| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia
Autor Wiadomość
Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-11-16, 18:37   

W dziale "Promocje" powstał nowy poddział "Produkty promocyjne". Przeniosłam już tam tematy, w których Super Junior nie bierze udziału, a jest wykorzystywany ich wizerunek, jak np. na gadżetach na SS4. Od teraz proszę o dodawanie tam odpowiednich zdjęć, oczywiście z zachowaniem prawidłowego rozpoczęcia tematu [data/PIC].

Miyu 

Wysłany: 2011-11-17, 19:55   

Jak już pewnie niektórzy zauważyli w czasie rozdzielania jest temat SPAO. Bardzo proszę osoby, które wstawiały zdjęcia o porozdzielanie postów, w których znajduje się kilka dat. Jeśli ktoś nie chce lub nie ma czasu - proszę mnie o tym powiadomić na pw, tylko ostrzegam, może wam uciec kilka postów.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-11-17, 20:45   

W dziale GALERIA została włączona opcja o nie łączeniu postów, więc teraz już nie będą się łączyć w jeden, gdy nikt nie skomentuje wcześniejszych zdjęć.

Proszę jednak nie wrzucać zdjęć co parę minut tylko w celu nabicia sobie postów, zanim napiszecie kolejną wiadomość, należy odczekać.

Oczywiście nowa opcja może znowu sprawić, że jakieś posty przypadkowo się "same" napiszą. W takim przypadku należy się zgłosić do moderatora działu w celu usunięcia zbędnej wiadomości ^^

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-11-20, 00:49   

W SUPER SHOW 4 IN SEOUL, zakładamy nowe tematy dla swoich biasów z datą 20.11.2011, i tam wrzucamy zdjęcia z tego dnia. Nie łączymy w jednym temacie dwóch dat :D

Z fancamami postępujemy tak samo.
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2011-11-20, 00:50, w całości zmieniany 1 raz  

Miyu 

Wysłany: 2011-11-26, 20:21   

W dziale koncerty został założony poddział Mnet Live Most Amazing 2011 in Taiwan, jednak zakładajcie tematy o nazwie MAO Koncert in Taiwan i nazwa członka, ponieważ cała nazwa koncertu się nie zmieści ^-^ dziękuję za uwagę :D

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-11-30, 12:54   

Nie wrzucajcie oddzielnie zdjęć biasów z japońskiego Magazynu Kan Fun z 28.11.2011, ja je później wrzucę razem rozdzielając biasowo. Pliki mają w większości po 2 MB, a imageshack przed chwilą mnie zawiódł jak je wrzucałam, wiec uzupełnię później. Proszę również, aby jak wrzucacie wszystkie inne zdjęcia, żebyście zachowywały oryginalny rozmiar pobranych zdjęć.

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Miyu 

Wysłany: 2011-12-20, 21:50   

W dziale CF [reklamy] powstał poddział na reklamy LG. Proszę o wrzucanie tam wszystkich zdjęć pochodzących od LG (photooshotów, oficjalne update, czy filming), oprócz sponsorów (Endorsement) oraz plakatów.

Miyu 

Wysłany: 2012-02-19, 17:03   

Apeluję do opiekunek, aby zapisywały zdjęcia w ORYGINALNYCH rozmiarach. Naprawdę niektóre zdjęcia są ogromnej rozdzielczości, a my na forum mamy je bardzo małe. Dziękuję za uwagę.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2012-02-19, 17:18   

Bądźcie ostrożne szczególnie korzystając z sup3rjunior.wordpress.com, tam często zdjęcia są dawane w małych rozmiarach, w oryginale one są o wiele większe.

http://desmond.imageshack....jpg&res=medium - zły rozmiar

- oryginalny ROZMIAR!

- oryginalny rozmiar
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2012-02-19, 17:36, w całości zmieniany 4 razy  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-02-19, 17:29   

ja zawsze otwieram fotke w nowym oknie i w ten sposob zapisuje. nie wiem czy to jest dobry rozmiar czy nie. biore taki jaki jest xD ale po otworzeniu w nowej karcie sa wieksze wiec...
RedWitch, nie widze tego 1 zdjecia

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2012-02-19, 17:35   

wrzuciłam linka, bo mi się nie chce wyświetlać xD

Miyu 

Wysłany: 2012-03-03, 22:29   

Proszę o to, aby opiekunki już nie zapisywały zdjęć na imageshack. Red już wyjaśniała w ogłoszeniach co nam ten kochany serwer odwalił.
Jeśli macie czas, zapisujcie zdjęcia na swoje komputery, nie chcemy stracić tak dużej ilości zdjęć. W kwietniu zobaczymy jak to będzie i pewnie będzie trzeba wrzucić zdjęcia na inny serwer (jeśli inne też nie zrobią ograniczeń).
Jeśli są jakieś osoby chętne do pomocy w zapisywaniu zdjęć bardzo proszę o zgłoszenie się do mnie na pw! Nawet jeśli zapiszecie zdjęcia całego SJ z chociaż jednego koncertu, będzie to dla Nas ogromnym odciążeniem. Myślę też, że pomoc przy poszczególnych członkach zespołu również się przyda.
Dziękuję za uwagę.

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Wysłany: 2012-04-05, 12:19   

UWAGA - święta... ;)

W związku ze świętami, które są tuż tuż, zapewne niektórzy planują wyjazdy do rodzin, bądź będą mieli ograniczony dostęp do internetu. Dostałam już jedno zgłoszenie o nieobecności i w związku z tym postanowiłam napisać, co za tym idzie.
Jako, że jest was po średnio po dwie opiekunki do jednego Juniora, to oprócz poinformowania w temacie o nieobecnościach, jest kwestia dogadania się między wami. Aczkolwiek informuję, że nawet jeśli obie opiekunki będą nieobecne na czas świąt, to nie będziemy na szybko szukać zastępstwa na te 3-4 dni. Święta to nie jest okropnie długi okres czasu nieobecności. Wolę, abyście sobie same uzupełniły zdjęcia swoich biasów po waszej nieobecności, niż ktoś obcy miałby się wtryniać w waszą pracę harmonijnego wrzucania zdjęć, bo to Wy wiecie najlepiej co już wrzuciłyście. Więc bardzo proszę dogadanie się i poinformowanie o ewentualnych nieobecnościach, a następnie o uzupełnienie zdjęć po świętach. Nie będziemy nikogo ścigać za nie wrzucanie zdjęć podczas świąt. A moderatorki mają wystarczająco pracy jak również spraw prywatnych, więc myślę, że nie będą za wszystkich nieobecnych wrzucać zdjęć. Oczywiście dopilnują później, abyście nadrobiły zdjęcia (xD).
Tak więc, proszę się nie martwić ewentualnymi nieobecnościami podczas świąt i spędzić je spokojnie z rodzinką ^ ^

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Miyu 

Wysłany: 2012-04-18, 17:05   

Po raz kolejny proszę, abyście Wy, opiekunki, dodawały zdjęcia ORYGINALNYCH rozmiarów. Najlepiej gdybyście zdjęcia swoich biasów zapisywały z oryginalnych stron lub poprzez otwarcie ich w nowym oknie/nowej karcie, ponieważ wtedy zdjęcia są WIĘKSZE. Proszę, uważajcie na stronę sup3rjunior.com.
Jeśli dodajecie zdjęcia mniejsze niż w oryginale jest to już edycja zdjęcia, bez zgody autora! W Polsce jest to łamanie prawa.
Bardzo proszę weźcie sobie do serca moje słowa, nie chcę, aby forum (i oczywiście Wy) miało problemy.

Odpowiedz do tematu