| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2016-04-25, 00:18
Oiika - relacja z SS4 w Paryżu
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-04-12, 21:25   

Kate_6598, ciężko powiedzieć.... próba była wspaniała bo SuJu skupili się tylko na naszej małej garstce ELFów. To był takimi mini koncert specjalnie dla nas.
Ale na koncercie było czuć to zjednoczenie fanów z SuJu <3333

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Kate_6598 
Wife Donghae <33

Ulubieniec z SJ: Yesio, Kyu, Siwon... itd ;)
Lover: DongHae <3
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 26.12.2011r.
Wysłany: 2012-04-12, 21:37   

Czyli to i to było niesamowite? <33
Ach.. zazdroszczę *_* <//3

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-04-12, 21:47   

Yuushin napisał/a:
Madź nas naprawdę wszystkie zabije xDDDDDDD

powiem to jeszcze raz... WARA OD SIWONA! xD
Yuushin napisał/a:
od samego patrzenia można zajść w ciążę xDDDDDD

MUSZE TO ZOBACZYC! Siwon zostaniesz tatusiem xD
kolejna relacja ktora rozrywa mi serce ><

Bosz xD noz z patyczka... no ale jakos sobie trzeba radzic! xD
Cytat:
I ogólnie SuJu nie są aż tak popularni we Francji o_O

moze ja tego nie skomentuje co? nosz KURWA MAC! i tam byl robiony koncert?!
Cytat:
Siwon popatrzył się centralnie na mnie, Red i Naoś...Zapewne nie uwierzycie nam, ale... Zakochałyśmy się wszystkie w Siwonie!

moje sloneczko mnie szukalo wsrod Was :( niestety zona zostala w domu z bolacym sercem T_T i wara od niego! xD
Cytat:
Na zdjęciach nigdy tego nie widać!

kto nie widzi ten nie widzi!
Cytat:
i przesłał nam całusy~~!

<idzie sie powiesic>
ale Tusiek mial dziwny glos jakis O_O uslyszalam POLAND!
moj Siwon sie zawsze stara! i nie jest niski xD tez bym im chciala sto lat zaspiewac :( kuzwa no w maju bym pojechala ><
Cytat:
Siwon i Hae cały czas przyciągali mój wzrok

ja tego nie skomentuje xd a te fanki dostaly torby z ich rak? DOSTAC OD SIWONA COKOLWIEK *_*
WIEDZIALAM ZE SIWON DOBRZE TANCZY! >< a nikt mi nie wierzyl no! btw w koncu to kurczakowata Malpka nie? xD
Cytat:
I ma czym machać xDDDDD Niestety to było silniejsze ode mnie i musiałam mu się dokładnie przyjrzeć xDDD

wiesz co? ja Ci sie wcale nie dziwie xD
CHCE ZLAPAC KURTKE HYUKA *_*
Cytat:
Siwon miał sporo w swoich Supermanowych spodniach xD

MOWILAM?! jeszcze raz ktos temu zaprzeczy a leb urwe!
dlaczego oni sie dziwia ze fani znaja ich piosenki? >< jakie male banerki?
i Oiis ja Ci sie nie dziwie. ja to bym im sie tylko na TE okolice patrzyla podczas machania biodrami xD
JAKIE AKROBACJE?!
piekny ABS?! mowilam?! mowilam?1 mowilam?! to Wy nie! ze dosyc go amcie! ech tam z Wami >< i dostatecznie poakzal bo widzialam fancam xD
Cytat:
i wzrokiem seryjnego mordercy przyglądał się nam xDD

chcial zabic red ze go zostawila dla Mina xD
Cytat:
Min, Hae i Siwon mają boskie tyłki xDDD
Kyu jest płaski na dole... xD To straszne ale on naprawdę nic tam nie miał xD

tylek mego Siwona jest najpiekniejszy *_* ale Kyu tez ma sliczny! tylko z przodu nic xD
umalowany Hyuk to cos co lubie *_*
wysoki Siwon to cos co kocham i chce miec! <3
jakie piekne truskawki *_*
JA CHCE ZDJECIA Z MOLESTOWANIA! XD
dobry facet ze puszcze to co sie chce w TV :D

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2012-04-12, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  

DoktorK 
geek in the pink

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk, Heechul, Kib
Fav Pairing: EunHae, HeeTeuk
Wysłany: 2012-04-12, 21:51   

czyyytam! : D

nanami-aki 
Space Big Star <3

Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae, Kyumin, WonKyu
Wysłany: 2012-04-12, 21:57   

.....
Ostatnio zmieniony przez nanami-aki 2012-04-12, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  

sheneena 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun
Lover: Donghae
Kocham SuJu od: kwiecień 2011r.
Wysłany: 2012-04-12, 22:18   

Już zabieram się za czytanie :D.
Ostatnio zmieniony przez sheneena 2012-04-12, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Wysłany: 2012-04-13, 14:35   

czytu :]

Cytat:
Red twierdzi, że Sarkozy w nocy maluje trawę na polach, bo wszędzie była tak idealnie zielona xDD

Dobiło mnie to, haha ^^

Cytat:
Więc poszłyśmy do sklepu nocnego i kupiłyśmy loda na patyku xDDD Loda zjadła Nanami a my miałyśmy nóż w postaci patyczka od loda... xDDDDD

Trzeba sobie radzić w każdej sytuacji:D nie wiem jak dałyście radę tym 'nożem' cokolwiek pokroić :O

Cytat:
Byłyśmy w szoku, gdy powiedziały nam, że na ich forum jest tylko 100 użytkowników o_O I ogólnie SuJu nie są aż tak popularni we Francji o_O

Eh..to nie widzę przeszkód, żeby Suju przyjechało do Polski :P

Cytat:
MG!!!! Na żywo ruchy biodrami są masakrycznie podniecające xD

Nawet nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić *.*

Cytat:
I ma czym machać xDDDDD Niestety to było silniejsze ode mnie i musiałam mu się dokładnie przyjrzeć xDDD

Hahaha, doskonale Cię rozumiem ^^

Cytat:
SOLO SIWONA - grał na gitarze, bardzo klimatycznie, ale piosenka mnie nie porwała xDDDD

Czy mi się wydaję, czy on wykonywał tę solówkę ze swoim pastorem? :>

Cytat:
GOOD FRIENDS

Tyle tych fancamów się naoglądałam i chyba podczas tej piosenki się najwięcej działo. Mina Kyu faktycznie przerażająca ^^

Cytat:
Teuk płakał prawie od samego początku piosenki.

Ja siedząc sama przed monitorem płakałam razem z nim.. :|

Cytat:
Yesio stał obok, zawiesił się i wzrokiem seryjnego mordercy przyglądał się nam xDD

On tak was uwodził i odwracał uwagę od innych.. niecny z niego człowieczek ^^

Cytat:

Mhmm...Ale z przodu czy z tyłu ? xD

Cytat:
HYUK - Ma bardzo męskie ramiona.

O taak *.* Ramiona, obojczyki i szczęka to to co w nim najbardziej kocham ;o

Cytat:
HAE - jest jeszcze bardziej uroczy niż w tv xD

Omo..da się jeszcze bardziej?

Cytat:
wysłałysmy Naoś do sympatycznego Pana Murzyna

Zabrzmiało to wprost przeuroczo i fenomenalnie ^^

Cytat:
Od koncertu jestem teraz wielką fanką Hae, Siwona i Wooka!

Ogółem zauważyłam w każdej relacji to stwierdzenie, to chyba udowadnia jak bardzo moi ulubieńcy są cudowni *__*

No i wnioskuje że we Francji jest dużo murzynów.

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2012-04-13, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  

Yamada 
Niebezpieczeństwo!

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hangeng, Kyuhyun, Zho
Fav Pairing: QMi, EunHae, SiHan, KangTeuk
Wysłany: 2012-04-13, 16:33   

Jestem pod wrażeniem :) Nie wiem, co mam napisać xD Wielki szacunek dla Was, jestem cholernie dumna :) Zabierzcie mnie ze sobą następnym razem!

Ostatnio zmieniony przez Yamada 2012-04-13, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2012-04-14, 20:07   

Ojojoj tu jest tego tak dużo... że trudno wszystko opisać :-D
Chciałam tylko powiedzieć, że na tym zdjęciu pod łukiem tryumfalnym masz fajne buty ^^

Hmm i może ja wymienię w punktach to co mi się podobało? ^^
    - "Sarkozy w nocy maluje trawę na polach" Buhahaha leję!! :mrgreen:
    - patyczek aka nóż :lol:
    - pokój w kolorze biało niebieskim :-D
    - kobieta patrząca na was z góry :-P
    - moc Siwona odmieniająca wszystkie fanki ^^
    - całusy od Hae ♥ rozpływam się
    - Hae patrzący na was...
    - cały Hae ^^
    - Po... Po... Poland? :lol:
    - nieuważny Min :mrgreen:
    - roześmiane błyszczące oczka ;-)
    - "Shini dopiero pod koniec piosenki skapnął się, że Hyuka nie było na scenie xDD" Buhahaha
    - "Nagle podbiega do niego facet z ekipy i pokazuje mu, że stoi w złym miejscu. Min akurat miał buzię pełną wody. I gdy uświadomił sobie, że się pomylił miał boski zaskok na twarzy xDDD" Min ogólnie robił boskie miny, z tego co widziałam na zdjęciach :D
    - "Ciężko było odciągnąć Red od Mina" mnie chyba też by było ^^ od każdego :-D
    - lustrzane buty Hae :mrgreen:
    - puszek małego kurczaczka... :mrgreen: wszystkie twoje porównania są ZABÓJCZE! :-D
    - chłopaki machający biodrami... i wszystko z tym związane! :mrgreen:
    - do Rokkugo dodałabym jeszcze stanik ^^
    - szeleczkowa bitwa mina :lol:
    - "Kyu obok nas żarł jabłka i robił tak przerażającą minę robiąc ten słynny przedziałek, że na zawał można umrzeć." Muhahahaha
    - "Za dużo napakował sobie jabłek do buzi i gdy miał śpiewać musiał zasłaniać usta żeby mu to nie wypadło z buzi" Muhahahaha x2 i że on się nie zakrztusił... :D
    - "wyszłam na zbola chyba" oj tam my to lubimy ^^
    - Our Love
    - DOREMI... widziałam na fancamie... Wookie sobie coś ze spodniami poprawiał... xD i te akrobacje chłopaków.. :shock: <klaska> mina Shiniego i Tuśka kiedy Yesio zrobił swoją akrobacje.. :mrgreen:
    - Siwon i jego boskie miny :mrgreen:
    - "Yesio stał obok, zawiesił się i wzrokiem seryjnego mordercy przyglądał się nam xDD " Muhahahaha chciała bym to zobaczyć :mrgreen:
    - "Mocno "przystrzyżone" xDDDD
    Min, Hae i Siwon mają boskie tyłki xDDD
    Kyu jest płaski na dole... xD To straszne ale on naprawdę nic tam nie miał xD " cały ten fragment mnie rozwalił :mrgreen: :lol: :-D
    - mikrofala :D
    - i panowie murzyni
    - "Żałuję, że wmurowało nas tak bardzo, że nie pobiegłyśmy za nimi T_T" kurczę... a ja ich bym pewnie nawet nie zauważyła :D a co dopiero rozpoznać :-D
    - "A to takie małe gówienko na ścianie wisiało i pełno ochrony tam" leże! haha
    - pierogi rlz :D
    - super cool azjata z kpop shopu :D
    - super cool azjata z kpop shopu który włączył SuJu :D
    - super cool azjata z kpop shopu który włączył SuJu i powiedział "dziękuję" ^^ :-D :mrgreen:

Byłam strasznie zaskoczona tym, że na francuskim forum jest tylko 100 użytkowników... :shock:
Samych chłopaków nie będę opisywać... bo bym się nad nimi zachwycała... zachwycała... zachwycała... i tak x10 :mrgreen:

Dziękuję bardzo za relację! jest super! ;-)
Ostatnio zmieniony przez Cassie96 2012-04-14, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  

Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2012-04-14, 23:46   

aaaawwww...
Kocham tą lekturę , jak każdą recenzję o SS4 :D
*bo każda jest świetna hueheuhue<lizu,lizu as>

Ale czeeemu piszecie tak małoooo ooo KYU ?? ;((((((((( |XD

Ahh..nie wiem co napisać ...chyba wszystkie emocje jakie miałam gdy o czytałam oraz cytaty , które mnie urzekły , ujawniły moje poprzedniczki :))

a i oczywiście widok ABS'a Śiłona , to jak błogosławieństwo .Amen

Zazdroszczę i mam nadzieję ,że przeżyję to samo co Ty , Wy aaajjćć l;DDD

Ostatnio zmieniony przez Hawana 2012-04-14, 23:55, w całości zmieniany 2 razy  

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-04-15, 10:58   

Hawana napisał/a:
Ale czeeemu piszecie tak małoooo ooo KYU ?? ;((((((((( |XD

Ponieważ jego prawie w ogóle nie było po naszej stronie! A jak już był to w tym momencie zazwyczaj był też Hae/Siwon/Wook i wtedy gapiłam się na nich a nie na Kyu xDDDD

Mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że przy swoich partiach w A man in love i Don't don gdy wyłazi nagle na środek sceny był zabójczy <33333 Zwłaszcza w Don't don gdzie wyglądał jakby dochodził tuż przed nami xDDDDDD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2012-04-15, 14:26   

AAAaaa...ok xDD
no fakt Hae , Siwon,ale i Wook  mogą zawrócić w głowie , szkoda , że człowiek ma tylko jedną parę oczu :(
a jak jest ze wzrostem Juniorków ? to prawda , że Kyu ma 180 ? ogólnie sprawiają wrażenie wysokich , kurdupli ? zawsze mnie to zastanawiało bo na fotkach wydają się wysocy "w miarę ",ale fotki jak fotki często kłamią ..;D , więc jak to jest na żywo ?

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-04-15, 14:33   

Hawana, Wook i Min to największe kurduple. Naprawdę rzuca się to w oczy że są tacy malutcy. Hae, Hyuk i Teuk mieli chyba spore wkładki bo nie wydawali się tacy niscy.

Shini, Yesio, Kyu są wysocy, chyba naprawdę mają te 180cm. Za to Siwon zdecydowanie jest najwyższy xD

Sayoi 
Azjatosyjna

Ulubieniec z SJ: Fish&Monkey
Lover: Yeye
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 23.09.2011r
Wysłany: 2012-04-15, 14:55   

Cytat:
Loda zjadła Nanami a my miałyśmy nóż w postaci patyczka od loda... xDDDDD

... cóż za genialny pomysł! Nie no padłam XD Ale w sumie taki patyczek nawet bezpieczniejszy od noża.

Cytat:
Razem z Red chodziłyśmy z wielką flagą Polski na plecach. Kilka razy zaczepiono nas i proszono o zdjęcie z flagą. Podobno będą to zdjęcia do jakiegoś filmiku związanego z SS4. Tak wiec pięknie rozreklamowałyśmy nasze forum i Polskę wśród fanclubów i fanów xD

Nie mogę się doczekać materiału z SS4! *-* dziewczyny, dzięki jeszcze raz! <3

Cytat:
Siwon na żywo jest zupełnie inny. Taki kochany, rozczulający, miły, sympatyczny... Ma tak cholernie uśmiechnięte śliczne oczka, i powalający szczery uśmiech! Na zdjęciach nigdy tego nie widać!

Chciałabym go zobaczyć na żywo i sama się przekonać.. skąpałabym się w jego blasku xD Wonnie, czyżbyś był jeszcze bardziej cudowny niż jak myślałam dotąd...? Ale cieszę się, że się do niego przekonałyście :3

Cytat:
W momencie gdy wszyscy kucają i Kyu zostaje u góry, Hyuczek pochylił głowę i mogłam podziwiać jego mega delikatne włosy! Są takie cienutkie jak delikatny puszek małego kurczaczka xD

Na seeeerio? *-* *głaskała kurczaki i sobie wyobraża jakby to była głaskać Małpę*

Cytat:
Ja nie wiem jak to się dzieje że w tv to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Ale na żywo tańczy jeszcze lepiej niż w tv, o ile coś takiego jesteście sobie w stanie wyobrazić xD

Moja wyobraźnia jest chyba za ułomna na takie wyobrażenia XD awwww, uwielbiam jego rap :3 a nowa właścicielka jego kurtki jest niesamowitą szczęściarą ! >o<

Cytat:
Siedział bardzo blisko nas. Mogłam oglądać jego buty, spodnie, dłonie, twarz, harmonijkę xD

Jakim cudem zdobyłyście tak genialne miejscówki? ^o^ jeez, prawie na wyciągnięcie ręki..

Cytat:
gdy śpiewał fanki rzucały garściami te papierowe serduszka, było ich naprawdę sporo. Śpiew Yesia porusza serca! Gdy pod koniec nie mógł już śpiewać ze wzruszenia aż samemu chciało się płakać! Wkłada całe serce w śpiewanie i czuć to na kilometr!

*ryczy,że jej tam nie było* Yeeeeeeeeeeeeeś..! Fancamy pewnie w najmniejszym stopniu nie oddają tego jak śpiewa na żywo co? >< ale z tymi serduszkami to świetny pomysł <3

Cytat:
Ten mały uroczy chłopaczek emanował seksem większym od pozostałych SuJu... to zwalało z nóg. Przed moim oczami tancerka wypięła się do niego i pomacała go tylkiem po kroczu xDDD Wook wywijał tymi biodrami, zgwałcił prawie mikrofon oraz tancerkę xD Niestety nie pokazał ABSu >< ALE! Jego uśmiech na sam koniec piosenki był tak uroczy i niewinny, że od razu mu wybaczyłam i roztopiłam się xDD

Oglądając fancamy z nim już mnie powala, a co dopiero by było na żywo! >< zwłaszcza, że wyprawiał niestworzone rzeczy, o żesz XD nie no, przez to solo, on dla mnie już nie jest taki znowu "pure" XD

Cytat:
No i oczywiście biodra podczas końcówki... (wyszłam na zbola chyba, ale jak on mi nimi tak cały czas machał to jak miałam się nie patrzeć?! xD)

Zapewne nie tylko ty się na nie gapiłaś, więc nie czuj się .. dziwnie XD ja sama na twoim miejscu i gdybym miała taką sposobność pewnie bym oczu nie mogła oderwać, zresztą cóż się dziwić, to w końcu specjalista od ruszania bioderkami XD i w ogóle tańczenia ^^

Cytat:
zapewne wszyscy już widzieli na fancamach, że idealnie wyszło nam śpiewanie <3 Teuk płakał prawie od samego początku piosenki.

Widziałam i się mocno wzruszyłam ;___; piękny widok! Elfiki jestem z was dumna <3

Cytat:
I jak już przybierali pozy końcowe to każdy bez wyjatku zrobił jakąś akrobacje. Byłam w szoku gdy zobaczyłam co zrobił Teuk. I YESIO! Nie wiedziałam, że potrafią takie rzeczy!

W sumie jak tak ogląda się różne ich występy na SS4 to widać ich postępy w akrobacjach xD Hyuczek ich pewnie uczył jak się takie wygibasy robi XD też bym tak chciała.. >< mi nawet gwiazda koślawo wychodzi XD

Cytat:
Yesio stał obok, zawiesił się i wzrokiem seryjnego mordercy przyglądał się nam xDD

%^*D^&FDA^%DA*(DA)(*D&!! *-* dziwne, że was nie zabił tym wzrokiem XD kochany seryjny morderca <3

Cytat:
Siwon obok nas wylał sobie sam całą butelkę wody na głowę i bosko zaczesał włosy do tyłu xDD

Oł, yea, on to potrafi XD

Cytat:

W sensie... w takim sensie jakim myślę? XD omo~ XD hahahahaha

Cytat:
dokładnie taki sam jak na zdjęciach i tv. Uroczo się zawiesza, i bardzo intensywnie patrzy w oczy. Ma naprawdę malutki rączki i jest całkiem wysoki. Wcale nie ma dużej głowy xD

*Q* szczęśliwa ta, która uścisnęła jego dłoń i na którą spojrzał swymi oczętami.. wiedziałam, że z tą głową to tylko złudzenie XD

Cytat:
nie wiem dlaczego wszyscy mówią, że jest brzydki. Jest naprawdę śliczny!

Ludzie cierpią na ślepotę >< no przecież on przystojnieje z wiekiem :3

Cytat:
Tylko tyle, że faktycznie ma blizny na policzkach, ma świetny tyłek i ładne dłonie xD

Przekażę Kyuhyunowej fance, pewnie dostanie schizu xD

Awwwwwww, Oiika wielgachne dzięki za relację :3 Wasze goodsy są imponujące xD A w czapce się zakochałam *-* też chcę taką! ^^
Ostatnio zmieniony przez Sayoi 2012-04-15, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  

Likseni 

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun, U-Kwon
Fav Pairing: KyuMin, KyuWook, EunHae
Wysłany: 2012-04-15, 23:13   

czytam~

Odpowiedz do tematu