| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2016-04-25, 00:18
Oiika - relacja z SS4 w Paryżu
Autor Wiadomość
Track 
Iwook!

Ulubieniec z SJ: Ryeoś
Lover: Wook, Max, Key
Wysłany: 2012-04-12, 18:39   

ssd

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2012-04-12, 18:42   

OMO, kolejna cudowna relacja, ach, dziękujęmy <3
Oiika napisał/a:
Hae tańczący tak blisko mnie! Na zywo jego ruchy są jeszcze bardziej miękkie. Buty miał tak wyczyszczone, że można się w nich było przeglądać xD Przez cała piosenkę gapiłam się praktycznie na Hae xDD

Te buty mnie strasznie rozwaliły HAHAHAHAHAHAHAHHA :D
Oiika napisał/a:
HAE zrobił to cudownie! I ma czym machać xDDDDD

OMONA, wiedziałam, że on jednak ma to coś w biodrach *_*
Oiika napisał/a:
(wyszłam na zbola chyba, ale jak on mi nimi tak cały czas machał to jak miałam się nie patrzeć?! xD)
ti teraz wiesz jak ja się czuję oglądając wszystkie momenty kiedy on tak macha xD
Cieszę się, że opisałaś tyle o Hae, Hyuku i Siwonie, bo na tych mi najbardziej zalezało <3 i teraz jestem przekonana co do mojej trójcy SiEunHae jako moich najukochańszych z SJ. I cieszę się, że Donghae zrobił na Was tak dobre wrażenie, i przekonałam się, że jest tak idealny normalnie jak na zdjęciach i że jest cudownym człowiekiem.
Dowiedziałam się o nich dużo dzięki tym relacjom, wiem teraz że każdy jest cudowny, kochany i świetny! Każdy z nich ma genialny kontakt z fanami i cieszą się z tego co robią.
Zazdroszczę Wam, ale równiez cieszę się z Wami, bo dzięki tym relacjom mogę chociaż trochę poczuć się tak jakbym tam była. <3

Always EunHae lover <3
Ostatnio zmieniony przez cirra 2012-04-12, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-04-12, 18:50   

Na początku chcę podziękować za tak piękną relację! Miło (i strasznie szybko ^-^) się czytało.
Oiika napisał/a:
zobaczyłam Hyuka w czarnym podkoszulku i już wiedziałam, że to on był tą kobietą,

Hahaha .. kobieta patrząca z góry .. on na prawdę wyglądał jakby miał piersi? O.o
(jeśli już padło to pytanie, to przepraszam, ale za duży ból głowy na czytanie komentarzy ^-^")
Oiika napisał/a:
na żywo ma o wiele wyższą tonację!

W to nie uwierzę ... Kyu .. przecież on .. to nie może być prawda! Ja kocham jego bas i .. wyższa tonacja *płacze*

Flying kiss from Donghae!? *dead*
Tak strasznie mi się zachciało płakać przy tym, że ledwo się powstrzymałam. Ale jak doszłam do Destiny i zapłakanego Teuka nie mogłam się opanować.
Początek mnie pobudził, chciało mi się śmiać, a na końcu tak strasznie ryczałam! TT TT
Hyukowe włosy pod pachami zwaliły mnie z krzesła xD myślałam, że się nie opanuję xD
Ahh nie wiem co jeszcze napisać, bo czytając relację w ogóle trudno coś z siebie wycisnąć!
Jeszcze raz dziękuję! I strasznie się cieszę szczęściem Ommy!

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2012-04-12, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2012-04-12, 18:56   

*Lu przeczytała* Ahh, za dużo do cytowania T^T
A więc:
- Yesio, napisałaś dokładnie to, czego chciałam się dowiedzieć XD Kochany gapa <33 Jestem dumna.
Nah. Najbardziej rozwaliła mnie sytuacja w hotelu z Murzynem i kuchenką *ociera łezkę*

Naaah, nie mam weny na pisanie długaśnego komentarza. Przepraszam Oiiś, edytuję go pewnie niedługo *jak nie zapomnę* i dodam pewnie jeszcze coś </3
W każdym bądź razie dziękuję za piękną relację~~
Ostatnio zmieniony przez Miyu 2012-04-12, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-04-12, 18:59   

ElJunPl napisał/a:
Oiika napisał/a:
Po drodze mineliśmy wieżę Eiffla (była strasznie malutka więc miałyśmy wątpliwości czy to ona, czy nie, bo wystawał tylko kawałek).

Z daleka może się wydawać mała, ale jak się już pod nią stanie, to to jest ogromne xD

Wiem, ale mimo wszystko z daleka nie wygląda tak super xDDDD Ale za to jest bosko oświetlona nocą xDD

EvilMonkey napisał/a:
biedny Kyu, podobno po tym "przewrocie" zszedł ze sceny, bo coś sobie zrobił. To po tym?

Nie, nic mu się nie stało. A zszedł ze sceny podczas Twins, A man in love i Don't don bo on nigdy nie tańczy w tych piosenkach. Z Kyu było wszystko w porządku :P

EvilMonkey napisał/a:
Ale to porównanie Hyuka do kobiety, no zabiło mnie.
On naprawdę tak wygląda z daleka?

Nie byłam pewna czy to facet czy to baba xDD A on jeszcze tak wypinał pierś do przodu xDDD

EvilMonkey napisał/a:
Oiika, ale chyba nie doczekamy się Twojego przebiasowania?

No cóż.... po tym koncercie wiele się zmieniło! Teraz jestem w wielkiej rozterce, bo teoretycznie jestem gotowa rzucić Hee dla Hae xD Nie wiem, za wcześnie chyba na stwierdzenie kogo bardziej kocham xD

memoria napisał/a:
Oiika napisał/a:
Niestety w moim świętym zeszycie trasę miałam wyznaczoną z hotelu pod wieżę, a nie z kpop shopu xDDD I niestety wysiadłyśmy nie na tej stacji co trzeba. Wychodzimy z metra i jakoś tak dziwnie pusto na ulicach.
Odważne jesteście, że się bez mapy wybrałyście... ale tam przecież wisi na/przy każdej stacji metra?!

Miałyśmy mapkę metra, ale jakoś tak źle spojrzałam w zeszyt chyba... nie wiem jak to zrobiłam ale wysiadłyśmy zdecydowanie nie tam gdzie trzeba xDDDDD

Zapomniałam jeszcze dodać, że udało nam się (a dokładniej Naoni) wrzucić forumową koszulkę na scenę! Ekipa odłożyła ją na kupkę z rzeczami do zabrania <3333333

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-04-12, 19:12   

memoria napisał/a:
Oiika napisał/a:
I pocałował tancerkę!
właśnie, zapomniałam o tym... ej mi się wydaje że na telebimie jak oglądałam to on jej nie pocałował! xD

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-04-12, 19:15   

Aiko-chan, nie wiem, ale na pewno wbił jej nos w policzek xDDD Na pewno dotknął ją ustami xD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

cirra 
CirHae forever.

Wysłany: 2012-04-12, 19:44   

Oiiś, ja sobie tak wyliczyłam że skoro na Operze widziałyście Hae najbliżej a na Supermanie Hyuka i Wooka to tam gdzie wy stałyście to Eunhae zrobiło ten wielki przytul podczas Miracle!!! Widziałyście to?!

Always EunHae lover <3

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-04-12, 19:48   

cirra TAK widziałam!!!!!!!!! Widziałam jak pchają sobie nogi między nogi xDDD (to zabrzmiało jakoś nielogicznie ale chyba wiesz o co mi chodzi xDDD)

cirra 
CirHae forever.

Wysłany: 2012-04-12, 19:50   

JJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEZZZZZZZZUUUUU!! I jak było widząc to na zywo? Czuć tą miłość EunHae? :D Nogi między nogi, OMO, jakkolwiek to brzmi to jest cudowne! <3

Always EunHae lover <3
Ostatnio zmieniony przez cirra 2012-04-12, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-04-12, 20:05   

cirra, o tak, cudownie jest widzieć EunHae na żywo <33333 Oni naprawdę się kochają xDDD

Dodałam w pierwszy poście kilka zdjęć (niestety jeszcze nie z koncertu, wciąż czekają na przerobienie przez Naoś xD)

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-04-12, 20:10   

No dobra, czas i na mnie... <kończy jeść kolację> Ah... już się boję xD

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-04-12, 20:36   

Oiika napisał/a:
Ale za to jest bosko oświetlona nocą xDD

No, błyska się fajnie xD Choć szczerze ja się spodziewałam fajerwerków XD
Cytat:
Zapomniałam jeszcze dodać, że udało nam się (a dokładniej Naoni) wrzucić forumową koszulkę na scenę! Ekipa odłożyła ją na kupkę z rzeczami do zabrania <3333333

To czekam aż któryś się w niej pokaże *.*

[ Dodano: 2012-04-12, 20:42 ]
Haha, ale fajne to zdjęcie Twoje i Naoni z aparatami xD No i odbite, moja miłość <333 xD I macie bardzo ładne zdjęcia pana bez koszulki XD Ale chyba nie muszę mówić, że najbardziej mi się podobają fanstuffy i supporty *.*

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2012-04-12, 21:11   

Każda relacja, którą czytam jest inna. Mimo że opisuje to samo wydarzenie, to tak naprawdę jest o czym innym. Dobrze czytać o wielu spojrzeniach na to samo wydarzenie :)
Ta relacja jest strasznie zabawna, śmiałam się prawie bez przerwy :D
Widzę, że po obejrzeniu na żywo koncertu zmienia się obraz całego SJ, prawie tak jakby na nowo się ich poznało :)
Oiika napisał/a:
Jest śliczną kochaną laleczką z okrągłymi policzkami, zniewalającym uśmiechu i delikatnymi włoskami ^^

Oiika napisał/a:
SOLO WOOKA - to była najlepsza solówka xDD Ten mały uroczy chłopaczek emanował seksem większym od pozostałych SuJu... to zwalało z nóg. Przed moim oczami tancerka wypięła się do niego i pomacała go tylkiem po kroczu xDDD Wook wywijał tymi biodrami, zgwałcił prawie mikrofon oraz tancerkę xD Niestety nie pokazał ABSu >< ALE! Jego uśmiech na sam koniec piosenki był tak uroczy i niewinny, że od razu mu wybaczyłam i roztopiłam się xDD

Oiika napisał/a:
Wook- uroczy mały diabełek xD Chwilami wygląda jak słodki mały dzieciaczek, a za chwile zamienia się w super seksownego faceta xD Na żywo wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Ma bardziej okrągłe policzki, ogólnie cała twarz jest bardziej okrągła.

Dziękuję Ci bardzo za te wspaniałe opisy Wooka :) Uwielbiam je :D są naprawdę cudowne.
Mam nadzieję, że będę mogła też kiedyś tego wszystkiego doświadczyć, najlepiej jak najwcześniej :)
Ostatnio zmieniony przez Dorothea 2012-04-12, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  

Kate_6598 
Wife Donghae <33

Ulubieniec z SJ: Yesio, Kyu, Siwon... itd ;)
Lover: DongHae <3
Kocham SuJu od: 26.12.2011r.
Wysłany: 2012-04-12, 21:22   

Oiika nie mogę uwierzyć w to wszystko. Tak wspaniale zaprezentowałyście Polskę. Jestem wam za to bardzo wdzięczna <3
To co napisałaś jest cudowne. Czasami czuję się jakbym tam była xD

Byłyście na próbie.. Co lepsze ? To czy koncert? :)

Odpowiedz do tematu