| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2012-08-19, 12:07
Plany - Forumowe Spotkanie III - Wrocław 8-9.09.2012
Autor Wiadomość
maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-08-16, 22:57   

Oiika, nie. jedna juz przeciez mam. a po co mi 2 skoro zakladam ja/je tylko raz do roku? obecnie zarabiam ale za miesiac mi sie to skonczy wiec szkoda mi kasy na cos co zakladam tak rzadko. gdybym tamtej nie miala to z cala pewnoscia ta bym kupila ale tak... ?

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2012-08-16, 23:12   

Tak, potwierdzam, że będę się wlokła razem z ElJunPl, przez pół Polski, na to spotkanie i już w piątek będziemy we Wrocławiu XD

Ile rodzin koreańskich jest we Wrocławiu, że oni ponieśliby na nas duże straty? 0.o 8 zł to nadal dużo, przecież my nie wymagamy tego, żeby od razu zamykać lokal, zawsze to jakaś szansa do spotkania też innych fanów (czy popatrzenia na większą liczbę Koreańczyków), jak się integrować to ze wszystkimi ;)

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-08-17, 09:01   

Oiika, a jak się ten hostel nazywa? xD on gdzieś w centrum jest?

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

oleczka0726 

Ulubieniec z SJ: Yesung, Eunhyuk
Lover: Yesung ;*
Kocham SuJu od: Września 2011
Wysłany: 2012-08-17, 11:08   

Teraz ta cena spadła bo widzą oni ile tracą. Z tego co ja rozumiem ustalacie hotel tylko na noc na 8/9 czy też na 7/8 i 9/10... Widzę, że dużo ludzi przyjedzie w Piątek to trzeba by było się jakoś w jednym miejscu i godzinie się spotkać ;) A następnego dnia iść na oficjalne spotkanie ;)

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-08-17, 18:28   

Nuna zaraz napisze Wam cos co zmienia sytuacje z ta knajpka. mysle ze warto isc

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2012-08-17, 18:47   

Ok... teraz ja trochę słów od siebie.

Co do Solleim:
Dzwoniłam do dziewczyny i powiedziałam, że się wycofujemy a ona wyraziła swoje wielkie ubolewanie, bo już się napalili na nasze spotkanie i chcieli zamawiać jakieś gadżety z suju i płyty do kupienia. Więc miło z jej strony. Co więcej, na nasze przyjście będzie przygotowane specjalny sujowy wystrój. Myślę, że watro jest zapłacić to 8 złotych chociażby po co żeby sobie spokojnie posiedzieć w swoim towarzystwie i nie przeszkadzać nikomu swoim fangirlowaniem ani żeby inni nie przeszkadzali nam. We wrocławiu nie ma innych równie ciekawych miejsc gdzie spokojnie każda z nas mogłaby sobie usiąść i pokrzyczeć nie przeszkadzając innym. A w galeriach handlowych nie ma miejsca... w sobote zawsze jest ruch, WSZĘDZIE. A myślę, że jeżeli ktoś jedzie taki kawał drogi to 8 złotych w tą czy w tą to nie jest AŻ tak duży wydatek. No nie wiem, ostateczną odpowiedź mam dać do jutra... ja osobiście jestem za tym, żeby tam mimo wszystko pójść, zwłaszcza, że tam możemy wypielęgnować naszą ELFowość xD

Co do hostelu:
Hostel jest niedaleko zoo i placu grunwaldzkiego. Ma wifi i fajną atmosferę. Mimo małych pokoi można sobie urządzić mini party na korytarzu, który będzie należał do nas. xDDDD Jutro dostane rozpiskę jakie są pokoje i możemy zacząć rozdzielać. xD ktos napisał że 5 zł to nie dużo. Jak ktoś zostaje na 3 noce to już 15 zł... a 8 za wejście nie chcecie zapłacić xD I musze wiedzieć ile miejsc będzie zajętych mniej więcej i kiedy kto przyjeżdża... musze pogadać z Oiiś i Redem i chyba ja się zajmę spisywaniem osób i miejsc do hostelu.

więc jak?

Tamasia 
SuJu 4ever :3

Ulubieniec z SJ: Yesung i Henryś
Lover: Yesio, Dongho i wielu innych <3
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: nie wiem...
Kocham SuJu od: październik 2011
Wysłany: 2012-08-17, 18:50   

JESTEM ZA!! Chyba nawet się ich zapytam czy nie będzie im potrzeba pomoc bo ja chętnie im pomogę w przygotowaniach wcześniej :3 zaskoczyli mnie trochę, ale pozytywnie tym razem :3

Nuna 

Wysłany: 2012-08-17, 19:00   

wiecie, ja rozmawiałam z dziewczyną syna właścicieli na początku. Myślę, że ona sama sobie do końca nie zdawała sprawy z tego, że oni będą kazali za to płacić. Ja tam bardzo chciałabym was tam zabrać, bo atmosfera tam według mnie jest bardzo przyjemna...

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-08-17, 19:00   

O to już zmienia postać rzeczy, jeśli na nasz przyjazd chcą się troszeczkę wysilić i zrobić na ELFowo to jestem za pójściem do Solleim ^^ 8 zł to nie dużo,a już lepiej spazzować w zamkniętym gronie niż przy innych ludziach którzy będą nas mierzyć tak jakbyśmy coś im zrobili. Ja osobiście nie martwiłabym się tym, ale to ja xD
A co do hostelu... Hm... Mam załatwiony nocleg we Wrocku, ale tylko za 3 noce trzeba płacić 15 zł, tak?

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Nuna 

Wysłany: 2012-08-17, 19:08   

nie nie nie... jest 30 zł za noc ale ktos powiedział, że pokoje są za małe i lepiej pokój 8-osobowy za 35 zł bo to tylko 5 zł różnicy... xD chciałam pokazać, że jednak to 5 zł może zrobić komuś różnicę ^^

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-08-17, 19:20   

To ja już nie wiem xDDD
Bo niektórzy mają nocleg i to będzie wyglądać tak, że będziemy na noc rozdzielani, a takie coś mi się nie podoba, yo~~

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-08-17, 19:21   

no to idziemy?1 jajestem jak najbardziej za! bo to 8 zl nie pojdzie w powietrze tylko na dekoracje itd... wiec jak? idziemy prawda? :D

[ Dodano: 2012-08-17, 19:23 ]
SuJeong95, w tamtym roku bylysmy kompletnie porozdzielane. ja z majka i druga psiapsiola u mojej sis. czesc u Rin,czesc u Hiiris a czesc w hostelu i bog wie gdzie jeszcze. wiec teraz i tak bedzie lepiej

Nuna 

Wysłany: 2012-08-17, 19:51   

Dokładnie. Tak czy inaczej byłybyśmy porozdzielane xD a gdzie wy będziecie spać?

Tamasia 
SuJu 4ever :3

Ulubieniec z SJ: Yesung i Henryś
Lover: Yesio, Dongho i wielu innych <3
Grupa krwi: nie wiem...
Kocham SuJu od: październik 2011
Wysłany: 2012-08-17, 20:00   

U mnie :3 Lizzy, Konayuki i SuJeong95 będą spać u mnie :3

Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2012-08-17, 21:29   

Tamasia, JA Z TEGO POWODU ROZPACZAM OKROPNIE :C Bo chciałam spać z Koną i wgl, no ale się nie uda ><
Oczywiście podoba mi się już taka sprawa z Solleim, jeżeli to wszystko pójdzie na dekoracje i wgl, aaaish, napalam się ~.~ <3
Ja będę spać w hostelu i wolałabym w większym gronie, a 23 (15+8) zł nie jest mi strasznie szkoda przepuścić, jeżeli tak się sprawy mają xD Po prostu dłużej pogram sobie na skrzypcach w Kazimierzu i więcej kasy mi Warszawiacy sypną <3

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

Odpowiedz do tematu