| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Od przerażenia do uwielbienia...
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-05-04, 23:12   Od przerażenia do uwielbienia...

Macie kogoś z SuJu, kto najpierw Was przerażał, 'bałyście się go', nie lubiłyście, a teraz uwielbiacie, kochacie?

Ariv 
Seisevan

Ulubieniec z SJ: Kyu, Wookie, Ciul, Yesung
Lover: Sungmin
Fav Pairing: HanChul, KyuMin
Wysłany: 2011-05-08, 11:45   

Na początku nie mogłam znieść Kangin'a, nie wiem dlaczego. Po obejrzeniu z nim Mini-Dram stwierdziłam, że jest świetny! Taki zabawny i sympatyczny =]
Ostatnio zmieniony przez Ariv 2011-05-08, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  

Nuna 

Wysłany: 2011-05-08, 11:51   

jak to napisze to jeszcze bardziej się narażę wszytskim ale co tam...

Mi działał na nerwy (i to maksymalnie!) Heechul :P ale po obejrzeniu EHB i Full House stwierdziłam, że jest najprawdę bardzo zabawny i sympatyczny ^^ ma swoje humory ale cóż... właściwie jeszcze bardziej polubiłam go po obejrzeniu intimate note. teraz sadzę, że jest wręcz uroczy :P

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-08, 12:27   

Ja na samym początku (aż wstyd się przyznać do tego) nieco bałam się właśnie Kangina. Przy reszcie Juniorków, których wtedy uważałam za takie delikatne istoty, on wydawał się jakiś taki silny, że aż mnie przerażał.. na szczęście dość szybko zrozumiałam, że nie ma się czego bać xD

maneul.babo 
Czosnek! <3

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 29.01.2011
Wysłany: 2011-05-08, 12:52   

nie wiem dlaczego , ale nie lubiłam ani hangenga , ani kibuma , ani siwona O.o chyba było to spowodowane tym , że niedawno zaczęłam szaleć za suju i nie znałam ich za bardzo . na szczęście po obejrzeniu 'full house' wszystko się zmieniło i pokochałam ich <3 !

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2011-05-08, 12:55   

a mnie wkurzał Tusiek xDD nie bijcie mnie :D ale znałam go jedynie z widzenia, zanim jeszcze słuchałam Juniorów i zawsze widziałam jego twarz, gdziekolwiek nie spojrzałam i to mnie denerwowało, że on wszędzie był ^^ na szczęście, gdy poznałam Juniorki, wszystko się odmieniło xD
aaa i jeszcze wkurzał mnie Wook, no bo zaczynałam od Sorry Sorry bo i on tam miał takie krótkie włosy no i zawsze na jego wejściu się wkurzałam, bo myslałam, że on jakiś taki ważny, przemądrzały jest i wgl zawsze w tym krawaciku był i wgl :D
haha ale teraz wszystkich kocham ^^

Always EunHae lover <3

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-05-08, 13:05   

Ja muszę przyznać, że Kangina się nie bałam, a wręcz przeciwnie od razu go uwielbiałam, jak dla mnie był taki śmieszny przez to swoje zachowanie xD
Strasznie wkurzał mnie Wook, aż do czasu Bonamany go nie lubiłam, potem jakoś się przekonałam, nie mogę powiedzieć, że go nie lubię XD
To samo miałam z Yesiem, ale jeśli chodzi o niego to rzeczywiście było od przerażenia do uwielbienia xD Bo zaczynałam to się go bałam i ten fetysz i trochę jego wygląd mnie przerażał (XD) a teraz go bardzo lubię.
Po obejrzeniu Super Girl, które jest moją pierwszą piosenką od M, bałam się ZhouMiego i jego nosa xDDD Potem zauważyłam, że ten nos tylko mu uroku dodaje, do tego jeszcze Mi ślicznie śpiewa, dlatego go pokochałam i zapomniałam o starym urazie do nosa xD
Na początku też trochę przerażał mnie uśmiech Małpy xD A resztę od początku lubiłam.

Nadużywam 'xD'

Saranghae <3

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-08, 13:45   

mnie tu zaraz wszystkie fanki Ciulka ukrzyzuja jak napisze jak to ze mna bylo xD
najpierw przerazila mnie ich liczba. ale kiedy przywyklam to wydawalo mi sie ich malo xD nie lubilam Wookisia bo wg mnie piszczal. nie podobal mi sie jego glos. ale na szczescie go pokochalam. jak wyciaga w Super Girl i Perfection *_*
a Ciulek...jak zobaczylam jak caluje Mina,Henia i SIWONA to go znienawidzilam :O i jak ja nie uzywam slowa pedal tak kiedy go widzialam to bylo tylko-pedal! odejdz od Siwona! nie moglam go zniesc. az zrozumialam co i jak tam w Korei i na szczescie mi przeszlo. teraz go kocham calym serduchem. na szczescie ta faza nienawisci trwala tylko jakies 2 tygodnie ale teraz i tak uwazam ze za dlugo :( nie moge sobie tego wybaczyc
i nie lubilam Mimiego.jak zobaczylam go w U to tak jakos mi nie pasowal swoimi ostrymi rysami do tych cudnych buziek reszty.
na szczescie juz wszystko mi przeszlo^^

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2011-05-08, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-05-08, 14:34   

Mnie żaden Junior nie przerażał. Jedynie na początku nie lubiłam Kyu. Ale to była krótka chwila, bo jego nie można nie kochać. Zdobył mnie swoim głosem, uśmiechem i nieśmiałością. Tak, tak - nieśmiałością, bo Kyu to nie tylko jego wredność.
Mam jedynie mały problem z Hanem. Zraziła mnie jego promocja w Chinach po odejściu z zespołu. Ale nie skreślam go całkowicie. Może kiedyś polubię go tak jak pozostałą czternastkę. W każdym razie obiektywnie mówiąc, to brakuje go w zespole.

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-08, 14:54   

Trzecie forum, trzeci raz to samo napiszę, ale po prostu nie mogę się powstrzymać, gdy widzę, że inni się wypowiadają xD
A więc u mnie było tak, że z początku nienawidziłam YESIA. Nie znałam wtedy jeszcze Suju dobrze, oglądałam EHB i gdy zobaczyłam jego kamienny wyraz twarzy, brak uśmiechu i suche żarty to pomyślałam "tego faceta na pewno nigdy nie polubię". Oczywiście mi się szybko odwidziało i stał się moim ulubieńcem ^-^ Miałam też zastrzeżenia do Wooka i jego głosu, a także do jego twarzyczki, która mnie zniechęcała (teraz uważam, że ma śliczny pyszczek! :D). Poza tym to był taki okres, że wkurzał mnie Heechul i Siwon, ale to był raczej proces uwielbienie-zniechęcenie-uwielbienie. Po prostu zmęczył mnie ten narcystyczny imidż Ciula, a co do Siwona... już nie pamiętam o co mi chodziło ^-^ Ach, no i jak zobaczyłam Tuśka, to pomyślałam, że dziwna BABA z niego... xD Z resztą WIĘKSZYCH problemów nie miałam chyba... :D

Nuna 

Wysłany: 2011-05-08, 15:12   

Nishi napisał/a:
Nie znałam wtedy jeszcze Suju dobrze, oglądałam EHB i gdy zobaczyłam jego kamienny wyraz twarzy, brak uśmiechu i suche żarty to pomyślałam "tego faceta na pewno nigdy nie polubię".

ja właśnie jestem na tym etapie... tak trochę zniechęca mnie to jego samouwielbienie...
I teraz jest dobry moment, żeby napisać, że za każdym razem jak oglądam twojego gifa to przebiega po mnie cień sympatii dla Yesunga :D

Nishi 
Yesios?awa

Wysłany: 2011-05-08, 15:22   

W ogóle to nawet nie chodzi o to, że moje nastawienie do niego się zmieniło, wydaje mi się, że i on się trochę zmienił, jakby wydaje się weselszy, częściej się uśmiecha. Wciąż rzuca sucharami, ale już taka jego natura, biedak chciałby być zabawny, ale nie wszyscy rozumieją jego specyficzne poczucie humoru xD Niestety często zraża tym do siebie ludzi, bo nie znają go z innej strony. Yesiu to naprawdę sympatyczny i ciepły facet, najlepiej to widać na koncertach właśnie, wtedy do wszystkich się tuli i ogólnie ma dobry nastrój zazwyczaj xD W programach za bardzo stara się być zabawnym, ale i tak jest wtedy uroczy ^-^
ach, poczułam silną potrzebę nawrócenia Cię Nuna, bo nie podoba mi się to "nie Yesung!" w rubryce Ulubieniec z SJ haha xD

Nuna 

Wysłany: 2011-05-08, 15:32   

Nishi, masz racje, na koncertach nadrabia ciepłotą i sympatycznością... a potem znowu oglądam jakiś program w którym roztkliwia się nad tym że jest głównym wokalem i najlepiej śpiewa i że w ogóle wszytsko potrafi i już mnie szlag trafia :P

szczerze mówiąc byłabym ci wdzięczna, gdyby udało ci sie zmienić moje nastawienie, bo ja nie lubię kogoś nie lubić :(

Ofi^^44 
Ms Lee

Ulubieniec z SJ: Każdy ma to "coś" !
Lover: Sungmin, Minho, T.O.P, Changjo ^^
Fav Pairing: KangTeuk, KyuMin, EunHae, HyukMin,
Wysłany: 2011-05-08, 15:33   

Szczerze mówiąc, na początku nie mogłam się połapać kto jest kim w teledysku :)
Ale chyba najbardziej wkurzał mnie Yesung ( gome ><) Uważałam,że jest taki niemiły i jako głupia amatorka myślałam, że nikt go w SuJu nie lubi, ale co raz bardziej wdrążając się w świat K-pop polubiłam go. Uważam, że jest dziwny, ale w właśnie to w nim lubię (jak udaje kichanie pieska xD)

Nishi 
Yesios?awa

Wysłany: 2011-05-08, 15:39   

Nuna, W sumie nigdy nie zauważyłam, żeby tak o sobie mówił. Ale jeśli już, to zapewne w żartach, bo jest świadomy, że nic innego niż śpiewanie nie potrafi, więc powinien przynajmniej pod tym względem się promować haha :D Rozumiem Cię, też z reguły "nie lubię nie lubić", ale niestety z doświadczenia wiem, że kilkoma postami nie przekonam Cię do kogoś, to przychodzi z czasem. Ale jak już będziesz bardzo chciała, to pisz do mnie, podsunę Ci jakieś filmiki, godne uwagi urywki programów, które ukazują jaki to słodziak jest albo cokolwiek co by Cię do niego zachęciło. :D

Odpowiedz do tematu