| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Yuushin - relacja z SS4 w Paryżu~
Autor Wiadomość
Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2012-04-12, 00:02   Yuushin - relacja z SS4 w Paryżu~

Wstawiam to samo co wstawiałam na fb, tylko tyle, ze tu pododawałam kilka rzeczy, które mi się przypomniało i dodałam na końcu małe podsumowanie.
Szczerze mówiąc, gdy to czytałam stwierdziłam, że moja gramatyka polskiego jest 'wspaniała' xDD Dlatego strasznie za to przepraszam T T

Co do zdjęć... Z czasem dodam na forum, a jak ktoś jeszcze nie widział to również zapraszam do mnie na profil na fb <3

OK, szczerze mówiąc nie wiem od czego mam zacząć. Chcę napisać o tylu rzeczach na raz, ale się nie da. Dlatego postaram się napisać wszystko od początku. Potem już będzie mi się wszystko mieszać, ale dam z siebie wszystko. HWAITING!
Zacznę od tego, że dzień przed koncertem przygotowywałam jeszcze banery na koncert, m.in. baner z Kyu, który mieliście już szansę zobaczyć, i który był tak zgnieciony, że gdy go upuściłam to nawet nie próbowałam podnieść xD Wachlarz wspierający Mimi i Henrysia wywołał niemałe zamieszanie wśród ELFów przed halą. Pomimo tego, ze każdy mógł to zrobić w domu widziałam może z trzy osoby z nimi, a jak ja się nim wachlowałam przed koncertem dziewczyny piszczały i podniecały się. Ah, naprawdę byłam szczęśliwa widząc, że wszyscy kochają całą 15 <3 Jednak wachlarz też w trakcie koncertu mi wypadł, a po byłam tak oszołomiona, że nawet nie posiliłam się, aby go znaleźć i podnieść. Ale wracając do czwartku... Wstałam ok. 9, zjadłam, wypiłam w ciągu 3 godzin 3 litry wody, żeby potem już nic nie pić (musiałam być pewna, że mój pęcherz nie będzie cierpiał xD) i zaczęłam robić owe banery. Potem przyszedł czas na naukę fanchantów, które w sumie niezbyt się przydały, bo niektóre z nich mi się myliły, a potem nie byłam już w stanie krzyczeć, bo zalewałam się łzami. Kiedy wszystko ogarnęłam zaczęłam się pakować, prasowałam rzeczy, sprawdzałam czy dodawane są jakieś zdjęcia przez SJ itp. Chciałam się położyć i pospać, ale nerwy mnie tak zżerały, że było to niemożliwe. Wieczorem, gdy rodzice wrócili z pracy, pojechałam jeszcze kupić baterię i kartę pamięci do kamery. Kiedy wróciliśmy tata położył się, aby odzyskać trochę siły po pracy i w spokoju jechać w środku nocy do Paryża, a mama jeszcze wszystko ogarniała xD Około 1 w nocy wyszliśmy z domu. BYŁO OKROPNIE ZIMNO! Modliłam się, aby nie zaczęło rano padać ;__; No i na szczęście, gdy czekałam przed halą deszcz nas nie uraczył <3
Trochę po 6 rano byłam na miejscu, ale hali nie widziałam. Wyszłam i szłam prosto jakąś dróżką i zobaczyłam z daleka kawałek Le Zenith. Biegiem wróciłam do rodziców, wzięłam torbę i z powrotem pod halę. Tata wcisnął mi swoją kurtkę, którą wziął na wszelki wypadek i w sumie jestem mu z tego powodu strasznie wdzięczna! Dlaczego? Dowiecie się z czasem xD Kiedy dotarłam pod halę było już całkiem sporo ludzi z wielu krajów. Francja, Włochy, Kanada, Niemcy, Anglia itp. Byłam pierwszą Polką, która się tam pojawiła i ludzie byli zainteresowani flagą, którą miałam przewieszoną na plecach xD Podeszłam do Lea, która już na mnie czekała i dałam jej bilet od Nuny. (Lea, you are amazing! Thank you for everything, I love you! <3) Było cholernie zimno i na początku troszkę drętwo jeżeli mam być szczera, ale z czasem już nie przejmowałam się moim angielskim i rozmawiałam z ludźmi w około. Godzinę później pojawiły się grupki dziewczyn, które rozdawały banery wspierające poszczególnych członków zespołu. Żeby dostać niektóre z nich trzeba było wcześniej skontaktować się z nimi poprzez maila, np. baner dla Sungmina, który jest CUDOWNY i naprawdę starannie zrobiony. Szkoda tylko, że byłam jedyną osobą z Polski, która wykazała zainteresowanie tym projektem, a dziewczyna, która była to organizatorką ma babcię z Polski, więc miło się zdziwiłam, gdy powiedziała do mnie DZIEŃ DOBRY. Szczerze mówiąc cholernie się nalatałam za tymi banerami, wachlarzami i zdjęciami, ale było to wspaniałe uczucie. Nie wyobrażam sobie przyjść przed samym koncertem, usiąść z tyłkiem na miejscu i czekać zaledwie godzinę na koncert. Pomimo, że te godziny były strasznie długie, były też strasznie ekscytujące! Jeszcze jakaś dziewczyna chodziła i robiła zdjęcia osobom z różnych krajów, ponieważ byłam wtedy jeszcze jedyną Polką zapytała się czy zgodzę się na zdjęcie z flagą. Śmiać mi się chciało, ale dumnie pokazałam flagę PL! <3 Około godz. 10 (mogę się mylić, przepraszam) zauważyłam Marlenę, Madę, Asię i Weronikę. Ah, ucieszyłam się, że nie byłam już jedyną Polką, poczułam się bardziej swojsko xD Kilka minut później pobiegłam, aby zdobyć dla nich banery z Ryeo, których niestety już nie było ;___: W trakcie szukania banerów zauważyłam rodziców, którzy szli w moją stronę. Mieli przyjść później, ale plany się zmieniły, a musieli przyjść, żebym mogła im oddać kurtkę. I teraz tu jest powód, dla którego jestem im tak wdzięczna za ten zbędny bagaż. Gdy szłam w kierunku rodziców zauważyłam jak Azjatki otaczają jakąś starszą panią, robią jej zdjęcia, pozują koło niej, a ona tylko skromnie mówi NO, NO, była naprawdę cudna, malutka, ale taka ciepła. Mimowolnie sięgnęłam po telefon i też zrobiłam w pośpiechu dwa zdjęcia, bo już odchodziła z towarzyszącą jej jakąś młodą dziewczyną. No i patrzę za nią, patrzę na zrobione przeze mnie zdjęcia i nie ogarniam. Podchodzę do jakiejś dziewczyny i pytam się kto to był, a ona roztrzęsiona 'That was Donghae's mom'. NO KURNA. Wy wiecie co ja wtedy poczułam, jak ja się cieszyłam, że zrobiłam jej zdjęcie. Potem w sumie poczułam się jak creeper, ale spotkać osobę, dzięki której tysiące, miliony ELFów mogą widzieć wspaniały uśmiech Donghae to coś niesamowitego. Piszcząc podbiegłam w końcu do rodziców i przekazałam im tą wspaniałą nowinę. Mama była gotowa iść za mamą Rybki, ale wtedy stwierdziliśmy, że to mogłoby być niegrzeczne xD Tak czy inaczej, mama Donghae jest naprawdę wspaniała i już wiem, że i po niej odziedziczył ten ciepły uśmiech <3 Gdy już oddałam tacie kurtkę i wyprawiłam rodziców z powrotem w centrum Paryża wróciłam na miejsce, gdzie pochwaliłam się dziewczynom kogo spotkałam. Ah, teraz kiedy o tym myślę, to naprawdę miałam szczęście*___* Co się działo dalej... Zapytałam się Asi i Marleny czy nie poszłyby ze mną do ubikacji. Na początku chciałyśmy wejść do jakiejś darmowej bliżej hali, ale stan w jakim były te toalety były KOSZMARNE, więc postanowiłyśmy iść do McDonalda. STAŁYŚMY GODZINĘ W KOLEJCE! Ludzi było dużo, ale bez przesady, ja nie wiem co oni tam robili xD Ale w sumie miło mi się rozmawiało z dziewczynami, więc nie narzekam : 3 Kiedy wracałyśmy zauważyłyśmy jakichś Koreańczyków sprzedających lightsticki i wachlarze. Na początku za darmo dostałam trzy zdjęcia z SJ, a potem rozdawali jeszcze za darmo kalendarz z Siwonem, jednak nie udało mi się go zdobyć T T Ah, pomimo, że wtedy jeszcze nie było tyle ELFów, już zachowywały się jak zwierzęta xD Jednak ważniejszy był dla mnie lightstick. Ku mojemu szczęściu miał pełno z Kyu, na początku chciał mi wkręcić Eunhyuk'a, ale powiedziałam, że Kyuhyun, to się ogarnął i dał mi mojego męża xD Kamień spadł mi z serca, bałam się, że nie będę miała żadnego w czasie koncertu xD Potem jeszcze przez chwilkę postałam i za darmo dostałam wachlarz z Hae xDD Później sprzedawali je za 5 euro oO Co prawda wolałabym Kyu, ale jak za darmo to spoko, a tylko Tuśka i Hae miał wyłożonego xD Marlena została, a ja wróciłam pod halę, żeby poinformować resztę grupy o tym, co sprzedają (po drodze załapałam się jeszcze na darmowy wachlarz z Hee <3). Ludzi zaczęło być coraz więcej, ale jeszcze dosyć swobodnie mogłam latać po goodsy rozdawane przez fanów. Około godziny 14 wolałam już nie ruszać się z miejsca xD Trochę po 14 SJ zaczęli próby, ELFy czekające przed halą zaczęły krzyczeć, piszczeć i śpiewać, pomimo tego, że trwało to tylko chwilę. W tamtym czasie myślałam, że padnę. Nie widziałam ich, ale myśl, że są tak blisko powodowała, że moje serce biło cholernie szybko. Potem dołączyła do mnie Gosia! Ah, w końcu zobaczyłam moją śliczną sis! Biedna się zgubiła w trakcie drogi pod halę, ale wszystko dobrze się skończyło <3 Potem, albo wcześniej (LOL, pamięć jak stara babcia XD) spotkałam Laurę, a potem jeszcze Oiikę, Red i Naoni. Przytuliłyśmy się i to by było w sumie tyle. Myślałam, że pogadamy, ale jakoś nikt nie zaczął rozmowy, więc dziewczyny zaraz poszły w inne miejsce, VIPowskie miejsce zapewne xDDD Po jakimś czasie, aczkolwiek z dużym opóźnieniem, ELFy udały się na próbę SJ... Ah, jaka ja byłam zazdrosna! Ale w sumie cieszyłam się jak zobaczyłam Gosię i pomachałyśmy sobie! : 3 Godzina '0' zbliżała się wielkimi krokami... Ludzie zaczęli się już pchać, słabnąć, była bardzo nerwowa atmosfera. Ah, pamiętam to uczucie doskonale. Brzuch zaczął mnie boleć, było mi gorąco i chciałam już być w środku hali xD Wtedy też MBC zaczęli kamerować ludzi, robili wywiad z jakimiś ELFami przebranymi za decora lolita o ile się nie mylę xDD Nie martwcie się, jestem pewna, że jak już udostępnią materiał z SS4 to polska flaga będzie widoczna wiele razy! Namachałam się okropnie xDD Nie bez powodu mam zakwasy (nie biorę pod uwagę faktu, że przez pół koncertu trzymałam kamerę w górze i przez cały koncert machałam lightstickiem xD)~ Potem jacyś ludzie chodzili, zbierali się już ochroniarze, jakiś Azjata ze staffu zdjął koszulkę i machał nią jakby był napalony xD, fajnie się ruszał, a ELFy zdradzały SJ i piszczały jak szalone xDD Ale naprawdę było wspaniale... Mieli wpuszczać o 18.30, ale troszkę po 19 się za to zabrali. Wydaje mi się, że to dlatego, że jakieś dwie osoby zemdlały oO I miały na tyle fajnie, że nagle otrzeźwiały i były przed wszystkimi przed halą -__- Kiedy już otworzyli barierki puszczali po kilka osób i ja kurczę zostałam wpuszczona w drugiej turze xD Ludzie... Kiedy to sobie przypominam strasznie mi serce bije xD Dziewczyny upadały, potykały się, szarpały. A ja... NIE WIEDZIAŁAM, ŻE POTRAFIĘ TAK SZYBKO BIEC. Ochroniarze krzyczeli na nas, że się pchamy, mój bilet nie chciał się przyjąć! Za trzecim razem dopiero zaakceptowali, ale miałam stres! >////< No i potem bieg za tłumem, ale ludzi przed wejściem na FOSSE strasznie dużo, widzę, że jakieś laski biegną w inne miejsce, więc olałam wszystko i też pobiegłam za nimi. Okazało się, że otworzyli kolejne wejście, więc od razu wparowałam na salę. Ludzi było jeszcze bardzo mało, ale nie miałam czasu zastanawiać się, gdzie stanąć. Nie chciałam na przeciwko sceny, bo nie było to aż tak blisko, więc poleciałam od prawej strony i udało się. Stałam przy samej barierce! Jedna dziewczyna stała przede mną, ale była naprawdę niska, więc dla mnie to żaden problem. Wtedy odetchnęłam z ulgą. A zaraz potem koło mnie znalazła się Gosia! WSPANIALE! Ogólnie stało sześć Polek koło siebie, czyli razem były trzy flagi xDD A w trakcie koncertu zauważyłam, że niedaleko nas stoi kolejne pięć dziewczyn z Polski. Miejsca siedzące najbliżej sceny też należały do Polek, bo widziałam flagę. Ah, naprawdę, polskie ELFy spisały się na złoty medal! : 3
Ludzie powoli się zbierali i sala zaczęła się zapełniać. Jeszcze się nie zaczęło, a już było cholernie duszno. W dodatku stres, emocje, nie dziwne, że kolejne osoby mdlały... Potem Mada rozpoczęła falę na hali. Tak, to była Mada! Najpierw tylko my Polki to rozruszałyśmy. Potem dołączyły Kanadyjki o ile się nie mylę i dziewczyny, które stały za nami. Następnie zauważyły nas ELFy na przeciwko i jakoś się to rozruszało. Cała sala robiła tzw. HOLA. Wyglądało to naprawdę wspaniale! Myślałam, że się nie skończy, ale po jakimś czasie już przestaliśmy xD Musieliśmy zachować energię ^ ^ MBC i inne stacje nagrywały tłum, nasze okrzyki, klaskanie, piski. Już było czuć, że zaraz wszystko się zacznie... Ah, jeszcze muszę wspomnieć o tym, że przed samym rozpoczęciem kamery chciały ustawić się przed nami, ale zaczęłyśmy krzyczeć na nich, ze mają gdzieś indziej, więc sobie poszli XDD Ale się z nas śmieli xD
Zgasły światła. PISK, jeden wielki PISK. A w około szafirowo niebieskie morze. Byłam taka wzruszona, byłam tego częścią, po prostu nie mogłam w to uwierzyć. Ale nie płakałam, nawet mi się nie chciało płakać. Serce mi prawie wyskoczyło, ale trzymałam się. I nagle włączyli INTRO. O MÓJ BOŻE, MYŚLAŁAM, ŻE UMRĘ. Naprawdę oglądałam intro. Krzyczałam jak nienormalna, byłam w transie... I wtedy pojawił się na ekranie Kyuhyun. Nie wiem jak to możliwe, że nie straciłam głosu, nigdy w życiu tak nie krzyczałam. Nie wiem co wtedy myślałam, naprawdę nie wiem. Potem pokazywali każdego członka i nie wiem przy którym było najgłośniej. Osobiście najbardziej darłam się na Donghae, bo pierwszy, Kyu (wiadomo), Yesungu (nie wiem czemu xDD) i Shinim xDD Tak przynajmniej mi się wydaje oO I potem usłyszałam SUPER SHOW 4! Masakra, uwierzcie mi na słowo, kiedy to piszę, serce bije mi tak samo mocno jak wtedy i chce mi się płakać xD Usłyszałam wstęp do SUPERMAN. Wiedziałam, że zaraz się pojawią, ale te sekundy tak strasznie się dłużyły. Ale wtedy pojawili się... Nie wierzyłam własnym oczom. Oni naprawdę tam stali, SUPER JUNIOR W 3D XDDDD ELFy krzyczały tak głośno, że nie słyszałam muzyki, a bas był strasznie odczuwalny. Wszyscy razem krzyczeli BAM, BAM, BAM, BAM, BAM! Chciałam się skupić na każdym, ale mimowolnie mój wzrok powędrował w stronę Kyu. Kyu na żywo, myślałam, że tam padnę. Byłam w stanie tylko mówić O BOŻE, NIE WIERZĘ, O BOŻE XD Na fancamach to świetnie brzmi, serio xD Oni wszyscy byli tacy piękni, nie wiem jak to opisać, bo tego nie da się opisać, ale wyglądali tysiąc razy lepiej niż na zdjęciach. Jezu, naprawdę nie wiem co mogę tutaj napisać. Ten moment jest nie do zapomnienia... I OMG, kiedy schodzili na ruchomo płytę Siwon się poślizgnął i prawie przewrócił! Myślałam, że umrę ze stresu. Ja, a co dopiero on. Ale w tamtej chwili pomyślałam sobie 'Jej, przecież to są tacy sami ludzie jak i my. To są normalni chłopacy ;___;' NOWOŚĆ, NO NIE? XD Ale ucieszyłam się, że wybrnął z tego... <3 Potem włączyli światło i zobaczyłam ich dokładnie. Widziałam ich każdą niedoskonałość, widziałam wszystko. Nagle płyta się ruszyła i byli dokładnie przede mną, byli tak blisko... Cholernie chciało mi się płakać, byłam taka szczęśliwa. Potem przez moment widziałam tylko ich tyły, ale wgl mi to nie przeszkadzało. SUPERMAN to była MOC. Następnie była OPERA. Usłyszeć tą piosenkę na żywo to spełnienie marzeń! Fanchanty były naprawdę głośne, a ja zauważyłam, że w rzeczywistości nie są aż tacy chudzi. Tzn. są normalni. Myślę, że niepotrzebnie telewizja ich tak pokazuje, bo przecież można popaść w straszną depresję przez to. Nogi Kyu są idealne, wiem, dziwne, że patrzyłam na nogi, ale naprawdę mi się podobały xDDDDD Tyłek też piękny <3 Shindong strasznie schudł! Wgl nie było widać pomiędzy nim, a innymi członkami różnicy. Jedynie na twarzy był jeszcze troszkę pulchniutki, ale dodawało mu to tylko uroku! Kiedy tańczyli przodem do mnie, a tyłem do ludzi mających miejsce siedzące zauważyłam jak Wookie się uśmiechał. Naprawdę widać było jak szczęśliwy jest, nie mógł powstrzymać tego uśmiechu i starał się być poważny, ale... Ah, w tamtej chwili pomyślałam, że jest naprawdę uroczy. Naprawdę, naprawdę >////< Potańczyli tam trochę i znowu przejechali koło mnie i tańczyli już tam, gdzie widziałam ich buźki, ALE... KYUHYUN ZNIKNĄŁ! Po Operze śpiewali TWINS i Kyu nie było. Ludzie potem pisali, że coś mu się stało w kostkę oO, ale wydaje mi się, że on nigdy nie występuje z nimi podczas tej piosenki, prawda? A więc miałam chwilę czasu, aby popatrzeć sobie na nich. Leeteuk jest naprawdę przystojny! Ryeo dalej zacieszał, ale już mniej. Yesung jest drobniejszy niż wydaje się być w telewizji, tzn. jest naprawdę szczuplutki, ale i tak najchudsi są Lider i Hyukjae. Ryeo wydaje się być bardzo drobny w programach, ale na żywo wygląda całkiem dobrze, od pasa w górę rzeczywiście jest kościsty, ale nogi ma całkiem normalne, nie bałabym się, że go złamię xD Siwon jest cudownie zbudowany, zawsze na niego gderałam i mówiłam, że mi się nie podoba, ale jak go zobaczyłam to zmieniłam zdanie. Jest bardzo męski i jest wąski w pasie, ale ma rozbudowane ramiona. Ah, naprawdę wspaniały *____* Donghae jest piękny. Wygląda jak szczeniaczek jak się uśmiecha, ale jak jest poważny to sama charyzma! Hyukjae, Hyukjae, Hyukjae, nie bez powodu jeden z moich ulubionych członków. Zobaczyć jego jaw line na żywo to coś wspaniałego. Jest zdecydowanie przystojniejszy niż w TV! A kiedy tańczy, kiedy robi to, co najbardziej kocha jest nie do ogarnięcia. Chodzący ideał <3 Shindong jak już wspomniałam strasznie schudł i wyprzystojniał. Dawał z siebie wszystko podczas występu i był nie do zatrzymania! Jak widziałam nowy wygląd Sungmina na zdjęciach to się załamałam, ale wygląda naprawdę wspaniale! To wcale nie jest uroczy chłopiec kochający różowy kolor! Nasz Sungminnie dojrzał i stał się prawdziwym, pewnym siebie mężczyzną! Patrzenie na niego sprawiało mi ogromną przyjemność! > < Pomimo tego, że była to dopiero trzecia piosenka byli już bardzo spoceni, ale wciąż dawali z siebie wszystko. Widać było jak pot po nich spływa i spada na ziemię. Naprawdę! Ale podziwiam ich, kiedy ogląda się koncert w domu nie jest się świadomym ile energii zużywają w trakcie koncertu. Kondycję muszą mieć naprawdę dobrze wyrobioną. Ja tylko stałam, krzyczałam i machałam lightstickiem, a strasznie się pociłam i było mi duszno! Ah, póki pamiętam. JAKIE ONI MIELI WYSOKIE BUTY XD Myślałam, że padnę, były bardzo wysokie, a pewnie oprócz tego mieli włożone wkładki. Podziwiam! (Obcasy SNSD się chowają xDDDDD) <3 Natępne było A Man In Love, a Kyu dalej nie było. Nie wiedzieć czemu cały czas darłam się RYEOWOOK OPPA XDDDD Ah, pisałam już jak oni się świetnie ruszają? Coś niesamowitego! I jeszcze raz muszę pochwalić Yesung'a. Uważam, że jest jednym z przystojniejszych członków zespołu. Pomimo tego, że grzywka prawie przysłaniała mu oczy, spojrzenie miał hipnotyzujące <3 Podczas tej piosenki też był pierwszy moment EunHae <3 Ah, &^%$%^&*, jedyne co byłam w stanie wtedy robić to fangirling <3 Następnie ukazał się pierwszy VCR, (*&^%*& JAK RYEO TAM WYGLĄDAŁ! OMONA, MOJE SERCE KRWAWI <3 A drugi powód, dla którego moje serce krwawi to fakt, iż nie było na nim Kyu. Kurna, byłam wtedy wściekła i krzyczałam 'GDZIE KYU? GDZIE KYU?' XDDDD Ale pomimo tego, że na VCR go nie było, następną piosenką była BONAMANA ROCK VER. i znowu go zobaczyłam! Jezuuuuuuu, na żywo brzmi to jeszcze lepiej! Chcąc czy nie chcąc machałam w ten sam sposób jak oni, pomimo tego, że w ręku trzymałam kamerę.. Zaraz po tym, jak Kyu poruszał miednicą (*&#$@!$^%*&()&#^%*&()&#*(&)&*(*&^%#$ ŻADEN FANCAM NIE ODDA TEGO, W JAKI SPOSÓB ONI WYKONUJĄ TEN RUCH!!!! u*y&*^%##^*&()&) spojrzał na mnie na ułamek sekundy! Zauważyłam to dopiero, gdy oglądałam fancam. Ten idealny człowiek spojrzał na mnie wtedy po raz pierwszy. Ah, niestety nie było nam dane zobaczyć na żywo Hee, ale... To Kyu jest MILKY, WHITE SKIN CHO KYUHYUN. Jego cera rzeczywiście nie jest perfekcyjna, ale skórę ma tak mleczną, tak delikatną, że płakać mi się chcę jak to sobie odtwarzam w głowie ;_____; Potem znowu pobiegli dalej i widziałam w większości tylko ich profile, ale dzięki temu zauważyłam uroczy moment HyukMin (coś nowego, prawda? xDD), stali na przeciwko siebie i patrzyli sobie w oczy *&^%^& (Lee Bromance <3). Ah, zapomniałam wspomnieć o tym, że Hyuk zdjął marynarkę i był w samym podkoszulku. O matko, jak on cudownie wyglądał (*&^%$%&* <3 Potem znowu pobiegli w moją stronę i dalej o ile się nie mylę w tłum, albo rozeszli się na boki. Tak czy inaczej w tym momencie ochroniarz chamsko zamknął mi kamerę. Gadał coś do mnie po francusku i mnie wkurzał. Wszyscy mogli nagrywać, a ja nie. W około ludzie mieli Nikony, Canony itp, ale to mnie się uczepił. Za przeproszeniem... BYŁ ZJEBANY I MNIE MAKSYMALNIE WKURZAŁ. Nie będę opisywać ile razy mi wyrywał kamerę, krzyczał i przeszkadzał, pod koniec już się poddałam i schowałam kamerę i cieszyłam się z tego, co mam, czyli, że ich widzę. Aczkolwiek uważam, że to niesprawiedliwe. Moja kamera nie jest AŻ tak dobra, nie nagrywałam tego, żeby sprzedawać, więc naprawdę byłam wściekła. Ale już nieważne. Jakoś po kryjomu udało mi się jeszcze nagrać kilka solówek i sekundy występów, lepsze to, niż nic, prawda? <3 Co było dalej? O ile pamięć mnie nie zawodzi zaczęli wtedy swoją gadaninę. Najpierw się napili i szybko otarli pot (Kyuhyun jest przewrażliwiony na punkcie swojej grzywki, ciągle ją poprawiał xDDD), a potem nastąpił TEN moment! Uri neon Super Juni-oyeo! Uri neon ELF-oyeo! Nigdy nie sądziłam, że nadejdzie moment, w którym będę mogła to krzyknąć w otoczeniu innych ELFów i SJ ;_____; To było coś pięknego! Następnie zaczęli się przedstawiać. Shindong był pierwszy i ELFy były naprawdę głośne. Sungmin bardzo krótko się przedstawił, ale też fani dali czadu xDD Hyukjae i Donghae mieli przygotowane na kartkach co mają powiedzieć (Sungmin ciągle im zaglądał i się śmiał, strasznie urocze xD). Potem razem krzyczeli coś po koreańsku, nie wiem czy to było KRZYCZCIE! czy ROZUMIECIE?! XDDD (NIEOGAR ŻYCIA, oni krzyczeli KRZYCZCIE po francusku xDDDD) Nieważne, i tak krzyczałam jak nienormalna xDD Leeteuk stał z boku i przyglądał się swoim przyjaciołom. Było dokładnie tak, jak widzimy w telewizji podczas odbierania nagród itp. Stał po mojej prawej, czyli po ich lewej xDDDD Prawdziwy Lider, byłam wzruszona! <3 Ryeo śpiewał jakąś francuską piosenkę i fani z Francji śpiewali razem z nim, był naprawdę szczęśliwy. Wgl nikt mi nie musi wierzyć, ale ten człowiek... Nie mogę zliczyć ile razy na mnie spojrzał w ciągu tych czterech godzin. W trakcie zastanawiałam się, czy nie pomyliłam biasa, naprawdę xDD Yesung zaśpiewał kawałek 'It has to be you' (OMG (*&^%$#%^&*(&^, prawie się popłakałam xD) i też widać był szczęśliwy, gdy fani zaczęli głośno krzyczeć i klaskać. Uśmiech Yesung'a jest CUDOWNY. Nigdy nie zwracałam na niego takiej uwagi, ale ten facet zasługuje zdecydowanie na więcej miłości. Jest niesamowity. Głos, uśmiech, oczy, jego małe dłonie (rzeczywiście są małe, ale męskie, jakby objął, jestem pewna, że każdy czułby się bezpiecznie <3), wszystko jest po prostu idealne <3 Siwon podciągnął mankiety i OMG, dziwne, że nie dostałam krwotoku z nosa xD, on jest naprawdę pięknie zbudowany. Już rozumiem dlaczego tak bardzo chciał w dramie pokazać chociaż nadgarstki, to wystarczy, aby umrzeć szczęśliwie : 3 Potem przyszła kolej na Kyu, chyba nie muszę pisać, że darłam się jak nienormalna. Jego oczy świeciły się jak gwiazdy, był po prostu moim najwspanialszym Kyu <3 Nie wiem co gadał, ale potem krzyczał to samo co EunHae i był taki HYPER XDDDD Jego uśmiech na żywo, jego uśmiech, uśmiech T_____________T Ah, poddaję się. Właśnie... Tu jest coś, co zdziwi wszystkich, którzy dojdą do tego momentu i to przeczytają. KYUWON IS REAL. Kiedy patrzyłam na ich zdjęcia to mnie tylko wkurzali, nie znosiłam jak ich łączyli, ale kiedy widziałam w jaki sposób Siwon troszczy się o Kyu, jak szeptali sobie coś do ucha. Ah, ah, ah (*&^%$#^%&*(*)&^%, to było takie kochane <3 Siwon naprawdę kocha Kyu, a ja jestem mu za to strasznie wdzięczna <3 I następny był Leeteuk. Ah, on był tylko i wyłącznie dla fanów <3 Jak teraz patrzę na fancam, to widzę, że Kyu znowu na mnie spojrzał, nienawidzę tego. Czemu dopiero teraz to widzę ;_____; I to jeszcze dwa razy! Kyuuu > < Ale wracając do Tuśka, ma gadane. A Ryeo cały czas na niego spoglądał, miał minę w stylu 'Prowadź nas eomma!' <3 xDD 87^&*(&^& KOCHANE <3 Kiedy skończyli się przedstawiać zaczęli śpiewać 'You're my endless love', ale mogę się mylić. Leeteuk robił serce w stronę fanów, a reszta członków rozeszła się po sali. Potem cały czas chodził koło nas i brał flagi różnych krajów, najpierw po przeciwnej stronie flagę Francji, a potem prawie na przeciwko nas usiadł i wziął flagę Włoch, Hiszpanii i chyba Anglii. Ah, tak strasznie chciałam go dotknąć, ale musiałabym mieć jakieś dodatkowe 10 cm xDD Potem wstał i został postrzelony przez Shiniego xDD Potem pojawił się na przeciwko nas Siwon i o ile się nie mylę podał dłoń Marlenie xD Kolejna szczęściara <3 Innym już nie podał, zrobił tylko swoją Siwonową minę, z której do teraz zbijam i pokazał, że już go boli krzyż xDD Ah, no tak, w dzień koncertu był już rok starszy xDDD <3 Kolejna piosenka to Wonder Boy i to właśnie podczas tej piosenki Donghae wziął flagę Gosii i pięknie pozował <3 Potem Ryeo się przed nami ukazał i śpiewał jak zwykle dając z siebie tysiąc procent : 3 Następnie przyszedł czas na Rokkugo! Ahahaha, czego oni nie robili, jakich pairingów się nie ogarnęło... HyukWon, SiTeuk, YeHae xDDD Ah, wszyscy są sobie tacy bliscy!! *___* Ah, naprawdę świetnie tańczyli! XDDD NIGDY NIE UWIERZĘ, ŻE ONI SIĘ ZBLIŻAJĄ KU 30 XDD Wyglądają na maksymalnie 20 lat, a zachowują się jak 8 latkowie xD <3 Najlepszy był moment jak wykonywali taniec Japonki z Full House! Jezuu, to minęło już 6 lat, a oni cały czas to pamiętają : 3 Hyukjae robił moonwalk, a potem Siwon poszedł w jego ślady. Ryeo, Kyu i Hae nie mogli być gorsi xDD Strasznie mi się śmiać chciało <3 I znowu zobaczyłam anielski uśmiech Kyu *_* Potem jeszcze Hyuk, Ryeo, Teuk i Hae położyli się na podłodze i wymachiwali uroczo nogami, dzieciaki, po prostu dzieciaki <3 Po Rokkugo przyszła kolej na VCR i solówki... I tu nastąpiło tysiąc dwieście milionów zgonów. Najpierw solo Sungmin'a 'One In A Million'. Jeżeli mam być szczera to byłam strasznie zszokowana. Nie wiedziałam, że on jest aż tak przystojny. Zawsze kochałam go za tą uroczą stronę, niewinność itp., ale to solo zniszczyło mi to wszystko. Ruchy jakie wykonywał, gesty, pewne siebie spojrzenie, odważny taniec z tancerką, gdzie darłam się NO, NO, NOOOOO! XDD ... To wszystko tworzyło wspaniałą, NAJLEPSZĄ WEDŁUG MNIE SOLÓWKĘ. Naprawdę, solo Sungmina najbardziej mi się podobało. Ah, i ten (już nie) cukierkowy chłopiec ma świetną posturę. Ma piękne, umięśnione ręce, zgrabny tyłek (TYŁEK CUD MIÓD!) i nogi. Jest po prostu cudowny, wtedy uświadomiłam sobie dlaczego tak bardzo go lubię <3 Ah, i jego usta. Całuśne jak na zdjęciach *___* Kiedy mama zobaczyła jego solówkę to powróciła do stanu uwielbienia go. Nawet tata go chwalił. A tata chwali tylko Kangina i Yesunga, więc musicie mi uwierzyć jak wspaniale się prezentował. Później postaram się wrzucić fancam to same zobaczycie, chociaż i tak nie oddaje to jego charyzmy <3 Zaraz po Sungminie solo Kyuhyun'a. I tutaj przeżyłam ogromne rozczarowanie. Dlaczego? Przez cały występ widziałam tylko i wyłącznie jego plecy. Myślałam, że się popłaczę. W sumie tak było, ale płakałam, bo potrafiłam docenić to, że mogłam go chociaż usłyszeć na żywo. Jego głos powodował, że byłam najszczęśliwszym Gamer'em na sali... Oczywiście, że chciałabym zobaczyć jego wyraz twarzy podczas tej piosenki, ale widać nie można mieć wszystkiego. Ah, wtedy pomyślałam sobie, że kompletnie nie jesteśmy sobie przeznaczeni. SAD, BUT TRUE. Tak czy inaczej radowałam się tym, co mi dali. Baner, który trzymałam w trakcie solówki Kyu został zmasakrowany. Ale o tym już wspominałam na początku, prawda? Ogólnie te kilka minut strasznie szybko minęły. Zdecydowanie największy zawód podczas koncertu ;_____; Po Kyu przyszła kolej na Ryeo. OMG.OMG.OMG. Jedyne na co mogę tutaj narzekać to fakt, że prawie wgl nie podniósł koszulki! (*&^%$#^&* TAK NA TO CZEKAŁAM! Ale miałam bardzo dobry widok na niego, więc już przestaję gderać. Wookie zdecydowanie ma 'Moves Like Jagger' <3 Podczas oglądania swojego fancamu zliczyłam, że spojrzał w moją stronę trzy razy! Dotychczas Ryeowook wgl mi się nie podobał. Miał chyba ostatnie miejsce w SJ... Tutaj kolejna niespodziewana uwaga z mojej strony. Ryeowook został moim lovely biasem zaraz po Kyu. Jest po prostu niesamowity! Kiedy zobaczyłam jego obojczyki to umarłam. Był taki sexi flexi, że sama nie wiedziałam co się ze mną dzieje. No i w końcu zobaczyłam na żywo tą głupią tancerkę. Jest jeszcze brzydsza niż w telewizji, więc spokojnie, nie ma o co być zazdrosnym. Co więcej Ryeo wgl nie patrzy na tancerki jak z nimi tańczy, nie ma pomiędzy nimi żadnej chemii, po prostu robi to, co musi. Uff <3 Wspominałam już jak on świetnie się rusza? To był dla mnie szok, bo nie wiedziałam, że to aż tak świetnie wygląda! *_* Następny był Hyuk. Ah, też świetna solówka. Nie dość, że się genialnie prezentował, fani śpiewali mu Happy B-Day, to jeszcze rozśmieszał fanów mówiąc, że dzisiejszego wieczoru jest jakimś tam znanym francuskim piosenkarzem albo aktorem, Zinedine Zidane lub Mona Lisa xDDD Oczywiście po 'WHAT'S MY NAME?' fani krzyczeli Lee Hyukjae, a on gadał, że go nie rozumiemy i powtarzał nazwiska, który wypisałam chwilę wcześniej XDDD W czasie tej solówki spojrzał na mnie w taki piękny sposób. I jeszcze mam takie szczęście, że mam dowód na zdjęciu. Pomimo tego, że trwało to pewnie sekundę, nie więcej, udało mi się zrobić zdjęcie. Jestem taka dumna, to chyba najlepsze zdjęcie z całego koncertu, zaraz po zdjęciu Hae z flagą Polski : 3 Ne, ne. Hyukjae jest w stanie zamącić kobiecie w głowie xDDD Po Hyuku czas na Tuśka. Ah, Leeteuk wprowadził ELFy w taki cudowny, spokojny nastrój. Tak mnie oczarował, że dopiero w połowie jego występu podniosłam do góry biały lightstick. Kiedy odwróciłam się i zobaczyłam białe morze byłam wzruszona. Coś wspaniałego! Leeteuk również był wzruszony i tak cudownie się uśmiechnął, gdy to zobaczył <3 Potem kontynuował solo grając na fortepianie. Nasz uzdolniony oppa jest taki uzdolniony! ;_______: A potem nadszedł moment, w którym rozdawał fankom kwiaty. Wszedł w tłum fanów, a ja byłam tak strasznie zazdrosna! Ah, fanki, które dostały od niego ten cudowny kwiat musiały się ledwo trzymać na nogach XD Coś czarującego <3 Żona Leeteuka będzie mega szczęściarą. On wie jak zadbać o kobiece serce~~ <3 I na razie to byłoby tyle jeżeli chodzi o solówki. Przyszła kolej na VCR i Leeteuka jako Hogana, Kyu jako Jobsa, Sungmina jako Monroe, Yesia jako laleczkę Chucky itp. Muszę Wam powiedzieć, że Ryeo w swoim stroju nie miał butów i nagle stał się strasznie niski! Był o głowę niższy od Siwona jak nie więcej! To było strasznie urocze! Czego oni nie robili podczas Good Friends i Pajama Party. Istne szaleństwo! Najlepiej wspominam moment, w którym Sungmin stanął przed nami, dokładnie stał przede mną i nas kusił! Po prostu nas zwabiał! Podnosił swoją kieckę ukazując jakże 'damskie' nóżki : 3 Ah, ah, to był raj dla oczu! Kyu chwalił się swoim czołem, karmił Siwona jabłkiem. Potem Siwon chciał podejść do Hae, ale przeszkodził mu w tym kurczak Hyuk XD Potem jednak nie dał rady Supermanowi i odleciał do innych członków zespołu XD Ale Donghae nie chciał jabłka ;____; Wierny EunHae xD <3 Oczywiście Donghae dobrze wykorzystywał swoją laskę i podnosił sukienkę Monroe <3 Potem Sungmin go atakował XD Ale na pewno nie tak jak Siwona pod koniec Pajama Party, dał popis swoim umiejętnościom walecznym, normalnie MATRIX XDDD Siwon cierpiący </3 xD Shindong czuł się w stroju Britney bardzo dobrze! Przynajmniej mi się tak wydaje, ciągle się uśmiechał, machał fanom i był dla nas. Cudowny człowiek <3 Leeteuk jak zwykle strasznie energiczny, wszędzie go pełno, tańczył, chodził do fanów, nie dało się za nim nadążyć. Kyu natomiast tylko to czoło no. I jeszcze jak zwykle NIE W MOJĄ STRONĘ. Znowu byłam wściekła, nie miałam co do niego szczęścia xD Było kilka uroczych momentów EunHae, a także MinWona xDD Min uwiesił się bowiem na Siwonie, ten go nawet nie trzymał. Ah, te związki pomiędzy SJ *_____* Yesia nie widziałam za dużo, bo ciągle latał do fanów, naprawdę kochany : 3 Potem widziałam jak któremuś groził tasakiem, ale nie pamiętam, który to. Prawdopodobnie Donghae XD Zauważyłam, że mają całkiem dobre kontakty oO Po tych dwóch piosenkach przyszła kolej na kolejne VCR i 'Feels Good'. O jeny, ta piosenka na żywo brzmi sto razy lepiej niż jak się słucha na płycie. W dodatku show było zjawiskowe, wszyscy wyglądali fenomenalnie <3 Choreografia też świetna *___* Ah, ah, naprawdę mi się podobał ten występ! : 3 Potem A-CHA! Znowu widziałam tylko plecy, ale za to jakie plecy! Plecy Kyu to plecy najpiękniejsze na świecie! Było bardzo energicznie, głośno, fanki też się spisały! Kolejny świetny występ! Nie pamiętam bardzo dokładnie jak się zachowywali, ale to tylko świadczy o tym, jak wielkie wrażenie na mnie zrobili : 3 Po A-CHA czas na Mr. Simple! Wiecie jak ja się czułam, gdy krzyczałam razem z innymi ELFami? Czułam się tak, jakbym oglądała COMEBACK STAGE na żywo! Mr. Simple to był kompletny odjazd! I o ile się nie mylę mieli te świecące marynarki! *&^%^&* KOSMOS <3 Ale wracając do fanchantu... Było naprawdę głośno! Naprawdę, naprawdę, naprawdę głośno : 3 ELFy ponownie dały z siebie wszystko i wyszło wspaniale! <3 Teraz patrzę na czyjś fancam i widzę, że po Mr. Simple było Don't Don. Cały czas zastanawiałam się, czy wykonywali tą piosenkę. Czemu? Bo wgl tego nie pamiętam. Pamiętam za to, że po Mr. Simple zostałam wypchnięta o dwie osoby dalej. Było mi tak słabo, że przez chwilę myślałam, że zemdleję. Naprawdę, jedynie myśl, że tyle poświęcenia włożyłam w zobaczenie ich powstrzymywała mnie przed poddaniem się. Naprawdę nie było to miłe uczucie. Czułam, że brakuje mi wody i powietrza. Strasznie zaczął mnie boleć brzuch, ale na szczęście po jakimś czasie ból trochę ustąpił i mogłam znowu skoncentrować na moich idolach. Teraz jak o tym myślę to mi przykro, bo naprawdę kocham tą piosenkę i wiem, że zawsze podczas jej wykonywanie dają z siebie jak najwięcej. Dlatego nie będę opisywać co widziałam, bo widziałam jak przez mgłę i nic nie pamiętam oprócz bólu ^ ^” Potem wiem, że weszły na scenę Dana i Sunday, więc wykorzystałam ten moment na to, aby odplątać lightsticki, które dodatkowo utrudniały mi oddychanie. Trochę chamsko, że nie patrzyłam na nie, ale jakby wiedziały, co przeżywałam, to by mi wybaczyły xD Na początku troszkę na nie popatrzyłam i są o wiele ładniejsze niż w telewizji i o wiele mniej szczupłe, ale miały ładne, kobiece figury : 3 Gorzej z głosem... xD Szczerze mówiąc byłam pewna, że przyjechały do Paryża po to, aby wystąpić z Oops!, jednak tej piosenki się wgl nie doczekaliśmy (tak samo jak Walkin' T T). Ah, było mi przykro, myślałam, że chociaż na telebimie zobaczę Hee, w dodatku był przygotowany projekt na tą okazję, a tu o, nici z tego wyszły ;____; Po ich występie troszkę się ogarnęłam, bo Siwon miał swoją solówkę. Jeżeli mam pisać prawdę to ryczałam jak głupia. Zawsze myślałam, że Wielebny przesadza z tą swoją religijnością i zaczynało mnie irytować to, że ciągle wspomina o swojej wierze, Bogu itp., ale kiedy usłyszałam na żywo, jak śpiewa dla niego, jak mówi, że Jezus wszystkich kocha i wkłada w to swoje serce... Strasznie emocjonujące przeżycie. Jego solo było strasznie głębokie i szczere, naprawdę mi się podobało. Przekonałam się do niego jeszcze bardziej <3 Po Siwonie solo Yesung'a. Kolejne solo, gdzie widziałam jedynie plecy. Głos tego faceta jest hipnotyzujący. Nie wiem czy głos może być taki, ale ja czułam się jak w jakimś transie. Cudowny dar, talent. Kiedy fani rzucali na scenę serca z papieru wyglądało to niesamowicie. Na końcu solówki spojrzałam na telebim, Yesung był strasznie wzruszony. Kilka sekund dłużej na scenie i byłabym pewna, że łzy lałyby mu się ciurkiem. Byłam szczęśliwa, że fani docenili jego występ, był naprawdę idealny ;_______; Ale to nie czas na łzy, bo nadeszła kolej EunHae! Oppa, Oppa to był fenomen! Fanchanty, krzyki, piski, maskara piłą mechaniczną. Dali czadu, cała sala tańczyła, a fani EunHae tonęli w łzach, ale szczęścia XDD Ah, na żywo są jeszcze bardziej uroczy niż w telewizji. EUNHAE ZDECYDOWANIE IS REAL XDDD NIKT NIE MA PRAWA TEMU ZAPRZECZYĆ XDDD Jedno bez drugiego nie istnieje kurna xDD Po ich występie przyszedł czas na kolejne VCR. ZAKRWAWIONY HAE! GOSIA, BYŁAŚ SZCZĘŚLIWA, PRAWDA?! Kyu w tym VCR był również cudowny, chciało mi się płakać, bo znowu nie czułam się za dobrze, a oczekiwałam na K.R.Y. Z z niecierpliwością <3 Na scenie prezentowali się wspaniale. Pięć wspaniałych głosów tworzących jedność. Chciałam to nagrać, ukrywałam kamerę, ale i tak mnie zauważył dziad jeden. Nawet żadne zdjęcie Kyu nie wyszło T T Ale w sumie pamiętam jego wygląd doskonale z tych występów, więc jakieś pocieszenie jest. Występ był magiczny. Dałabym wszystko, aby móc zobaczyć to choćby jeszcze jeden raz <3 Storm to naprawdę piękna piosenka, wersja płytowa nie umywa się do występu na żywo ;___: <3 Potem do chłopaków dołączyła reszta zespołu i wykonali You&I. Oczywiście jak zawsze poszli w tłum, a ja znowu umierałam z zazdrości XDD Ale przynajmniej ich trochę pomacali, a nuż im się spodoba dotyk Europejki? XDDDDD Kurcze, ja chyba nie opisuję po kolei oO XDDD Nie wiem czy przypadkiem przed tym nie było Our Love... Czy DoReMi oO Chwila, muszę się zastanowić xDDD A nie... Teraz wyciągnęli fanki na scenę! Siwon i Hyuk mogli wybrać fanki, bo obchodzili swoje urodziny : 3 Najpierw Siwon wybrał jakąś dziewczynę, nie za specjalna, ale widać było, że jest jego fanką. Ale cholernie jej zazdroszczę tego w jaki sposób Donghae ją przytulił. A ona głupia go olała i podeszła do Siwona (*&^%$%^&*(& Biedny Donghae, ale przynajmniej Wielebny był szczęśliwy <3 Potem Hyuk wybrał fankę. Jaka moja radość była jak wybrał czarnoskórą fankę. Tak to fajnie wyglądało, trzy rasy na jednej scenie. No hate, just love <3 W dodatku jak tańczyła z Hyukiem to naprawdę fajnie się ruszała, ale potem się zawstydziła XDD Ah, była fanką EunHae : 3 EunHae lubili to <3 Kyu cały czas zacieszał, ja nic z tego nie rozumiałam, ale on zacieszał. Sungmin ciągle się tam kręcił w około nich, a Lider niczym MC XDD Najbardziej zdziwił mnie fakt, że Siwon tłumaczył Francuzce wszystko z koreańskiego. To było naprawdę dziwne oO Chyba, że po angielsku do niej gadał oO Ah, w sumie to nie wiem XDDDDD Shini trzymał torebkę jednej z nich, jak on zabawnie wyglądał, ale to było urocze <3 Naprawdę słodko wyglądał : 3 Jednak zasmucił mnie fakt, że Wook stał troszkę oddalony od nich wszystkich i po prostu patrzył na publiczność, czasami nieśmiało zerkając w stronę dziewczyn stojących na scenie. Ale miny Siwona wygrały wszystko! Jest dokładnie tak, jak na zdjęciach – WIELKIE OCZY SIWONA XDDD Nie można się przed nimi ukryć. Na końcu, gdy ostawiali fanki na miejsce Shini i Teuk nucili Marsz Weselny, a potem jeszcze Lider krzyczał KISS, KISS. Ah, myślałam, że go zabiję xD Na szczęście zakończyło się przytuleniem fanek. Szczęściary na maxa <3 ;____; TAK, JESTEM ZAZDROSNA XDDDDD I po tym był chyba kolejny VCR i Lovely Day... Nie jestem pewna, najwyżej już będę mieszać kolejność XD Lovely Day to jedna z moich ulubionych piosenek, w dodatku wiedziałam, co mnie po niej czeka. Siedzieli na tych krzesłach i patrzyli na nas wszystkich, ja już zaczynałam płakać XDDD Ale przejdźmy do Our Love. Fanchanty były strasznie głośne, ale jak przy Kyu już zalewałam się łzami, wiedziałam, że to będzie bardzo emocjonujące przeżycie, ale nie że aż tak. Naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatni raz tak strasznie płakałam. Kiedy potem odwrócili się, żeby zobaczyć filmik z ich pierwszą wygraną, debiutem, Hee, Kanginem, GDA itp. wszyscy byli strasznie wzruszeni. JA NIC NIE WIDZIAŁAM. Dziwię się, że powodzi nie było na tej hali XDD Wtedy z powrotem odwrócili się w naszą stronę, a ELFy zaczęły śpiewać. Członkowie byli zdziwieni, nie spodziewali się tego, że będziemy znać tekst. Patrzyli na nas ze łzami w oczach, uśmiechali się. Kiedy przyszedł czas, żeby dołączyli do nas Leeteuk nie krył swoich łez. Tak strasznie płakał, a ja razem z nim. To tak strasznie bolało... To był najpiękniejszy, ale i najsmutniejszy moment w trakcie koncertu. Podczas tej piosenki wydarzyło się coś wspaniałego... Kiedy szli na przód Kyu machał do ELFów po tej stronie, po której stałam. Płakałam tak strasznie, że nie byłam w stanie nawet krzyczeć. Ledwo dałam radę utrzymać uniesioną głowę. W lewej ręce trzymałam flagę, którą tak naprawdę ocierałam łzy, a w drugiej machałam lightstickiem i w tym momencie wzrok Kyu spotkał się z moim. Nikt nie musi mi w to wierzyć, ale to był pierwszy raz, kiedy zauważyłam, że na mnie patrzy. Nie trwało to długo, ale ja widziałam to jak w zwolnionym tempie. Szedł i cały czas machał, potem spojrzał na mnie i uśmiechnął się w taki sposób, że nie zapomnę tego do końca życia. Na jego twarzy wypisana była wdzięczność, ale i jakby współczucie? Miał naprawdę ciepłe oczy i ten delikatny uśmiech... Jeszcze kiedy tak na mnie spojrzał lekko kiwnął głową. Kiedy oglądałam fancam jednej dziewczyny siedzącej z tyłu widać dokładnie ten moment, gdy idzie i lekko się kłania. Ta chwila należała do mnie. To przez ten uśmiech nie mogłam pozbierać się do końca koncertu. To przez te spojrzenie płakałam jak nienormalna godzinami po koncercie. To przez niego obudziłam się w sobotę płacząc. To ten facet powoduje, że siedzę teraz roztrzęsiona i piszę to ze łzami spływającymi mi po policzkach. Nagrała to tylko jedna kamera. Kamera w mojej głowie. Świat się wtedy zatrzymał. Jeżeli miałabym umrzeć, to chciałabym, aby było to w takiej chwili jak tamta. Niczego bym nie żałowała i umarłabym jako najszczęśliwszy człowiek na całym świecie. Ten uśmiech, spojrzenie, gest, ukłon, ta sekunda wystarczyła, aby zrozumieć jak ważny jest dla mnie Kyu. Myślicie sobie, przesadza, jest nienormalna. Możliwe, całkiem możliwe, że mi odbiło, ale wiem, że to jest coś, czego nikt nigdy nie będzie mi w stanie odebrać. To jest miłość do tego człowieka. Człowieka, który zmienił moje życie... Ahaha, chyba naprawdę jestem głupia. Kiedy zamknę oczy widzę to dokładnie. Anioł. Jestem pewna, że tak właśnie wygląda anioł. Mój jedyny anioł <3
Muszę tutaj również wspomnieć o Yesungu, który pod koniec wyciągnął MARIEYO. Miałam ciarki na całym ciele. Wszystkie swoje emocje przelał w zakończenie piosenki... Płacz, wzruszenie, smutek, ale i niesamowite szczęście, wdzięczność, radość. W tamtej chwili wiedziałam, że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną. Bez żadnych podziałów. SUPER JUNIOR i ELFy byli jednością. Jednością, której nic, ani nikt nie jest w stanie rozdzielić <3
Po tym jakże wyczerpującym psychicznie występie czas na kolejne VCR i DO RE MI FA! Kolejny wstęp, który pragnęłam zobaczyć na żywo, ale po Our Love byłam tak wyczerpana, że dotknął mnie kolejny kryzys. Tym razem było o wiele gorzej niż poprzednio. Ledwo się trzymałam na nogach, przez całe VCR byłam skulona i myślałam tylko o tym, żeby zaraz wszystko było dobrze. Gdyby nie fakt, że to koncert SJ, jestem pewna, że trzeba byłoby mnie walić po twarzy, bo leżałabym na ziemi. Jednak kiedy wyszli na scenę, chęć ujrzenia ich, ich uśmiechu była tak wielka, że pomimo okropnego bólu w klatce piersiowej wyprostowałam się i patrzyłam na nich płacząc i śmiejąc się jednocześnie. Wygibasom nie było końca. Niestety Ryeo napotkał problemy, tak energicznie tańczył, że zaplątały mu się słuchawki i przez cały czas próbował się ogarnąć, ale widać było, że miał straszne kłopoty, potem już tylko się śmiał i nie wiem czy udało mu się odplątać, czy to po prostu olał. Wyglądali jak urocze dzieci. Ich rozbawione twarze były bezcenne. Wiele radości nam tym sprawili <3 Potem znowu wyszli na przody i zaczęli wariować. Największy szok przeżyłam, gdy zobaczyłam przewrót Yesunga,a zaraz po tym Kyu. Oczy momentalnie mi się otworzyły. Byłam z niego taka dumna ;______; On sam na pewno był z siebie też dumny, kkk~ Siwon i Shindong mieli się ku sobie, tworzyli piękną parę <3 Potem Yesung gonił się z Kyu, to było urocze. Widać było, że lubią sobie dokuczać. EunHae się przytulali, wszyscy biegali, machali, po prostu plac zabaw <3 Po Do Re Mi Fa przyszedł czas na White Christmas. Wzięli spraye i chodzili po scenie pryskając nas XD Nie pamiętam kto był przed nami. Na pewno Donghae i chyba Leeteuk i Sungmin. Ale bardzo możliwe, że się mylę. Naprawdę mało z tego już pamiętam. Koniec był bliski, ja byłam cała zapłakana, MASAKRA XD Ah, zapomniałam napisać o momencie, w którym złapałam maskotkę od Ryeo. Nie mam pojęcia w trakcie której piosenki to było, ale właśnie chyba podczas White Christmas. Nieważne. To było tak, że koło nas nikogo nie było, najbliżej był Ryeo, podniósł maskotkę (rybka NEMO, pewnie dla Donghae xDDD), pocałował ją i rzucił. Szczerze mówiąc nie wiem kiedy podniosłam rękę, a tym bardziej nie wiem jak to się stało, że trzymałam ją w ręce xDDD Wtedy znowu się poryczałam i od razu zaczęłam ją całować. BEZPOŚREDNI POCAŁUNEK Z WOOKIEM XDDD Ah, cieszę się, że oddałam swój pierwszy pocałunek członkowi SJ xDDD *&^%$@#$%^ Moja najdroższa maskotka ♥ Nazwałam ją Ryeo ♥ Następne było Dancing Out i tu zdziwienie, bo byłam w stanie skakać i krzyczeć. Kurna, tak właśnie działają na Cb ci chłopacy. Nie ogarniasz, nie wiesz co się dzieje i czujesz się jakbyś miał fazę. Po koncercie byłam pewna, że niektórych rzeczy nie było, tylko mi się przyśniło XDDD Przez chwilę nawet myślałam, że jednak zemdlałam. HAHAHA, TEGO NAPRAWDĘ SIĘ NIE DA DOKŁADNIE OPISAĆ XDDD Nie wiem czy teraz czy podczas Miracle Ryeowook i Sungmin chcieli sobie zrobić z nami zdjęcie POLAROIDem, ale nie wychodziło, tzn, nie działo, więc ze smutną miną odeszli, ale jednak próbowali i to się liczy! (Na sam koniec Ryeo jednak wrócił i jeszcze raz spróbował i udało się! A efekty widzieliście w albumie SS4. Jestem na tym zdjęciu, kuwa! JESTEM! *&^$$#%^&*) Kiedy skończyło się Dancing Out udawali, że to już koniec i wyszli. Kłaniali się i machali, ale wiadomo było, że będzie ENCORE XDD Krzyczeliśmy, tupaliśmy, piszczeliśmy, było naprawdę głośno. Nie minęło kilka minut jak wrócili ubrani na czarno i słyszymy najsłynniejsze SUJOWE XD basy. SORRY, SORRY! ()*&^%$#@$%^&*()&%^&* Ludzie, nieważne, że było ich tylko 9. Kiedy się na nich patrzyło, wydawało się, że więcej ich niż 15 XDDD Sorry, Sorry to naprawdę POWER. Fani tak krzyczeli, że nie słyszałam przez moment muzyki xDDD Na fancamach na pewno będziecie w stanie to zauważyć xD Chyba właśnie podczas tej piosenki było najgłośniej. BYŁO DZIKO <3 ZAPOMNIAŁAM WSPOMNIEĆ O MOMENCIE GDY ZOBACZYŁAM KLATĘ SIWONA! O MÓJ BOŻE, wybacz mi każde gderanie na niego, jego klatę! TO JEST PO PROSTU ZBYT IDEALNE! Chyba jeszcze specjalnie pakował przed SS4. Gdyby Madź tam była to bym była teraz na jej pogrzebie ;_________; COŚ WSPANIAŁEGO ;__________; I mówię to ja, fanka chuderlaka Kyu ♥ Potem czas na MIRACLE! PŁACZ, RYK, LAMENT! MOJA UKOCHANA PIOSENKA! MOJA PIOSENKA. Co więcej wiedziałam, że to już naprawdę koniec. Podczas tej piosenki podszedł do nas Shindong i wziął flagę Mady, widziałam też, ze próbował z dziewczynami rozmawiać. To był HARDCORE. Tak głośno krzyczałam i tak strasznie płakałam, że trzeba było to po prostu zobaczyć xDDD Leeteuk skakał, wszyscy byli hyper aktywni, pomimo wcześniejszego bólu, podczas Miracle czułam się jak nowo narodzona, czułam się tak lekko i było mi tak dobrze jak nigdy. Po prostu MIRACLE <3 EunHae się tak mocno przytulili! Potem wrócili bliżej nas i klaskali wszyscy razem. Ah, pisałam już, ze płakałam? CAŁĄ PIOSENKĘ PRZERYCZAŁAM, CALUTKĄ! Kurna, teraz też ryczę. Powoli kończę... WSZYSTKO TAK SZYBKO SIĘ KOŃCZY T T Kiedy skończyło się Miracle dziękowali, mówili coś po koreańsku, o ile się nie mylę, to potem słyszałam, że Hae mówił, że obawiał się, że nikogo nie będzie... Leeteuk strasznie płakał i dziękował, ludzie w około mnie płakali, już nikt nie mógł się powstrzymać. Nagle Lider zrobił duże ręce w naszą stronę, a ELFy na całej sali poszły w jego ślady. Wszyscy, bez wyjątku zrobili serce. Wszyscy zrozumieli intencje Lidera. Po nas dołączyli kolejni członkowie. Przez kilka sekund staliśmy wszyscy z rękoma złożonymi w kształcie serca. Dziwne, że byłam w stanie to zobaczyć. Już nie przejmowałam się jak wyglądam, nie ocierałam łez, po prostu ryczałam jak dziecko. Widać było łzy w oczach Juniorów, Sungmin przez cały czas miał minę w stylu * pout * i stał koło Kyu XDD Chyba jedyny moment KyuMin podczas koncertu xDD A nie, podczas Good Friends też stali koło siebie XDD Teraz przypomniałam sobie, że na koniec poprosili jeszcze, żeby wszyscy pokazali flagi ze swoich krajów, a więc resztkami sił podniosłam swoją flagę (Francuzka pomogła mi ją trzymać, byłam strasznie wdzięczna T T) i wtedy Leeteuk wskazał palcem na moją flagę (nie na mnie, na flagę xD), a potem Siwon na nią spojrzał i nie wiem co mówili, ale to było takie 'Woooow, korean, korean, korean xD', gdzieś wyczytałam, że podobno powiedział, ze czuje się tak jakby zobaczył cały świat, cały globus. Jak nie przyjadą do PL to się zdziwię, szczerze. Na zakończenie zaśpiewaliśmy jeszcze STO LAT Siwonowi i Hyukjae. Chociaż czy to nie było wcześniej? Oo Nie, nie może być... Tak czy inaczej na pierwszy ogień poszedł Siwon. Kyu był naprawdę EVIL KYU XDDD W tyle został Eunhyuk, Ryeo, który znowu utrzymywał dystans i chyba Sungmin, który pomagał Małpce zdjąć wszystkie mikrofony XDD Siwon był naprawdę sexowny po oblaniu wodą, chociaż Eunhyuk jeszcze bardziej <3 Ah, mokry Hyukjae *______* Potem Siwon jeszcze wziął butelkę i oblał się nią targając włosy. Dziewczyny, które stały wtedy przed nim muszą mieć boskie ujęcia >/////< No i nadszedł czas na oficjalne zakończenie. DESTINY. Nie chcę sobie tego przypominać... To tak strasznie boli, a i tak się uśmiecham jak głupia do ekranu. Leeteuk płakał, Yesung patrzył ze wzruszeniem na fanów, inni też chodzili i z uwagą przyglądali się ELFom. Ryeowook jeszcze wziął od fanki baner z Kanginem i szczęśliwy pokazywał reszcie zespołu. Jakbym miała za mało powodów do płakania, prawda? XDD To naprawdę był koniec. Tak strasznie bolało mnie wtedy serce, tak strasznie nie chciałam, aby to wszystko się kończyło. BÓL, SMUTEK. To przeważało, ale odczuwałam też radość i szczęście. Cholerne szczęście. Że byłam tam. Z nimi. Bo wiem, że to nie koniec. TO NIE JEST KONIEC... Kurna, nie skończę tego no XDDD Wiecie, to naprawdę były najszczęśliwsze chwile w moim życiu. Nigdy nie będę w stanie odpłacić się rodzicom za możliwość zobaczenia ich. Nigdy nie będę w stanie odpłacić się SJ za to, jak odmienili moje życie. Nigdy nie będę w stanie zapomnieć tego wieczoru. W tamtej chwili mógł skończyć się świat, chociaż chciałabym zobaczyć ich raz jeszcze XDD Wiecie, naprawdę cholernie trudno mi się to pisze. Piecze mnie w sercu i to cholernie mnie wkurza. Ale wiem, że jest to też spowodowane szczęściem. Może minąć jeszcze kilka dni, tygodni, kiedy całkowicie się pozbieram, ale ile czasu by nie minęło, zawsze będzie to dla mnie najwspanialsze przeżycie. Nigdy nie będę tego w stanie zapomnieć...
Ostatnie uśmiechy, ostatnie spojrzenia, ostatnie łzy, ostatnie całowanie kciuka przez LEE BROTHERS, ostatnie machanie w stronę fanów, ostatnie formowanie serc. KONIEC. Nawet nie wiem kiedy i którędy Kyu zszedł ze sceny. Nie wiem kiedy minęły te niecałe cztery godziny. Na koniec widziałam tylko Leeteuka, który posłał nam swój piękny uśmiech, pomachał i jako ostatni zszedł ze sceny. Gdzie nie spojrzałam wszyscy płakali. Zapalili główne światło, staff wyszedł i już zaczął rozmontowywać scenę. Ahaha, co ja wtedy czułam? PUSTKA. Nie byłam w stanie nic powiedzieć. Pomimo tego, że byłam ponad 30 godzin na 0,5 l wody łzy nie chciały przestać płynąć. Skąd się brały? Nie mam pojęcia. Z ogromnym bólem serca skierowałam się w stronę wyjścia. Ale nie chciałam wyjść. Chciałam się odwrócić i zobaczyć ich jeszcze chociaż przez chwilę. Naprawdę, tylko chwilę, ułamek sekundy.
Gdyby nie Gosia pozostałabym sama sobie. Na szczęście przytuliłyśmy się i powiedziałyśmy, że jeszcze ich zobaczymy. Powtórzę to jeszcze raz. Koniec koncertu to NIE oficjalny KONIEC. Nadejdzie taki dzień, w którym wszystko powróci. W którym będzie dane mi zobaczyć ich uśmiech jeszcze raz. Gdzie jeszcze raz stanę się częścią Pearl Sapphire Blue Sea...

SUPER JUNIOR. Dla wielu banda idiotów. Skosy bez jakiekolwiek talentu. Brzydale. Dla mnie ludzie, zwykli ludzie z niesamowitym talentem, ogromnym sercem. Ludzie, którzy zmienili moje życie. Zespół? Idole? Nie, to moja RODZINA. Mój lek na ból. Moje szczęście. Moje marzenie. Co mogę dla nich zrobić? Wspierać, kochać tak długo jak serce mi na to pozwoli, szanować, chronić, godnie reprezentować, BYĆ.
My name is ELF. And this is my PROM15E.
DZIĘKUJĘ <3

Nawiasem dodając malutkie podsumowanie:
Super Junior i ELFy to jedność. Sposób w jaki traktują swoich fanów jest nie do opisania. Podawanie rąk, spojrzenia, kłanianie się, machanie, pozowanie do zdjęć z flagami, liczne uśmiechy, wzruszenia. Nie ma tego na żadnym innym europejskim koncercie. Chłopacy kochają swoich fanów bez względu na pochodzenie czy wygląd. Są wspaniali ;_________;
Ich kondycja musi być zajebiście dobra... Tańczyć przez tyle godzin, śpiewać, biegać, wychodzić do fanów i nie widać zmęczenia na ich twarzach... To jest niesamowite. Nawet jeżeli widziałam jak pot spływał po nich ciurkiem, oni wciąż dawali z siebie więcej niż tysiąc procent.
Shindong strasznie schudł. Jego nogi........ Chciałabym, żeby był bardziej pulchniutki ;___; Ale waga wagą. Ten człowiek cały czas się uśmiechał, machał do fanów, wziął nawet flagę Polski i pytał się o pierogi XDD Jak ja głośno krzyczałam, gdy przechodził obok xD Raz, gdy był przebrany za Britney chodził koło naszej strony i nawet na mnie spojrzał przez chwilę! Ah, był taki radosny i ciepły! <3 Strasznie zawiodłam się, że nie wykonał swojego solo T T A tak czekałam na Bubble POP! Na koniec jeszcze wziął od jakiejś fanki baner, na którym był przebrany za Hyune i kłaniał się przepraszająco... OPPA (*&^%#$% TT TT
Sungmin ma bardzo dobre kontakty z EunHae i Shinim! Naprawdę jest bardzo męski i cudownie zbudowany (ramiona(*&^%&*(^%). Jego solówka podobała mi się najbardziej. Zarówno w wydaniu Mingroe i w wydaniu 'One In A Million' powodował, że się zapowietrzałam xDD Kiedy na końcu stali i jeszcze coś mówili stał cały czas koło Kyu (_&^%$#@!#$%^&*(^%#$@$) z tą swoją najcudowniejszą minką na świecie * pout * <333 Był naprawdę uroczy! I MA PIĘKNE NOGI! I ustaaaaa i omona trzymajcie mnie xDDD AH! I Siwon na nim leżał podczas Good Friends o ile się nie mylę. SKINSHIP! XDDD Siwon był nachalny, ale widać lubi sexowne kobitki xDDDDD
Yesung. Pokochałam tego człowieka po koncercie strasznie! Nigdy go nie doceniałam, tak jak powinnam była. Jego głos, oczy, uśmiech!, charyzma... Jest naprawdę cudownym człowiekiem i cudownym, utalentowanym piosenkarzem. Kiedy słuchałam jego solówki miałam łzy w oczach, ledwo co widziałam, a i tak widziałam tylko plecy XD Na telebimie, jak już wspomniałam, widziałam jak bardzo był wzruszony. Fani rzucający serduszka na scenę spisali się na medal! <3 W rzeczywistości jest strasznie chudziutki, ale wydaje mi się, że jego uścisk jest bardzo męski. Czasami miał minę jak urocze dziecko, a jak występował to jego spojrzenie i ruchy hipnotyzowały! W dodatku pokochałam KyuSung'a <3
Siwon. Kolejny, który z prawie ostatniego miejsca wskoczył o wiele wyżej (tak naprawdę to teraz bez żadnego ALE mogę powiedzieć, ze wszystkich kocham tak samo mocno ;____;). Jest cudowny wobec fanów, ciepły, wyrozumiały, kochany... Dba o Kyu mocno, mocno, mocno xDDD KYUWON IS REAL, muszę to przyznać. Ciągnie go do Donghae, ale Eunhyuk na szczęście zawsze zjawiał się wtedy, kiedy trzeba! Jest silny &^%*&()&, Mingroe zawiesiła mu się na szyi, a SIWON LIKE A BOSS <3 Oficjalnie zostałam fanką absu Siwona i jego mimiki! Szneki Wielebnego są nie do ogarnięcia XDDD I tyle razy patrzył w moją stronę ;____; Ale zauważyłam to dopiero na zdjęciach i fancamach T T Ah! Podczas rozmowy z fanami wziął prezent urodzinowy od jakiegoś fanboy'a! Nie wiem skąd był, Maroko czy coś w tym stylu! TO BYŁO TAKIE JHDGHASDKSAHFDBDSAJH!
Leeteuk wspaniały lider <3 Obserwował publiczność ze wzruszeniem i pozostałych członków z uwagą. Kiedy płakał podczas Our Love, kiedy płakał na zakończeniu, kiedy stał wzruszony, gdy jako ostatni został na scenie, a wszyscy fani krzyczeli 'LEETEUK, LEETEUK, LEETEUK!', ja płakałam razem z nim. Jest tak czysty i tak niewinny, że aż ciężko w to uwierzyć. Jest niesamowitym człowiekiem, którego brak będzie strasznie ciężko przeżyć ;___; Kocha swoich fanów, podnosił każdą możliwą flagę, kiedy na koniec wskazał na moją flagę Polski myślałam, ze umrę ze szczęścia! W dodatku jest bardzo chudziutki! Jest tak samo chudy jak Hyuk, ale to nie znaczy, że są po prostu chudzi. Świetnie się prezentują! <3 Raj dla oczu! A zobaczyć na żywo dołeczek Leeteuka to *&^%$#%^&(*& xDDD Jego solo, byście musieli zobaczyć ten uśmiech na żywo, gdy zobaczył białe morze *&^%^& T T
DONGHAE TEN CZŁOWIEK NIE MOGĘ *&^%#$%^&*(&# JA CHCĘ DONGHAE ZAADOPTOWAĆ, PORWAĆ, ZAMKNĄĆ W SZAFIE, MIEĆ! Coś to szczeniak jest TT________TT Kiedy podniósł flagę PL (co najmniej dwa razy) myślałam, ze umrę &^%$#%^& I jeszcze mam takie piękne zdjęcia! I fryzura Hae, oczy! JAK SPOJRZAŁ NA MNIE (&^%^*&((*& I ZNOWU ZOBACZYŁAM TO TYLKO NA ZDJ, BO SKUPIAŁAM SIĘ NA KYU *&#^%*&()& WHAT IS AIR!!!!! > < Cudowny jest, cudowny T T I ma śliczny uśmiech i cudowny tyłek! Naprawdę, lepszy w zespole <3 FANSERVICE. EUNHAE IS ONE. JEDNO BEZ DRUGIEGO NIE SITNIEJE. WIEM, ŻE PISZE TO SETNY RAZ, ALE TAK JEST!
Eunhyuk... Poczekajcie, bo muszę się pozbierać z podłogi. JAK ON NIE JEST ORZYSTOJNY TO JA JESTEM KUWA NARUTO. Oczy, oczy, oczy, taniec, szczęka, uśmiech, zęby, uśmiech, ciało, ciało, tyłek, ciało, oczy, śmiech, głos, rap, taniec, usmiech *&^$*&^%#@#*&)(&^$#%^ WANT IT ALL!!!!! 0(*&^#$% Ma pełno energii i wgl latał do fanów, jak tańczy to kurna tańczy! TO JEST NIE DANCE MACHINE, TYLKO DANCE GOD! <33333 KOCHAM GO NO, KOCHAM *&*^%&*()&(*^% TT TT Rujnuje mi życie xDD (nie tak jak Ryeo, ale jednak XD)
RYEOWOOK &^%#$@$^%&*)(&^%&$^#%^*&^*(&^&*^%^$edxchgj*^%&$#$f^bcs%^&*(*^%^ WHAT IS AIR, I HAVE NO LIFEEEEEEEEEEEEEEEEEE (*&^%$#@#$^%%$%rt%#%&*^*&%$^% Gdyby nie moja przeogromna miłość do Kyu to skończyłby jako mój bias. JAK BOGA KOCHAM JAK JA GO KOCHAM, JAK ON 98&^%$#$%^&*(& NIE MOGĘ, PŁACZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ XDDDDDDDDDDDDD Ten człowiek ciągle patrzył w moim kierunku! Ja naprawdę nie przesadzam! Podczas solo zliczyłam co najmniej trzy spojrzenia! Kiedy stał odosobniony patrzył na mnie. Kiedy rozmawiali patrzył na mnie! Kiedy na samym początku zacieszał też na mnie spojrzał! Kiedy ryczałam patrzył na mnie! Ryeo... ELF LIFE RUINER XDD Potem jak jeszcze złapałam maskotkę od niego (pozostaję wierna swoim oczom xDDD) to I^%$#^%*&()&%^$#^%*& IS IT DESTINY GURL?! MASAKRACJA *&^%$#^%&*( <333333333 W dodatku jest o wiele przystojniejszy na żywo! Nie jest taki chudy! Ale rzeczywiście jest niski xDD Ale to takie kochane, ze omnomnomnom (*&^&%^&*( <3333333 Nie mogę, Ryeowook to największe zaskoczenie, niespodzianka i wgl. KOCHAM TEGO CZŁOWIEKA NO TT_________TT
OPPA OPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *&^%$#^*^%#$@%^*&%^(*&^%$#^%*&()*&^%#$#@$%^&*)&*%^$ DARŁAM SIĘ JAK IDIOTKA i w sumie tylko tyle chciałam napisać xDDD
Our Love.......................................................................... NIC NIE WIDZIAŁAM, NIC NIE SŁYSZAŁAM, NIE BYŁAM W STANIE KRZYCZEĆ, ŚPIEWAĆ. PŁACZ, TYLKO PŁACZ. Oni wszyscy byli tak wzruszeni... Zdziwienie na ich twarzach spowodowane tym, że znaliśmy tekst. POWÓDŹ NA SALI <3
TYŁEK KYU.
TYŁEK KYU.
UŚMIECH KYU.
Feels Good. Spojrzenie Hyuka *_______________*
KYUHYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN! Nie będę jeszcze raz opisywać momentu, w którym na mnie spojrzał, bo nie jestem w stanie więcej płakać. Zamiast się ogarnąć po koncercie to ja cały czas o tym myślę, nie mogę spać itp. CO ONI ZE MNĄ ROBIĄ TT TT Na początku wydawał mi się być zimny... Robił swoje, a kiedy reszta zaczęła się przedstawiać, on tylko wycierał się i poprawiał grzywkę. Potem jeszcze patrzył w dal. Jednak kiedy znowu udało mu się powiedzieć coś po francusku zobaczyłam jego cudowny uśmiech i wybaczyłam wszystko, zapomniałam jak się oddycha, straciłam głos. Kiedy nie widziałam jego solówki z przodu, a jedynie jego plecy myślałam sobie, czy tak właśnie miało to wyglądać. TAK STRASZNIE CHCIAŁAM PŁAKAĆ! Trzymałam baner w górze, krzyczałam, śpiewałam... A on i tak był tyłem do mnie XD Jak teraz o tym myślę to nie wiem czy śmiać się czy płakać ;___: Ale każdy jego uśmiech, każde spojrzenie w moją stronę, każde kiwnięcie głową, machanie, tańczenie, ukazywanie czoło, rzucanie jabłek w stronę fanów, evil smirk, charyzma podczas tańca...... To wszystko * ryczy * powoduje, że nie jestem w stanie o nim zapomnieć, zmienić biasa, pokochać kogoś innego tam samo mocno. POTRZEBOWAŁAM TEGO. Teraz wiem, że jest zwykłym chłopakiem, a ja zwykłą dziewczyną. On idolem, a ja fanką. I ZARAZ BD WYLEWAĆ MORZE ŁEZ, ALE I TAK JESTEM CHOLERNIE SZCZĘŚLIWA. TAK SZCZĘŚLIWA................... Jestem mu wdzięczna za wszystko. Kyuhyun, KOCHAM CIĘ ()*&#$$^%*&())*& TT____________TT
Było lepiej niż to sobie wyobrażałam. Naprawdę. Oni chyba też nie spodziewali się aż takiego sukcesu. Pod koniec wszyscy byliśmy jednością. Wszyscy byli wzruszeni. Kiedy zrobiliśmy wszyscy serca, oni, my.... To było coś wspaniałego. Coś czego nie zapomnę do końca życia T____T

FOREVER ELF. FOREVER WITH SUPER JUNIOR.
Pewnie i tak wielu rzeczy zapomniałam, niektóre będą mi się przypominać z czasem, ale cóż... I tak myślę napisałam dużo. Kkk~ <333
Ah, jestem taka szczęśliwa T_________T
I jeszcze jedno! Około 17/18 było już strasznie dużo reporterów i jakaś Azjatka spytała się mnie czy może mi zrobić zdjęcie koszulki! Więc możliwe, że gdzieś będzie widoczna nasza forumowa koszulka! HIEHIEHIE <3 Byłoby wspaniale <3

Koniec <3 Jak ktoś wytrwał do końca.... PODZIWIAM I KOCHAM <33333

Marleen 
Pastorowa

Ulubieniec z SJ: Wszyscy:)
Lover: Siwoniasty
Grupa krwi: Brh+
Wysłany: 2012-04-12, 00:21   

Znam tą relacje bardzo dobrze ~~ Nawet pojawiam się w tej historii *macha łapką*
OBY więcej takich koncertów!!!!!!!

Just ! ;* 
Piyoko~!! :D

Ulubieniec z SJ: All 15! ;)
Lover: Eunhyuk <3
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk
Kocham SuJu od: 26.12.2012
Wysłany: 2012-04-12, 07:23   

O ja.. Dotrwałam do końca.. <3 Yuu, to było niesamowite! Ale Ci zazdroszczę.. Po twojej relacji, pokochałam każdego członka SuJu jeszcze bardziej. Każdy w moim sercu ma osobny pokój.. Jeju.. Ile przez ten cały koncert mogłam się dowiedzieć.. O członkach i o wszystkim.. Miałyście okazję poznać ich. Jacy są na żywo, jak się zachowują. A z tego co czytam muszą być naprawdę idealni! Omo.. Ja też się popłakałam od któregoś momentu.. Rzeczywiście, zasługujecie na złoty medal.. Świetnie zaprezentowałyście Polskie ELFy na SS4 *.* Gdy pojadę na przyszłe SS5 to wtedy będę mogła umrzeć z godnością! <33
Dziękuję Ci bardzo, Yuu, to musiało być wspaniałe. <3

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-04-12, 08:30   

Wytrwałam do końca! T____T
Wiecie co? Chyba większość z was wróciła odmieniona w stosunku do Siwona, Hae i Ryeowook'a xD Na który opis nie spojrzę albo wypowiedź, to każda pisze, że zdecydowanie Siwon, Hae i Ryeowook wywarli najbardziej decydujące wrażenie. Oczywiście ja skupiam się najbardziej na fragmentach Hyukowych... (xDDD) aczkolwiek pochłonełam całą relację i faktycznie sporo można się dowiedzieć o nich, jacy są naprawdę a nie w TV.
Leeteuk - 30-latek w ciele 20-latka :) Ciepły uśmiech i wspaniały lider, czegóż chcieć więcej? W sumie to było wiadome od dawna, teraz tylko potwierdziło się to, jaki on jest prawdziwie wspaniały <3
Yesung - najbardziej podoba mi się to, że faktycznie zostało potwierdzone jego magnetyzujące spojrzenie i czarujący uśmiech, oczywiście co do głosu nigdy nie miałam wątpliwości, ale przeczytać, jak on śpiewa cudnie to...
Shindong - tu mam sprzeczne zdania. Jedni pisali, że miał chyba gorszy dzień, a tu z kolei, że wciąż się uśmiechał i był milutki. W sumie zaskoczyło mnie to, jak napisałaś, że budową ciała prawie nie różni się od pozostałych, bo tu bym mogła chyba polemizować. Może to takie złudzenie optyczne patrząc na nich wszystkich :) Ale cieszę się, że jednak okazał się sympatyczny :)
Sungmin - nie powiem, że pełen zaskok, bo wcześniej już uważałam, że jego męska strona istnieje i bardzo mocno jest uwidoczniona, ale świetnie się czuję kiedy ktoś kto tak nie uważał, teraz o tym napisał! Trzeba mu to pokazać, żeby się chłopak cieszył, że fanki w końcu nie widzą w nim tylko uroczego chłopczyka, ale mężczyznę! On jest świetny :)
Eunhyuk - ... Yuu, dzięki, że o nim napisałaś T___T dla mnie to jak wchłanianie wody gąbką. Myslałam, że bardziej idealnym od tego, co widzę w necie nie mozna być, a wy mi tu jeszcze piszecie, że jego taniec na żywo jest jeszcze bardziej mega, że on jest jeszcze bardziej przystojny i uroczy i wszystko co najlepsze w nim tylko podniesione do potęgi entej... T____T I nieskromnie powiem, że sem z siebie dumna, że od początku został moim biasem, bo poznałam się na nim! T____T Ah.. teraz i ja ryczę... T___T
Donghae - jestem mega szczęśliwa, że osoby, które do tej pory mialy co do niego wątpliwości, teraz są w 100% przekonane i kochają bardzo mocno tego głupolka! Jego zaciesz mnie rozwala i cieszę sie, że w rzeczywistości okazał sie tak uroczy i przyjazny jak go widzimy w internecie, że nie jest tylko udawaczem, ale prawdziwie kocha fanów i szaleje na scenie :)
Siwon - tu mnie mega zaskoczyłyście xD Wszystkie przeciwniczki jego abs-u, jego idealności, jego min i wtrącania się w paringi i wszystko co złe... Teraz to wszystko odwróciło się o 180 stopni xDDD Ten człowiek chyba potrafi zmieniać ludzi jak się go zobaczy na żywo. W końcu przestanie być odpychany ze względu na swoja idealność ;) Chociaż jak dla mnie to nadal nie będzie wysoko na liście z wiadomych powodów... xD Może gdybym zobaczyła go na zywo...
Ryeowook - kolejny zjawiskowy, który bardzo mocno zmienił wasz poglad xD Niezmiernie się cieszę,że nie jest taki chudy na jakiego wyglada na niektórych zdjęciach, to mnie uspokoiło. A to, że jest uroczy, ma cudowny uśmiech i jest przesympatyczny... w tonie wątpiłam nigdy! ale po relacji odnoszę wrażenie, że to się nasiliło i teraz będzie bardziej uroczy i kochany... xD
Kyuhyun - EVIL MAKNAE! Udowodnił to! xD W sumie to nie wiem co o nim napisać, skoro wciąż widziałaś jego plecy... xDDD żartuje xD no ale przynajmniej wiem, że ma cudowne plecy i... nogi ;) Ah, do Kyu nigdy nie miałam jakichkolwiek "ale". Zawsze uwazałam, że jest na swój sposób wyjątkowy i ma świetny głos :) A moment w którym spojrzał na Ciebie to chyba już na zawsze pozostanie wyryty w Twojej pamięci i bardzo się cieszę, że również on świetnie się bawił z wami na tym koncercie bo wiem, że był zmęczony po musicalu :)
Bardzo miło czytało się relację i sem dumna z Ciebie, że wytrwałaś do końca mimo złego samopoczucia! Duzo łez wylanych, zarówno ze szczęścia jak i smutku rozstania, ale było warto. Niesamowite emocje :) Naprawdę nie wiem, co mogę jeszcze napisać, bo sama nabrałam wiele emocji po tym, jak przeczytałam relację. Bardzo dziękuję :)))

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2012-04-12, 13:03   

Przeczytałam. Chcialam napisać coś porządnego ale... mogę tylko zacytować:
Yuushin napisał/a:
Koniec koncertu to NIE oficjalny KONIEC. Nadejdzie taki dzień, w którym wszystko powróci. W którym będzie dane mi zobaczyć ich uśmiech jeszcze raz. Gdzie jeszcze raz stanę się częścią Pearl Sapphire Blue Sea...
i zalać się łzami.
Dziękuję.

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-04-12, 13:20   

Szkoda że tak niewiele było wachlarzy z MiMim i Henrym :C Ale dobrze, że reakcja była w porządku :]
Yuushin napisał/a:
Podchodzę do jakiejś dziewczyny i pytam się kto to był, a ona roztrzęsiona 'That was Donghae's mom'. NO KURNA. Wy wiecie co ja wtedy poczułam, jak ja się cieszyłam, że zrobiłam jej zdjęcie.

*_* Ja bym chyba nie wpadła, by zrobić jej zdjęcie.
Yuushin napisał/a:
STAŁYŚMY GODZINĘ W KOLEJCE!

Dobrze, że to nie była pilna potrzeba XD
Yuushin napisał/a:
Potem jeszcze przez chwilkę postałam i za darmo dostałam wachlarz z Hae xDD Później sprzedawali je za 5 euro oO

Może to taki chwyt, że porozdają, pójdzie plotka w świat, że są fanstuffy i ludzie się zbiegną.
Yuushin napisał/a:
Widziałam ich każdą niedoskonałość

Rozwiń to o.o
Yuushin napisał/a:
No i w końcu zobaczyłam na żywo tą głupią tancerkę. Jest jeszcze brzydsza niż w telewizji, więc spokojnie, nie ma o co być zazdrosnym.

Jak to jest, że oni są piękniejsi, a ona jest brzydsza? XD

Ee, nie żebym coś miała do Dany i Sunday, ale w takim razie po co był ich występ, skoro nie było Oops! ? O.o Ja też byłam pewna, że przyjechały zamiast f(x) :C Nie fair, że niektórych piosenek tu nie było ><

Ale świetnie to opisałaś, czułam się, jakbym sama była tego świadkiem.
Coś jeszcze chciałam napisać, ale zapomniałam co xD
EDIT. Przypomniało mi się xD Spoko masz rodziców, moi by nie zrozumieli, czemu mi by tak na tym wszystkim zależało. A na pewno już się nie zagłębiają w temat i nie mają zdania o poszczególnych członkach :<

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time
Ostatnio zmieniony przez ElJunPl 2012-04-12, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  

Meira 
Captain Cho :)

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuWook
Kocham SuJu od: 1 czerwca 2011
Wysłany: 2012-04-12, 14:06   

Skończyłam czytać Twoją relację po ponad godzinie. Przez ten czas nie odrywałam wzroku od monitora. Opisałaś tak dokładnie każdy detal, że mogłam sobie doskonale wszystko wyobrazić. Wprawiło mnie to w zadumę i w sumie nie jestem w stanie nic mądrego w chwili obecnej napisać... W każdym razie - ogromnie Ci dziękuję, że ją napisałaś <3 Jest przepełniona Twoimi pięknymi, prawdziwymi uczuciami. To naprawdę oddziałuje w drugą stronę, nie bujam, ani nic takiego. Po jej przeczytaniu czuję się inaczej...
Najbardziej do myślenia dają mi Twoje opisy związane z Kyuhyunem i Ryeowookiem, ponieważ maknae także jest moim ukochanym biasem, a Wookie - ulubieńcem. Nie wiem, jak wyglądałyby moje reakcje podczas ich koncertu, ale jednak stwierdziłam, że mogłyby być bardzo podobne do Twoich. Niestety - nie wiem, czy będzie mi dane ich kiedyś ujrzeć, choć niczego tak bardzo nie pragnę. Niezwykle się cieszę, że mogłaś odczuć swoją miłość do Kyu, widząc go na żywo. To musiała być przepiękna chwila. Nawet sobie nie wyobrażam przeżycia czegoś takiego, znalezienia się kiedyś na Twoim miejscu... To chyba szczyt moich marzeń.

Cudowna relacja. Yuushin, dziękuję, że ją napisałaś i tak wspaniale ukazałaś swoje uczucia oraz emocje.

~

ELF: Thank you for being a singer.
Kyuhyun: Thank you for being ELF.
Ostatnio zmieniony przez Meira 2012-04-12, 14:15, w całości zmieniany 3 razy  

maneul.babo 
Czosnek! <3

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 29.01.2011
Wysłany: 2012-04-12, 14:58   

szczerze mówiąc , nie wiem co mam teraz powiedzieć . już troszeczkę ochłonęłam , dlatego dam radę co nieco z siebie wykrztusić . nie mam zielonego pojęcia ile czasu czytałam tą relację . zaczęłam ją czytać już wczoraj , niestety nim doszłam do opisu samego koncertu , musiałam iść spać , bo nie wytrzymywałam z emocji . dzisiaj skończyłam i nie umiem opisać jak się czuję .. wiem tylko tyle , że ( oprócz tego , że niezmiernie zazdroszczę i tobie , i pozostałym elfom , które miały sposobność znaleźć się na tym cudownym koncercie ) gdy opisywałaś jak pierwszy raz ujrzałaś wzrok kyuhyuna na sobie - moje łzy nie wytrzymały i zaczęły wydostawać się na zewnątrz , spływając mi po policzkach . dziękuję ci za tą cudowną relację . dzięki niej wiem , jacy naprawdę , na żywo są chłopcy , nie tylko na fancamach , czy zdjęciach . mam wielką nadzieję , że jeszcze raz będziesz mogła ujrzeć ten nieskazitelny wzrok , który spogląda prosto w twoje oczy i że ja także znajdę się kiedyś na twoim miejscu . dziękuję T^T .

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-04-12, 15:44   

Yuushin, nie dam rady należycie skomentować. Miałam łzy w oczach, serce mi pękało ale zarazem czułam jakbym stała obok Ciebie. Za Twoje uczucia, wrażenia, opisy.. za wszystko, jestem taka strasznie wdzięczna. DZIĘKUJĘ <3

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2012-04-12, 17:16   

Yuushin napisał/a:
Ah, naprawdę, polskie ELFy spisały się na złoty medal! : 3
Tyle naszych akcentów, a Teuka przerosło napisanie podziękowań po polsku :/
Yuushin napisał/a:
Ah, była fanką EunHae : 3 EunHae lubili to <3
Hahaha. Ta dziewczyna naprawdę musiała być szczęśliwa, że wybrał ją Hyuk.
Yuushin napisał/a:
Ryeo, który znowu utrzymywał dystans
No właśnie... Nie raz na fancamach zwróciłam uwagę na to, że Wookie trzyma się jakby z boku... Ciekawe czemu...
Yuu muszę Ci powiedzieć, że dzięki temu jak opisałaś cały koncert, w iście fangirlowskim stylu, podczas czytania można się było poczuć, jakby się tam naprawdę stało. Chociaż gdy się spojrzy na tekst to wydaje się, że jest go ogromnie dużo, to jednak podczas czytania to gdzieś ucieka i po prostu się jest na koncercie. Dzięki.

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-04-12, 17:24   

A ja w pełni zgadzam się z memoria. Z początku wydaje się tak dużo tego tekstu, ale kiedy już się to czyta to nie da się oderwać wzroku. Po prostu czyta się i nie patrzy na ilość tylko na jakość tego opisu, a kiedy to czytałam to czułam, że włożyłaś w to całe swoje serce, za to Ci dziękuję. <3

Czytałam i łzy same płynęły mi po policzkach. Nie wiem czy to zazdrość, smutek czy też radość, ale chyba wszystko razem wzięte. Naprawdę Ci zazdroszczę, ciesze się, że razem z dziewczynami tak pokazywałaś nasz piękny kraj i nasze ELFy. Jestem Ci bardzo wdzięczna za tak szczegółowy opis, naprawdę.
Jeszcze raz dziękuję, dziewczyno. I mam nadzieję, że kiedyś każdy ELF będzie w stanie ujrzeć SJ na żywo. <3

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-04-12, 18:30   

Wiesz, że Cię kocham!?
Nie czytałam całej relacji, bo moja choroba mi na to nie pozwoliła (wyznacza mi limit słów xD) ale podsumowanie dałam radę! I jeszcze raz powiem Ci, że KOCHAM CIĘ KOBIETO!
Zawsze skupiałaś się na złych osobach xD Ale przynajmniej masz potwierdzenie na zdjęciach/fancamach. <3<3<3

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2012-04-12, 20:06   

Dziękuję za tę wspaniałą relację. Jest w niej tyle emocji i czytając ją czułam je wszystkie. W sumie nie do końca wiem, co mogę teraz napisać. Cholernie Ci zazdroszczę, że tam byłaś i doświadczyłaś tego wszystkiego. Ale na pewno nie tylko ja.
Ciesze się, że napisałaś o wszystkich.
Naprawdę nie umiem znaleźć słów, żeby powstał jakiś sensowny komentarz. Napiszę tylko, że płakałam w momentach, w których Ty płakałaś. Bardzo dziękuję za to, że to napisałaś :)
Na początku sądziłam, że nie dam rady tego przeczytać za jednym razem, ale się myliłam. Tak byłam pochłonięta tą relacją, że nawet nie pomyślałam, żeby przerywać czytanie.

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-04-12, 20:24   

czytalam juz wiekszosc na fb wiec tutaj tylko podsumowanie.
JAK TO NIE BYLO SOLO SHINIEGO?!
Yuushin napisał/a:
Siwon był nachalny, ale widać lubi sexowne kobitki xDDDDD

mam przerabane ><
swietej-pamieci napisał/a:
Chyba większość z was wróciła odmieniona w stosunku do Siwona, Hae i Ryeowook'a xD

wez mnie nie wkurzaj co? xD
swietej-pamieci napisał/a:
Siwon - tu mnie mega zaskoczyłyście xD Wszystkie przeciwniczki jego abs-u, jego idealności, jego min i wtrącania się w paringi i wszystko co złe... Teraz to wszystko odwróciło się o 180 stopni xDDD Ten człowiek chyba potrafi zmieniać ludzi jak się go zobaczy na żywo. W końcu przestanie być odpychany ze względu na swoja idealność ;) Chociaż jak dla mnie to nadal nie będzie wysoko na liście z wiadomych powodów... xD Może gdybym zobaczyła go na zywo...

fewfhweogruggbdocnfsdovherogevqube!!!!!!!!!!! a ja go kocham od poczatku i o! moj idealny <#

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Ruda 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy! ^ ^
Lover: Leeteuk :*
Fav Pairing: Eunhae, QMi, MinWook
Kocham SuJu od: 16.12.2011
Wysłany: 2012-04-12, 21:38   

ja również dotrwałam do końca i chce ci bardzo podziękować za tą relację. pod koniec się popłakałam :cry: . zazdroszczę ci że ich wszystkich widziałaś a zwłaszcza Leeteuka. :)

Odpowiedz do tematu