| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2016-04-25, 00:18
Oiika - relacja z SS4 w Paryżu
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-04-11, 23:59   Oiika - relacja z SS4 w Paryżu

06.04.2012
RELACJA Z KONCERTU SUPER SHOW 4 w PARYŻU

Credit: superjunior.pl
Photo by: Oiika
TAKE OUT WITH FULL AND PROPER CREDITS. DO NOT HOTLINK.
Please credit ‘SUPERJUNIOR.PL’ as well.
Do not edit! Do not remove logo!
Thank you.

Relacja niestety jest ukryta, ale myślę, że nie będzie to dla Was problemem :P

Będzie to relacja z koncertu połączona z relacją z całego pobytu w Paryżu. Rzeczy dotyczące SuJu są normalną czcionką, wiec jeśli kogoś nie interesują pozostałe dni naszego zwiedzania to nie musicie wszystkiego czytać :P

05.04.2012
Na lotnisku byłam wcześnie, bo jakoś o godzinie 14:00. Czekałam na wszystkie dziewczyny.

Moja mama (zdjęcie powyżej) wyczuwająca aure ELFów znalazła dwie dziewczyny, które też jadą na koncert, o których nie wiedziałyśmy. Po stresujacej odprawie itd. w końcu wsiadłyśmy do samolotu.
Siedziałyśmy na samym końcu z Red i Nanami. Nie spodziewałyśmy się takiego gwałtowenego startu i tak szybkiej zmiany ciśnienia (w stronę Wrocka jakoś delikatniej to poszło) Czułyśmy się jak pijane xD

Widok z okna:

Z Red w samolocie

Lot minął bardzo spokojnie, pobiliśmy rekord i wylądowalismy 30 minut przed czasem. Później odebranie bagażu i zakup biletu na autobus. Kolejka do autobusu była masakryczna. Załapałyśmy się dopiero na trzeci podstawiony. Red twierdzi, że Sarkozy w nocy maluje trawę na polach, bo wszędzie była tak idealnie zielona xDD Paryż ma tak beznadziejne oznaczenia, że nawet nie wiedziałyśmy, że już jesteśmy w Paryżu. Po drodze mineliśmy wieżę Eiffla (była strasznie malutka więc miałyśmy wątpliwości czy to ona, czy nie, bo wystawał tylko kawałek). Wysiedliśmy w Porte Maillot. W tym miejscu nasza liczna grupa się rozdzieliła. Część dziewczyn poszła na metro i udała się od razu do hotelu. Ja, Red, Nanami, Aiko + siostra i Salimka wyruszyłyśmy na poszukiwania Łuku Triumfalnego. Wyszło jak wyszło i zgubiłyśmy się na tych wszystkich rondach, które tam są xD Chyba Nanami poszła zapytać o drogę dwóch ludzi, byli to Ukraińcy? Wskazali nam drogę, ale chyba zla bo nadal w zasięgu wzroku nie było Łuku. W końcu jakiś facet nam pomóg i wskazał drogę. Łuk był ślicznie oświetlony.

Po zrobieniu zdjęć zeszłyśmy do metra. Troszkę zeszło nam przy automacie z biletami. Niby był do wyboru język angielski ale przy finalizowaniu i tak było wszystko po francusku. W końcu każda dostała po jednym bilecie. Chwilkę zajęło nam zorientowanie się w którą stronę mamy jechać. Hotel znalazłyśmy bardzo szybko. Naoś zaprowadziła mnie i Red na górę do siebie.
Dziewczyny przywiozły z Polski jakieś pasztety. Chciałyśmy to zjeść na kolację, ale nie miałyśmy noża xDD Więc poszłyśmy do sklepu nocnego i kupiłyśmy loda na patyku xDDD Loda zjadła Nanami a my miałyśmy nóż w postaci patyczka od loda... xDDDDD
Tak minął nam pierwszy dzień.

06.04.2012

Przed koncertem w hotelu:

Nie pamiętam o której wstałyśmy, nie pamiętam o której byłyśmy pod Le Zenith.... xD Jakoś w okolicach godziny 12:00. Po drodze zostałyśmy zasypane wizytówkami, banerami itd. Spotkałyśmy dziewczyny z forum rosyjskiego z którym współpracujemy ^^
Razem z Red chodziłyśmy z wielką flagą Polski na plecach. Kilka razy zaczepiono nas i proszono o zdjęcie z flagą. Podobno będą to zdjęcia do jakiegoś filmiku związanego z SS4. Tak wiec pięknie rozreklamowałyśmy nasze forum i Polskę wśród fanclubów i fanów xD
Po prawej stronie była kolejka na koncert, było tam bardzo tłoczno. Nasza kolejka na próbę była po lewej stronie gdzie były wielkie luzy.

W międzyczasie dopisałyśmy wielkie POLAND na fladze (bo wcześniej był tylko adres forum). Na próbę szło też kilka starszych pań. Z jedną z nich MBC zrobiło nawet wywiad. Wszyscy siedzieli sobie na ziemi i w całkiem przyjemnej atmosferze czekali na koncert. Nagle usłyszeliśmy mocne basy i piosenkę Superman. Wszyscy wstali i zaczęli krzyczeć i śpiewać. Każdy był mega podniecony wiedząc, że dosłownie obok w hali SuJu rozpoczęli już próbę. My musieliśmy czekać do 15:30. Pomimo tego, ze zostało jeszcze sporo czasu wszyscy już stali i ustawili się w kolejce. Przed dami stały bardzo sympatyczne francuskie ELFy. Byłyśmy w szoku, gdy powiedziały nam, że na ich forum jest tylko 100 użytkowników o_O I ogólnie SuJu nie są aż tak popularni we Francji o_O Dziewczyna, która z nami cały czas rozmawiała zapisała sobie nasze twittery xD W końcu otworzyli bramkę i zaczęli nas wpuszczać&... Nie powiem, żeby mnie nie zgnietli... Niby było tylko te 200-300 osób ale ścisk był niesamowity. Sprawdzili bilety i przepuścili nas dalej. Tam kolejna kontrola biletów. Nie skanowali ich, tylko po prostu zabierali. Każdy dostał karteczkę z numerkiem i ustawili nas w kolejce do wejścia do hali. Cholernie długo czekaliśmy. Było już po 16:00 a my nadal staliśmy pod Le Zenith. W końcu o 16:30 usiedliśmy na vipowskich siedzących miejscach centralnie przed sceną. Zaczęłam się rozglądać po hali. Po prawej stronie u góry zobaczyłam kogoś w czarnym podkoszulku patrzącego na nas z góry. Powiedziałam o tym Redowi. Ale doszłyśmy do wniosku, że to jakaś kobieta ponieważ z daleka wydawało się, że ma biust...xD Ekipa z MBC cały czas nas nagrywała. Rozdali nam plakaty z SS4. Od czasu do czasu skandowaliśmy "saranghae" "suju" i takie tam. W końcu usłyszeliśmy głos Teuka, zaraz po tym wyszedł na scene w ciemnych okularach. Za nim Siwon. Dalszej kolejności nie pamiętam bo zobaczyłam Hyuka w czarnym podkoszulku i już wiedziałam, że to on był tą kobietą, która patrzyła na nas z góry i na którą ja się cały czas patrzyłam xDD Wszyscy podeszli na krawędź sceny i zaczęli przyglądać się fanom. Siwon popatrzył się centralnie na mnie, Red i Naoś...Zapewne nie uwierzycie nam, ale... Zakochałyśmy się wszystkie w Siwonie! Przez prawie 4 lata Siwon mnie odrzucał, a zaledwie w ciągu kilku sekund zmieniłam o nim zdanie o 180 stopni. Rozpłynęłyśmy się wszystkie trzy na miejscu. Bałam się powiedzieć o tym Redowi, bo pomyślałaby, że oszalałam xD Jak się okazało ona myślała dokładnie to samo i nie chciała powiedzieć mi o tym xD Siwon na żywo jest zupełnie inny. Taki kochany, rozczulający, miły, sympatyczny... Ma tak cholernie uśmiechnięte śliczne oczka, i powalający szczery uśmiech! Na zdjęciach nigdy tego nie widać! Dopiero na żywo przelał na nas całe swoje ciepło i przekonałyśmy się jaki jest cudowny <3 Zaraz przyszedł Hae i też zaczął się nam przyglądać. Donghae na żywo wygląda tak samo jak na zdjęciach. No może jest jeszcze bardziej słodki i dziecinny xD Uśmiechał się do nas, później pokazał na nas palcem (bo trzymałyśmy Polską flagę) i przesłał nam całusy~~! Żałuję, że tego nie nagrałam, ale był zakaz robienia zdjęć >< OMG, to było takie piękne! Hae ogólnie bardzo często się na mnie patrzył (nie wiem czy na dziewczyny też xD). Teuk zaczął wymieniać (chyba na samym początku) z jakich krajów jesteśmy. Wymienił Anglię, Francję, Włochy i POLSKĘ bo zaczęłyśmy machać flagą i się drzeć xDDD http://www.youtube.com/watch?v=SnyxYwtMAT8 na tym filmiku widać w 0:49 widać moją łapę trzymającą flagę xDDDDD
Później stali w kółeczku i długo rozmawiali z ekipą która tłumaczyła im gdzie mają stać i gdzie iść. Min w tym czasie w ogóle nie słuchał i bawił się butelką z wodą, aż w końcu mu upadła xDDD Pierwszą piosenką była Bonamana. OMG!!!! Na żywo ruchy biodrami są masakrycznie podniecające xD Było nas mało na próbie, ale naprawdę głośno krzyczałyśmy i świetnie się przez to bawiliśmy. Siwon najbardziej ze wszystkich się starał na próbie. Wszystko dokładnie tańczył. Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie jakie piosenki wykonali xDD Chyba podczas Good Friends zeszli ze sceny i przybijali piątki pierwszym rzędom. By siedziałyśmy w drugim, a że oni są bardzo niscy to nie sięgnęłyśmy. Ale Każdemu patrzyłyśmy w oczy bo zadzierali głowy do góry. I właśnie w tym momencie Wook mnie zauroczył~~~ Miał takie śliczne roześmiane błyszczące oczka patrzące prosto na mnie przez dłuższą chwilę <3 Na żywo wygląda zupełnie inaczej! Jest śliczną kochaną laleczką z okrągłymi policzkami, zniewalającym uśmiechu i delikatnymi włoskami ^^
Podczas właśnie tej piosenki Hyuk na samym początku zszedł ze sceny, poszedł na samą górę i usiadł w ostatnim rzędzie. Nie wiedziałyśmy czy mamy patrzeć się na Hyuka czy na scenę na resztę SuJu. Hyuk robił nam zdjęcia z góry. Shini dopiero pod koniec piosenki skapnął się, że Hyuka nie było na scenie xDD Zaraz po tej piosence zaczęłyśmy śpiewać mu sto lat, cieszył się jak głupi xD Zaraz po nim zaczęłyśmy śpiewać Siwonowi i też miał zaciesz xDDD
Było jeszcze Our Love. Reszty nie pamiętam, wybaczcie xDD W którejś piosence gdy Hae stał przed nami, Min podszedł do niego i też sobie stał. Nagle podbiega do niego facet z ekipy i pokazuje mu, że stoi w złym miejscu. Min akurat miał buzię pełną wody. I gdy uświadomił sobie, że się pomylił miał boski zaskok na twarzy xDDD ( pomylił się pewnie przez to, ze wcześniej nie słuchał jak ten facet im tłumaczył gdzie mają stać xD)
Jeśli chodzi o Shiniego to był jakis taki przybity. Chodził tylko i nawet nie patrzył w strone fanów. Na resztę nie zwracałam aż takiej uwagi bo Siwon i Hae cały czas przyciągali mój wzrok. Na koniec stali i długo rozmawiali z nami. Przynieśli pojemnik z karteczkami na których były numerki. Każdy z nich wylosował po jednym. Fanka, która została wylosowana dostała torbę z gadżetami. Próba trwałą godzinę, a nie pół tak jak miało być. Gdy już schodziliśmy na dół próba trwałą dalej i Min wyskoczył z tancerkami i zaczał śpiewać swoje solo. Wszyscy chcieli zostać i patrzeć ale ochrona nas wyganiała. Ciężko było odciągnąc Red od Mina, który był dosłownie kilka kroczków od nas. No ale niestety, wywalili nas na zewnątrz i musieliśmy jeszcze raz ustawić się w kolejkę pod drzwiami. Po 20-30 minutach kazali nam siedzieć cicho bo trwała konferencja prasowa. Po kolejnych 20-30 minutach wpuścili nas do środka, ustawiliśmy się przed wejściami w następnej kolejce. Czekaliśmy sobie grzecznie, gdy nagle zaczęli wpuszczać pozostałych. Zrobił się straszny ścisk. I w końcu zaczęli nas wpuszczać pod scenę.... TO BYŁO STRASZNE! Tłum od tyłu strasznie na nas naciskał. Ciężko było złapać oddech w ogóle. Po drodze ktoś zgubił buty, torbę, ubrania ale nawet nie było szans aby się zatrzymać i to podnieść. Sama prawie zabiłam się o jakieś zgubione dwa wielkie buty xD No ale w końcu z Red i Naoś dotarłyśmy pod scenę. Stałyśmy z przodu sceny troszkę na lewo. Widok był praktycznie idealny (nie licząc głowy murzyna która od czasu na czasu zasłaniała niektóre fragmenty sceny xD) Byłam w drugim rzędzie, przede mną były dwie małe francuzki, ja byłam między nimi więc nikt mi nie zasłaniał.
Było gorąco i duszno. Hala powoli się zapełniała. W końcu z lekkim opóźnieniem zaczeło się! VCR! ELFy darły się tak głośno, zwłaszcza jedna obok mnie, że aż musiałam zatykać uszy xDDDD Inaczej bym ogłuchła xD Gdy obejrzałam się do tyłu zobaczyłam piękne niebieskie morze! Pomimo tego, że SM nie zorganizowało stoiska z gadżetami na koncert to i tak naprawdę wielu fanów miało lighsticki. Nie będę opisywać każdej piosenki (nawet nie pamiętam kolejnosci xDDD) ponieważ możecie sobie wszystko na YT obejrzeć.
Opiszę tylko najlepsze momenty.

SUPERMAN - Hyuk i Wook pod koniec stali nad nami w momencie gdy wszyscy klaskali nad głowami. To było pierwsze zobaczenie ich z tak bliska <3

OPERA - Hae tańczący tak blisko mnie! Na zywo jego ruchy są jeszcze bardziej miękkie. Buty miał tak wyczyszczone, że można się w nich było przeglądać xD Przez cała piosenkę gapiłam się praktycznie na Hae xDD Na Teuku strasznie spodnie wisiały, wyglądał na chudszego od Hyuka. Wook i Siwon dawali z siebie wszystko. Siwon naprawdę dobrze tańczy. W momencie gdy wszyscy kucają i Kyu zostaje u góry, Hyuczek pochylił głowę i mogłam podziwiać jego mega delikatne włosy! Są takie cienutkie jak delikatny puszek małego kurczaczka xD

BONAMANA - ta piosenka w wersji rockowej jest mega cudna. W pierwszej partii Kyu, gdy machają biodrami... HAE zrobił to cudownie! I ma czym machać xDDDDD Niestety to było silniejsze ode mnie i musiałam mu się dokładnie przyjrzeć xDDD

ROKKUGO - tutaj wszyscy mieli boski zaciesz xD Zwłaszcza Min i Teuk rzucający się przed nami xDD

Nie pamiętam w jakiej kolejności były solówki... wybaczcie xDDD

SOLO HYUKA - sporą część był po naszej stronie. Cudownie rapuje! Słyszeć to na żywo to zupełnie coś innego! I jego taniec! OMG~~! Tańczył tuż przed nami! Ja nie wiem jak to się dzieje że w tv to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Ale na żywo tańczy jeszcze lepiej niż w tv, o ile coś takiego jesteście sobie w stanie wyobrazić xD Pod koniec solówki Hyuk ściągnął kurtkę i rzucił daleko w tłum. Nie wiem kto ją złapał. Podczas solówki znowu zachwycałam się jego włosami xDD

SOLO MINA - co chwile spadały mu szeleczki i poprawiał je, w końcu w połowie całkiem je zrzucił xD Szkoda że śpiewał z playbacku, ale za to tańczył bosko. I pocałował tancerkę!

SOLO KYU - zawsze byłam fanką jego głosu... i jestem w wielkim szoku, że na żywo ma o wiele wyższą tonację! Jego głos jest tak cudowny, że tylko zamykałam oczy i się wsłuchiwałam. Siedział bardzo blisko nas. Mogłam oglądać jego buty, spodnie, dłonie, twarz, harmonijkę xD

SOLO YESIA - gdy śpiewał fanki rzucały garściami te papierowe serduszka, było ich naprawdę sporo. Śpiew Yesia porusza serca! Gdy pod koniec nie mógł już śpiewać ze wzruszenia aż samemu chciało się płakać! Wkłada całe serce w śpiewanie i czuć to na kilometr!

SOLO TEUKA - tutaj szczerze mówią niewiele widziałam ponieważ szybko wszedł w tłum i fanki się na niego rzuciły. Kamery też ledwo się do niego dostały xD

SOLO SIWONA - grał na gitarze, bardzo klimatycznie, ale piosenka mnie nie porwała xDDDD

SOLO WOOKA - to była najlepsza solówka xDD Ten mały uroczy chłopaczek emanował seksem większym od pozostałych SuJu... to zwalało z nóg. Przed moim oczami tancerka wypięła się do niego i pomacała go tylkiem po kroczu xDDD Wook wywijał tymi biodrami, zgwałcił prawie mikrofon oraz tancerkę xD Niestety nie pokazał ABSu >< ALE! Jego uśmiech na sam koniec piosenki był tak uroczy i niewinny, że od razu mu wybaczyłam i roztopiłam się xDD

GOOD FRIENDS - Shini ma śliczne nogi xDDDD Siwon miał sporo w swoich Supermanowych spodniach xD
Kyu obok nas żarł jabłka i robił tak przerażającą minę robiąc ten słynny przedziałek, że na zawał można umrzeć. Za dużo napakował sobie jabłek do buzi i gdy miał śpiewać musiał zasłaniać usta żeby mu to nie wypadło z buzi xDDDDDDD Min ma śliczne ramiona i nogi xD Żałuję, że ktoś z SuJu zasłonił mi moment gdy Hae podnosił kieckę Minowi xDD

FEELS GOOD - tutaj niestety też tylko na Hae patrzyłam bo miałam dobry widok na niego i na jego biodra... którymi ruszał nieziemsko xDDD http://youtu.be/U1aWKxylxEw?t=1m20s chodzi mi o ten moment

OPPA OPPA - tutaj Hae bardzo często zerkał w naszą stronę, mam to nawet uwiecznione na fancamie. Patrzeć mu w oczy gdy słodko wystawia jezyk na bok <33333 Nigdy tego nie zapomnę! Mówiłam już, że on tańczy cholernie lekko? Pewnie już mówiłam, ale powiem jeszcze raz! Miękko, lekko i cudownie! No i oczywiście biodra podczas końcówki... (wyszłam na zbola chyba, ale jak on mi nimi tak cały czas machał to jak miałam się nie patrzeć?! xD)

OUR LOVE - zapewne wszyscy już widzieli na fancamach, że idealnie wyszło nam śpiewanie <3 Teuk płakał prawie od samego początku piosenki. I byli bardzo zaskoczeni, że umiemy wszystko tak dobrze! Ta piosenka w ich wykonaniu jest cudowna. I to konfetti i balony spadające i wszyscy tacy zapłakani! Nie zapomnę tego do końca życia. Wszyscy trzymali te białe banerki, całe Le Zenith było tym zapełnione!

DOREMI - oni naprawdę te ubrania mają z zasłon zrobione xDDDD Piosenka jest mega xDD Siwon robił boskie miny gdy "bił się" z Shinim xDDD I jak już przybierali pozy końcowe to każdy bez wyjatku zrobił jakąś akrobacje. Byłam w szoku gdy zobaczyłam co zrobił Teuk. I YESIO! Nie wiedziałam, że potrafią takie rzeczy! Tylko Kyu się prawie zabił robiąc gwiazdę ale jakoś się wyratował xDD

WHITE CHRISTMAS - Siwon chciał spryskać nas sztucznym śniegiem ale nie dolatywał xDD Robił przy tym boskie miny xDD Później przyszedł Shini i rzucał nam zabawkową kasę, chyba euro xD

SORRY SORRY - Siwon pokazał ABS xD Czekałam na to przez cały koncert xD Naprawdę jest śliczny, aż chce się zmacać xD Ale mało pokazał niestety T_T

DESTINY - podczas tej piosenki Teuk prawie cały czas stał przed nami taki zapłakany i cały czas się kłaniał. Yesio stał obok, zawiesił się i wzrokiem seryjnego mordercy przyglądał się nam xDD

Podczas oblewania Siwona i Hyuka wodą (gdzie miałyśmy doskonały widok) Siwon obok nas wylał sobie sam całą butelkę wody na głowę i bosko zaczesał włosy do tyłu xDD

Ok., teraz jeszcze takie pourywane rzeczy, nie pamiętam podczas jakich piosenek xDDD
Widziałam Hyukowe włosy pod pachami xDDD Były tak samo delikatne jak na głowie xDDD Mocno "przystrzyżone" xDDDD
Min, Hae i Siwon mają boskie tyłki xDDD
Kyu jest płaski na dole... xD To straszne ale on naprawdę nic tam nie miał xD

Teraz wrażenia kazdego z osobna:

TEUK - ten prawie 30 letni facet wygląda na jakieś 18 lat... Na żywo jest jeszcze młodszy niż na zdjęciach! Ma śliczne policzki, dołeczek powala na ziemię. I włosy delikatne w lekkim nieładzie <3 Jest chudy, spodnie na nim wiszą, i naprawdę nie ma tyłka xD Nawet gdy jest cały mokry od łez i glutów wygląda ślicznie :P

YESIO - dokładnie taki sam jak na zdjęciach i tv. Uroczo się zawiesza, i bardzo intensywnie patrzy w oczy. Ma naprawdę malutki rączki i jest całkiem wysoki. Wcale nie ma dużej głowy xD

SHINI - myślałam że jest bardziej rozrywkowy i ma lepszy kontakt z fanami. Troszeczkę się rozczarowałam, nie wiem, może miał zły dzień. Ale po naszej stronie prawie w ogóle nie miał kontaktu z fanami.

MIN - też dokładnie taki sam jak na zdjęciach xD Robi urocze miny na przemian z tymi groźnymi. Ma świetny tyłek, nogi i ramiona

HYUK - nie wiem dlaczego wszyscy mówią, że jest brzydki. Jest naprawdę śliczny! Ma świetny kontakt z fanami. Piękne wymalowane oczy wpatrywały się w nas bardzo często. Uśmiech ma kochany. Prawie cały czas się cieszył xD Wcale nie wydaje się taki chudy. Ma bardzo męskie ramiona.

HAE - jest jeszcze bardziej uroczy niż w tv xD Jest bosko zbudowany, chciałoby się go całego wymacać. Gdy się cieszy uśmiecha się jego cała twarz, zwłaszcza oczy. Z jego twarzy można wszystko wyczytać. Ma cudowny kontakt z fanami.

SIWON - przez prawie 4 lata lubiłam go najmniej z całego SuJu... Przez jedno uśmiechnięte spojrzenie zmieniłam o nim zdanie! Szczerze mówiąc zawsze myslałam, że trochę zadziera nosa, jest opanowany itd. A tak naprawdę to uroczy, kochany facet xD Nie schodzi mu zaciesz z mordki, jest zabawny, i super tańczy. Teraz jest jednym z moich ulubieńców xD
I chyba nie muszę mówić, że ma idealne ciało? I jest bardzo wysoki ^^

Wook- uroczy mały diabełek xD Chwilami wygląda jak słodki mały dzieciaczek, a za chwile zamienia się w super seksownego faceta xD Na żywo wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Ma bardziej okrągłe policzki, ogólnie cała twarz jest bardziej okrągła.

KYU - o nim mam chyba najmniej do powiedzenia bo mało chodził po naszej stronie. Tylko tyle, że faktycznie ma blizny na policzkach, ma świetny tyłek i ładne dłonie xD

Zaczynając od próby, i kończąc na koncercie najwięcej Hae patrzył mi się w oczy. Później Siwon, jego spojrzenie też często łapałam. Następnie uroczy Wook też bardzo często patrzył mi w oczy xD To samo Hyuk, jego też często łapałam.
Później Teuk, Yesio i Min, oni trochę rzadziej, ale też niemało.
Kyu i Shini tylko ze dwa razy popatrzył na mnie.

Ogólnie to Hae, Siwon i Wook bardzo często i długo patrzyli mi w oczy. Hae najczęściej xD

Pomimo tego, że nie dotknęłam żadnego z nich jestem o wiele bardziej zadowolona z możliwości patrzenia się im prosto w oczy!

Od koncertu jestem teraz wielką fanką Hae, Siwona i Wooka!

Po koncercie byłyśmy w takim szoku, że zapomniałyśmy spotkać się z Yuu pod fontanną... W metrze dogoniła nas Nanami i razem we 4 wróciłyśmy do hotelu, całą drogę podniecałyśmy się koncertem xD Ciężko było zasnąć! Wszystkie takie podniecone poszłyśmy spać jakoś nad ranem. Ptaki za oknem już śpiewały i zaczynało robić się powoli jasno xDDD

07.04.2012
W sobotę rano pobudka była ciężka. W planach Kpop shop i wieża Eiffla.
Po przejechaniu całego Paryża metrem (sklep był na przeciwległym końcu ) wysiadłyśmy w tej chińskiej/azjatyckiej dzielnicy. Łatwo było trafić do kpop shopu. Po prostu wszędzie było pełno ELFów, wystarczyło iść za nimi xDDD Niestety w tych maleńkich sklepikach też było pełno ELFów... udało nam się dostać do jednego i Kupiłam zawieszki z Hae i Hee oraz jedną z SS4. Niestety na wiecej nie miałam siły, było za dużo ludzi i zbyt duszno. Postanowiłyśmy, że wrócimy w to miejsce we wtorek.
Kolejny cel - wieża Eiffla. Niestety w moim świętym zeszycie trasę miałam wyznaczoną z hotelu pod wieżę, a nie z kpop shopu xDDD I niestety wysiadłyśmy nie na tej stacji co trzeba. Wychodzimy z metra i jakoś tak dziwnie pusto na ulicach. Pomyślałyśmy sobie, ze jak na wieżę Eiffla to całkiem mało ludzi tutaj jest. I tak właściwie to nigdzie jej nie było widać xDD No ale to nic, zaczęłyśmy łazić różnymi uliczkami w poszukiwaniu wieży, po drodze natrafiłyśmy na kilka fajnych budowli więc chociaż zdjęć trochę zrobiłyśmy. (poniżej jedno xD)

Nie miałyśmy siły szukać już tej wieży, więc postanowiłyśmy jakoś po godzinie 17:00 wrócić do hotelu. Kupiłyśmy najdroższe ciastka świata bo aż za 8zł xDDD

Ale były pyszne!
W sklepie kupiłyśmy też dania do odgrzewania w mikrofali. Po zjedzeniu ciastek zjechałyśmy windą na dół aby zrobić sobie jedzonko. Niestety ta mikrofala była ruska xDD Bez żadnych napisów, miała tylko jakieś dziwne małe rysuneczki. Nie miałyśmy pojecia jak się to uruchamia. Nawciskałyśmy przycisków i w końcu się uruchomiło. Stoimy sobie i czekamy... aż tutaj nagle zaczęło się dymić! xDDDD I to naprawdę mocno xDD Szybko wyłączyłyśmy xD Głodne byłyśmy więc nie mogłyśmy się poddać, wysłałysmy Naoś do sympatycznego Pana Murzyna, który siedział w holu i nie znał angielskiego. Zaczął też coś ustawiać, ale niestety nadal się dymiło xD Wysłał nas do hotelu obok i powiedział, że tam możemy sobie odgrzać to. Ale tam niestety była taka sama mikrofalówka xDD Bałyśmy się, że znowu prawie wysadzimy hotel więc znowu Red/Naoś (nie pamiętam która) poszła do Pana sympatycznego murzyna, który też nie mówił po angielsku i wytłumaczyła mu, że nie działa nasza mikrofalówka i czy może nam pomóc. W końcu udało nam się zrobić jedzonko xDD
Po kolacji zajęłyśmy się wrzucaniem zdjęć z koncertu na fb. I przy okazji sprawdzałyśmy inne zdjęcia i fancamy. Później Red molestowała Naoni na łóżku xDD Mam nawet zdjęcia z tego, ale wrzucać nie będę xDD To nie powinno wychodzić na światło dzienne :P

08.04.2012
Cel: Kościół - Luwr - Notre Dame - Wieża Eiffla
Miałyśmy wstać o 6:00 ponieważ dziewczyny chciały iść na 7:30 do polskiego kościoła. Niestety Naoś wyłączyła budzik i poszła dalej spać xDD Więc poszłyśmy na 9:30. Nie musiałam siedzieć sama pod kościołem bo było tyle ludzi, że trzeba było stać na zewnątrz. Red mnie pobłogosławiła.. xD Niewierna ja xD Siwonowi się to nie spodoba!
Po mszy udałyśmy się do Luwru, po drodze wypatrując Siwona xD Kolejka była... OGROMNA! Ale całkiem sprawnie posuwaliśmy się do przodu. No i gdy tak sobie stałyśmy w kolejce to minęły nas trzy malutkie starsze Azjatki... Gdy do nas dotarło, że to mamy SuJu było już za późno i umknęły nam w tłumie... Mama Teuka była w różowych spodniach xDD Była jeszcze mama Mina, ta trzecia to nie wiem... chyba mama Kyu? Żałuję, że wmurowało nas tak bardzo, że nie pobiegłyśmy za nimi T_T
Gdy już weszłyśmy do piramidy nie musiałyśmy iść po bilety, wzięłyśmy sobie tylko po przewodniku w języku POLSKIM i weszłyśmy za darmo na sam dowód ^.^

Fundamenty luwru:

Luwr jest wielki, kilka razy się zgubiłyśmy i nie umiałyśmy trafić do wyjścia xDD Odnośnie obrazu Mona Lisa... eeeee... myślałyśmy, że to jest większe xDD A to takie małe gówienko na ścianie wisiało i pełno ochrony tam xDDDDD
Po Luwrze katedra Notre Dame. Hmm myślałam, że jest trochę większa... xD Nie mamy żadnych ciekawych wrażeń z tego miejsca xD
I na koniec wieża Eiffla.

Po drodze załapałyśmy się na występ ulicznego tanecznego zespołu. Byli świetni.

Wrzucę Wam później na YT bo nagrałam kawałek xD
Pod wieżą było naprawdę dużo ludzi. Wszędzie widziałam Siwona... tzn każdy facet z ciemnymi włosami, którego widziałam od tyłu wydawał mi się Siwonem xDD Jeden chodził nawet podobnie do niego xDD
Niestety nie udało się nam go spotkać </3

09.04.2012
Dzień powrotu Naoś.

Rano poszłyśmy na ten zabytkowy cmentarz Montmartre w naszej dzielnicy.

Naprawdę bardzo mi się tam podobało. Mam masę zdjęć tych wszystkich grobów i grobowców xD
W drodze na cmentarz znalazłyśmy polski sklep z pierogami i innymi artykułami polskimi :P

Pierogi:

Wróciłyśmy do hotelu, Naoś zabrała swoje rzeczy i odprowadziłyśmy ją na autobus. Miałyśmy w planach z Red Ogród Luksemburski, ale zaczęło padać i musiałyśmy wracać do hotelu. W hotelu obejrzałyśmy koncert Shakiry, Gagi i B.Spears xDD Jedyna rzecz, którą obejrzałyśmy nie po francusku xDD Nawet Naruto i CSI oglądałyśmy po francusku xD
Romantyczna kolacja z Red:

10.04.2012
Dzień powrotu do Polski. Kpop shop.

Rano spakowałyśmy się i zabrałyśmy bagaże. Jechałyśmy ponad godzinę do kpop shopu. Byłyśmy tam na 11:00. Niestety sklep na którym nam najbardziej zależało był jeszcze zamknięty. Więc łaziłyśmy po innych sklepach z nadzieję, że wkrótce otworzą ten nasz upragniony xD
W końcu przyszedł sympatyczny Azjata i otworzył. Gdy weszłyśmy do środka zapytał się nas co nam puścić w tv. Red powiedziała, ze SuJu i od razu włączył nam Mr Simple live z MuBanku chyba xDDD Później Oppa, Oppa. Nawet śpiewał do tego xD
Sporo kupiłam w tym sklepie xD Na koniec ten Azjata pyta się nas skąd jesteśmy. Jak powiedziałyśmy, że z Polski to odpowiedział nam po Polsku "dziękuję" xDDDDDD
W drodze powrotnej zaczęło mocno padać. Więc pojechałyśmy już do Porte Maillot na autobus. Wysiadłyśmy z metra na jakimś rondzie, z którego nie było wyjścia.... xD Musiałyśmy zejść jeszcze raz do metra i wysiąść z innej strony. W podziemiach tej galerii, z której nie umiałyśmy wyjść xD Byłyśmy już bardzo zmęczone, pewnie to dlatego xD
Byłyśmy całkiem wcześnie na lotnisku. Siedziałyśmy na niewygodnych ławeczkach, słuchając muzyki i przysypiając razem z pozostałymi ludźmi xD
Lot w stronę Wrocka był straszny... xD Zaraz po starcie zaczęliśmy kołować, samolot skręcił w bok tam mocno, że z okna widziałam ziemię pod nami. Przez chwilę myślałyśmy już, że spadamy xDDD Przez większość lotu mieliśmy zapięte pasy bo były turbulencje. Bardzo długo lądowaliśmy. Kołowaliśmy nad lotniskiem. Sam moment dotkniecia z ziemia był bardzo... ostry xDDD Mocno nami rzuciło xD Długo też jeździliśmy samolotem po płycie. W końcu po długim oczekiwaniu na bagaże zabrałam Red ze sobą i odstawiliśmy ją na dworzec. Tam czekała już na nas Nuna <333 Oddałam w jej ręcę Reda i w końcu pojechałam do domu.

Wybaczcie za takie chaotyczne sprawozdanie xDDD Ale ja nadal jestem w wielkim szoku. Wciąż nie mogę uwierzyć, że tam byłam! I jestem masakrycznie zmęczona </3
Jeśli chcecie jakieś nasze "prywatne" zdjęcia to piszcie to coś powrzucam. Zdjęcia z koncertu będą później :P

I jeszcze nasze rzeczy zebrane podczas koncertu xD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2016-01-19, 16:08, w całości zmieniany 4 razy  

Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-04-12, 00:01   

Cytat:
Hotel znalazłyśmy bardzo szybko. Naoś zaprowadziła mnie i Red na górę do siebie.

Ja nie wspomnę słowem ile musiałam na Was czekać, zastanawiałam się, czy się zgubiłyście, czy spotkałyście SuJu po drodze i nic mi nie powiedziałyście! ><

Cytat:
Loda zjadła Nanami a my miałyśmy nóż w postaci patyczka od loda... xDDDDD

Nóż firmy Magnum. Opchniemy go za miliardy na eBay... XD

Cytat:
Po drodze zostałyśmy zasypane wizytówkami, banerami itd.

I weź tu człowieku nie miej torby na to wszystko! ><

Cytat:
W międzyczasie dopisałyśmy wielkie POLAND na fladze (bo wcześniej był tylko adres forum).

Przy pisaniu tego, kolana mi właziły do du*y, ale dzięki Tuśkowi się mega opłacało! Mój mężczyzna <333

Cytat:
Nagle usłyszeliśmy mocne basy i piosenkę Superman. Wszyscy wstali i zaczęli krzyczeć i śpiewać. Każdy był mega podniecony wiedząc, że dosłownie obok w hali SuJu rozpoczęli już próbę.

Wtedy aż mi w sercu zadudniło! *o* To było niesamowite!

Cytat:
Przed dami stały bardzo sympatyczne francuskie ELFy. Byłyśmy w szoku, gdy powiedziały nam, że na ich forum jest tylko 100 użytkowników o_O I ogólnie SuJu nie są aż tak popularni we Francji o_O

I weź tutaj się nie zdenerwuj... Nie mają tam dużo fanów, a SS4 we Francji... Co to za paradoks wogóle...

Cytat:
Ekipa z MBC cały czas nas nagrywała.

Jakiś uprzejmy, starszy Koreańczyk co chwilę umieszczał mi tę bazukę przed oczami... Jungsoo się na mnie napatrzy na reportażu ><

Cytat:
W końcu usłyszeliśmy głos Teuka, zaraz po tym wyszedł na scene w ciemnych okularach.

Muszę wspominać, że dostałam wtedy hiperwentylacji, arytmię serca i lekkie drgawki? Muszę?

Cytat:
Siwon popatrzył się centralnie na mnie, Red i Naoś...Zapewne nie uwierzycie nam, ale... Zakochałyśmy się wszystkie w Siwonie!

jhsdgjasgdjasgdasgdj SIWOOOONIEEEEEE <3333 *zakrywa Teukowi oczy, żeby nie widział, co piszę*

Cytat:
Zaraz przyszedł Hae i też zaczął się nam przyglądać. Donghae na żywo wygląda tak samo jak na zdjęciach. No może jest jeszcze bardziej słodki i dziecinny xD Uśmiechał się do nas, później pokazał na nas palcem (bo trzymałyśmy Polską flagę) i przesłał nam całusy~~! Żałuję, że tego nie nagrałam, ale był zakaz robienia zdjęć >< OMG, to było takie piękne!

Piękne, to mało powiedziane. Jak tylko przesłał te całusy, to poczułam takie ciepło w sercu... Też to miałyście?! *o*

Cytat:
Teuk zaczął wymieniać (chyba na samym początku) z jakich krajów jesteśmy. Wymienił Anglię, Francję, Włochy i POLSKĘ bo zaczęłyśmy machać flagą i się drzeć xDDD

Po...Po...Poland? <33333333333333

Cytat:
Jeśli chodzi o Shiniego to był jakis taki przybity. Chodził tylko i nawet nie patrzył w strone fanów.

Też zauważyłam :< Smutno mi się wtedy zrobiło :<

Cytat:
TEUK - ten prawie 30 letni facet wygląda na jakieś 18 lat... Na żywo jest jeszcze młodszy niż na zdjęciach! Ma śliczne policzki, dołeczek powala na ziemię. I włosy delikatne w lekkim nieładzie <3 Jest chudy, spodnie na nim wiszą, i naprawdę nie ma tyłka xD Nawet gdy jest cały mokry od łez i glutów wygląda ślicznie :P

Bo to Teuk! Zapomniałaś jeszcze dodać, że na amen skradł Naoni serce i zabrał je do Korei ze sobą. ><

Koncert opiszę sama ze swojego punktu widzenia :D
Ale no... OMG! Co tu więcej dodać...

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.
Ostatnio zmieniony przez Naoni 2012-04-12, 00:40, w całości zmieniany 1 raz  

Marleen 
Pastorowa

Ulubieniec z SJ: Wszyscy:)
Lover: Siwoniasty
Grupa krwi: Brh+
Wysłany: 2012-04-12, 00:01   

spojrzę jak wyglądało to z Waszej perspektywy~~ bo swoje przeżycia już trochę opisałam

zgadzam się co do opisu chłopaków...
dla mnie oni czarowali fanki  człowiekowi się zdawało ,że miłość ich do fanów wylewa się na widownie<i odwrotnie ..>
Mi ciężko jest być obiektywną co do Siwona bo jest moim biasem od wielu lat , ale na scenie jest tak kochany ,że aż serce się rozpływa i jak patrzy to patrzy prosto w oczy, miło mi ,że nie tylko ja to zauważyłam
Ostatnio zmieniony przez Marleen 2012-04-12, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-04-12, 00:05   

Z tym lodem, to było bardzo pomysłowe :). Grunt to sobie radzić w każdych warunkach.
Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Ciężko nawet określić to co się dzieje w moim sercu, ale kocham SuJu jeszcze bardziej.
Ślicznie opisałaś Ryeo *.*. Strasznie Ci zazdroszczę tego kontaktu wzrokowego T.T.
Dziękuję za tak szczegółową relację, za wszystkie spostrzeżenia. Cudownie się to czytało, jestem wzruszona, że wszyscy oni są tacy kochani.
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2012-04-12, 00:33, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2012-04-12, 00:06   

fghjklkjhugfdzxfcghb będę płakać, jak nic będę płakać...

Edit:
:oooo ile tekstu! Bosz, a ja miałam iść wcześniej spać. *wzdycha* no cóż, chciałam, to mam... I przeczytałam wszystko, nawet to małą czcionką - takie już mam zboczenie ze studiów, że czytam wszystko, bo a nuż widelec się przyda xDDD
Cytat:
Red twierdzi, że Sarkozy w nocy maluje trawę na polach, bo wszędzie była tak idealnie zielona xDD
*Madzia wybucha śmiechem i budzi współlokatorkę* hahahahah kto go tam wie...xD
Cytat:
Więc poszłyśmy do sklepu nocnego i kupiłyśmy loda na patyku xDDD Loda zjadła Nanami a my miałyśmy nóż w postaci patyczka od loda... xDDDDD
PLIIIIS... WAE MI TO ROBICIE TAK W NOCY? *kwiczy ze śmiechu* Jaki survival!
Cytat:
on był tą kobietą, która patrzyła na nas z góry i na którą ja się cały czas patrzyłam xDD
*łzy ze śmiechu* Plis, już nie mogę....XDDDD
Co do Siwona... tak myslałam, że taki jest, jak napisałaś. Bo po nim to widać, zawsze. (a przynajmniej ja to widzę^^)

Cytat:
ruchy biodrami są masakrycznie podniecające xD
*przestała się śmiać i chyba zaczęła zazdrościć, toteż dalszy komentarz będzie mega okrojony, mian~~!
Cytat:
Shini dopiero pod koniec piosenki skapnął się, że Hyuka nie było na scenie xDD
*facepalm* Shini, debilu wspaniały <333 i smutno, że był przybity... ale może po prostu zmęczony czy coś? No ale w sumie to też człowiek i ma prawo mieć gorszy dzień~~
Cytat:
więc nikt mi nie zasłaniał.
nie znam tego uczucia...^^
Cytat:
I ma czym machać xDDDDD
Dobrze wiedzieć! W sumie też bym się gapiła... no bo skoro było na co...xddddd
Cytat:
o ile coś takiego jesteście sobie w stanie wyobrazić xD
Nie. Nawet moja bujna wyobraźnia temu nie podołała xddd
*czyta dalej* OMG, ja już nie mogę, ja już odpadam... *zrobiło jej się jakoś tak nieswojo*
Cytat:
Siwon miał sporo w swoich Supermanowych spodniach xD
*ZGON ze śmiechu po raz nie wiem, który* Oiiś, Ty to jesteś...! XDDD <333
Cytat:
wyszłam na zbola chyba
. . . chyba na pewno! :3
Our love? Nie widziałam fancamów i zarzekam się, że nie obejrzę przez następne... yy... dużo czasu. xD Nie i już, ale wierzę na słowo, że było pięknie i w ogóle <3
Cytat:
Widziałam Hyukowe włosy pod pachami xDDD Były tak samo delikatne jak na głowie xDDD Mocno "przystrzyżone" xDDDD
GINĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ błagam, zaraz obudze cały akademik muhahahahahahaha ^^

I tak już na koniec - Oiiś dzięki Ci wielkie za tak zabawną relację, dosłownnie kwiczę ze śmiechu <3333 I płaczę, ale też ze śmiechu (uff) XDD
Dużo się dowiedziałam i wgl... No, dzięki dzięki <3
*idzie ginąć ze śmiechu w samotności*
Ostatnio zmieniony przez gang-aji 2012-04-12, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-04-12, 00:07   

Tak na dobranoc. Włączam muzykę i zaczynam ..

i skończyłam.. ale poza "DZIĘKUJĘ" nie jestem w stanie wykrzesać z siebie czegoś bardziej konstruktywnego .. chyba tylko, że: Oiika uwielbiam za to, że zainteresowałaś się Hae! dzięki temu mogłam przeczytać takie/tyle szczegóły/-ów i choć trochę poczuć się jakbym sama tam była..

(kilka chwil później)
Ochłonęłam więc postanowiłam coś jeszcze dodać. Z relacji widać, że się świetnie bawiłyście i miałyście hmm ciekawe przygody ;) Grunt to radzić sobie w każdej sytuacji :D:D:D
A do tego jeszcze udało się Wam zwrócić uwagę chłopaków na Polskę. Cudownie! Ale zdziwiłam się taką małą popularnością SuJu we Francji (czyt. liczba osób na forum).. sądziłam, że tam są właśnie wyczekiwani skoro SM wybrało Paryż :|
A na koniec - Twoja szczegółowa relacja oraz te krótkie spostrzeżenia/opisy dot każdej z osób tylko dobitniej mi uświadomiły czemu i za co pokochałam SuJu.
Ostatnio zmieniony przez nenn 2012-04-12, 00:46, w całości zmieniany 3 razy  

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-04-12, 00:08   

Oiika napisał/a:
Jak to mówią: potrzeba matką wynalazku XDD

Oiika napisał/a:
Przed dami stały bardzo sympatyczne francuskie ELFy. Byłyśmy w szoku, gdy powiedziały nam, że na ich forum jest tylko 100 użytkowników o_O I ogólnie SuJu nie są aż tak popularni we Francji o_O
To jest żart :O? Na FRANCUSKIM forum jest 7 razy mnie użytkowników niż na polskim O.O?! Strasznie ciężko mi w to uwierzyć, serio! I że niby SuJu nie są tam wcale popularni o.O"? Ok, trochę mi to namieszało w głowie, nie powiem ^^"

Oiika napisał/a:
Teuk zaczął wymieniać (chyba na samym początku) z jakich krajów jesteśmy. Wymienił Anglię, Francję, Włochy i POLSKĘ bo zaczęłyśmy machać flagą i się drzeć xDDD
Kyaaa!! Boże, jak się strasznie cieszę dziewczyny, że tego dokonałyście!

Oiika napisał/a:
I właśnie w tym momencie Wook mnie zauroczył~~~ Miał takie śliczne roześmiane błyszczące oczka patrzące prosto na mnie przez dłuższą chwilę <3 Na żywo wygląda zupełnie inaczej! Jest śliczną kochaną laleczką z okrągłymi policzkami, zniewalającym uśmiechu i delikatnymi włoskami ^^
Omg, nawet nie wiesz jak Ci tego zazdroszczę XD! Awww, to musiało być piękne *-* Taki kontakt wzrokowy!

Oiika napisał/a:
Gdy obejrzałam się do tyłu zobaczyłam piękne niebieskie morze!
To musiał być przepiękny widok *o* Mogę się założyć, że chłopcy byli wzruszeni, gdy zobaczyli tyle niebieskich światełek!

Oiika napisał/a:
Hyuczek pochylił głowę i mogłam podziwiać jego mega delikatne włosy! Są takie cienutkie jak delikatny puszek małego kurczaczka xD
Ja nie wiem jak on to w takim razie robi xD Tak często zmienia kolor, a wciąż ma włosy w tak dobrej kondycji xD? To chyba trzeba się Azjatą urodzić do czegoś takiego ^^"

Oiika napisał/a:
Ten mały uroczy chłopaczek emanował seksem większym od pozostałych SuJu... to zwalało z nóg. Przed moim oczami tancerka wypięła się do niego i pomacała go tylkiem po kroczu xDDD Wook wywijał tymi biodrami, zgwałcił prawie mikrofon oraz tancerkę xD Niestety nie pokazał ABSu >< ALE! Jego uśmiech na sam koniec piosenki był tak uroczy i niewinny, że od razu mu wybaczyłam i roztopiłam się xDD
*krwotok z nosa* omg, naprawdę mam nadzieję, że przyjadą jeszcze do Europy, bo MUSZĘ to zobaczyć xD Oczywiście o ile te pogłoski o zmianie MLJ na jakąś inną solówkę nie są prawdziwe ^^"

Oiika napisał/a:
Za dużo napakował sobie jabłek do buzi i gdy miał śpiewać musiał zasłaniać usta żeby mu to nie wypadło z buzi xDDDDDDD
Hahahaha, to musiało być boskie XD!

Oiika napisał/a:
SIWON - przez prawie 4 lata lubiłam go najmniej z całego SuJu... Przez jedno uśmiechnięte spojrzenie zmieniłam o nim zdanie! Szczerze mówiąc zawsze myslałam, że trochę zadziera nosa, jest opanowany itd. A tak naprawdę to uroczy, kochany facet xD Nie schodzi mu zaciesz z mordki, jest zabawny, i super tańczy. Teraz jest jednym z moich ulubieńców xD
I chyba nie muszę mówić, że ma idealne ciało? I jest bardzo wysoki ^^
Idealny przykład tego, jak koncert może zmienić nastawienie XD

Oiika napisał/a:
minęły nas trzy malutkie starsze Azjatki... Gdy do nas dotarło, że to mamy SuJu było już za późno i umknęły nam w tłumie... Mama Teuka była w różowych spodniach xDD Była jeszcze mama Mina, ta trzecia to nie wiem... chyba mama Kyu?
Ojejku, ich mamy muszą być strasznie urocze *-*

Tak podsumowując - super relacja! Naprawdę fajnie się czytało ^^ I sporo zapamiętałaś! Zawsze mi się wydawało, że jak ja sama bym zobaczyła ich koncert, to pewnie z emocji nie pamiętałabym ani trochę xD" No może tylko jakieś tam ogólne rzeczy XD Także podziwiam xD
Gdzieś albo na tt albo na sb, sama już nie wiem gdzie, mignęło mi, że pisałaś ją chyba 3 godziny? Długo, ale dzięki, że się tak poświęciłaś (chociaż w sumie to chyba nie poświęcenie opisywać coś tak wspaniałego *-*) i opisałaś to wszystko <3 Poczułam się bliżej nich przynajmniej XD

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…
Ostatnio zmieniony przez Manaa 2012-04-12, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  

nanami-aki 
Space Big Star <3

Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae, Kyumin, WonKyu
Wysłany: 2012-04-12, 00:08   

czyta ^^

Hafariel 

Ulubieniec z SJ: Kyu, Donghae, Leeteuk, Mimi, H
Lover: Ci co wyżej
Fav Pairing: QMi, EunHae, KyuHee, HeeTeuk, GDT.O.P, TaoRis
Grupa krwi: AB Rh -
Wysłany: 2012-04-12, 00:10   

Strasznie fajnie miałyście. Ja mogę sobie pomarzyc o tym by ktoregokolwiek z chlopakow zobaczyc na zywo. Ach peany na czesc Hae, Hyuka <3. ogolnie fajnie sie czytalo
Ostatnio zmieniony przez Hafariel 2012-04-12, 00:48, w całości zmieniany 1 raz  

Meira 
Captain Cho :)

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuWook
Kocham SuJu od: 1 czerwca 2011
Wysłany: 2012-04-12, 00:13   

Za moją mało konstruktywną wypowiedź z góry bardzo przepraszam ^^

Nie potrafię sobie wyobrazić wielu rzeczy, a przede wszystkim:
- jak Kyu może jeszcze lepiej śpiewać,
- jak Hyuk może jeszcze lepiej tańczyć,
- jaki Hae naprawdę musi być na żywo nieziemski, skoro niemal nie mogłaś oderwać od niego wzroku :D,
- gwiazdy zrobionej przez Kyu (to już niestety przerasta moją bujną wyobraźnię :P),
- jak Wook może być jeszcze piękniejszy, niż na zdjęciach *.*,
- tego, że Kyu jest płaski na dole (przepraszam, musiałam xDD).
Wcale się nie dziwię, że miałyście ochotę ich wszystkich zmacać. To już chyba siła wyższa ^^ Cudownie, że próba potrwała nieco dłużej, niż miała. Szkoda tylko, że nie pozwolili Wam już zostać na próbnej solówce Sungmina. Jednak i tak myślę, że godzina to dużo w porównaniu z jej połową :)
Jeśli chodzi o koncert - musiałyście mieć naprawdę cudowne miejsca! Żyć, nie umierać przy takich widokach. Nie wyobrażam sobie tego, że mogłyście przyjrzeć im się wszystkim z osobna i do tego niezwykle dokładnie. Bardzo się cieszę z tego powodu! :)
Co do ciągłego kontaktu wzrokowego z Donghae - ja nie widzę innej opcji, chyba naprawdę musiałaś wpaść mu w oko, skoro niemal ciągle się na Ciebie patrzył :P Ach, to też mnie ucieszyło!
Jeśli chodzi o sam wyjazd - super, że wspaniale spędziłyście czas w Paryżu. No i jeszcze spotkanie mam Juniorków w Luwrze - jejku, to już chyba szczyt szczęścia! ^^

Podsumowując - Oiika, cudowna relacja! :) Momentami czułam się tak, jakbym uczestniczyła w tym koncercie. Wspaniale wszystko odzwierciedliłaś.
Ja płakać nie zamierzam - wręcz przeciwnie! Oczywiście, zazdroszczę (chyba tak, jak większość :P), ale bardzo się cieszę, że mogłyście tam być, zobaczyć naszych kochanych chłopców na żywo i co najważniejsze - tak wspaniale reprezentować nasz polski fandom! Za to należą się Wam podziękowania :)

~

ELF: Thank you for being a singer.
Kyuhyun: Thank you for being ELF.
Ostatnio zmieniony przez Meira 2012-04-12, 00:56, w całości zmieniany 2 razy  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-04-12, 00:28   

Oiika napisał/a:
Red twierdzi, że Sarkozy w nocy maluje trawę na polach, bo wszędzie była tak idealnie zielona xDD Paryż ma tak beznadziejne oznaczenia, że nawet nie wiedziałyśmy, że już jesteśmy w Paryżu.

No bo to prawda! On w nocy je maluje, gdy oczywiście wpierw dany rolnik zapłaci xD

Oiika napisał/a:

omg, musiałaś o tym wspominać!? xD

Oiika napisał/a:
bo zobaczyłam Hyuka w czarnym podkoszulku i już wiedziałam, że to on był tą kobietą, która patrzyła na nas z góry i na którą ja się cały czas patrzyłam xDD

Ewidentnie tak było! nie wiem jak mogłyśmy mieć takie wątpliwości... xD

Oiika napisał/a:
Zapewne nie uwierzycie nam, ale... Zakochałyśmy się wszystkie w Siwonie!

Boże, co z nami się stało w tamtym momencie?!

Oiika napisał/a:
No ale niestety, wywalili nas na zewnątrz i musieliśmy jeszcze raz ustawić się w kolejkę pod drzwiami.

To było naprawdę smutne! :C ja sobie stałam i patrzyłam jak zahipnotyzowana a oni kazali nam sobie iść :C

Oiika napisał/a:
W sklepie kupiłyśmy też dania do odgrzewania w mikrofali. Po zjedzeniu ciastek zjechałyśmy windą na dół aby zrobić sobie jedzonko. Niestety ta mikrofala była ruska xDD Bez żadnych napisów, miała tylko jakieś dziwne małe rysuneczki. Nie miałyśmy pojecia jak się to uruchamia. Nawciskałyśmy przycisków i w końcu się uruchomiło. Stoimy sobie i czekamy... aż tutaj nagle zaczęło się dymić! xDDDD I to naprawdę mocno xDD Szybko wyłączyłyśmy xD Głodne byłyśmy więc nie mogłyśmy się poddać, wysłałysmy Naoś do sympatycznego Pana Murzyna, który siedział w holu i nie znał angielskiego. Zaczął też coś ustawiać, ale niestety nadal się dymiło xD Wysłał nas do hotelu obok i powiedział, że tam możemy sobie odgrzać to. Ale tam niestety była taka sama mikrofalówka xDD Bałyśmy się, że znowu prawie wysadzimy hotel więc znowu Red/Naoś (nie pamiętam która) poszła do Pana sympatycznego murzyna, który też nie mówił po angielsku i wytłumaczyła mu, że nie działa nasza mikrofalówka i czy może nam pomóc. W końcu udało nam się zrobić jedzonko xDD

musiałam cały zacytować, bo ta cała sytuacja była prześmieszna xDD nigdy ne zapomnę, jak powiedział coś w stylu "la probleme" gdy zobaczył dym xD prawie puściłyśmy hotel z dymem xD

Co do koncertu... byłam tam, przeżyłam i nie dowierzam. Musiałyśmy razem ten sam fancam oglądać xD

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-04-12, 00:32   

Oiika napisał/a:
Chyba Nanami poszła zapytać o drogę dwóch ludzi, byli to Ukraińcy?
to była Salimka xDD to było boskie <lol2> ale rozumieli co do nich mówimy xD
Oiika napisał/a:
Więc poszłyśmy do sklepu nocnego i kupiłyśmy loda na patyku xDDD Loda zjadła Nanami a my miałyśmy nóż w postaci patyczka od loda... xDDDDD
hahaha czego się nie robi żeby przeżyć ;>
Oiika napisał/a:
Zakochałyśmy się wszystkie w Siwonie!
nie Wy jedne...ja po tym koncercie go uwielbiam! <33
Oiika napisał/a:
Po drodze ktoś zgubił buty, torbę, ubrania ale nawet nie było szans aby się zatrzymać i to podnieść. Sama prawie zabiłam się o jakieś zgubione dwa wielkie buty xD
omg O.o nie chciałabym zgubić moich butów...Oo w ogóle niezły syf był pod samą halą. A ile tam banerków leżało! </3
Oiika napisał/a:
Ja nie wiem jak to się dzieje że w tv to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Ale na żywo tańczy jeszcze lepiej niż w t
zgadzam się, na żywo wygląda to całkiem inaczej. Bez porównania w ogóle xD
Oiika napisał/a:
Kyu obok nas żarł jabłka i robił tak przerażającą minę robiąc ten słynny przedziałek, że na zawał można umrzeć. Za dużo napakował sobie jabłek do buzi i gdy miał śpiewać musiał zasłaniać usta żeby mu to nie wypadło z buzi
buhahhahaa ja do tej pory z tego nie moge xD jakie on miny przy tym robił xD
Oiika napisał/a:
Byłam w szoku gdy zobaczyłam co zrobił Teuk. I YESIO! Nie wiedziałam, że potrafią takie rzeczy! Tylko Kyu się prawie zabił robiąc gwiazdę ale jakoś się wyratował xDD
też byłam w szoku xD ale dobrze, że żaden sobie nic nie zrobił . xD
Oiika napisał/a:
Siwon pokazał ABS xD Czekałam na to przez cały koncert xD Naprawdę jest śliczny, aż chce się zmacać xD Ale mało pokazał niestety T_T
zdecydowanie za krótko go pokazywał T.T jak dla mnie mógł latać z gołą klatą przez cały koncert *___* nie wiedziałam, że jego abs na żywo jest aż tak idealny!
Oiika napisał/a:
ekhem... nie musiałaś tego pisać! :P
Oiika napisał/a:
MIN - też dokładnie taki sam jak na zdjęciach xD
a ja odniosłam totalnie inne wrażenie xD dla mnie jest całkiem inny, na zdjęciach jakoś tak na mnie wrażenia nie robił za to na żywo *___*
Oiika napisał/a:
HYUK - nie wiem dlaczego wszyscy mówią, że jest brzydki. Jest naprawdę śliczny!
też tego nie rozumiem...on jest prześliczny <3 w dodatku cieszę się ogromnie, że wrócił do blondu i mogłam go podziwiać w takich włoskach!
Oiika napisał/a:
Na koniec ten Azjata pyta się nas skąd jesteśmy. Jak powiedziałyśmy, że z Polski to odpowiedział nam po Polsku "dziękuję" xDDDDDD
awwww <3 to takie miłe *__*
Oiika napisał/a:
Lot w stronę Wrocka był straszny... xD Zaraz po starcie zaczęliśmy kołować, samolot skręcił w bok tam mocno, że z okna widziałam ziemię pod nami. Przez chwilę myślałyśmy już, że spadamy xDDD Przez większość lotu mieliśmy zapięte pasy bo były turbulencje. Bardzo długo londowaliśmy. Kołowaliśmy nad lotniskiem. Sam moment dotkniecia z ziemia był bardzo... ostry xDDD Mocno nami rzuciło xD
też miałyśmy turbulencje. Z Salimką stwierdziłyśmy, że musimy się pospieszyć i zjeść nasz ostatni posiłek więc wykosztowałyśmy się i kupiłyśmy czipsy w samolocie <lol2>

Ale wiecie co...jakim cudem SS4 było we Francji jak oni maja takie małe forum? O.O toż to porażka i to po całej linii... No ale Polska zaistniała na koncercie także jestem z nas mega dumna <3

O matko nie dziwie się, że tyle czasu zajęło Ci napisanie tej relacji ;) Jest na pewno dużo bardziej szczegółowa niż moja także dzięki ^^
Ostatnio zmieniony przez Aiko-chan 2012-04-12, 00:50, w całości zmieniany 2 razy  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2012-04-12, 00:39   

RedWitch napisał/a:

Oiika napisał/a:

omg, musiałaś o tym wspominać!? xD
Ej, ale to było epickie właśnie hahahahah <3
RedWitch napisał/a:
musiałam cały zacytować, bo ta cała sytuacja była prześmieszna xDD nigdy ne zapomnę, jak powiedział coś w stylu "la probleme" gdy zobaczył dym xD prawie puściłyśmy hotel z dymem xD
buhahahahahaha dobree xD wy to jesteście! XD

A, jeszcze jedno!
Oiika napisał/a:
Później Red molestowała Naoni na łóżku xDD Mam nawet zdjęcia z tego, ale wrzucać nie będę xDD To nie powinno wychodzić na światło dzienne :P
Wae?! Me want, hahahahahahah ! <3 To musiało wyglądać... hahahaha... zabawnie xDDD

[ Dodano: 2012-04-12, 00:41 ]
Aiko-chan napisał/a:
Z Salimką stwierdziłyśmy, że musimy się pospieszyć i zjeść nasz ostatni posiłek więc wykosztowałyśmy się i kupiłyśmy czipsy w samolocie <lol2>
Buahahahaha niech no ja się z nią zobacze w sobote to będę się z tego z dobra godzine śmiać xDDD

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2012-04-12, 00:50   

No nareszcie się doczekałam *___* Czytam! <3

Oiika napisał/a:
Paryż ma tak beznadziejne oznaczenia, że nawet nie wiedziałyśmy, że już jesteśmy w Paryżu.

No kuwa. Jak ja jechałam z rodzicami samochodem w nocy to tata tak wyzywał, że masakra. Wgl nie do ogarnięcia xDDD

Oiika napisał/a:
Razem z Red chodziłyśmy z wielką flagą Polski na plecach. Kilka razy zaczepiono nas i proszono o zdjęcie z flagą. Podobno będą to zdjęcia do jakiegoś filmiku związanego z SS4. Tak wiec pięknie rozreklamowałyśmy nasze forum i Polskę wśród fanclubów i fanów xD

Też miałam na plecach! Tak było wygodniej! I yay! Dobrze, że robili zdjęcia wielu osobom z PL! Im więcej, tym lepiej! : 3

Oiika napisał/a:
Dalszej kolejności nie pamiętam bo zobaczyłam Hyuka w czarnym podkoszulku i już wiedziałam, że to on był tą kobietą, która patrzyła na nas z góry i na którą ja się cały czas patrzyłam xDD

BUAHAHAHHAHA, UMARŁAM XDDDDDDD

Oiika napisał/a:
Zakochałyśmy się wszystkie w Siwonie! Przez prawie 4 lata Siwon mnie odrzucał, a zaledwie w ciągu kilku sekund zmieniłam o nim zdanie o 180 stopni.

Madź nas naprawdę wszystkie zabije xDDDDDDD ALE ROZUMIEM TO DOSKONALE. W sumie cieszę się, ze tak się stało. Lepiej później niż wcale <3

Oiika napisał/a:
OMG!!!! Na żywo ruchy biodrami są masakrycznie podniecające xD

Ja się prawie posikałam w gacie jak zobaczyłam Kyu podczas tej piosenki..................

Oiika napisał/a:
Na żywo wygląda zupełnie inaczej! Jest śliczną kochaną laleczką z okrągłymi policzkami, zniewalającym uśmiechu i delikatnymi włoskami ^^

*rzeka łez* Wyjęłaś mi to z ust.....

Oiika napisał/a:
Na Teuku strasznie spodnie wisiały, wyglądał na chudszego od Hyuka.

Tusiek zdecydowanie najchudszy z SJ *&^%^&*^%*& Naoni, weź go nagotuj polskiego żarcia xDDDD

Oiika napisał/a:
SOLO MINA - co chwile spadały mu szeleczki i poprawiał je, w końcu w połowie całkiem je zrzucił xD

Bitwa z szelkami była sexowna <3333 *&%^#$^& Wgl wg mnie najlepsze solo xD Red, nie bij xDDDDD

Oiika napisał/a:
Mogłam oglądać jego buty, spodnie, dłonie, twarz, harmonijkę xD

A JA PLECY..............................

Oiika napisał/a:
Shini ma śliczne nogi xDDDD Siwon miał sporo w swoich Supermanowych spodniach xD

TEŻ ZWRÓCIŁAM NA TO UWAGĘ &*^%#$^%*&( I zdecydowanie się z tym zgadzam <3

Oiika napisał/a:
Tylko Kyu się prawie zabił robiąc gwiazdę ale jakoś się wyratował xDD

... No przecież doskonale mu to wyszło. Stałam z szeroko otworzoną buzią. Byłam z niego taka dumna T T Chociaż Yesio też mnie zszokował xDDDD

Oiika napisał/a:
Siwon obok nas wylał sobie sam całą butelkę wody na głowę i bosko zaczesał włosy do tyłu xDD

KUWA, SAM SEX, to powinno być zabronione, bo od samego patrzenia można zajść w ciążę xDDDDDD

Oiika napisał/a:

KYU - o nim mam chyba najmniej do powiedzenia bo mało chodził po naszej stronie. Tylko tyle, że faktycznie ma blizny na policzkach, ma świetny tyłek i ładne dłonie xD

HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEEH, ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIM <3 Koło Was mało chodził? On ciągle tam stał kuwa xDDDDDDDDD

Oiika napisał/a:

NIECHCĄCY uwieczniłam to na zdjęciu. Tata się tylko ze mnie śmieje, ze sobie wybrałam męża, który nic w gaciach nie ma T T I tak go kocham. Tyłek wszystko wynagradza xDDDDDDD

Oiika napisał/a:

SHINI - myślałam że jest bardziej rozrywkowy i ma lepszy kontakt z fanami. Troszeczkę się rozczarowałam, nie wiem, może miał zły dzień. Ale po naszej stronie prawie w ogóle nie miał kontaktu z fanami.

A tu się nie mogę zgodzić, bo przy nas się ciągle uśmiechał, machał, brał flagę Mady, pytał o pierogi itp. Ja się nie zawiodłam <3

Oiika napisał/a:
Ma świetny kontakt z fanami. Piękne wymalowane oczy wpatrywały się w nas bardzo często. Uśmiech ma kochany. Prawie cały czas się cieszył xD Wcale nie wydaje się taki chudy. Ma bardzo męskie ramiona.

Oj tak. Wgl właśnie... Jaki on miał piękny makijaż. Aż byłam zazdrosna xDD *(&^%&*(

Oiika napisał/a:

Od koncertu jestem teraz wielką fanką Hae, Siwona i Wooka!

Tu musi być coś na rzeczy, bo ja również strasznie pokochałam tą trójkę i zrobili na mnie największe wrażenie. Zniszczyli mi moje ELFie życie kurna xDDDDD

Oiika napisał/a:
minęły nas trzy malutkie starsze Azjatki... Gdy do nas dotarło, że to mamy SuJu było już za późno i umknęły nam w tłumie... Mama Teuka była w różowych spodniach xDD Była jeszcze mama Mina, ta trzecia to nie wiem... chyba mama Kyu? Żałuję, że wmurowało nas tak bardzo, że nie pobiegłyśmy za nimi T_T

Mamy Kyu na pewno nie było. Była mama Tuśka, Mina i Donghae xDDD <333

Oiika napisał/a:
Sporo kupiłam w tym sklepie xD

A ja wgl nie byłam i *&#$@^%&*()&^%#$@$^%*& jestem wściekła T T Ah, musisz się pochwalić co dokładnie kupiłaś! <3

Ogólnie wiedziała, że tak bd. To niesamowite, ze oglądałyśmy ten sam koncert, ale każda z nas ma do napisania co innego. Cieszę się, że zarówno Ty i ja i Red, Naoni, nanaka itp. tak wspaniale się bawiłyśmy.
Po tym koncercie istnieje dla mnie tylko SJ. Nie wiedziałam, ze da się ich bardziej kochać... A jednak xDD

Dziękuję za Twoją relację, strasznie miło mi się czytało! <3 I nie wybaczę... Wgl nie usatysfakcjonowało mnie spotkanie z Wami T T ZA MAŁO............... T T

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2012-04-12, 01:22, w całości zmieniany 1 raz  

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-04-12, 01:02   

Meira napisał/a:

- jak Kyu może jeszcze lepiej śpiewać,

Tego nie można sobie wyobrazić, to trzeba usłyszeć!
Meira napisał/a:

- jak Hyuk może jeszcze lepiej tańczyć,

Jak wyżej xD
Meira napisał/a:
- gwiazdy zrobionej przez Kyu (to już niestety przerasta moją bujną wyobraźnię :P),

Są fancamy xD

Meira ja czuję, że oni dadzą jeszcze jeden koncert w Europie. Byli tak cholernie zaskoczeni Paryżem, że na pewno zechcą to powtórzyć ^.^

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Odpowiedz do tematu