| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Naoni - relacja z SS4 w Paryżu
Autor Wiadomość
Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-04-15, 16:17   

Cytat:
I pomyśleć, że wtedy zamarzyło mi się spotkanie Teuka w dziale z mięskiem i rybami… Omg, co ze mną nie tak?

Nic, wszystko z Tobą w porządku. Ja też tak czasem mam ^^

Cytat:
wymienił tak uroczo Polskę. „Poland” w jego ustach brzmi tak… sexy… Ya know what I mean! ><

No właśnie, ja nie mogę wyłapać tego na żadnym fancamie :(

Cytat:
„Isn’t she lovely”… Zrobił mi sieczkę z mózgu, naprawdę :<

Mi Stevie ją zrobił, a Kuyhyun jeszcze poprawił.. :>

Cytat:
OUR LOVE – przysłowiowy klucz programu. Osoby, które nigdy tego nie przeżyły, nie jestem pewna, czy są w stanie poczuć to, co ja poczułam podczas Our Love. Przez fanchanty, po śpiew ELFów i VCR z ich debiutu. Wszystko było idealne. Widziałam wzruszenie na twarzach chłopaków i wtedy poczułam jak bardzo Ever Lasting Friends są ważni dla Super Junior i odwrotnie. Może zabrzmię teraz bardzo dziwnie, ale dopiero teraz poczułam się jak ELF „na wieczność” i odczułam to całą swoją duszą. Łzy Jungsoo, wzruszenie chłopaków, moja fontanna łez. To wszystko to są wspomnienia, które tak jak Leeteuk powtarza, warto tworzyć razem.

*Płaczę*

Bardzo miło i sprawnie się czytało. Fajnie to wszystko opisałaś :) Po raz kolejny czułam to podekscytowanie. Ale teraz czuje taki jakiś niedosyt i bezradność, że nigdy nie doświadczę czegoś takiego:( Może na kolejne SS będzie mi dane się wybrać, jeśli się odbędzie... Wczoraj byłam nawet w Shanghaju, w Paryżu, pod dormem SuJu(jeśli dobrze trafiłam) i budynkiem SM.. tak.. Google Earth działa cuda *.*
Dzięki za relacje :)

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2012-04-15, 19:35, w całości zmieniany 2 razy  

Mijami 

Ulubieniec z SJ: wszyyyscyyy :)
Lover: Donghae, Heechul, Yesung
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-04-15, 16:32   

Nie wiem co napisać, naprawdę. Czuję się dziwnie, cieszę się Twoim szczęściem ale i smutno mi, że nie mogło mnie tam być :C Niby to samo wydarzenie a każda relacja jest jakby inna i przepełniona tyloma emocjami.
Tak bardzo chciałabym zobaczyć solówkę Leeteuka na żywo, skoro na fancamach podbiło moje serce to co by było dopiero na żywo ^^.
Cytat:
Wook jest jak śliczna, porcelanowa laleczka z błyszczącymi oczkami.
Jak on musi ślicznie wyglądać skoro każdy tak pisze *.*
Jejuu dziękuję za realcję <3
Ostatnio zmieniony przez Mijami 2012-04-15, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2012-04-15, 16:33   

o mamusiu... wszystkie piszecie o wielkiej mocy Siwona... co wy z nim macie? >< chociaż najprawdopodobnie ja też bym zmieniła do niego nastawienie ^^

Hmm nie chce mi się wszystkiego wymieniać co mi się podobało... ;-) Jednak strasznie rozśmieszyła mnie kolejność opisywania chłopaków... xD od najdłuższego opisu do najkrótszego :mrgreen:

umm współczuję podróży autokarem... ja też kiedyś jechałam 12 godzin w autokarze i za nic nie mogłam spać... byłam wtedy taka wykończona :-D

iii Naruto po francusku >< :evil: jak naruto to tylko po japońsku z napisami! :mrgreen:

hmm i nie wiem co opisać... ale dzięki za napisanie tego spr.! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Cassie96 2012-04-15, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-04-15, 16:50   

Naoni napisał/a:
CO TO KUWA, Polski nikt nie zna? XD Co to? My kraj z Afryki? XD
Wiesz co Ci powiem? Ludzie czasami myślą, że Polska leży w Afryce xD Moja kuzynka mieszka co prawda w Irlandii, a nie Francji, ale jak mówi, że jest z Polski, to kilku głąbów się pytało czy to może w Afryce gdzieś.... >.<"

Naoni napisał/a:
wszystko wynagrodził tym, że podczas wymieniania krajów obecnych na soundchecku wymienił tak uroczo Polskę. „Poland” w jego ustach brzmi tak… sexy… Ya know what I mean! ><
Hahaha, yeah I know XDD Nawet jeśli nie słyszałam tego na żywo, a jedynie z jakiegoś fancamu xD

Naoni napisał/a:
Najbardziej chyba ze wszystkich rozbroił mnie Kyuhyun, który machał do wyimaginowanego tłumu…
Hahahahahahah XDDD Kyu to jednak Kyu ^^" Chociaż w sumie on ma pełno fanek, więc powinien pomachać do jakiejś grupki Gamerów, tych prawdziwych... xD

Naoni napisał/a:
Przez tę solówkę po koncercie chodziłam i tylko nuciłam „Isn’t she lovely”…
Solówkę ma genialną ^^ Zazdroszczę, że miałyście takie szczęście zobaczyć ją na żywo, serio <3 I jeszcze ta harmonijka... *-*

Naoni napisał/a:
Tak bardzo chciałabym mu powiedzieć, jak wiele Super Junior dla mnie zrobiło.
Wydaje mi się, że oni to wiedzą tak podświadomie. I że właśnie dlatego na koncertach dają z siebie zawsze 200%. Żeby pokazać fanom, że wiedzą :)

Naoni napisał/a:
Często łapał charakterystyczne dla siebie zadumy (inni nazwaliby to „yeśkowym zawiasem”).
Hahahaha, Yesio to Yesio :) I jak tu go nie kochać xD?

Naoni napisał/a:
Rzuciło mi się tylko w oczy, że chodzi jakiś taki smutny i zmusza się do uśmiechu. Nie wiem, co mu dolegało, ale strasznie szkoda mi go było. :<
Hmmm, praktycznie każda z Was zwróciła uwagę na to, że Shini był jakiś nie w sosie :C Kurczę, mam nadzieję, że to nie było nic poważnego >.< Biedny Shini!

Dziękują za relację Naoni :3

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…
Ostatnio zmieniony przez Manaa 2012-04-15, 17:21, w całości zmieniany 3 razy  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-04-16, 10:59   

Oiika napisał/a:
i robiąc zbliżenia na dolne partię SuJu... xDDDD

wcale sie nie dziwie xD

Naoni napisał/a:
Powiedzcie, że tak

tak xD ja mam pesymistyczne wizje niemal zawsze
Naoni napisał/a:
Wyobraźcie sobie spacer takimi uliczkami z jednym z Juniorków…

z Siwonem to ja moge spacerowac byle gdzie a i tak bedzie cudownie <3
Naoni napisał/a:
i teraz śpią sobie w hotelu razem z nimi…

taaaa....spia xD
Naoni napisał/a:
Ten facet coś w sobie ma… I to COŚ mnie przekonało ^^ Czary.

a dlaczego przekonalo Cie to dopiero na ss4 a nie po sm town? i ja naprawde tego nie ogarniam.. co ja sie nagadalam i napisalam ze jest on chodzacym CUDEM to nikt mnie nie sluchal ><
zastanawiam sie czy mam obejrzec caly koncert...nie wiem czy moje serce nie peknie z bolu ><
Naoni napisał/a:
Może to dlatego też, że ta wersja jest taka… ostra.

nawet fajna ta wersja ale mnie wkurza fakt ze nie ma w niej bioderek ><
Naoni napisał/a:
I jeżeli ktoś mi powie, że Hyuk jest brzydki to zabiję gołymi rękami…

chetnie pomoge! ale kurde... co to za uczucie zlapac bluze Hyuka... zalozylabym ja natychmiast zeby nitk mi jej nie zarabal i wdychalabym jego cudny zapach *_* tylko wkurza mnie fakt ze gadali jak cos to po francusku ><
GRAL CHOPINA?! omona!
Naoni napisał/a:
Siwon jest boski nawet w worku po kartoflach <3

amen!
Naoni napisał/a:
Na przykład romansu Super Siwona z Marylin Mingroe… :<

z nim mnie moze zdradzac xD STANIK NA GLOWIE?! omona xD
Naoni napisał/a:
A tutaj takie rozczarowanie :<

ludzie tak czekali na Oops a oniw cisneli taki kit... hanba!
Naoni napisał/a:
NA TĘ PIOSENKĘ CZEKAŁAM!

zabilabym za mozliwosc uslyszenia jej na zywo </3
Naoni napisał/a:
a mnie zżerała zazdrość :D

CIEBIE?! a co ja mam powiedziec jak jakies cos tulilo mojego Siwona?! ><
Naoni napisał/a:
EunHae wie co robi XD

kocham kocham kocham!
btw dlaczego ja nie znal Lovely Day i daczego wykonywali tak malo popularna piosenke? O_o wolalabym Oops!
Naoni napisał/a:
z przerażeniem stwierdziłyśmy, że Siwon i Hae byli tematem przewodnim koncertu…

nie dziwie sie xD dla mnie on jest tematem przewodnim wogole a co dopiero po koncercie...

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2012-04-16, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  

hyorin

Wysłany: 2012-04-17, 01:02   

czytam i zacieszam :mrgreen:

Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-04-17, 08:12   

Oiika napisał/a:

Nie no wiesz, chodzi o to, że wszystkie rzeczy którymi oni się tak podniecają wcale nie są podniecające. Ale łażenie po Paryskich uliczkach jest cudowne (pomimo tego, że na niektóych śmierdzi xDD)

Śmierdzi? Tylko w naszych slumsach xD Według mnie zresztą Warszawa bardziej daje się odczuć nozdrzom niż Paryż :<

Oiika napisał/a:

który był zamknięty zawsze rano/w południe xDDDD

Ważne, że w nocy działał, nee? :D

Oiika napisał/a:
Leżąc na brzuchu z twarzami wlepionymi w aparat i robiąc zbliżenia na dolne partię SuJu... xDDDDD Później nie czułam ręki od trzymania tego aparatu xDD

Ale zaciesz na twarzach był? Był xD Więc nie ma co narzekać XD

Oiika napisał/a:
Ah Naoś to były piękne dni~~~ Następnym razem też będziemy razem w jednym hotelu~~ xD

Na SJ to chociażby na drugi koniec Europy <3

memoria napisał/a:
Zastanawiam się jak to możliwe, że wróciłyście darząc członków jeszcze większą miłością niż wcześniej. Super Junior są wspaniałym zespołem, a wy miałyście szansę zobaczyć go na żywo... Jak ja żałuję, że z smtown mało co pamiętam i stałam daleko :(

Dla każdego zobaczenie koncertu na żywo swojego ulubionego zespołu jest czymś niesamowitym. Ja na szczęście nawet z SMTOWN dużo pamiętam, ale powiem, że SS4 w porównaniu z SMTOWN to niebo, a ziemia. <3 Chciałabym, żeby wszystkie polskie ELF mogły to przeżyć <3

nenn napisał/a:
Dziękuję oczywiście, że podzieliłaś się swoimi wspomnieniami. Za opisanie nie tylko chłopaków ale i piosenek. Dziękuję, że po raz kolejny mogłam się poczuć jakbym tam była.

Warto się podzielić, bo później pewne szczegóły zaczynają umykać ^^ Wolę mieć wszystko napisane na tych 9 kartkach A4 w Wordzie niż później płakać, że zapomniałam jak Wujek Hae jest zajebisty :D (skleroza postępująca xD)

Saramizu napisał/a:
Wspaniale reprezentowaliście Polskę. Jestem z Was dumna ^^.

Starałyśmy się reprezentować nasz kraj godnie! (jak to brzmi wogóle) XD I myślę, że troszkę nam się to udało ^^

Saramizu napisał/a:
Jakże byłoby cudownie zobaczyć "świecące oczka Wooka". Mam nadzieję, że i mi kiedyś będzie to dane ^.~.

Życzę Ci tego z całego serca!~ <3

Saramizu napisał/a:
To w jaki sposób opisałaś solówkę Leeteuka sprawiło, że sama się popłakałam ;_;.

To sobie pomyśl jak ja tam musiałam wyglądać :< ;______;

Veyookie napisał/a:
Jeny, wszystkie piszecie, że Wookie jest jak laleczka, a oni wszyscy jeszcze bardziej seksowni i wspaniali, niż można myśleć... teraz mam jeszcze większą ochotę ich zobaczyć, aarghhh XD

Bo tak jest! Na żywo są jeszcze cudowniejsi niż na zdjęciach, fancamach czy w programach :< I to najbardziej boli.

Meira napisał/a:
Ach, powtarzam podobne zdanie przy każdej relacji i przy tej też będę musiała - Naoni, cudownie czyta się Twoje sprawozdanie. Z pewnością inaczej, niż fanek z Azji :)

Achhh, dziękuję bardzo ;**

Meira napisał/a:
Za każdym razem (wcześniej przy relacji Oiiki i RedWitch), kiedy czytam o tej pomyłce, zaczynam się śmiać xD

Ja też jak o tym pomyślę, to zaczynam się śmiać... Nie ogarniam jak mogłyśmy z Hyuczka zrobić kobietę :<

Meira napisał/a:
Tak bardzo chciałabym kiedyś mieć okazję w nie spojrzeć *.* Nawet przez króciutką chwilę.

Tobie też tego mocno życzę! Omooo <333

Meira napisał/a:
Chyba moje ulubione wcielenie :P

Hahahaha. Płakałam z niego, autentycznie! ;w;

Meira napisał/a:
Jesteś kolejną, która o tym pisze, a ja nadal nie potrafię sobie wyobrazić, jak on może być jeszcze piękniejszy! *.*

Może! Naprawdę może! SJ to 9 bogów <3 Nie mniej, nie więcej! >< ;w;

gumiś napisał/a:
Wiem, że to głupie z takiego powodu płakać , ale ja płakałam. :oops: :-( Te wszystkie twoje przeżycia i ten opis to poczułam się jak bym była Tobą. O.O

Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, gdyby były ze mną na tym SS4 WSZYSTKIE osoby, na których mi zależy :< Cieszę się z jednej strony, że tak Cię wzruszyło to sprawozdanie, ale z drugiej strony... Nie płacz <333

gumiś napisał/a:
Ach kto by nie chciał się tak poczuć naprawdę ? Naprawdę zazdroszczę , że tak to przeżyłyście. Nie mam już chyba nic do dodania :)

Przeżycie cudowne <3 Warto wydać na nie każde pieniądze! <3

Sayoi napisał/a:
moja mama też go lubi (choć nie jest jakąś super fanką.. jeszcze xD), na początku jak jej pokazałam Suju to właśnie na niego zwróciła uwagę.. co prawda trochę dziwnie wymawia jego imię ("Yesu" XD), ale co tam, w końcu każdy może chłopaków nazywać po swojemu ~

Ja jestem w siódmym niebie, bo moja mama ich po prostu uwielbia. Wszystkich jak leci! Nawet udało mi się przekonać ją do Ryeowooka, do którego miała dystans... Nie wiem dlaczego, ale uznała, że ma straszny głos O.o Po koncercie jak jej wszystko opowiedziałam, to zmieniła zdanie o 180 stopni <3 Ach, kocham ją <3 Moja mama ELF <3

Sayoi napisał/a:
Rzeczywiście musiał kobietę przypominać, bo jak to możliwe, że wszystkie się pomyliłyście? xD

Nooooo~! To jest nie do ogarnięcia!~

Sayoi napisał/a:
choć na fancamie średnio to słychać to sam fakt, że wymienił nasz kraj znaczy.. dużo nie? ^^ no i czyż to nie jest IF(#*R&WFDSFDS?!? XD dziewczyny dobra robota z tą flagą!

Dużo? Duuużo?! MEGA DUŻO! <333 Jesu, gdybyś widziała moją minę, jak mówił "Poland" xD

Sayoi napisał/a:
Mnie za każdym razie dogłębnie wzrusza jego solo.. za pierwszym razem to była jakaś fontanna i padaczka >< nasz lider jest naprawdę niesamowity <3

Fontanna, padaczka, konwulsje, orgazmy i wiele innych rzeczy. Ten człowiek po prostu zbyt mocno na mnie działa! ><

Sayoi napisał/a:
Na serio? ^^ a ja przez ten cały czas myślałam, że to kurczak XD

Nie tylko Ty! Wiele osób myślało, że to kurczak xD

Sayoi napisał/a:
No to teraz wszyscy na blondzik się przefarbują, lol XD

Ja tam zostanę przy swoim cudownym rudym <3

Sayoi napisał/a:
Woooooow, wyobrażam sobie jakie to było przeżycie, cieszę się że udało ci się z nim nawiązać kontakt wzrokowy :3

OMG. Tzn. No... OMG.... Nie mam słów.

Sayoi napisał/a:
hahahahah XDD ale na serio.. czyż to nie byłaby cudowna śmierć? looooool XD

Cudowna, oczywiście, ale nie dla mnie XD Ja chcę jeszcze żyć xD

Sayoi napisał/a:
Cieszę się, że mój soulmate nie pozbył się tej cechy, bo czułabym się samotnie <3 haha

Hahaha. Też masz takie "zawiasy"? ^^

Shaolcia napisał/a:
Nic, wszystko z Tobą w porządku. Ja też tak czasem mam ^^

Jesu... Dzięki Shisusowi! *o*

Shaolcia napisał/a:
No właśnie, ja nie mogę wyłapać tego na żadnym fancamie :(

http://www.youtube.com/watch?v=SnyxYwtMAT8 - 0:47 *o* (czyż on nie jest cudowny?! *.*)

Shaolcia napisał/a:
*Płaczę*

Och, ja też płakałam. I to mocno!

Shaolcia napisał/a:
Może na kolejne SS będzie mi dane się wybrać, jeśli się odbędzie... Wczoraj byłam nawet w Shanghaju, w Paryżu, pod dormem SuJu(jeśli dobrze trafiłam) i budynkiem SM.. tak.. Google Earth działa cuda *.*

Też czasami tak robię. <3

Mijami napisał/a:
Nie wiem co napisać, naprawdę. Czuję się dziwnie, cieszę się Twoim szczęściem ale i smutno mi, że nie mogło mnie tam być :C Niby to samo wydarzenie a każda relacja jest jakby inna i przepełniona tyloma emocjami.

Emocje są wielkie. Nawet teraz, gdy minął już ponad tydzień :< Chyba nie wrócę po tym koncercie do normalności :<<

Mijami napisał/a:
Tak bardzo chciałabym zobaczyć solówkę Leeteuka na żywo, skoro na fancamach podbiło moje serce to co by było dopiero na żywo ^^.

Na żywo brzmi to tak... och... Nie ma słów na to... Jeszcze, gdy Leeteuk jest Twoim idolem... TO JUŻ WOGÓLE MA SIĘ ZGON... ;<

Mijami napisał/a:
Jak on musi ślicznie wyglądać skoro każdy tak pisze *.*

Ach, bo wygląda *.* Serio, serio... SERIOOOO <3

Cassie96 napisał/a:
o mamusiu... wszystkie piszecie o wielkiej mocy Siwona... co wy z nim macie? >< chociaż najprawdopodobnie ja też bym zmieniła do niego nastawienie ^^

Zdarzył się cud nad Sekwaną. <3

Cassie96 napisał/a:
Jednak strasznie rozśmieszyła mnie kolejność opisywania chłopaków... xD od najdłuższego opisu do najkrótszego :mrgreen:

Wiesz, że dopiero Ty mi to uświadomiłaś? xDD Hahahahah :D

Cassie96 napisał/a:
umm współczuję podróży autokarem... ja też kiedyś jechałam 12 godzin w autokarze i za nic nie mogłam spać... byłam wtedy taka wykończona :-D

Ja jestem wprawiona, bo gdy byłam młodsza, to często jeździłam autokarami po kilkanaście godzin do Niemiec. Więc doświadczenie się przydaje :D Kkkk <3

Cassie96 napisał/a:
iii Naruto po francusku >< :evil: jak naruto to tylko po japońsku z napisami! :mrgreen:

Amen! Po francusku brzmi zgoła... STRASZNIE! lkjklhkjhkjhkkjh847q948q290

Manaa napisał/a:
Wiesz co Ci powiem? Ludzie czasami myślą, że Polska leży w Afryce xD Moja kuzynka mieszka co prawda w Irlandii, a nie Francji, ale jak mówi, że jest z Polski, to kilku głąbów się pytało czy to może w Afryce gdzieś.... >.<"

TO JEST SMUTNE... I jak SuJu ma wiedzieć, gdzie szukać żon :<

Manaa napisał/a:
Hahaha, yeah I know XDD Nawet jeśli nie słyszałam tego na żywo, a jedynie z jakiegoś fancamu xD

Sobie pomyśl jak to na żywo zabrzmiało ;_; Doszłam tam na miejscu... xD Wybacz ><

Manaa napisał/a:
Hahahahahahah XDDD Kyu to jednak Kyu ^^" Chociaż w sumie on ma pełno fanek, więc powinien pomachać do jakiejś grupki Gamerów, tych prawdziwych... xD

Powinien, ale tego nie zrobił... I wyglądał mega komicznie! Muahahhaha *przypomniała sobie*

Manaa napisał/a:
Wydaje mi się, że oni to wiedzą tak podświadomie. I że właśnie dlatego na koncertach dają z siebie zawsze 200%. Żeby pokazać fanom, że wiedzą :)

Ach, tak było i tutaj :<

Manaa napisał/a:
Hahahaha, Yesio to Yesio :) I jak tu go nie kochać xD?

Nie da się nie kochać <33

Manaa napisał/a:
Hmmm, praktycznie każda z Was zwróciła uwagę na to, że Shini był jakiś nie w sosie :C Kurczę, mam nadzieję, że to nie było nic poważnego >.< Biedny Shini!

Nie mam pojęcia, co Shiniemu dolegało, ale mam nadzieję, że już wszystko w najlepsiejszym porządeczku <3

maggdalena napisał/a:
wcale sie nie dziwie xD

Oj, no weź XD Od dawna nie jestem zbolem xD Kkkkk xD

maggdalena napisał/a:
tak xD ja mam pesymistyczne wizje niemal zawsze

Uffff. <3

maggdalena napisał/a:
z Siwonem to ja moge spacerowac byle gdzie a i tak bedzie cudownie <3

Będę Was śledzić OMG <33333

maggdalena napisał/a:
taaaa....spia xD

Shhh, nikt wiedzieć nie musi xD

maggdalena napisał/a:
a dlaczego przekonalo Cie to dopiero na ss4 a nie po sm town? i ja naprawde tego nie ogarniam.. co ja sie nagadalam i napisalam ze jest on chodzacym CUDEM to nikt mnie nie sluchal ><

Stał się cud nad Sekwaną. Mówię Ci...

maggdalena napisał/a:
nawet fajna ta wersja ale mnie wkurza fakt ze nie ma w niej bioderek ><

Jak nie, jak są? O.o

maggdalena napisał/a:
chetnie pomoge! ale kurde... co to za uczucie zlapac bluze Hyuka... zalozylabym ja natychmiast zeby nitk mi jej nie zarabal i wdychalabym jego cudny zapach *_* tylko wkurza mnie fakt ze gadali jak cos to po francusku ><

Hehehehehe. Ja nie wiem, co z tej dziewczyny, która to złapała zostało... Albo co zostało z bluzy. xD Poczekajmy na koncert w Polsce, będą gadać po polsku xD Kkkkk xD

maggdalena napisał/a:
GRAL CHOPINA?! omona!

No przecież! Zawsze gra! ><

maggdalena napisał/a:
z nim mnie moze zdradzac xD STANIK NA GLOWIE?! omona xD

No płakałam... ajdasjdlkasd Debile <3

maggdalena napisał/a:
CIEBIE?! a co ja mam powiedziec jak jakies cos tulilo mojego Siwona?! ><

Czemu coś? ^^ W końcu to oni wybrali, prawda?

maggdalena napisał/a:
btw dlaczego ja nie znal Lovely Day i daczego wykonywali tak malo popularna piosenke? O_o wolalabym Oops!

Jakby wykonali Oops, zamiast Lovely Day, to też byłabym niepocieszona... Powinni zrobić całodniowy koncert... NA WSZYSTKIE PIOSENKI. Z przerwami oczywiście spędzonymi z fanami i np. wspólny obiad na hali xD OMG xD

maggdalena napisał/a:
nie dziwie sie xD dla mnie on jest tematem przewodnim wogole a co dopiero po koncercie...

Ale uwierz mi... O czym byśmy nie rozmawiały, to nagle znów się przyłapałyśmy na rozmowie o Siwonie... A potem Hae... I tak na zmianę! ><

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.

skalamitka 
SuJu Fighting!

Ulubieniec z SJ: Yesung, Sungmin
Lover: Yesung
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-04-17, 17:30   

czyta

[ Dodano: 2012-04-17, 20:04 ]
Relacja przepełniona emocjami, aż się sama popłakałam i momentami czułam się jakbym tam była >_< I masz super mamę, wie co dobre ^_^ Dzięki ogromne za podzielenie się swoimi wrażeniami <3

Sungmin: I’m so good at everything, there’s nothing I’m not good at, I’m a genius
Yesung: Sungmin?
Sungmin: Yeah?...
Yesung: Stop talking nonsense.
(Miracle for you)

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-04-17, 20:34   

Naoni napisał/a:
Będę Was śledzić OMG <33333

ej nie bo sie zgorszysz! xD
Naoni napisał/a:
Jak nie, jak są? O.o

no przeciez lataja po scenie zamiast tanczyc uklad :O chyba ze zmienili cos?
Naoni napisał/a:
Zawsze gra! ><

jeszcze nie widzialam calego ss4. prawie nic poza oppa oppa i She jak wrecza kwiaty Sorze
Naoni napisał/a:
W końcu to oni wybrali, prawda?

nie dobijaj xD cos bo...bo cos! bo sem zazdrosna xD
jestem za! calodniowy koncert *_*
ej no faktycznie stal sie cud xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

inconnu 
Inconnu

Ulubieniec z SJ: Donghae, Heechul, Kyuhyun
Lover: Donghae
Grupa krwi: ARh+
Wysłany: 2012-04-17, 22:39   

W trakcie czytania...

Ok, a więc :) Całą historie słyszałam już w osobistej relacji [ i usłyszę jeszcze nie raz ;p], ale przeczytać to na piśmie musiałam :D
Prze moment z sentymentem pomyślałam że to o mnie ten fragment
Strasznie żałowałam, że ktoś nie mógł z nami pojechać… Tak, Ty wiesz, że to Ty. I wiesz, że ciężko mi było zapomnieć, że zostałaś, a my byłyśmy tam. :<
jednak wzmianka o Małpie ściągnęła mnie z powrotem na Ziemie [ja oddalam serce innemu]. Eh, N., cały dramatyzm diabli wzięli...! ;p
Co do samego sprawozdania to znasz moją reakcję [piski, krzyki i wk*** na maksa że nie mogłam tam pojechać <ale jak Boga kocham następnym razem dam sobie nerkę uciąć, a i tak tam będę>]
Chciałabym usłyszeć to SUPERMAN i OPERA...ach! Na żywo! Chociaż bez Hee to i tak... <moment nostalgii i marzeń o jego rychłym powrocie>.

Naoni napisał/a:
Już wtedy, gdy spojrzałam na uśmiech Wielebnego poczułam, że cały dystans pomiędzy mną, a jego błogosławioną osobą gdzieś kompletnie zniknął… (...) Ten facet coś w sobie ma… I to COŚ mnie przekonało ^^ Czary.

Może to ten moment kiedy powinnaś poważnie pomyśleć nad lepszymi relacjami z kościołem? ;D może to jakiś ZNAK?

Naoni napisał/a:
Kyuhyun, który machał do wyimaginowanego tłumu…

Naoni napisał/a:
Ludzie gubili wszystko, wszędzie i co chwilę… Deptałam po jakiś torbach, butach, bluzach, stanikach… Dobrze, że nikt stringów nie gubił, bo byłoby niezręcznie…
Masakra, co się działo… >< ><

<Chce żebyś była świadoma że Te teksty spowodowały u Inconnu napad histerycznego śmiechu i o mało nie skończył się kontaktem pierwszego stopnia jej kości ogonowej z parkietem>

N., ja na prawdę nie wiem co się z Tobą stało ale 'OMG' występowało w Twoim sprawozdaniu zastraszająco często! <tak wiem, czepiam się> niech Ci to w nawyk nie wchodzi, matura się zbliża! Nie możesz na teście z Polskiego 'tak zabłysnąć'^^

Ostatnio zmieniony przez inconnu 2012-04-17, 23:26, w całości zmieniany 2 razy  

buaaxd 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy ^.^
Lover: Yesio,EunHyuk<3
Wysłany: 2012-04-19, 21:40   

Jezu dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę..:D
Rzeczywiście,umiesz pisać. Ma się wrażenie, że się było tam z Tobą ;)

p.s. Masz zarąbistą mamę XD
Ostatnio zmieniony przez buaaxd 2012-04-19, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  

Lily 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Fav Pairing: Eunhae <3
Wysłany: 2012-04-20, 15:53   

Czy mówienie jak bardzo jestem zazdrosna ma jeszcze sens? Ahhh jak ja bym chciała być na koncercie SuJu <3 Móc ich zobaczyć tak z bliska <rozpływa się>
Ostatnio zmieniony przez Lily 2012-04-20, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  

patusiek 
patusiek

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: EunHae,SiHae,KyuHae,EunSiHae
Wysłany: 2012-04-20, 16:50   

czyta XD

Fanka 
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011
Wysłany: 2012-04-21, 16:50   

Nawet nie będę mowić jak bardzo zazdroszcze ><
No cóż ciesze sie ze zauwazyli Polske i czekamy na ich przybycie <3
Dzieki Ci Naoś za relacje ^ ^

"We and you guys have feelings more than between a singer-fans"
~Lee Hyukjae to ELF

"If you don't support the 15, what kind of ELF are you?"
~Heechul

I'm one of those people you'll find within the Sapphire Blue Ocean

I'm a superman, so don't worry
~Yesung
Ostatnio zmieniony przez Fanka 2012-04-21, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2012-05-02, 22:31   

Naoni napisał/a:
przeistoczy się ten wpis w TOTALLY TEUK FANACCOUNT.
Obrażę się, jak będzie inaczej! ^^
Ach, dobrze, że zostawiłam sobie to na 'potem', tak myślę. Mam nadzieję, że moja zazdrość mnie nie zje i doczytam do końca, kkk~~

[ Dodano: 2012-05-03, 00:01 ]
Matko kochana, Naoś... jeśli relacja Oiiki była zabawna, to ta Twoja jest MEGASUPERZARĄBIŚCIESAMANIEWIEMJAK PRZEMEGAZABAWNA XDDDDDDDD aż nie moge ze śmiechu xDDD
Ale czuć w tej relacji też dużo, dużo miłości. I nie tylko do Tuśka i nie tylko do SJ, ale w ogóle do świata~~ Ach, pięknie mi się to czytało *.*
PS- czuję, ze przez najbliższe dni wrócę do tej relacji z milion razy...^^

Odpowiedz do tematu