| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
B1A4
Autor Wiadomość
RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-12, 22:46   

Ojej, jaki słodziak z niego! :D już za młodu był uroczy! :D Poza tym co do Block B, chociaż to nie ten temat- w ogóle mnie odrzucił ich image xD i piosenki. Jak dla mnie, sa tak beznadziejni w tym co robią, że zupełnie mi nie podpasowali. Więc uważam, że B1A4 mieli o wiele lepszy debiut, i nie chodzi mi o słodkość, mogą mieć nawet kolczyki w sutkach i mam to gdzieś, ale po prostu maja chwytliwe piosenki i to mi się spodobało xD

Ah, w ogóle co u nich nowego? xD

Ninika 
Słonecznikowo~

Ulubieniec z SJ: Siwon~!!*.*
Lover: Sandeul~*.*
Wysłany: 2011-05-13, 18:52   

Redziaczku!!!!! Zawsze cię kochałam, wieesz??
To co, może zaszpanuje jakimiś ciekawostkami, hyy?
Otstanio na twitterach chłopców zaczęło wrzeć. Wszystko było spowodowane złym humorem Lidera. Nasz Jinyoung wstał lewą nogą i nic mu nie pasowało. Gongchan zdecydował, ze ugotuje mu jego ulubiony posiłek, zeby poprawić mu humor. Nietstye, chłopakowi totalnie nie wyszła potrawa! Został tak opierdzielony przez Jinyounga, aż zebrały mu się w oczach łzy. Do akcji wkroczył Sandeul, który od jakiegoś czasu przyglądał się tej sytuacji. Nie, nie pomóg Gongchanowi! Stwierdził, ze lepsza frajda dla niego bedzie kiedy cyknie mu kilka fotek. Ryczący Gongchan to dla niwego swietna rozrywka. W końcu zlitował się nad kolegą i postanowił go pocieszyć. W tym samym czasie Baro, któryz grzecznie siedział na tyłku usłyszał czyjsc płacz. Podążył za nim i zauważył, coś, co totalnie zbiuło go z normalnego funkcjonowania. Sandeul przytulał płaczącego Gongchana! Zdenerwowany krzyknął na Sandeula, ze jest zdrajcą, wyrwał mu z rąk aparat i rozdzielił chłopców. CNU słysząć hałas musiał sprawdzić co się dzieje... CDN hihi, jeszcze nie zdążyłam całej historyjki przetłumaczyć, a jest strasznie długa!

Ale, zeby odkupić swoje lenistwo, mam dla was kilka ciekawostek. Okazuje się, ze najgrzeczniejszym w zespoloe jest... ach! Dobra, niech bedzie to zgadywanka! Porszę nie zaglądać na moje forum o B1A4, bo to będzie nie fair!
To teraz pełna ciekawostka. Ciagle zastanawiałam się jak się czyta pseudo Shin Woo(CNU). Dla tych, którzy uczą sie koreańskiego, mogła to być banalna sprawa, ale dla mnei nie. Wyrywałam sobie włosy, zeby zrozumieć o co chodzi z tym jego nickiem i jak się go czyta, az tu nagle ktoś na górze zlitował się nade mną i mam!
CNU: C z Shin i wymawiamy jaki "Szi"; N z Dong; U z Woo i wymawiane jak U
Czyli po prostu Szinu(CNU)~ Łatwe, prawda?
Więcej ciekawostek i dokończenie historii następnym razem!!

Shizu 

Wysłany: 2011-05-14, 15:28   

B1A4 <3!! Na prawdę wspaniały debiut, każda piosenka mi się wkręciła, każdego uwielbiam (niby Jinyoung mój fav, ale to zbyt trudne by wybierać tak.. XD Wszyscy lov <3) i po kilku dniach od debiutu razem z koleżankami założyłyśmy forum o nich.. (nie na pun tylko jun :p )
Po przeczytaniu tłumaczeń ich piosenek - jeszcze bardziej pokochałam. (Only One <3)
Jak bym tylko mogła, chętnie kupiłabym ich album, by ich wspierać ;__; !
Ogólnie cieszę się, że mają tyle fanów, mimo, że dopiero co zadebiutowali. <3

Ninika 
Słonecznikowo~

Ulubieniec z SJ: Siwon~!!*.*
Lover: Sandeul~*.*
Wysłany: 2011-05-14, 17:21   

Hmmm, no dobra, to dokończe historie, okk?
Ach, skopiuje z forum, bo nie chce mi się pisać. Wiem, wiem, leń jestem~
Ze względu na to, że zrobili przy tym zbyt wiele hałasu, CNU postanowił sprawdzic co się dzieje.
"Co to wszytsko ma znaczyć? Kto to zaczął?"
Bez wachania, wszyscy wskazali na Sandeula, oprócz niego oczywiscie.
"Sandeul, jesteś zawsze w centrum wszystkiego." Westchnął CNU. "Czy możesz mi powiedzieć o co chodzi?"
"Ja tylko tuliłem Gongchana, Shin." Baro w odpowiedzi wskazał na Sandeula. Chłopak był zazdrosny, ponieważ myślał, że on i Sandeul mają coś specjalnego.
"Zresztą, każdy wie, ze wciąż jestem Słonecznikiem Gongchana" wystawił język."Prawda, mój Chan?" zwrócił sie do maknae i zamrugał oczami.
"Hyung..." zaczął Gongchan.
"WIDZISZ?!" uśmiechnął się triumfalnie Sandeul mimo braku jednoznacznej odpowiedzi od jego miłości.
"To zdrajca!" zawołał Baro "A co z nami? Po tym wszystkiem przez co przeszliśmy?"
W tym samym momecie CNU zauważył Jinyounga, który szcześliwie jadł swój spam.
"A ty co robisz, Jinyoung?"
"Zostaw mnie w spokoju, ja tu tulko jem" odparł i wrócił do swojej czynności.
"Wiec teraz rozumiem, trójkąt miłosny. Baro, lubisz Sandeula, ale Sandeul lubi Gongchana."podrapał się po brodzie.
"Inspektorze Shin, to wszystko jest nie tak." W końcu wyraził się Gongchan. "To jest tak. Baro lubi Sandeula, a Sandeul lubi mnie i ja go tak samo lubie."
"WIĘC KOCHASZ MNIE?" Sandeula oczy błyszczały z nadzieją."

I właśnie ta sytuacja wywołała poruszenie na Twitterach chłopców~
Uff, cieżko było tłumaczyć, ale jakoś poszło.
A tak na marginesie, Redziaczku, zabijesz mnie, bo to wszystko co bylam w stanie dzisiaj przetłumaczyć! Obiecuję, ze będę się starać~

Dobra, to moze jakaś ciekawostka... To niech będzie mój Słonecznik(Sandul).
Sandeul bardzo lubi gotować, poza tym noci szkła kontaktowe. Ach, chciałam wam pokazać filmik w którym występował Sandeul, ale nie moge go znaleść. Był w okularkach, szkiełka takie grupe jak zakrętka od musztardy^^
Dobra, nie śmieję się z mojej miłosci~ Co jeszcze... ach! Sandeul przed debiutem zdobył bardzo dużo nagród, ale na konkursach przedstawiał już się jako członek B1A4. Jest nazywany Smiling Sandeul, ma baardzo ładny uśmiech~~ Taki Śmieszek kochany~

Ach, wczoraj wystąpili w KBS Music Bank~
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-06-27, 22:54   

Ich nowe MV TUTAJ
Uwielbiam tą piosenkę ;P szkoda, że tak późno zaczęli ją promować, ale dobre i to ;P cudna ballada ;D właśnie wystąpili z nią :P na żywo też są cudni.

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-06-30, 11:35   

Chłopcy zrobili furorę ;D To dobrze bo ich polubiłam bardzo , choć nie odróżniam jeszcze, oprócz CNU XD
Kocham wszystki piosenki z ich płyty<3 Jeden mi przypominał Sungmina trochę Oo ale może miałam zwidy :lol:

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-06-30, 13:33   

Ninika napisał/a:
Jinyoung skomponował tylko jedna piosenkę do ich nowego albumu("Bling Girl")

HA HA HA już wiem dlaczego uwielbiam tą piosenkę xD

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-06-30, 14:06   

Ej dlaczego ja nie widziałam tego tematu? O__o
Zespół podbił moje serce już na początku i są na 2 miejscu zaraz po Juniorkach <3
Oczarowali mnie po prostu, kocham każdy kawałek z ich minialbumu <3
A CNU jest starszy ode mnie o jeden dzień XD
No i również po ciężkim dniu, wystarczy tylko kilka nut, by na mojej twarzy znów zagościł uśmiech :)

Co do Only Learned The Bad Things MV nie bardzo mi się podoba. OK o wiele lepsze ;3

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-06-30, 19:34   

Uwielbiam ich nowe MV, tak samo jak i piosenkę :D Dobrze, że ją zaczęli promować, bo chyba by mi się nie wkręciła sama, a teraz jest jedną z moich ulubionych.
ZłaMacocha, może Sandeul Ci się nieco z Minem kojarzy? xD

btw. jakby ktoś był zainteresowany i nie oglądał jeszcze Match Up z udziałem chłopaków to przetłumaczyłam pierwszy odcinek. ;3

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-06-30, 19:51   

B1A4... nie wiem na którym są miejscu, ale zaliczają się do mojego Top20 <333333 xD
CNU!!!!! CNU, CNU, CNU ! xD <33333 Ja z tego gościa nie wyrabiam ;D Uwielbiam go <3
Pierwszy raz jak zobaczyłam teledysk do OK to piosenka jakoś mi nie podeszła, ale sam teledysk i owszem <3
Dopiero jak pierwszy raz zobaczyłam ich w Music Bank... to było jak olśnienie xD A potem myślałam jak mogła mi się ta piosenka nie spodobać xD
Ich najnowsze MV jakieś powalające nie jest, ale ładnie wyglądają ^^ Piosenka zła też nie jest ;]

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-06-30, 21:06   

Nishi napisał/a:
Uwielbiam ich nowe MV, tak samo jak i piosenkę :D Dobrze, że ją zaczęli promować, bo chyba by mi się nie wkręciła sama, a teraz jest jedną z moich ulubionych.
ZłaMacocha, może Sandeul Ci się nieco z Minem kojarzy? xD

btw. jakby ktoś był zainteresowany i nie oglądał jeszcze Match Up z udziałem chłopaków to przetłumaczyłam pierwszy odcinek. ;3

tak to raczej on xD

Flowers-powers 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk <3
Wysłany: 2011-07-06, 12:03   

Hmmm...to jest pracowity ranek xDD Siedzę nad zdjęciami i ich odróżniam (a w tle leci Ok) Zastanawiam się tylko dlaczego tak późno? Chłopaki podbili moje serce, zwłaszcza Jinyoung <3 Mam nadzieję, że zrobią karierę, będę śledzić ich poczynania w tym kierunku. Ich piosenki strasznie wpadają w ucho, uwielbiam cały mini album, a przy przeczytaniu tłumaczenia do Only one po prostu się rozpłynęłam ^^

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-07-06, 15:26   

Flowers-powers napisał/a:
Chłopaki podbili moje serce, zwłaszcza Jinyoung

To oczywiste, bo oni są tacy kochani xD
Ale co ten JinYoung w sobie ma, że przyciąga do siebie bez możliwości ratunku? ^.-

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Little-Kasik 
Eomma Kasik

Ulubieniec z SJ: Donghae, Leeteuk, Heechul, Kyu
Lover: Choi Minho
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-07-06, 21:34   

B1A4... Zainteresowałam się nimi w momencie wyjścia teledysku do "OK". No i strasznie mnie się spodobała. Wtedy szybko ogarnianie, który jest którym i było "WOW~!". Czekałam aż jeden dzień na mini-album. Czekałam aż jeden dzień. Szybko odnalezienie wersji 320, ściągnięcie i odpłynęłam. Usłyszałam "Only One" i miałam łzy w oczach. A to oznacza, że wczułam się w piosenkę, czyli bardzo mnie się podoba. Później przeczytałam tłumaczenie tekstu i już nie mogę jej słuchać nie myśląc o "tym idealnym"... Czyli tak, muszę założyć okulary przeciwsłoneczne w autobusie, żeby ludzie nie widzieli moich łez.

Ulubieniec - chyba Jinyoung, chociaż oni wszyscy są niach i słodziaki i cudowni.

A no i mieli naprawdę dobry debiut. Z niecierpliwością czekam na NOWY materiał, wobec którego mam spore oczekiwania.

POI

Wysłany: 2011-08-18, 00:53   

Ja bylam z nimi od samego poczatku, trzymałam kciuki za nich zeby debiut im sie udal:D
No i MTV Match Up jest swietny...:D

Odpowiedz do tematu