Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Plany - Forumowe Spotkanie III - Wrocław 8-9.09.2012
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Plany - Forumowe Spotkanie III - Wroclaw 8-9.09.2012
Author Message
maggdalena
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Posted:     [ !!! ]

[b]Majanna[/b], nie chcialam pisac za Ciebie bo jakbys nie chciala to i tak bym poszla xD

Arwi
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010

Ja bardzo bym chciała pójść, ale... No bez jaj żeby za wstęp 10 zł płacić o_O
Kolejne spotkanie za rok, może do tego czasu coś nowego się otworzy, więc wcale nie jest tak, ze to jedyna okazja w życiu :D
Poza tym... z tego co mówi wujek google to we Wrocku jest kilka knajpek z koreańskim lub japońsko-koreańskim żarełkiem :3

ElJunPl
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010

Również bardzo chciałam tam iść, ale to, co teraz odwalili, jest niepoważne o.0 Żeby płacić jeszcze za to, że się tam siedzi? o_o Mam wrażenie, jakby chcieli z nas wydoić najwięcej jak się da :| Naprawdę i bez tego sporo by na nas zarobili, a tak to nic nie dostaną, bo prawdopodobnie tam nie pójdziemy, bo (przynajmniej na razie) większość jest na nie, w tym ja. Za dychę to bym miała pewnie pół innej potrawy z ich menu xD No i jakby nie patrzeć, jadę z drugiego końca Polski, bilet pewnie taki super tani w dwie strony też nie będzie... Pewnie też sobie tam pójdę w piątek, żeby zobaczyć, jak to wygląda xD

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009

Po pierwsze to my miałyśmy tam wpaść tylko coś zjeść. Ale żeby nie robić im problemu to zapowiedziałyśmy się wcześniej. Zaproponowali nam to całe zamawianie jedzenia itd. Sami zaproponowali, że zamkną dla nas lokal. Ale to 10zł mnie lekko wkurzyło. Nie prosiłyśmy o zamkniętą imprezę.
Dla mnie 10zł to nie jest dużo, bo mam blisko do Wrocka i nie wykosztuje się tyle. Ale no osoby które nie mają pieniędzy, wydadzą na podróż majątek, na nocleg i jedzenie... to takie 10zł to sporo...
Kto będzie bardzo chciał to może sobie iść poza spotkaniem, "prywatnie". O ile będą mieć na miejscu jakieś jedzenie xDDDD

Mizuki

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN

Skoro chcemy tam iść to przyjdźmy bez zapowiedzi. Zupełnie jakbyśmy byli klientami z ulicy, nie mają prawa wziąć od nas kasy ^^
Byłam tam dzisiaj i mam mniej więcej rozeznanie. Porównując ceny z tymi z prestiżowych koreańskich restauracji, faktycznie się opłaca. Bulgogi za 25 zł? No ja jadłam takie za 40 zł, więc bajer.
Ale ogólnie szału nie ma. Poza przystojnym, zaręczonym Koreańczykiem.

memoria
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin

Gdybyśmy chciały wynająć lokal to rozumiem, ale w sytuacji, gdy to oni zaproponowali nam imprezę zamkniętą i w ogóle, nagłe wyskakiwanie z takim czymś wydaje mi się lekkim przegięciem. W jakiś sposób stracili w moich oczach, gdy wiem, że odwalają takie numery, chociaż nie ukrywam, że liczę na to, że właściciele się opamiętają, jeśli im powiemy, że rezygnujemy z imprezy u nich. Mimo wszystko ten lokal wydaje się idealny na tego typu spotkanie.

annyeong

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Grupa krwi: A+

[quote="Mizuki"]Skoro chcemy tam iść to przyjdźmy bez zapowiedzi. Zupełnie jakbyśmy byli klientami z ulicy, nie mają prawa wziąć od nas kasy ^^[/quote] własnie miałam to proponować. Nie wyrzucą przecież 30 osób bo im się to nie opłaca...no może byłby problem z miejscami jakby mieli innych klientów. No w każdym razie 10 zł to wbrew pozorom troche jest liczac ze wydamy kase na koszulki, noclegi, dojazdy i inne wydatki >.<

maggdalena
Mad?

gadalam z Nuna. obnizyli stawke do 8 zl xD a im chodzi o to ze w soboty przychodzi tam duzo kroeanskich rodzin i wydaja po ok 200 zl na raz. tylko popatrzcie ze nas jakby bylo ok 40 osob i kazda z nas wydalaby 30 zl to maja w 2h 1200 zl! ale jak nie chca zarobic to nie

nenn
Milka

Lover: Donghae
Grupa krwi: A Rh -

Aktualnie mało mnie interesuje czemu chcą sobie płacić, bo mogę zrozumieć, że mają jakieś tam swoje powody ale mogli wcześniej o tym pomyśleć i powiedzieć...

Mizuki

Eeee to chamskie. Przychodzą Koreańczycy to wy spadajcie? Nawet na chama bym tam wbiła naszą 20 osobową ekipą.
MUSZĄ nas obsłużyć jako klientów.

maggdalena
Mad?

[b]Mizuki[/b], teoretycznie masz racje

Oiiś
Administrator

[b]maggdalena[/b], nie zamawiasz forumowej koszulki?

ElJunPl
Groszek Pachnący~

A ja tak w ogóle wrócę do sprawy przyjazdu i odjazdu ^.^ Z [b]memorią[/b] jedziemy w piątek i wracamy w poniedziałek (memoria, potwierdź xD). A wiadomo coś z noclegiem, bo mama mnie nie puści, jeśli wszystkiego nie będę miała porządnie załatwione? xD Organizujemy się tak, że wszyscy się zwalamy do jednego hostelu, czy jednak każdy ma sam sobie szukać?

Oiiś
Administrator

[b]ElJunPl[/b], wszyscy będą w tym samym hostelu. Pokoje będą chyba 2-3 osobowe. 30zł za dobę. Ale muszę się jeszcze zapytać Nuny czy na pewno zostanie taka wersja ;p

Mizuki

2-3 osobowe? To kiepsko. W większym gronie lepiej się "śpi"
W razie co znalazłam to:
http://boogiehostel.com/pl/article/101/tani-nocleg-wroclaw.html
pokój 9 osobowy za 35 zł, 5 zł różnicy, ale jakie plusy! XD + jak ktoś jest studentem to -10% ^^

maggdalena
Mad?

[b]Oiika[/b], nie. jedna juz przeciez mam. a po co mi 2 skoro zakladam ja/je tylko raz do roku? obecnie zarabiam ale za miesiac mi sie to skonczy wiec szkoda mi kasy na cos co zakladam tak rzadko. gdybym tamtej nie miala to z cala pewnoscia ta bym kupila ale tak... ?

memoria
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin

Tak, potwierdzam, że będę się wlokła razem z [b]ElJunPl[/b], przez pół Polski, na to spotkanie i już w piątek będziemy we Wrocławiu XD

Ile rodzin koreańskich jest we Wrocławiu, że oni ponieśliby na nas duże straty? 0.o 8 zł to nadal dużo, przecież my nie wymagamy tego, żeby od razu zamykać lokal, zawsze to jakaś szansa do spotkania też innych fanów (czy popatrzenia na większą liczbę Koreańczyków), jak się integrować to ze wszystkimi ;)

ElJunPl
Groszek Pachnący~

[b]Oiika[/b], a jak się ten hostel nazywa? xD on gdzieś w centrum jest?

oleczka0726

Ulubieniec z SJ: Yesung, Eunhyuk
Lover: Yesung ;*
Kocham SuJu od: Września 2011

Teraz ta cena spadła bo widzą oni ile tracą. Z tego co ja rozumiem ustalacie hotel tylko na noc na 8/9 czy też na 7/8 i 9/10... Widzę, że dużo ludzi przyjedzie w Piątek to trzeba by było się jakoś w jednym miejscu i godzinie się spotkać ;) A następnego dnia iść na oficjalne spotkanie ;)

maggdalena
Mad?

Nuna zaraz napisze Wam cos co zmienia sytuacje z ta knajpka. mysle ze warto isc

Nuna

Lover: Sungmin

Ok... teraz ja trochę słów od siebie.

Co do Solleim:
Dzwoniłam do dziewczyny i powiedziałam, że się wycofujemy a ona wyraziła swoje wielkie ubolewanie, bo już się napalili na nasze spotkanie i chcieli zamawiać jakieś gadżety z suju i płyty do kupienia. Więc miło z jej strony. Co więcej, na nasze przyjście będzie przygotowane specjalny sujowy wystrój. Myślę, że watro jest zapłacić to 8 złotych chociażby po co żeby sobie spokojnie posiedzieć w swoim towarzystwie i nie przeszkadzać nikomu swoim fangirlowaniem ani żeby inni nie przeszkadzali nam. We wrocławiu nie ma innych równie ciekawych miejsc gdzie spokojnie każda z nas mogłaby sobie usiąść i pokrzyczeć nie przeszkadzając innym. A w galeriach handlowych nie ma miejsca... w sobote zawsze jest ruch, WSZĘDZIE. A myślę, że jeżeli ktoś jedzie taki kawał drogi to 8 złotych w tą czy w tą to nie jest AŻ tak duży wydatek. No nie wiem, ostateczną odpowiedź mam dać do jutra... ja osobiście jestem za tym, żeby tam mimo wszystko pójść, zwłaszcza, że tam możemy wypielęgnować naszą ELFowość xD

Co do hostelu:
Hostel jest niedaleko zoo i placu grunwaldzkiego. Ma wifi i fajną atmosferę. Mimo małych pokoi można sobie urządzić mini party na korytarzu, który będzie należał do nas. xDDDD Jutro dostane rozpiskę jakie są pokoje i możemy zacząć rozdzielać. xD ktos napisał że 5 zł to nie dużo. Jak ktoś zostaje na 3 noce to już 15 zł... a 8 za wejście nie chcecie zapłacić xD I musze wiedzieć ile miejsc będzie zajętych mniej więcej i kiedy kto przyjeżdża... musze pogadać z Oiiś i Redem i chyba ja się zajmę spisywaniem osób i miejsc do hostelu.

więc jak?

Tamasia
SuJu 4ever :3

Ulubieniec z SJ: Yesung i Henryś
Lover: Yesio, Dongho i wielu innych <3
Grupa krwi: nie wiem...
Kocham SuJu od: październik 2011

JESTEM ZA!! Chyba nawet się ich zapytam czy nie będzie im potrzeba pomoc bo ja chętnie im pomogę w przygotowaniach wcześniej :3 zaskoczyli mnie trochę, ale pozytywnie tym razem :3

Nuna

wiecie, ja rozmawiałam z dziewczyną syna właścicieli na początku. Myślę, że ona sama sobie do końca nie zdawała sprawy z tego, że oni będą kazali za to płacić. Ja tam bardzo chciałabym was tam zabrać, bo atmosfera tam według mnie jest bardzo przyjemna...

SuJeong
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010

O to już zmienia postać rzeczy, jeśli na nasz przyjazd chcą się troszeczkę wysilić i zrobić na ELFowo to jestem za pójściem do Solleim ^^ 8 zł to nie dużo,a już lepiej spazzować w zamkniętym gronie niż przy innych ludziach którzy będą nas mierzyć tak jakbyśmy coś im zrobili. Ja osobiście nie martwiłabym się tym, ale to ja xD
A co do hostelu... Hm... Mam załatwiony nocleg we Wrocku, ale tylko za 3 noce trzeba płacić 15 zł, tak?

Nuna

nie nie nie... jest 30 zł za noc ale ktos powiedział, że pokoje są za małe i lepiej pokój 8-osobowy za 35 zł bo to tylko 5 zł różnicy... xD chciałam pokazać, że jednak to 5 zł może zrobić komuś różnicę ^^

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: