| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
"Girl I Love You"
Autor Wiadomość
Yalune 
Lubię żółwie...

Ulubieniec z SJ: Cała 15-stka <3.
Lover: Yesung
Fav Pairing: K.R.Y-Combo :D.
Grupa krwi: B
Wysłany: 2011-09-21, 19:21   "Girl I Love You"

Mimo, iż twierdziłam inaczej, pisałam te miniaturę gdy byłam bardzo rozemocjonowana, może stąd takie, a nie inne Heechulowe myślenie.

Myślę, że słuchanie TEJ piosenki przy słuchaniu jest bardziej niż wskazane.

~~~~~

Kiedyś wydawało mi się, że nie wprowadzisz do mojego życia nic nowego, że będziesz tylko kolejnym, a po Tobie przyjdzie następny, by tak w kółko, aż w końcu ktoś mnie zmusi do ustatkowania się. Myślę, że było tak, ponieważ zawsze byłeś blisko.

Pomyliłem się.

Nie wiem jakim cudem ale z małej chmurki nagle rozpętał się tajfun.

Sam wiesz, że nigdy nie byłem religijny, ale wtedy przeszło mi wręcz przez myśl, że „Bóg” zrobił mi taką gwiazdkę za to, że byłem czasami podły dla innych, że nigdy w niego nie wierzyłem, że patrzyłem na wasze modły jakimś rozbawionym uśmieszkiem.

Rozpętało się piekło. Potwornie lodowate piekło.

Hangeng wniósł pozew przeciwko wytwórni! Działalność Super Junior M stoi pod znakiem zapytania. Nie wraca z chłopakami do Korei. Wiedziałeś o tym?

I wiesz, od kogo się dowiedziałem? Od Key! Od jebanego, Key, bo Ty nie miałeś mi odwagi wspomnieć choćby słowem, co zamierzasz zrobić.

Nie zasmuciłem się. Nie poczułem nawet malutkiego ukłucia jakiejś tęsknoty, ono przyszło dopiero później. Tego dnia się wściekłem. Płakałem suchymi łzami.

Święta były ciężkie i ponure nie licząc tego, że nie obchodziliśmy ich tego roku. Przecież nie było, co świętować.

Ryeowook dzwonił do nas jak matka do dzieci, choć sam ledwo powstrzymywał łzy.

Maknae wydawał się być obrażony, ale wiem, że przeżywał to bardzo ciężko. Wbrew pozorom ma bardzo miękkie serce.

Jemu też nic nie powiedziałeś?

Wysłałeś mi list… nie byłeś na tyle odważny, aby zadzwonić, więc wysłałeś list siląc się na romantyczność.

Byłeś wtedy podły.

Podły jak nikt inny....

„Nigdy nieprzestane Cię kochać.”

Stałem zapłakany na scenie. Poddałem się. Nie miałem siły. Świat wydawał się roztrzaskać na małe kawałki.

Widziałeś to, prawda?

Dziś są moje trzydzieste urodziny. Od tego czasu widzieliśmy się sam na sam tylko raz. Po chwilowym letargu, wpijam się w rozwarte lekko usta i mocniej łapie jego wąskie biodra w swoje dłonie. Szepce cicho, ale nie mogę rozpoznać słów, więc uśmiecham się jedynie i przejeżdżam językiem po lepiącej się nieco skórze. Smakuje tortem i jeśli odczucia miałby smak, to smakowałby jeszcze ciepłem, szczęściem. Soo Min jest trainee, niedługo zadebiutuje. Ma cudowny charakter, wytrzymuje ze mną, w przeciwieństwie do mnie jest naprawdę kochany. Nigdy nie był moim fanem ale kocha jak nikt inny.

Jest piękny.

Jest podobny do Ciebie.

Girl I love you but your loving has gone forever
Gonna miss you but my love has gone forever
I say I love you but your loving has gone forever
Gonna miss you but my love has gone forever

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-09-22, 16:28   

Cytat:
„Nigdy nieprzestane Cię kochać.”

Stałem zapłakany na scenie. Poddałem się. Nie miałem siły. Świat wydawał się roztrzaskać na małe kawałki.

Z jednej strony bardzo lubię czytać HanChul o odejściu Han'a, o bólu Heenima jaki czuł po tej stracie. Wtedy na nowo dociera do mnie jak mu na Han'ie zależało, jak bardzo go kochał, jak bardzo był załamany jego zniknięciem.
Z drugiej strony jednak zawsze wprawia mnie to w przygnębienie, czasem płaczę czytając. Tym razem nie rozkleiłam się.
Niedługie, ale świetne. Wzruszające.
Bardzo mi się podobało.

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Odpowiedz do tematu