| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RedWitch
2012-04-11, 22:53
Nasze relacje z SS4 w Paryżu *___*
Autor Wiadomość
nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-04-10, 20:57   

Jak mogę się nie odzywać gdy czytam coś takiego o Hae?!? OMG wtedy chyba i ja bym wpadła w histerię chyba :D

nesiula 

Lover: Ryeowook
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-04-10, 21:07   

przeczytałam wasze relacje i teraz nie będę mogła spać aaaaaa jak ja Wam zazdroszczę teraz jak to czytam to jak będzie następny koncert w europie to jadę!
Shindong i pierogi ahhaah xd ciekawe czy on kojarzy każdy kraj tylko po rodzaju jedzenie xD

a i jeszcze błagam powiedzcie coś więcej na temat Ryeowooka <3 poza tym, że jest słodki oczywiście ^^ i bardzo jest niski? xD
Ostatnio zmieniony przez nesiula 2012-04-10, 21:08, w całości zmieniany 2 razy  

Marleen 
Pastorowa

Ulubieniec z SJ: Wszyscy:)
Lover: Siwoniasty
Grupa krwi: Brh+
Wysłany: 2012-04-10, 21:08   

http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu

no i jeszcze coś od4:20 Tuś podnosi naszą flagę niestety nie zdąrzyłam pstryknąć foty

nesiula napisał/a:

a i jeszcze błagam powiedzcie coś więcej na temat Ryeowooka <3 poza tym, że jest słodki oczywiście ^^ i bardzo jest niski? xD

wielkością nie powala ...ale ma w sobie tylko uroko ,że ja byłam zafascynowana nim !! w swojej solówce był mega męski !
często do nas podchodził uśmiechał się machał taki z niego aniołek do przytulenia trochę ^^
Ostatnio zmieniony przez Marleen 2012-04-10, 21:11, w całości zmieniany 1 raz  

nesiula 

Lover: Ryeowook
Wysłany: 2012-04-10, 21:25   

aaaaa o nie mogę Marleen po przeczytaniu Twojego komentarza piszczałam i tarzałam się jak debil po łóżku,Jejku mam ochotę teraz pobiec na lotnisko i lecieć do Korei.Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok aaaaa jak ja go Kocham <333

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-04-10, 21:36   

a mi sie serce rozrywa na strzepy i zaraz skleja kiedy ludzie pisza jaki to Siwon jest boski na zywo ze az swiatlo od niego bije i ze jest mega mega mega >< peka serducho z racji tego ze ja go nie widzialam askleja sie bo ludzie w koncu dostrzegaja ze to cud a nie czlowiek <3

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-04-10, 21:49   

maggdalena napisał/a:
bo ludzie w koncu dostrzegaja ze to cud a nie czlowiek <3
ja zawsze lubiłam Siwona ale nigdy się nim nie jarałam. Ale teraz to mi odwaliło na jego punkcie xD Tak, dostrzegłam, że to cud! To jak on traktuje swoje fanki... <3 cudowny jest. Momentami żałuje, że Kyu nie ma takich szarmanckich zachowań xDDD Mógłby wziąć pare lekcji od Siwona xD Ale z całego SuJu jestem mega dumna! To są prawdziwi artyści, którzy na prawdę KOCHAJĄ swoich fanów!

Marleen 
Pastorowa

Wysłany: 2012-04-10, 21:51   

maggdalena Siwonowej idealności nie da się opisać słowami *totalnie zakochana*

Aiko-chan, Kyu to pewnie za dużo wina wypił przed koncertem bo był taki uhahany xD
Ostatnio zmieniony przez Marleen 2012-04-10, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-04-10, 21:52   

Aiko-chan........................................... <zaraz sie poplacze> omona ja go musze zobaczyc na zywo. po prostu musze! nie daruje sobie jesli tego nie zrobie. niewazne gdzie i niewazne jak ale chce mu tylko powiedziec: dzien dobry oppa. jestem z polski i cholernie mocno cie kocham. >< moj gentelman kochany aniolek no <3

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Aiko-chan 

Wysłany: 2012-04-10, 21:55   

maggdalena, dobra nie będę już nic pisać... zobaczysz go na pewno! ;* ma jeszcze trochę czasu do wojska przecież a do tego czasu na bank będzie smtown ^.^ albo SS4 kto wie co oni jeszcze wymyślą. Byłoby troche dziwnie gdyby na cały kontynent był jeden koncert O.o

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-04-10, 21:57   

Aiko-chan, ta japonia choelrna dostanie w sumie 4koncerty a my co?! zastanawiam sie czy w ogole byl ten drugi dzien w prayzu? bo cos mi sie wydaje ze nie >< ale ja bym chciala zobaczyc ich w takim skladzie jak teraz :( tzn najlepiej ogolnie cala 15 ale jak juz to lider musi byc na koncercie! bez niego to ja tego nie widze :( bez jego adhd i gadaniny... omona on musi byc. wiec licze ze jak Ciulek wroci z wojska to ebdzie jakas taka rpzerwa ze beda wszyscy (no 11 + 2) i zrobia kocnert i chociazbym miala sprzedac nerke to pojade wtedy!

Aiko-chan 

Wysłany: 2012-04-10, 22:04   

Nie, nie było drugiego dnia w Paryżu. T.T bez sensu to jest, że miała być trasa światowa a i tak opierają się głównie o Azje >< Musimy trzymać kciuki za Londyn albo Berlin... W końcu ten koncert okazał się wielkim sukcesem więc może sm się zlituje... Ja już zaczynam zbieranie kasy na następny koncert xD ten kpop mnie wykończy xD chyba też będę musiała sprzedać nerke xD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-04-10, 22:08   

Aiko-chan, no wez to jest niesprawiedliwe >< 1 koncert w Europie, 1 w USA, 1 w Australii chyba tez bedzie? bo nawet 1 ma byc w Ameryce Poludniowej. no i co? 1 koncert na cala polnocna i 1 na poludniowa? no chyba jaja sobie robia! a sm town nawet nie wspomnieli o europie >< nic tylko posiekac szefow sm!

Aiko-chan 

Wysłany: 2012-04-10, 22:12   

maggdalena, wiesz sm ma różne odpały ale może tym razem nas pozytywnie zaskoczą? Jeden jedyny raz... >< Bo to śmiech na sali robić jeden koncert na jeden kontynent, gdzie w Azji bodajże na Tajwanie były 4! To nie jest normalne...no ale ja nie wiem jakimi prawami rządzi się azjatycki rynek muzyczny i dlaczego oni są tak zamknięci na inne kraje :(

[ Dodano: 2012-04-10, 23:14 ]
Marleen, dopiero teraz zauważyłam Twój wpis o tym winie hahaha :D No momentami zachowywał się jakby coś teges xDD

Marleen 
Pastorowa

Wysłany: 2012-04-10, 22:27   

to jest proste w Azji więcej zarobią niż na Europie ..tutaj kpop zaczyna dopiero raczkować więc nie możemy dużo wymagać ~~ SM to nie agencja charytatywna ...ważny jest pieniądz

Aiko-chan 

Wysłany: 2012-04-10, 22:32   

Marleen, jak dla mnie to oni są tchórzami i tyle. Nie przesadzajmy, że te koncerty robią charytatywnie bo dobrze wiemy, że tak nie jest :P na pewno na tym stratni nie byli. Powinni się otwierać na świat a nie być wyłącznie skoncentrowani na Azji tym bardziej, że SuJu jest na rynku od dobrych kilku lat a to dopiero ich pierwszy solowy koncert poza Azją :/ JYJ i Beast jakoś byli w Berlinie i ich wytwórnie nie robią z tym problemu...

Odpowiedz do tematu