| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt Urodzinowy dla Ryeowooka
Autor Wiadomość
nesiula 

Lover: Ryeowook
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-05-04, 21:41   

też chce już zobaczyć powiedzcie gdzie można obejrzeć ! ^^

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-05-04, 21:47   

Saramizu, nesiula, na razie jeszcze nie da się xD" Bo to jednak nie mój komputer sprawia problemy ^^" Jak się będzie dało dobrze obejrzeć, to Wam pokażemy na pewno xD

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-05-04, 21:53   

Manaa, ok. Poczekam cierpliwie ^^. Choć nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa jak to wyszło ^.~.

Manaa 
Kya kya~!

Wysłany: 2012-05-04, 22:00   

Saramizu, wyszło super! Mówię to z czystym sercem, nawet jeśli nie widziałam jeszcze tak, jak powinno być xD

Luji3110 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Yesung, Leeteuk
Fav Pairing: EunHae, KyuSung
Wysłany: 2012-05-04, 23:20   

Saramizu, też jestem bardzo ciekawa :D
Co do tych żyraf pod oknem... jakieś pomysły na kolejny projekt dla Ryeowook'a?

karolcia0596 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Hee, Tusiek, Kyu
Fav Pairing: HeeMin, YeWook, EunHae
Wysłany: 2012-05-05, 09:32   

O to filmik już jest?^^ nie mogę się doczekać chociaż mam nadzieje że na mnie Ryeowook sobie zamknie na sekundę oczy ale tak żeby dziewczyn nie przeoczył ;) cały czas się chyba śmiałam ;D ale w sumie lepsze to niż bym miała płakać
Ale chyba się ucieszy jak zobaczy ile Polek go uwielbia^^

Karola wiem, że mnie kochasz ^^~Cassie96 :*

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2012-05-05, 22:41   

Karola no co ty! To ja byłam najlepsza... cudem sie nie nagrało moje łiii ^^ poza tym ja na filmiku jestem 2 razy a ty tylko raz... no licząc to Hwaiting to 2 a ja 3... więc wiesz :-P

Już nie mogę się doczekać tego filmiku ^^ i jestem na 100% pewna, że wyszedł super :mrgreen:

gumiś 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk
Lover: Kihyun
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-05-06, 00:13   

Również się nie mogę doczekać filmiku w całości. Myślę, że każdemu to dobrze wyszło i że Oiika poradzi sobie ze sklejeniem go i będzie super. Ale , że Wooki zobaczy mnie to nie jest super. Gdyby mógł tak się patrzeć na lewo (eŚPe), albo prawo (Saramizu), było by pieknie ^^

Manaa 
Kya kya~!

Wysłany: 2012-05-18, 17:05   

No to tak - filmik poszedł już do organizatorek, tak samo tłumaczenie tekstu, który mówiły dziewczyny ^^ Przedwczoraj rozmawiałam z jedną z adminek z onewithryeowook i dowiedziałam się, że nagranie jest ok, a tekst został już przetłumaczony na koreański :) Tak samo i życzenia do książki - również zostały już przełożone na koreański i czekają na moment, w którym znajdą się w książce xD
Także z naszej strony można uznać projekt za zakończony, cała reszta zależy już od nich ^^

Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć filmik, to tutaj są linki do pobrania:
1. http://www.mediafire.com/?s4pxcgxfat21cel
2. http://www.mediafire.com/?7e3h79o7hy8o18l
3. http://www.mediafire.com/?rahecqesad13ccd

Strasznie cieszę się, że nasze forum wzięło udział w projekcie! I tak od siebie chciałam podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział czy to w wysyłaniu życzeń, czy nagrywaniu filmiku dla Ryeo (szczególne podziękowania dla Oiiki, która wszystkie nagrania zmontowała w 1 ^^~!) <33 Naprawdę nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że tyle osób wzięło udział *.*

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-05-18, 17:37   

Nareszcie ^^. Ależ się cieszę, że mogłam obejrzeć filmik, a jeszcze bardziej, że mogłam wziąć w nim udział :P. Miejscami mam wrażenie, że jest trochę za cicho, ale ogólnie wyszło genialnie! Dobra robota dziewczyny!!!
No i cieszy fakt, że już zostało przetłumaczone na koreański *.*. Teraz tylko pozostaje czekać na jego urodziny ^^.
Manaa, dziękuję za przeprowadzenie tego projektu u nas na forum :*.

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-05-18, 17:44   

Obejrzałam nasz filmik... Dziewczyny, dałyśmy czadu i jestem z nas dumna! *___* Wielkie podziękowania dla Many za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie. Sama wiem, jak to jest wymieniać rozmowy ze stronami dotyczące projektu, więc myślę, że to również był lekki stres, ale niezmiernie się cieszę, że kolejny projekt się udał! A filmik jest świetny! Wookie z pewnością wzruszy się oglądając to. Miałyście świetne pomysły dziewczyny! Nie mogę się doczekać, aż to dostanie! Jeszcze raz wielkie dzięki! ;*

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Sestercja-Ika 
Kang Dong In

Ulubieniec z SJ: Mam wymieniać całą 15-nastke?
Fav Pairing: Ostatnio zdecydowanie EunHae!
Wysłany: 2012-05-18, 17:59   

To było coś! Latanie i załatwianie kamery, wszelkie trudności ze zgraniem się w czasie, to wszystko opłaciło się. Dla tego jednego wspaniałego filmiku. Mam nadzieję, że oglądając to Wookie choć raz się uśmiechnie, choć raz pomyśli o polskich fankach. Już na samą myśl, że w takim celu możemy współpracować, potrafimy się zjednoczyć, robi mi się ciepło na sercu. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy brali udział w tym projekcie, a szczególnie dla Manaa'y i Oiiki.

Manaa 
Kya kya~!

Wysłany: 2012-05-18, 19:18   

Saramizu, nom, ja się też ucieszyłam jak mi organizatorki powiedziały, że mają już na koreański zrobione xD Bo się cały czas stresowałam, że coś może być źle w angielskim tłumaczeni i że może nie zrozumieją o co nam chodzi i w ogóle ^^"

swietej-pamieci, ja bym powiedziała, że nawet nie lekki xD I omg, te biedne dziewczyny chyba mają mnie już totalnie dość, bo cały czas zamęczałam je jakimiś pytaniami ^^"

Sestercja-Ika, no musi się uśmiechnąć! Innej opcji nie ma :D I tak, robi się ciepło na sercu :) Jak zakładałam temat o projekcie, to nie przewidywałam aż takiego zainteresowania, a tymczasem życzenia do książki przesłało mi 40 osób *-* Tym bardziej widać, że jak chcemy, to potrafimy ^^

A w ogóle to zapomniałam powiedzieć, że ponieważ nasze forum współpracuje z onewithryeowook, to na stronie głównej tego projektu urodzinowego widniejemy jako forum współpracujące nad całym projektem ^o^
http://postimage.org/image/rojw5bl1b/

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-05-19, 12:53   

Ok na chwilę obecną mam problem z obejrzeniem całego filmiku. Mam nadzieję, że to "tylko" z powodu mojej komputerowej ignorancji i niebawem uda mi się całość odtworzyć.
No ale i tak jestem z Was Dziewczyny strasznie dumna! Świetnie się spisałyście a Ryeo na pewno się ucieszy. Nie ma innej opcji ;P
Wielkie dzięki Manaa, za zorganizowanie i ogarnięcie projektu, Oiika za zmontowanie filmiku oraz wszystkim biorącym udział :) To tylko kolejny dowód, że jak Polski ELF chce to potrafi ;)

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-05-19, 13:10   

nenn, filmik może niektórym źle działać ponieważ jest on w mega jakości HD, i kompy ze słabszą kartą graficzną tego nie ogarną. Ewentualnie możemy wrzucić to na YT kiedyś, wtedy powinno być ok.

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Odpowiedz do tematu