| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2012-08-19, 11:07
Plany - Forumowe Spotkanie III - Wrocław 8-9.09.2012
Autor Wiadomość
maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-08-15, 21:35   

Majanna, nie chcialam pisac za Ciebie bo jakbys nie chciala to i tak bym poszla xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-08-15, 21:58   

Ja bardzo bym chciała pójść, ale... No bez jaj żeby za wstęp 10 zł płacić o_O
Kolejne spotkanie za rok, może do tego czasu coś nowego się otworzy, więc wcale nie jest tak, ze to jedyna okazja w życiu :D
Poza tym... z tego co mówi wujek google to we Wrocku jest kilka knajpek z koreańskim lub japońsko-koreańskim żarełkiem :3

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-08-15, 22:21   

Również bardzo chciałam tam iść, ale to, co teraz odwalili, jest niepoważne o.0 Żeby płacić jeszcze za to, że się tam siedzi? o_o Mam wrażenie, jakby chcieli z nas wydoić najwięcej jak się da :| Naprawdę i bez tego sporo by na nas zarobili, a tak to nic nie dostaną, bo prawdopodobnie tam nie pójdziemy, bo (przynajmniej na razie) większość jest na nie, w tym ja. Za dychę to bym miała pewnie pół innej potrawy z ich menu xD No i jakby nie patrzeć, jadę z drugiego końca Polski, bilet pewnie taki super tani w dwie strony też nie będzie... Pewnie też sobie tam pójdę w piątek, żeby zobaczyć, jak to wygląda xD

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-08-15, 22:28   

Po pierwsze to my miałyśmy tam wpaść tylko coś zjeść. Ale żeby nie robić im problemu to zapowiedziałyśmy się wcześniej. Zaproponowali nam to całe zamawianie jedzenia itd. Sami zaproponowali, że zamkną dla nas lokal. Ale to 10zł mnie lekko wkurzyło. Nie prosiłyśmy o zamkniętą imprezę.
Dla mnie 10zł to nie jest dużo, bo mam blisko do Wrocka i nie wykosztuje się tyle. Ale no osoby które nie mają pieniędzy, wydadzą na podróż majątek, na nocleg i jedzenie... to takie 10zł to sporo...
Kto będzie bardzo chciał to może sobie iść poza spotkaniem, "prywatnie". O ile będą mieć na miejscu jakieś jedzenie xDDDD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Wysłany: 2012-08-15, 22:35   

Skoro chcemy tam iść to przyjdźmy bez zapowiedzi. Zupełnie jakbyśmy byli klientami z ulicy, nie mają prawa wziąć od nas kasy ^^
Byłam tam dzisiaj i mam mniej więcej rozeznanie. Porównując ceny z tymi z prestiżowych koreańskich restauracji, faktycznie się opłaca. Bulgogi za 25 zł? No ja jadłam takie za 40 zł, więc bajer.
Ale ogólnie szału nie ma. Poza przystojnym, zaręczonym Koreańczykiem.

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2012-08-15, 23:08   

Gdybyśmy chciały wynająć lokal to rozumiem, ale w sytuacji, gdy to oni zaproponowali nam imprezę zamkniętą i w ogóle, nagłe wyskakiwanie z takim czymś wydaje mi się lekkim przegięciem. W jakiś sposób stracili w moich oczach, gdy wiem, że odwalają takie numery, chociaż nie ukrywam, że liczę na to, że właściciele się opamiętają, jeśli im powiemy, że rezygnujemy z imprezy u nich. Mimo wszystko ten lokal wydaje się idealny na tego typu spotkanie.

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

annyeong 

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Grupa krwi: A+
Wysłany: 2012-08-16, 12:57   

Mizuki napisał/a:
Skoro chcemy tam iść to przyjdźmy bez zapowiedzi. Zupełnie jakbyśmy byli klientami z ulicy, nie mają prawa wziąć od nas kasy ^^
własnie miałam to proponować. Nie wyrzucą przecież 30 osób bo im się to nie opłaca...no może byłby problem z miejscami jakby mieli innych klientów. No w każdym razie 10 zł to wbrew pozorom troche jest liczac ze wydamy kase na koszulki, noclegi, dojazdy i inne wydatki >.<

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-08-16, 19:23   

gadalam z Nuna. obnizyli stawke do 8 zl xD a im chodzi o to ze w soboty przychodzi tam duzo kroeanskich rodzin i wydaja po ok 200 zl na raz. tylko popatrzcie ze nas jakby bylo ok 40 osob i kazda z nas wydalaby 30 zl to maja w 2h 1200 zl! ale jak nie chca zarobic to nie

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2012-08-16, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-08-16, 19:45   

Aktualnie mało mnie interesuje czemu chcą sobie płacić, bo mogę zrozumieć, że mają jakieś tam swoje powody ale mogli wcześniej o tym pomyśleć i powiedzieć...

Mizuki 

Wysłany: 2012-08-16, 20:22   

Eeee to chamskie. Przychodzą Koreańczycy to wy spadajcie? Nawet na chama bym tam wbiła naszą 20 osobową ekipą.
MUSZĄ nas obsłużyć jako klientów.

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-08-16, 20:50   

Mizuki, teoretycznie masz racje

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-08-16, 21:00   

maggdalena, nie zamawiasz forumowej koszulki?

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-08-16, 21:04   

A ja tak w ogóle wrócę do sprawy przyjazdu i odjazdu ^.^ Z memorią jedziemy w piątek i wracamy w poniedziałek (memoria, potwierdź xD). A wiadomo coś z noclegiem, bo mama mnie nie puści, jeśli wszystkiego nie będę miała porządnie załatwione? xD Organizujemy się tak, że wszyscy się zwalamy do jednego hostelu, czy jednak każdy ma sam sobie szukać?

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2012-08-16, 21:13   

ElJunPl, wszyscy będą w tym samym hostelu. Pokoje będą chyba 2-3 osobowe. 30zł za dobę. Ale muszę się jeszcze zapytać Nuny czy na pewno zostanie taka wersja ;p

Mizuki 

Wysłany: 2012-08-16, 21:21   

2-3 osobowe? To kiepsko. W większym gronie lepiej się "śpi"
W razie co znalazłam to:
http://boogiehostel.com/p...eg-wroclaw.html
pokój 9 osobowy za 35 zł, 5 zł różnicy, ale jakie plusy! XD + jak ktoś jest studentem to -10% ^^

Odpowiedz do tematu