| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
B1A4
Autor Wiadomość
Ninika 
Słonecznikowo~

Ulubieniec z SJ: Siwon~!!*.*
Lover: Sandeul~*.*
Wysłany: 2011-05-06, 21:10   B1A4

B1A4 to nowy zespół, który zadebiutował 23 kwietnia w programie Music Core piosenką "O.K", pochądzącą z pierwszego albumu "Let's Fly". Wśród piosenek znajdujacych się na mini albumie B1A4 znajduje się song("Bling Girl") skomponowany przez lidera grupy - Jinyoung'a. Tekst do piosenki został napisany wspólnie.
Zespół B1A4 składa się z następujących członków:
*Jinyoung
*Baro
*Sandeul
*CNU
*Gongchan
Nazwa zespołu:
B1- oznacza, że jeden z członków zespołu ma grupę krwi B (Baro)
A4 - oznacza że pozostała czwórka z zespołu ma grupę krwi A.
Nazwa zespołu jest również interpreotowana w inny sposób, jak powiedzieli chłopcy podczas wywiadu: "I, jest inne znaczenie dla B1A4. Jest to skrót od `Be the one, All for one`, i oznacza to, że będziemy działać najlepiej dla naszych marzeń." (cały wywiad po polsku można przeczytać na polskim forum o B1A4 )

Zanim zostali ogłoszeni oficjalnie zespołem, grupa została zaprezentowana poprzez internetowy kompiks.

Więcej informacji na Polskim forum o B1A4

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-06, 21:22   

O geez!! xD jak pierwszy raz obejrzałam ich MV to jakbym widziała FT Island za młodu!! Naprawdę! tylko Hongkiego w tle brakowało xD a jeden nawet jak Hyuk wygląda ;D

uzależniłam się od ich płyty, mają naprawdę ŚWIETNE KAWAŁKI! i trzeba przyznać, że każdy ma tam dobry głos, a nie tylko ładną twarz xD

Ninika 
Słonecznikowo~

Wysłany: 2011-05-06, 21:41   

Ładne twarze to tylko dodatek~ A chłopcy są naprawdę świetni, ohhhh~ A który twoim zdaniem wygląda jak Hyuk?

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-05-06, 21:48   

Hm...nie znam ich po imieniu xD w MV do "Ok" ma czapkę z daszkiem chyba xD i też taki chuderlawy...xD

Ninika 
Słonecznikowo~

Wysłany: 2011-05-06, 21:50   

Ahh, Sandeul~ Ma najlepszy głos w zespole i jest głównym wokalistą~ Lubi gotować^.^

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-05-06, 23:07   

I jest Twoim ulubieńcem! :D hah, powinnam w końcu bliżej się im przyjrzeć! :D wydaje mi się, że podbiją Koreę xD i na żywo bosko śpiewają!

Ninika 
Słonecznikowo~

Wysłany: 2011-05-06, 23:23   

Mój ulubieniec musi mieć zawsze najpiękniejszy uśmiech, a taki ma właśnie Sandeul, o!~ Ojj tak, żeby tylko Koreę. W dzień debiutu dostali od fanów z Hongkongu gwiazdę, taką prawdziwą, na niebie. W dzień debiutu! Z pewnością przypadli wszytskim do gustu;p Chłopcy dopiero dzisiaj dostali wszystkie papiery i odczywiście, Liderek bardzo dziękował za prezent... Ach... trudno będzie przebic coś takiego...

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-05-06, 23:34   

Hm...w Super Junior prawie każdy członek ma swoją własną, oddzielną gwiazdę xD ale to prawda, że to coś niespotykanego, żeby dostać taki prezent już w dzień debiutu... xD normalnie podziw dla nich! :D ciekawe czy zamierzają wydać jakieś MV jeszcze.

Ninika 
Słonecznikowo~

Wysłany: 2011-05-07, 00:16   

Cóż, są pewne fotki, które świadczą o tym, ze tak, wyjdzie nowe MV. Ale z drugiej strony do konca nie wiem czego tyczą. Wygladają jak zdjecia z nagrywania teledysku, ale na pewno nie są to zdjecia z O.K.

Soul 

Ulubieniec z SJ: Obecnie wszystkich lubię :)
Lover: Yeś
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, QMi, YeWook, Madź+owce^^
Wysłany: 2011-05-07, 00:29   

Ninika napisał/a:
Cóż, są pewne fotki, które świadczą o tym, ze tak, wyjdzie nowe MV.

Jakże mnie cieszy ta wiadomość :). Mam nadzieję, że to będzie Remember, :).
Chłopcy szturmem zdobyli moje serce, wsytarczyło tylko raz obejrzeć ich teledysk do OK, by się w nich całkowicie zakochać :). Zgadzam się, oni nie tylko pięknie wyglądają, ale też doskonale śpiewają i tańczą. Trudno uwierzyć, że to debiutanci :). A płyta... też bardzo dobra, byłam zaskoczona, że Jinyoung jest autorem wszystkich utworów. Ma chłopak talent :).

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-07, 01:03   

Mnie się od razu spodobali do tego stopnia, że ich teledysk oglądałam w kółko pół dnia ^-^ Dawno nie polubiłam tak żadnego zespołu rookie :P Piosenki mają boskie, bez wyjątku, więc mam nadzieję, że nie znikną tak szybko ze sceny i jakoś uda im się zabłysnąć :D Chociaż muszą jeszcze ciężko popracować, bo ich występy na żywo nie powalają. Ale i tak są nieźli ^-^
Co do członków to Gongchan jest najbardziej uroczy, CNU ma (moim zdaniem) najfajniejszy głos, Sandeul ma dobry wokal i Kibumowy uśmiech :D Jinyoung wygląda jak Seunghyun z FTI, a Baro... na razie najmniej zwracam na niego uwagi, ale dobrze sobie radzi na żywo :3

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-05-07, 09:05   

Mi chłopcy spodobali się od razu *_* Naprawdę mają to COŚ + talent oczywiście .
Jeszcze ich nie odróżniam, nawet nie pamiętam ani jednego imienia, ale jak tylko ( w końcu >< ) odzyskam normalny internet to od razu się za nich biorę *zaciera łapki*.
Jednak mogę na ten czas powiedzieć, że piosenka OK podoba mi się baaardzo, baaardzo ;>
A i chyba mam już ulubieńca ( no, chyba, że przy bliższym ich poznaniu mi się zmieni xD ) - czerwona koszulka, słuchawki na szyi , rękawiczka w czerwoną szachownicą na prawym ręku + pieszczocha, no i śliczna buzia *_*
Aj, skoro i tak już zaczęłam oglądać ten teledysk to pod koniec są ich imina, to zaraz ładnie powiem , kto skradł mi serducho xD
*ogląda*
Baro mi naszego KiBum'a przypomina o.O
Och, moje słonce to JinYoung :3
A SanDeul wygląda zdecydowanie lepiej jak nie ma na twarzy tych okularów xD
Jestem ciekawa jak CNU by wyglądał w innej fryzurze i również bez okularów, bo buźkę to ma ładną, a w takim wydaniu mnie nie przekonuje ~

I w ogóle, po ile oni mają lat? xD

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-05-07, 16:24   

No więc tak...
Chłopcy mają to coś, jak już Doki napisała. Myślę, że za kilka lat będą tak samo sławni jak SJ czy SHINee.
Są uroczy, mają cudowne głosy i widać, ze lubią to co robią.
W dodatku byłam zdziwiona ilością fanów. Niedawno co zadebiutowali, a już sie ciesza taką popularnością.
Jeżeli chodzi o sama nazwę grupy... Ciekawa. Nawet bardzo. I łatwa do zapamiętania. xD
Osobiście najpierw zwróciłam uwagę na Baro. Fajny chłopak, jak robi te swoje minki to przypomina mi Darę z 2NE1. Chociaż Gongchan też niczego sobie ^ ^ CNU chętnie zobaczyłabym w innej fryzurze ^ ^
Ale podsumowując... Cudowni xD Mam nadzieję, że utrzymają poziom, bo jak narazie mają się czym pochwalić ^ ^

Doki napisał/a:
I w ogóle, po ile oni mają lat? xD

http://b1a4.com/kor/profile.php <- tu masz wszystko co potrzebne xDDD
Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-05-07, 16:31, w całości zmieniany 2 razy  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2011-05-07, 16:40   

O matko jedyna, oni są tacy młodzi, że mój romans z nimi skończyłby się więzieniem.... >< albo czymś na pewno niezbyt dobrze widzianym w społeczeństwie xD
CNU kojarzy mi się z JaeJin'em z FTI! :D ma podobny fryz do niego! :D
Kurde, uwielbiam ich słuchać. Sa tacy...POZYTYWNI! Oby zdobyli taką sławę jak samo SuJu! :D

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-05-07, 19:17   

RedWitch napisał/a:
O matko jedyna, oni są tacy młodzi, że mój romans z nimi skończyłby się więzieniem.... >< albo czymś na pewno niezbyt dobrze widzianym w społeczeństwie xD

e tam, pedo noony są teraz akceptowane xDDD
zresztą wyglądają na starszych xDDD

myślę, że taką jak SJ nie zdobędą, ale może bd można ich porównywać do SHINee ^ ^

Odpowiedz do tematu