| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[29.12.2010/SHOW] Super Junior's Foresight ep 04 PL
Autor Wiadomość
KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-18, 21:53   

Genialny odcinek a Kyu był w nim genialny i taki pewny siebie xD
Teuk i Hyuk tez wymiatali hehehe i ta ich rywalizacja :mrgreen: Końcówka była najlepsza i Shini przebrany za królewnę śnieżkę i śmiech Teuka mnie po prostu rozbroił hahahaha xP
Dzięki za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2011-12-20, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-04-14, 13:24   

Kyu mnie w tym odcinku mile zaskoczył ;dd wreszcie pokazał swój charakterek <3. Szkoda że nie upichcił czegoś konkretniejszego :pp.
Hyuk... mogę wiecznie słuchać jak rapuje *o* i to jego wyznanie ; oo.
Końcówka oczywiście najlepsza :D. Ten niekontrolowany atak Tuśka i stylowy strój Shiniego :P.. no po prostu bezcenny widok xD.
Bardzo spodobały mi się te inne wersje Sorry Sorry :DD.

kazami napisał/a:
Dużym plusem programu jest to, że coraz więcej dowiadujemy się o chłopakach

Fakt.. zaczęłam oglądać ten program ze względu na Tuśka :dd. Teraz już nie tyle zwracam uwagę na niego co na Kyu. Po prostu z każdym kolejnym pobranym odcinkiem jestem ciekawa co też on wymyśli :D. Nawet nie wiedziałam że się tak uroczo uśmiecha. :DD.

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-04-15, 17:30, w całości zmieniany 1 raz  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-04-27, 08:59   

Ostatnio jakoś nie miałam czasu, aby obejrzeć ten odcinek, ale w końcu udało mi się ^^.
No, no. Kyu się postarał. Jego zdrowa przekąska zyskała uznanie gości :).
Yoo Yung Suk - podziwiam. Tyle piosenek napisać i skomponować. Wielkie uznanie.
No i kto by pomyślał, że Park Sun Ju była nauczycielką Kyu. Jak powiedziała, że był wtedy niewinny, to nie mogłam przestać się uśmiechać ^^. Ciekawa jestem kiedy jego charakter zmienił się w evil :)?
Bardzo podobała mi się wesoła kompozycja Leeteuka ^^.
No, ale najbardziej podobało mi się, gdy mieli śpiewać własne wersje "Sorry Sorry" :D. Kyu był genialny! No, a potem gdy śpiewali wszyscy razem ^^ - to było naprawdę dobre!
Dziękuję za tłumaczenie!
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2012-05-09, 11:01, w całości zmieniany 1 raz  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2012-06-01, 17:19   

W końcu mi się udało to pobrać *.*

Biedny Kyu ciągle się nad nim w tym epie znęcali xD

Wersja Sorry, sorry Kyu była genialna, mogłabym słuchać tego chłopaka i słuchać aż do śmierci i by mi się nie znudził jego głos *.* Zapiszę w testamencie, żeby mi do trumny radio albo coś grającego włożyli z jego piosenkami, to będzie mi się tam miło rozkładało xD
I to jak zaśpiewał do tej nauczycielki "I love you" i pocałował ją w rękę... JA TEŻ CHCĘ TT TT

Sama końcówka była po prostu rozwalająca, kiedy Małpek razem z Teukiem wpadli na tą scenę w pląsach, a potem Shini - blind Śnieżka xD

Odcinek bardzo fajnie się oglądało i bardzo dziękuję, że miałam możliwość obejrzenia go po polsku ^^
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2012-06-24, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  

Nakus 

Ulubieniec z SJ: Całe Super Junior
Wysłany: 2012-07-05, 17:14   

Aaa, jak rozkosznie wyglądali w tych mundurkach. ^^
Nasz maknae pokazał pazurki. Nie da sobie w kasze napluć xD
Tutaj to był strasznie pewny siebie. Byłam tak samo zdziwiona jak Kyu, kiedy jego była trenerka go nie wybrała na pierwsze miejsce O.O Byłam wręcz tego pewna.
Fajnie się słuchało ich misz-maszowej piosenki, moja mama nawet przystała i skomentowała, gdy Kyu śpiewał "Ale on ma proste zęby" <---to mnie rozwaliło

Dziękuję za tłumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez Nakus 2012-07-06, 11:09, w całości zmieniany 2 razy  

Luji3110 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Yesung, Leeteuk
Fav Pairing: EunHae, KyuSung
Wysłany: 2012-07-06, 12:26   

W odcinku pojawiło się bardzo dużo nazwisk osób, których niestety nie znam, może dlatego jego pierwsza część nie należy do moich ulubionych... Za to drugą (tę, w której śpiewają nową wersję "Sorry, Sorry" i występują dla gości) mogłabym oglądać na okrągło! <3 No i... chłopcy wyglądają świetnie w tej stylizacji!

Przyjemnie było usłyszeć prywatne ciekawostki z ich życia. Dobrze, że Yung Suk naciskał na Eunhyuk'a, który wyglądał na mega speszonego... :D Mówiąc Hyun-ach, miał na myśli Hyuna'e z 4Minute?

Kurczę, szkoda, że kącik kulinarny Kyu nie wywołał w tym odcinku żadnych większych emocji... :( Chociaż, Kyuhyun nadrobił to swoimi występami wokalnymi, więc mogę mu to wybaczyć.

Dużo, oj dużo słodzenie Shindong'owi. Trochę nie wieżę, że pierwszy raz próbowali oddychać przez brzuch. Nie jestem znawczynią, ale już kilka razy słyszałam, że jest to podstawowa umiejętność przy śpiewaniu, a oni... no, o ile dobrze pamiętam... są wokalistami, prawda? Coś ściemniali, albo SM tak dobrze przygotowywało ich przez te kilka lat bycia trainee do kariery muzycznej.
Ostatnio zmieniony przez Luji3110 2012-07-06, 13:57, w całości zmieniany 1 raz  

bigus 
Biguś

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Kyuhyun, etc
Lover: Dong Hae
Wysłany: 2012-07-07, 17:30   

pobiera

Park Sun Ju bardzo przypomina mi moja polonistke, ktora bardzo cenie. Mysle ze jest ona bdobra nauczycielka, w koncu uczyla samego Kyu.
Ta improwizacja wyszla im naprawde dobrze;]
dziekuje za tlumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez bigus 2012-07-07, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2014-05-25, 19:13   

Kyu znów popisał się wokalnie.Kocham jego głos i nie tylko głos :)
Ta nauczycielka faktycznie musi się znać na swoim fachu że nauczyła Kyu tak pięknie śpiewać.
Shindong jest Brazylią .To było dobre XD
Nie wiem co tu więcej napisać ,więc to tyle.
Dziękuje za tłumaczenie :)
Ostatnio zmieniony przez Shin 2014-06-07, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu