| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[22.12.2010/SHOW] Super Junior's Foresight ep 03 PL
Autor Wiadomość
KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-18, 18:00   

Świetny odcinek najbardziej ubawiłam się z Kyu :mrgreen: Rozśmieszyło mnie to z zdjęcie z nim i ten komentarz gościa ''Jakie kiczowate włosy '' albo o dużych uszach hahahaha
Nie chciałabym być na miejscu tych gości co muszą pić sok robiony przez Kyu :-P
Wook cały czas nadawał o kasie nie dziwie się też bym pewnie takie pytania i teksty rzucała xP Jak on za jednego robota dał za ileś mil no to spoko (szkoda że nie pamiętam ile to dokładnie było ale to nic kto oglądał to wie ) Genialny był strój psa chodz mi to wyglądało bardziej na zająca xd

Dziękuję za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2011-12-19, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-01-16, 18:27   

Jest Ryeo, więc ściągam. Komentarz po obejrzeniu :).

Edit:
Kurcze, jestem zachwycona tym odcinkiem! Wprawdzie już jest po świętach, ale nastrój jeszcze nie minął. Na początek zastanawiałam komu chce wyznać swoją miłość Kyu, a tu swojej mamie. To było naprawdę słodkie i urocze :). No i jak Eunhyuk mógł powiedzieć, że to nudne? Ja sądzę, że to piękne.
Przebrania całkiem ciekawe, podobał mi się najbardziej strój Leeteuka. Biedny Ryeo, jak Kyuhyun mógł go tak wkręcić... W rolę służącego... nieładnie, oj nieładnie.
Współczuję Lee Seunghwan'owi, że musiał napić się tego "czegoś". Wątpię, aby miało to jakąś moc leczącą. Co do samego piosenkarza, to ukazane fragmenty jego piosenek są naprawdę ładne, szczególnie ballady.
Popłakałam się ze śmiechu, gdy Ryeo próbował wydać niski dźwięk, a wyszedł mu wysoki. Ale gdy w końcu mu się udało, nie mniejszy miałam ubaw. On jest genialny! Może faktycznie mało się odzywał i w ogóle, ale jeśli już, to dostarczał wiele rozrywki :). Jestem za tym, częściej się udzielał.
Wracając jeszcze do Seunghwan'a, to w sumie koncerty zawsze kojarzą mi się na stojąco, ale jak sobie pomyślę, że miałabym stać ponad 6 godzin... hm, nie wiem czy bym wytrzymała, choć myślę, że dla SuJu skłonna byłabym się poświęcić.
Bardzo dziękuję za tłumaczenie! Naprawdę warto obejrzeć. Polecam!
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2012-01-17, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-04-14, 00:57   

Świetny odcinek ! Kyu jak zwykle pobawił się w kucharza, ale tym razem przeszedł sam siebie XD. No i jak wkręcił Wook'iego z tym przebraniem haha ^^.
Szkoda że Ryewook się tak mało udzielał, ale jak już coś powiedział to konkretnego heh. No i z tym krzyczeniem to też przeszedł samego siebie. Chyba z 10 razy cofałam do tego momentu :P.
No no... nasz Eunhyuk najpopularniejszy w Korei :DD.
Seunghwan kurde jak on świetnie wygląda O.o. Nigdy nie dałabym mu 40+ ...
Ogólnie odcinek może nie pobił poprzedniego pod względem humorku, ale był na tyle dobry że od śmiechu aż brzuch mnie rozbolał xD .

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-04-14, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2012-05-29, 14:43   

Na samym początku już nie wyrabiałam ze śmiechu... "Mamo, kocham cię", potem Lee Soo Man x3 I ubranko Wooka, aż ten wredny Kyuhyun xd
Tylko szkoda, że Ryeowook tak mało się udzielał, ale racja, jak już się odezwał to powalał x3
Kyuhyun i te jego kucharskie zdolności x3 Nie mogłam z tego jak Hyukowi nie chciał ten napój do ust wlecieć x3
Poza tym Wookie jaki materialista x3
Kyu i jego debiut w albumie z kolędami... xD
Umierałam ze śmiechu, jak Ryeowook powiedział, że jego ulubione MV to Twins, a Kyuhyun akurat te, w którym mnie nie był xD
Dziękuję za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2012-05-30, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  

Nakus 

Ulubieniec z SJ: Całe Super Junior
Wysłany: 2012-07-05, 15:44   

Widać było, że Lee Seunghwan to dla nich wielki autorytet. Te opowieści Tuśka o młodości. Sama słysząc urywki jego piosenek wzruszyłam się, że tak poruszyła me serce.
Ale Kyuhyun wyrolował Wooka. I te zaczepki Hyuka o wkładki. Sam nie lepszy :P
Ryewook na prawdę cudownie zaśpiewał ten kawałek piosenki. Ale i tak nie mogłam z Hyuka i Tuśka. I ta wypowiedź Wooka "mój głos jest najsłodszy i najłagodniejszy...".
Nie ma to jak poruszyć temat pieniędzy na prawie każdym kroku xD
Na samym końcu Juniorki zachowywały się jak jakieś napalone fanki ^^

Dziękuję za tłumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez Nakus 2012-07-05, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  

Luji3110 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Yesung, Leeteuk
Fav Pairing: EunHae, KyuSung
Wysłany: 2012-07-05, 18:43   

Widać, że chłopcy bardzo cieszyli z możliwości współpracy z Lee Seunghwan'em! Odcinek przyjemny i zabawny. Ryeowook faktycznie poruszał same tematy związane z pieniędzmi... Ale należy przyznać, że głos ma przesłodki <3. Ech ten Hyuk, czepiał się wkładek, a sam nie jest dużo lepszy ;) Podobał mi się moment z pre-debiutem Kyu i wspomnieniami z młodości Leeteuk'a - widać, że twórczość Seunghwan'a jest silnie związana z jego życiem.
Ostatnio zmieniony przez Luji3110 2012-07-05, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  

bigus 
Biguś

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Kyuhyun, etc
Lover: Dong Hae
Wysłany: 2012-07-07, 15:43   

ściąga

Swoje wyznania przygotowali w ciekawy sposob:) napoj przygotowany przez Kyu wcale nie wygladal dobrze, ale mimo to odwazylabym sie do wypic:D
ten kostium i Hyuk w nim byl słodziutki;]
haha ich krzyki.. esz Wooki.
odcinek bardzo ciekawy, mozna sie bylo dowiedziec kilku rzeczy np o mlodosci Hyuka.
Dziekuje za tlumaczenie:)
Ostatnio zmieniony przez bigus 2012-07-07, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2014-05-18, 20:12   

Napój zrobiony przez Kyu wyglądał wstrętnie i pewnie tak smakował no ale może faktycznie miał jakieś właściwości lecznicze.
Wook w stroju służącego oj nie ładnie Kyu tak wrabiać Wookiego .
Wookie faktycznie nie umie krzyczeć chociaż po jego słodkim głosie można się było tego spodziewać,ale ten gość ,którego zaprosili to nieźle ryknął.
Ta wypowiedź była najlepsza:
"-Uważam, że "Twins" był najlepszy.
-Oh, to ten, gdzie mnie nie ma.
-Yeah.
-Musiałeś wymienić ten, gdzie mnie było, huh.Z wszystkich teledysków jakie mieliśmy, musiałeś wybrać akurat ten."
Chyba zemsta za ten strój służącego XD
Zaproszony gość faktycznie ma już trochę rekordów na swoim koncie,ale żeby kazać stać fanom przez 6 godzin to trochę przesada.
Bardzo fajny odcinek i dziękuje za tłumaczenie :)
Ostatnio zmieniony przez Shin 2014-05-25, 19:07, w całości zmieniany 2 razy  

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2014-06-15, 23:04   

Bardziej podobał mi się poprzedni odc. ale też też miał kilka perełek.
Krzyczący Wook :D I jego hm.. zainteresowanie pieniędzmi. I jego ulubione MV(akurat moje najmniej ulubione, zarówno mv jak i piosenka...) na którym nie ma Kyu :D
Kyu który wkręcił Wooka w strój służącego ^^ I jego miłosne wyznanie *_* Słodkie!
Hyuk w przebraniu psa :D
Dziękuję za przetłumaczenie <3

Ostatnio zmieniony przez eRka 2014-06-16, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu