| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2012-08-19, 11:07
Plany - Forumowe Spotkanie III - Wrocław 8-9.09.2012
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-06-12, 11:17   Plany - Forumowe Spotkanie III - Wrocław 8-9.09.2012

Forumowe Spotkanie III

Miejsce: Wrocław
Data: 8-9.09.2012
Miejsce spotkania: ?
Czas: ?
http://www.facebook.com/events/451957531492961/

http://superjunior.pl/vie...p=122196#122196 temat odnośnie obowiązkowego flashmoba

1.Spotkanie oficjalnie trwa dwa dni, lecz z pewnością sporo osób przyjedzie dzień wcześniej. lub będą chcieli zostać dzień dłużej. Będziemy musieli znaleźć dla takich osób nocleg. Jeśli już zdecydujecie na jak długo przyjeżdżacie do Wrocławia to dajcie znać :)

2.Ponieważ w tym roku nie ma osoby, która w pełni zajmie się organizacją będziemy musiały znaleźć jedną osobę (zapewne ja albo Nuna) która da Wam swój nr telefonu. Gdyby ktoś się zgubił, nie mógł trafić na miejsce spotkania czy coś to będziemy Wam pomagać telefonicznie :P

3.Miejsce spotkania - myślę, że będzie to dworzec PKP, ale jeszcze ustalę to z Nuną

4.Obowiązkowo każdy powinien mieć jakąś plakietkę, zawieszkę czy cokolwiek ze swoim nickiem z forum i imieniem. Nie znamy się wszystkie z widzenia, a chcemy uniknąć wołania "ej Ty tam" xD Na spotkaniu będą też osoby nowe, które w ogóle nas nie znają, więc musimy ułatwić im poznanie nas :)

5.Miło by było gdyby każdy ubrał się na SuJowy kolor. (tylko błagam, nie mylcie tego z kolorem Shinee xD) Co do tego punktu to zostawię go do dyskusji. Powinnyśmy ubierać forumowe koszulki? A osoby, które ich nie mają po prostu w barwach ELFa?

6.Niech każdy zabierze ze sobą aparat. Musimy mieć dużo zdjęć :)

7.Restauracja. Nuna znalazła dla nas świetną restaurację koreańską, jest tam karaoke. Będzie możliwość puszczenia na duży tv koncertu SuJu podczas konsumowania posiłku :)

8.Pieniążki. Musicie wziąć ze sobą pieniądze na restaurację, ewentualne bilety wstępu do zoo, oraz w najgorszym wypadku na nocleg (jeśli nie znajdziemy u jakiegoś ELFa)

9.Jeśli pogoda nam dopisze to co myślicie o pójściu do zoo? Później ogród japoński, który jest obok, a na zakończenie dnia fontanny z efektami świetlnymi i muzyką?

10. Korzystając z okazji, że będzie nas sporo przydałoby się nagrać jakiś filmik dla SuJu, lub zrobić jakąś akcję ze zdjęciami. Macie jakieś pomysły?

11.Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły/pytania to piszcie :)

Osoby, które się pojawią:

-Oiika potwierdzone
-RedWitch potwierdzone
-Naoni potwierdzone
- swietej- pamieci potwierdzone
-Majanna potwierdzone
-maneul.babo potwierdzone
-Meira potwierdzone
-Madź potwierdzone
-Fanka potwierdzone
-93antenka potwierdzone
-Manaa potwierdzone
-Dorothea potwierdzone
-Yamada potwierdzone
-oleczka0726 potwierdzone
-Mizuki potwierdzone
-Nuna - TAK (xD)potwierdzone
-tenshukaku potwierdzone
-Lizzy potwierdzone
-nanami-aki potwierdzone
-Tamasia potwierdzone
-Tobiasta potwierdzone
-nenn potwierdzone
-Likseni potwierdzone
-Miiko potwierdzone
-Shainypotwierdzone
-Luji3110 potwierdzone
-Namjung potwierdzone
-SuJeong95 potwierdzone
-mia19miracle potwierdzone
- ElJunPl potwierdzone
- memoria potwierdzone
- Soul potwierdzone
- Yoru potwierdzone
- annyeong plus przyjaciółka potwierdzone
- Konayuki potwierdzone
- Pattsu potwierdzone
- Akanexxchan potwierdzone
- Yume-chan plus przyjaciółka potwierdzone
- Naamii potwierdzone
- Shihna potwierdzone

PROSZĘ KAŻDEGO O POTWIERDZENIE ponieważ data uległa zmianie.

Proszę o wypowiadanie się tylko tych osób, które się pojawią, lub nie sa pewne. Nie zaśmiecajcie tematu zdaniami "jaka szkoda, mnie nie będzie" I tak pewnie nazbiera się pełno stron, i nikomu nie będzie chciało się wszystkiego czytać.

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2012-08-19, 11:12, w całości zmieniany 32 razy  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2012-06-12, 11:30   

Ja potwierdzam swoje przybycie :)
Już nie mogę się doczekać. Co spotkania to jestem jak najbardziej za forumowymi koszulkami :D Nie wiem jeszcze na ile dni przyjadę, ale nocleg mi będzie potrzebny, bo do Wrocławia mam kawałek. Ciekawa jestem tej koreańskiej restauracji xD

oleczka0726 

Ulubieniec z SJ: Yesung, Eunhyuk
Lover: Yesung ;*
Kocham SuJu od: Września 2011
Wysłany: 2012-06-12, 11:31   

Ja pojawię się na 100%. A co do koszulek forumowe to można je zamówić ? Mam nadzieje, że pogoda nam dopisze, Sprawdzałam czy coś się będzie działo we wrześniu we Wro ale na razie nic nie ma ;/

Tobiasta 

Ulubieniec z SJ: Cała piętnastka ^^
Lover: Tusiek :D
Fav Pairing: Yeshu XD
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-06-12, 11:36   

Okej, potwierdzam, że się zjawię :P I u mnie z tym dobieraniem kolorów jest mały problem... Daltonizm boli :P Ale coś się wymyśli :P
I jestem za zoo!

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2012-06-12, 12:46   

Ja na pewno będę :) przez wszystkie dni. I mam nadzieję, że będę już miała wtedy mieszkanie, więc noclegu raczej nie będę potrzebowała.
Wydaje mi się, że forumowe koszulki byłyby najlepsza, fajnie gdyby można było je przed spotkaniem zamówić :)
A pomysł z restauracją koreańską z karaoke to świetny pomysł, ogólnie cały plan mi się podoba, nie mam nic przeciwko :)

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-06-12, 12:55   

Postaramy się zrobić koszulki jeszcze przed spotkaniem :)

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-06-12, 13:53   

Em... dobra, ja potwierdzam moje pojawienie się tak na 99% (nie pojawię się jeśli dostanę w międzyczasie jakiś staż i jakbym miała problemy z urlopem, ale to bardzo mało prawdopodobne ;))
Co do ubioru, to jestem za forumowymi koszulkami ^.^ świetnie to wygląda jak wszystkie jesteśmy tak samo ubrane na zdjęciach i pokazujemy tym samym, że naprawdę angazujemy się w bycie ELFami (przynajmniej ja to tak odbieram).
Koncert Suju w czasie jedzenia? przecież ja nie trafię pałeczkami do ust, jak będę się na nich gapić! xD ale i tak ta perspektywa bardzo mi się podoba.
Już pisałam, że Zoo, ogród japoński i fontanny bardzo mi się podobają. Musimy jednak tez poszukać jakiegoś schronienia w razie złej pogody ;))
Chwilowo brak mi weny twórczej, co do filmików, ale jeszcze nad tym pomyślę.

Tamasia 
SuJu 4ever :3

Ulubieniec z SJ: Yesung i Henryś
Lover: Yesio, Dongho i wielu innych <3
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: nie wiem...
Kocham SuJu od: październik 2011
Wysłany: 2012-06-12, 14:36   

Ja będę na 100% :3

maneul.babo 
Czosnek! <3

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 29.01.2011
Wysłany: 2012-06-12, 15:03   

póki co data mi odpowiada , ale nie mogę niestety potwierdzić na 100% swojej obecności , gdyż wielkie znaczenie ma dla mnie zezwolenie od strony rodziców . w każdym razie będę próbowała przyjechać ^^ .

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-06-12, 15:25   

To ja mam pytanie - czy tutaj mają tylko potwierdzać osoby z listy powyżej czy "nowe" mogą się też dopisywać?

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-06-12, 15:33   

tenshukaku, proszę bardzo xD

nenn, oczywiście, że tak, dopisać Cie?

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-06-12, 15:42   

Oiika, na 98-99% będę :) Tylko jeszcze nie wiem na ile i co z tym noclegiem ale jak rozumiem, to można jeszcze później skonkretyzować?
Oiika napisał/a:
Postaramy się zrobić koszulki jeszcze przed spotkaniem :)
Mam nadzieję bo nie mam żadnej a chciałabym mieć :)

Meira 
Captain Cho :)

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuWook
Kocham SuJu od: 1 czerwca 2011
Wysłany: 2012-06-12, 15:43   

Cudownie, że wybrałyście taką datę :) Mi oczywiście pasuje, jeszcze tylko kwestia uzgodnienia z rodzicami. Myślę, że nie powinno być problemów i razem z maneul.babo pojawimy się na początku września we Wrocławiu ^^
Jeśli chodzi o plan spotkania, to jestem jak najbardziej za odwiedzeniem ogrodu japońskiego. Inne punkty także są trafione.

~

ELF: Thank you for being a singer.
Kyuhyun: Thank you for being ELF.

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-06-12, 15:49   

Meira, maneul.babo, wpisałam Was jako potwierdzone, jeśli jednak się Wam nie uda to powiadomcie mnie wcześniej.

nenn, wpisałam Cię, z noclegiem na pewno coś wymyślimy :)

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-06-12, 16:12   

Ja będę na 99%. Ten 1% pozostawiam sobie tylko na jakiś wypadek losowy, także będę praktycznie na pewno :)
Nie wiem jeszcze którego dnia pojawię się we Wrocławiu, ale coś mi się zdaje, że jednak pewnie w piątek, bo z Rzeszowa mam kawałek i gdybym chciała jechać w sobotę, to pewnie bym na czas nie dotarła ^^"
Mam tylko nadzieję, że w razie czego, gdyby jednak nie znalazło się noclegu, tylko musiałabym spać w hotelu, to że jakaś dobra dusza znająca Wrocław, wytłumaczyłaby mi jak do niego dotrzeć z dworca XD I jak potem z tego hotelu dotrzeć na miejsce spotkania ^^" Bo we Wrocławiu nie byłam nigdy i nie mam tam nawet żadnej rodziny, która by mnie mogła przechować, bądź ewentualnie bezpiecznie doprowadzić do hotelu, więc gdybym jeszcze miała zostać tam sama, zupełnie nie wiedząc co i jak, to na pewno bym się zgubiła :C

Plan spotkania podoba mi się bardzo *o* Restauracja koreańska... kyaaa ^o^! Za zoo jestem jak najbardziej za, tak samo za ogrodem japońskim i fontannami :)

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

Odpowiedz do tematu