| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
UFO odpowiedzi
Autor Wiadomość
Mijami 

Ulubieniec z SJ: wszyyyscyyy :)
Lover: Donghae, Heechul, Yesung
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-03-28, 21:57   

Hahaha padłam i nie powstanę, niektóre ich odpowiedzi były naprawdę genialne ^^
Cytat:
ELF: Zbliżamy się, wspieramy, zbliżamy się jeszcze bardziej, jesteśmy przy was w każdej sekundzie… … Co nam z tego przyjdzie?
Heechul: Lanie od mamy i zrzędzenie … ogromne rachunki za prąd i nędzny efekt, ale jesteś najlepszym ELFem!!
HeeChul <3... ale w sumie taka prawda
Cytat:
Fan : Oppa, boli mnie brzuch
Yesung : Idź do WC
od dzisiaj z wszelkimi dolegliwościami idę po porady do Yesunga ^^
Ostatnio zmieniony przez Mijami 2012-03-28, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-06-30, 19:27   

Padłam padłam jeszcze raz padłam ! XDDDDDD
Nie mogę przestać się śmiać! Takie rzeczy to tylko z SJ.

Cytat:
ELF: Siwon Oppa jesteś moim uroczym księciem.
KYU: Siwon jest pastorem, nie księciem.

ELF: Dlaczego Siwon Oppa mi nie odpisuje?
HAE: Jest zajęty modleniem się.

To jest najlepsze, zdycham ze śmiechu~ oni potrafią doprowadzić człowieka do łez. XD

Cytat:
ELF: Chcę jeść ryż
Kyuhyun: to jedz
ELF: nie mam gdzie kupić, kup mi
Kyuhyun: będziesz gruba, nie kupuj.

Ale z tego co wiem to ryż nie tuczy XDDD

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ostatnio zmieniony przez SuJeong 2012-06-30, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-07-28, 12:13   

Tak dużo odpowiedzi <3 genialnych xD Teraz mój komentarz też będzie długi, choć starałam się wybrać tylko te - dla mnie - najlepsze :P
Cytat:
ELF: Oppa ㅠㅠ Źle mi poszedł egzamin z siatkówki.
Sungmin: Nic nie szkodzi. Wystarczy, że będziesz dobra w innych dziedzinach.

Egzamin z siatkówki? o.o Kurczę, jak ja bym chciała mieć takie egzaminy :D I Min jak zwykle słodki *^^* Potrafi podnieść na duchu ^^ Jak można być takim kochanym człowiekiem?:D Czy jemu kiedykolwiek schodzi uśmiech z ust albo czy on w ogóle umie się zdrowo na kogoś wydrzeć?:D Wydaje się, że nie xD
Cytat:
Sungmin: Nie, nie poradziłem sobie... Mam nadzieję, że Kyuhyun niedługo wróci... Czuję się źle, bo nie zaśpiewałem dobrze ㅠ

A do tego tak się nie docenia. Fakt, że Kyuhyun śpiewa swoje partie w szczególny dla siebie sposób tak, że łatwo rozpoznaje się jego głos, ale Sungmin również może się pochwalić świetnym wokalem. Jednym z lepszych w zespole jak dla mnie. Ale patrząc z drugiej strony - w sumie to dobrze, że stawia sobie coraz wyżej poprzeczke i chce być coraz lepszy, byle się nie zagalopował ^^"
Cytat:
ELF: [...] Kyuhyun, co robisz? Naprawdę tęsknię za tobą...
Kyuhyun: Tęsknię za tobą...^^

Argh, Kyu, przestań! Ty nie jesteś słodki! Nie udawaj! ... Ok, czasami Ci się to udaje <3 Evil, nawet w taki sposób kradnie serca. (A może on tak zaczyna, a potem się poznaje jego charakter i zachowanie?^^)
Cytat:
[...]KYU: Siwon jest pastorem, nie księciem.
ELF: Dlaczego Siwon Oppa mi nie odpisuje?
HAE: Jest zajęty modleniem się.

Haha, nie no, religijne wzmianki o Siwonie muszą być xD Ale dobrze, że Siwon ma tak głęboką wiarę. Można mu tego pozazdrościć, na pewno jest mu przez to trochę łatwiej, bo cały czas czuje wsparcie z góry. I przez to jest też dobrym człowiekiem ^^
Cytat:
ELF: Oppa dlaczego jesteś taki cyniczny? Zjadłeś coś zepsutego?
Kyuhyun: Twoja miłość zatruwa jedzenie.

I inne tłumaczenia tego - to esencja evil maknae :D Nic dodać, nic ująć :D
Cytat:
ELF: jest za zimno, wiatr was zwieje.
Kyuhyun: dużo ważymy, zwłaszcza Shindong
ELF: najprzystojniejszy z Suju, wyślij mi wiadomość
Kyuhun: ja?
ELF: Chcę jeść ryż
Kyuhyun: to jedz
ELF: nie mam gdzie kupić, kup mi
Kyuhyun: będziesz gruba, nie kupuj.

Kolejna odsłona evil maknae <3 Kyu jak zwykle reaguje na wszystkie pozytywne "naj" tak samo - twierdzi, że chodzi o niego, bo w końcu to on jest najlepszy, najprzystojniejszy, najwspanialszy etc etc xDDD Nie ma jak wrodzona skromność. Ale ostatnie to już trochę mogło urazić :P Bo Shini chyba ma do siebie dystans ^^ Kyuhyun jest drugą osobą (pierwszą jest Heechul), z którą naprawdę bym chciała móc kiedyś porozmawiać. Obaj są inteligentni i mają "charakterki" :D Byłoby naprawdę ciekawie.
Cytat:
ELF: Super Junior to idioci
Kangin: CO?!

Tak, też bym tak zareagowała. A jak czytałam treść tego, co napisał eee... jakiś troll? XD (bo chyba jednak nie ELF), to od razu wiedziałam, kto na to zareaguje. No bo kto, jak nie Kangin?:D
Cytat:
ELF: Kochasz mnie?
Kyu: A co jesli tak?
ELF: Kocham Cho Kyuhyun
Kyu: To jest popularność…
ELF: Przystojny Kyu to głuptasek
Kyu: Ty tez jestes głuptaskiem
ELF: Wróć do normalności…
Kyu: Chyba oszalałaś

Aaaaa! Jeśli mi by odpowiedział "tak" to bym go sobie zabrała XD On lubi takie wyznania, czuje wtedy, że jest znany i że go kochamy. No i szybciej zapomina o tym, że ktoś go np. nie znał/ nie rozpoznał :D Hah, tacy ludzie są normalnie urodzeni do bycia idolem hahah XD
Cytat:
Fan : Oppa, chce żeby ktoś mnie pocałował!
Yesung : Twój chłopak może to zrobić
Fan : Oppa, tak bardzo za tobą tęskinie...oppa tez za mną tęskni?
Yesung : Ale ja cie nie znam

Yesung... Jak zawsze prosto z mostu, szczerze i brutalnie niszczy wszelkie marzenia ELFów, które liczą na... wiele, zbyt wiele :D To trochę nie fair z jego strony, tak sobie pogrywać z ELFami... Najpierw wrzucać takie boskie foty na tt, rzucać takie spojrzenia, a potem nawet nie odpisać nic miłego </3
Cytat:
Reywook: Zapraszam do Korei ~~~^^ Będę robić Ci posiłki ~ ~ ~ ~ Zaopiekuję się Tobą ^^

Wookie, już tam lecę :D Może wreszcie ktoś nauczyłby mnie gotować (o ile to możliwe :P) No i zawsze chciałam spróbować czegoś, co sam przyrządzi <3 No i wierzę, że pod jego opieką byłoby wspaniale spędzić czas w Korei - o ile oczywiście on sam miałby jakiś czas do dyspozycji :P

Dziękuję za tłumaczenie, fajnie było poczytać, co tam chłopcy pisali do ELFów i co one do nich. Szczególnie, że niektóre reakcje były epickie :D ^^

PS. Jakie to długie... Przepraszam :C
Ostatnio zmieniony przez Kika 2013-07-28, 14:25, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu