już jest oklepane, już pewnie większość z was ( jak ja xD) zna ją na pamięć, co oczywiście nie znaczy, że się mi znudziła. Wręcz przeciwnie, jest boska!
To teraz czekamy na wersję B, żeby posłuchać 2 kolejnych piosenek... Mam nadzieję, że będą równie cudne, jak wszystkie na wersji A! :mrgreen:

Akanexxchan 
Poland in Akane!

Ulubieniec z SJ: Ryeowook <3
Lover: Yesung *O*
Fav Pairing: Yewook/Hietan :3
Wysłany: 2011-08-05, 19:13   

Jejku, dawno nie wchodziłam na forum i przez to narobiłam sobie niezłych zaległości odnośnie moich wrażeń po przesłuchaniu nowego albumu, więc szybko postaram się to nadrobić ^ ^"

No więc tak:
Mr. Simple- po pierwszym przesłuchaniu byłam trochę sceptycznie nastawiona, gdyż z natury nie przepadam za taką "zmechanizowaną" muzyką, ale za drugim podejściem udało mi się w końcu wczuć w rytm i szybko piosenkę pokochałam ^ ^ Jest naprawdę świetna( ale przyznałam jej 3 miejsce w świetności ^ ^ )!
Opera- Ooo! To mi się spodobało już pierwszej sekundy :3 Co prawda, momentami zalatywało mi odrobinkę Perfection, ale nie na tyle, żeby mi to przeszkadzało : ) Sama piosenka bardzo rytmiczna i wpadająca w ucho. Moja druga ulubiona ^ ^ Jedyne, co mnie zasmuciło, to fakt, że Yesio nie dostał w niej ani jednej linijki dla siebie > < ( No dobra, słychać go wyraźnie w jednym chórku, ale to i tak dla mnie za mało! )
Be My Girl- Pierwsze nuty, a ja już jestem po uszy zakochana! Bardzo melodyjna, łatwa w zapamiętaniu ^ ^ W dodatku brzmi dla mnie tak trochę "gangstersko", co sprawia, że podoba mi się jeszcze bardziej :3 Za każdym razem, kiedy to włączam, czuję narastającą ekscytację( sama nie wiem, dlaczego XD)Zdecydowanie mój nr 1 w tym albumie!
Walkin'- Och! To jest takie...inne! Ale inne, nie znaczy, że gorsze! Wręcz przeciwnie - bardzo pozytywna piosenka, cieplej robi się na sercu, kiedy się jej słucha ;) Niezwykle przyjemne brzmienie. Tylko, nie wiem czemu, ale te wszystkie "ehy" kojarzą mi się z jednym utworem Lady Gagi XD
Storm- piękna piosenka, naprawdę : ) Delikatna, spokojna, daleka od skomputeryzowanych dźwięków : ) I bardzo słusznie, bo miło od czasu do czasu zrelaksować się przy takiej balladzie.
Good Friends- no temu, to już na serio bym przyczepiła plakietkę "gangsterski kawałek" XD! Bardzo w moim stylu. Melodia przywodzi mi na myśl The night Chicago Died, ale nie mam nic przeciwko, bo ta z TNCD w 200% odpowiada moim gustom muzycznym ^ ^
Feels Good- hm, całkiem fajna pioseneczka. Miło się jej słucha, nie drażni uszu. Generalnie jestem na TAK :3 Dobrze, że się różni od poprzedniczek.
Memories- łeee, a tu się zawiodłam troszku. Nawet nie samym kawałkiem( bo sam w sobie jest ładny i na pewno często będę go sobie puszczać ), ale faktem, iż nie jest to, jak podawało pewne źródło, solówka Yesunga : < Nastawiłam się na słuchanie tylko jego, tymczasem przeżyłam małe rozczarowanie XD No, ale mówi się trudno : )
Sunflower- Och Yay. Piękna! Uwielbiam tę piosenkę! Taka delikatna, słodka, ale nie przesłodzona; spokojna, ale nie przynudnawa. Po prostu idealna :3 Po przesłuchaniu po prostu czuje się wszem obecną radość.
White Chritmas- "O, a to mi się kojarzy z jakimś openingiem z anime!Dokładniej z jakiegoś shounena albo yaoica XD" - taka była moja pierwsza myśl. Japończycy mogliby to dać na jakiś OP do nowo wychodzącej serii ^ ^ Piosenka bardzo mi podpasowała : 3
Y- ładna, już sam początek motywuje do przesłuchania do końca XD Może nie rzuca się tak bardzo w oczy( a może powinnam napisać " w uszy " ), jak np. Mr. Simple, ale ma swój własny urok i to się liczy *_*
My Love, My Kiss, My Heart- od pierwszej nanosekundy zostałam kupiona przez ujmującą melodię. Kiedy się tego słucha, można się dorobić gęsiej skórki :3 Zamiast się rozpisywać, napiszę zwyczajnie: "cud, miód i orzeszki"^ ^
Perfection- hm, no tak...Dziwnie znajome XD Co tu pisać, za Perfection przepadam! Choć lepiej brzmi w wersji chińskiej, to i po koreańsku miło się słucha : 3

Jeśli miałabym oceniać całościowo, to uważam, że fanki SJ mogą się czuć w pełni zaspokojone : ) Album jak najbardziej udany, każda piosenka na swój sposób jest inna i każda piosenka zasługuje na miano piosenki z albumu Super Junior ^ ^

Z góry przepraszam za nieskładne i chaotyczne zdania ^ ^"

Fan: Why did you cut your hair?
Yesung: I was bored: ㅋ ㅋ ㅋ
Fan: Really? ㅋ ㅋ ㅋ
Yesung: Yes For real!

Betti 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Siwon, Leeteuk, Yes
Lover: Hyuk, Joon, Hae
Fav Pairing: Eunhae
Wysłany: 2011-08-06, 19:17   

A ja napiszę w ten sposób:
Perfection - to piosenka dobrze już znana z albumu SJM i tu za wiele nie ma co pisać bo każdy wie że jest świetna, tylko ja chyba jednak bardziej wolę wersję chińską bo już się do niej nieźle przyzwyczaiłam :).
Mr. Simple - piosenka od razu przypadła mi do gustu i bardzo podoba mi się jej energiczny rytm. Owszem, na początku miałam co do niej pewne obawy, jak chyba każdy ale były to obawy związane z tym czy piosenka dorówna ich poprzednim utworom no i czy się przyjmie. Teraz mogę z czystym sercem powiedzieć że jest na prawdę zarąbista! ;P dla mnie już jest hitem i nie obchodzi mnie czy ktoś będzie uważał tak samo jak ja czy nie, choć wiadomo że lepiej by było aby też tak myślał;), no a teledysk dodaje jej charakteru, sprawia że jest jeszcze lepsza, także na pewno jest to jedna z moich ulubionych piosenek na tym albumie.
Oprócz Mr. Simple, do gustu przypadły mi też piosenki takie jak Opera, Be My Girl, My Love My Kiss, My Heart, no i oczywiście Memories, która od samego początku należy do grona moich faworytów;D . Co do reszty piosenek to również są niczego sobie i z czasem na pewno polubię je jeszcze bardziej, ale te które wymieniłam są dla mnie jak na razie najbardziej debeściackie ;P xD
Album boski, teraz tylko z niecierpliwością czekam na wersję B i dwa nowe songi :-)

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-08-06, 20:21   

To już piąty album Juniorów, ale mój pierwszy na którym nie przesuwam żadnej piosenki. Leci u mnie od Mr. Simple aż do Perfection (chociaż wolę chińską wersję).
Słychać na nim dojrzałość chłopaków. W porównaniu z pierwszym albumem, na którym tak naprawdę nie wiedzieli jakie mają zdolności słychać, że po tych kilku latach są w pełni rozwiniętymi wokalistami. Cieszy mnie ich pewność siebie przebijająca się w dźwiękach, które z siebie wydają.
Przeczytałam wszystkie teksty i jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że to początek kierunku, którym podążą jak tylko 83`line wróci z wojska.
I nie mogę doczekać się chwili kiedy zamówimy płyty i dostaniemy je do swoich łapek. :D

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-06, 21:56   

ja musze sie przyznac ze to rowniez moj 1 album na ktorym nie czepiam sie juz zadnej piosenki...na pcozatku Strom mnie nudzilo ale po milionowym przesluchaniu tego stwierdzilam ze nie jest zle. chociaz i tam sadze ze najgorsze z calej plyty. jedynie co nie znajdzie sie na mojej liscie to Perfection bo mam juz chinska(lepsza) wersje.
najlepsze kawalki to Mr.simple,Opera,Be My Girl, White Christmas i Feels Good. ale nie od dzis wiadomo ze wole szybsze numery ;)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-06, 23:01   

Yumiko napisał/a:
Oby następny też przypadł wszystkim do gustu ;)

to ja chce wiecej szybkich piosenek i wiecej Siwona. jak bedzie 8/13 szybkich to juz bede zadowolona(czyli zeby bylo tyle szybkich ile na tym albumie wolniejszych)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-15, 20:16   

Nareszcie po tygodniu słuchania bezustannie tylko nowej płyty SuJu, mogę napisać co sądzę o poszczególnych piosenkach :P teraz odzywa się krytyk muzyczny, Red Hyung I ! :D
enjoy~!

Mr. Simple - Zacznę od tego, że spodobała mi się już w pierwszych sekundach po jej odsłuchaniu. Pamietam, jak byłyśmy u Rin i wyciekł kawałek piosenki. Już wtedy czułyśmy, że będzie świetna. Najważniejszy fakt jest taki, że śpiewa tam każdy. Największym plusem jest fakt dania Heechulowi dużej partii do śpiewania, dużym minusem jest to, że Teuk dostał za mało. Tak czy owak, nie ma tutaj rapu, Hyuk dostał najzwyczajniej w świecie kwestie śpiewane! To dopiero zaskok tysiąclecia, ale chyba każdy tak jak ja, jest pod wrażeniem. Szybki rytm, wpadające w ucho bity to zdecydowany atut piosenki. I naprawdę, ja nie widzę tutaj nic z Bonamany ani z Sorry Sorry. Piosenka ma własny unikatowy styl i wreszcie nie kojarzy mi się z RDD.
No i minus, na który ten zgred recenzent z allkpopu nie zwrócił uwagi- SuJu źle wymawia "noughty" xD Niegrzeczni chłopcy. Ale chociaż "Simple" nauczyli się wymawiać poprawnie.

Opera - Przyznam, że początkowo rozczarowałam sie tą piosenką, gdyż każdy w około podniecal się nią. Jednak gdy ja ją odsłuchałam, nie wydała mi się aż taka zajebista, żeby non stop tego słuchać. Mocna muzyka, silny autotune, brak SUNGMINA xDD jednak doceniłam tutaj Hae, naprawdę świetnie zaśpiewał. Po paru przesłuchaniach sama stałam sie fanką tej piosenki i tylko czekam na SS 4 aż nam ją zaprezentują razem z układem choreograficznym! xDD Heechul także zasługuje tutaj na pochwalę, on ma naprawdę zajebisty głos!

Be My Girl - jestem fanką od pierwszych chwil! Te "lalala" jest boskie. Piosenka ma klimat takiej lekkiej, wprost do tańczenia i do cieszenia się. I znowu plusem jest to, że chyba każdy tutaj śpiewa, nawet Shindong! No i oczywiście Heechul, świetnie tutaj wyciąga. Jestem też zadowolona z Sungmina, cudnie się spisał na przemian z Shinim xD Widać, że te bity to robota GoodWilla, naprawdę dobra robota! Chciałabym usłyszeć wykonanie na żywo, ubóstwiam piosenkę! :D i naprawdę, w tych piosenkach nie słychać KRY tak mocno, gdy przeplatają sie z głosami innych członków SUJU!

Walkin' - moje początkowe wrażenie było "co to za dziwna piosenka?! ". Naprawdę, takie r&b, zajechało mi czymś w stylu Akona czy jakiejś innej amerykańskiej gwiazdy. I nawet z No Other mi się nie skojarzyło. Po usłyszeniu ich stękania, pokochałam piosenkę xD naprawdę, styl jest zupełnie inny niż ich poprzednie piosenki, ale ta jest wyjątkowa! Śpiewa tutaj Hyuk z Shinim, co dodaje uroku tej piosence. oczywiście partia Sungmina bez zarzutu, te stękanie mi sie podoba xDD Ogólnie piosenka ma w sobie to coś, co nie pozwala jej tak szybko porzucić. leeteuk w refrenie cudowny <3! I mówiłam już to Nishi, ale uwielbiam, jak Yesung w refrenie robi te "ahaa" xD czekam tylko na ten moment xD

Storm - pierwsza ballada z płyty. I już zaczyna się cudownie. Lekki głos Hae rozpoczyna całość, nawet Wookie zniżył głos i nie piszczy zbytnio. Refren boski, śpiewają go z takim uczuciem w głosie...potem nadchodzi moment Sungmina...kocham to! Jak delikatnie śpiewa swój fragment, jakby prosił naprawdę, abyś przestała płakać... Ogólnie, kocham kawałki KRYSD, uważam, że no cóż, mają najlepsze glosy w zespole. Należy się im taka podgrupa xD może stworzą ją?

Good Friends- w sumie podoba mi się to, że śpiewają tutaj wszyscy członkowie zespołu i muzyka nie jest elektroniczna. Głosów im nie zmieniono, aczkolwiek akurat ta piosenka jest przeze mnie najmniej lubiana. Nie wiem czemu, ale nawet zajebisty Sungmin aż tak mnie nie przekonuje do tej piosenki. Może dlatego, bo tekst mnie zabija? Zresztą każda piosenka ma tutaj ukryte znaczenie, więc powinnam jakoś to przegryźć xD jednak od biedy można posłuchać :P myślę, że po 1092939 odsłuchaniach i ja odkryję urok tej piosenki xD

Feels Goos- ma w sobie coś z Shake it up! i bardzo mi się to podoba. Rytm szybki, skoczny, w sam raz do tańca. Tylko czekać na ich nowy układ podczas SS 4. No więc muszę pochwalić tutaj Teuka i Heechula- zajebiście wyciągnęli w momencie, gdy śpiewają po sobie. U Sungmina za dużo autotune, gdyby nie Nish, nie poznałabym go xD Wookie i Yesung także świetnie tutaj śpiewają, aczkolwiek Yeś znowu skupił się tylko na wyciu xD Doskonały rap chłopaków!

Memories- też poczułam lekki zawód, że to nie ballada Yesława jedynie. Czekalam na jego popis wokalny. Jednakże wszędzie gdzie Ming, tam radość Reda xD i po przesłuchaniu piosenki, pokochałam ją! Ballada jest cudowna, i także nie sposób o niej zapomnieć. W sam raz na wyciszenie swoich myśli. jak masz ochote płakać, wystarczy zapuścić Memories i zastanowić się o czym śpiewają. Działa, sprawdzone xDD I duży plus za to, że Hyuk i Shini tutaj śpiewają! naprawdę, jestem z nich cholernie dumna.

Sunflower- Boże, jak ja kocham tą piosenkę! Zaczyna Yesung- i bardzo dobrze! Świetnie mu to wyszło, jego chrapowaty głos pasuje tutaj jak ulał xD Dużo tutaj Sungmina i cieszy mnie to, jego stękanie też xD HEBARAGII! Kocham moment Hyuka i jego mhhmmm xD cudownie mruczy xD Wookie, kocham Cie w refrenie! xD za mało wyjesz jednak, nie podoba mi się to! xD W tle jednak wyją same KRYSD. Co chwilę, albo Yesio drze się, albo Wookie, albo Kyu. Dosłyszałam się też właśnie Hae i Minga, jakby Yeś już za mało wył tutaj xD

White Christmas- pierwsza moja myśl dotyczyła tego, że jest lato, a to piosenka świąteczna. i przyznam, od razu jej nie polubiłam. Strasznie raniła mnie w uszy i ciężko było mi pojąć, czemu jest na płycie, która ukazała się latem xD Jednak parę przesłuchań i już jestem pewna, że ta piosenka stanie się często puszczana w koreańskim radio na święta xD dla mnie nie brzmi jak opening do anime, ale i tak zdobyło to moje serce xD chcę zobaczyć ich w strojach Mikołaja jak to śpiewają xD

Y - Hae, Hae, Hae! Jestem pod coraz większym wrażeniem Twoich zdolności. Poprawiłeś głos, przez co brzmisz o wiele lepiej, umiesz pisać nawet piosenki. Już nawet mnie nie dziwi, że masz tyle fanek xD Od razu spodobał mi się klimat piosenki. Mimo, że o cholernym cierpieniu i rozstaniu, to jednak na mojej playliście ten hicior jest częstym gościem. I wreszcie Yeś śpiewa a nie tylko wyje xD I oczywiście plus za rap! :D

My Love, My Kiss, My heart - ballada w całkiem odmiennym stylu od zwyczajnego stylu KRY. Znam ich piosenki i tym razem naprawdę mnie zaskoczyli. Dotychczas nie zaśpiewali nic takiego... muzyka w tle dosyć elektryczna, klimat wydaje się taki tajemniczy... ich głosy cudownie się wpasowują! Musze aż przyznać, że podoba mi się bardziej niż "Let's not", moja dotychczasowa najlepsza piosenka KRY. I uwielbiam ten moment z "goodbay my love...", tak miękko zaśpiewany...

Perfection- Jestem zdecydowanie fanką chińskiej wersji, ale cieszę się, ze Ci, którzy nie maja oryginalnej płyty SuJu M, będa mogli posłuchać Perfection na SuJowym krążku.

Ogólnie wiadomo, płyta bardzo mi się podoba. I to, że jest na niej tak wiele odmiennych styli jest akurat dla mnie osobiście wielkim plusem. Nie podobałaby mi się monotonność, a tutaj w zależności od humoru mogę posłuchać czegoś innego.
SuJu, Fighting~! :D

Sakurai_Lady 
I'm Trapped...

Ulubieniec z SJ: Ryeowook & Heechul :*
Lover: Yesung :**
Fav Pairing: YeWook, MinWook, KyuWook
Kocham SuJu od: 12.07.2010
Wysłany: 2012-02-08, 03:21   

Ich kolejne albumy podobają mi się coraz bardziej... Z Mr Simple najbardziej urzekły mnie piosenki: Mr Simple, Opera i Sunflower.
I will be right here waiting for you..."

In military: Leeteuk <3 Yesung <333

============

Odpowiedz do tematu