| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Od przerażenia do uwielbienia...
Autor Wiadomość
Wiolja 

Ulubieniec z SJ: Heechul, Tusiek
Lover: Heechul
Fav Pairing: HeeWok
Grupa krwi: B
Wysłany: 2014-02-16, 15:48   

Na początku wręcz nie cierpiałam Ciulka. Był dla mnie tak wstrętny i obleśny, że nie pytajcie. Pierwszy raz właśnie go zobaczyłam na występie na żywo i ten jego jężyk wydawał mi się okropny. Jednak potem za którymś razem to pokochałam i jego osobę i jest on teraz moim biasem nr 1 do końca życia ;-)

Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2014-02-23, 16:44   

Tak jak moja przedmówczyni, na początku mojej znajomości z SuJu Hee wydawał mi się trochę...odpychający. Niby z tą anielską buźką tak nie powinno być, ale było w nim coś takiego hymm... prostackiego albo chamskiego? W każdym bądź razie dopiero po pewnym czasie, gdy już zaczynałam bardziej poznawać panów z zespołu miałam również okazję sporo dowiedzieć się o Hee, obejrzeć jakiś program w którym bierze udział itd. no i ostatecznie jakoś ciepło mi się zaczęło robić na serduchu gdy tylko o nim pomyślałam więc obecnie jest zdecydowanie jednym z moich ulubieńców w SuJu. <3

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-02-23, 22:49   

Hmm:)

W sumie - u mnie to było tak, że jak pierwszy raz zobaczyłam Bonamane, nie mogłam obczaić who is who i trochę mnie to irytowało:) Ale przyznam się bez bicia, że pierwszy moją uwagę zwrócił chyba Heechul:D:D:D:D, z tymi blond włosami:):D:D
A potem tylko starałam się dowiedzieć - kto jak się nazywa, co to w ogóle jest za zespół i ogólnie najważniejsze sprawy, a Bonamana, leciała sobie w kółeczko:D:D:D

Ogólnie z SuJu polubiłam wszystkich od razu:), no może po za Henrym - bo taki dzieciak był jeszcze i jakoś...no nie pasował mi... do czasu, aż usłyszałam<jak już pisałam> instrumentalną wersję TRAP, gdzie Henry grał na skrzypcach:):) Od tamtej pory go uwielbiam:):):) Podbił moje serce:)

I kocham całą piętnastkę, i bardzo brakuje mi, że nie ma tam już Hana, Kibuma<na SS1 Kibum był fantastyczny, zwłaszcza w don't don gdzie tak się wydzierał na początku - no cudo> :):):)
Ostatnio zmieniony przez Katy 2014-02-23, 22:50, w całości zmieniany 3 razy  

Ciutek 

Ulubieniec z SJ: Teukie
Lover: Kyu
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2012 r.
Wysłany: 2014-04-03, 02:38   

O matko XD
Pamiętam, że na początku nie mogłam strawić Siwona, naprawdę ><
Tak działał mi na nerwy...
Kompletnie nie rozumiałam tego całego zachwytu nad nim. Denerwowało mnie to, że jest taki przystojny, wysportowany... Po prostu był dla mnie zbyt idealny i wydawał mi się taki, hm... sztuczny trochę xD
Jednak z czasem okazało się, że jest naprawdę fajnym facetem (uprzejmy, miły, zabawny). Strasznie go polubiłam, ale też często mam niekontrolowane napady śmiechu, gdy go widzę... sama nie wiem czemu. Po prostu jest taki zabawny i kochany nawet z wyglądu xD Szczególnie teraz w Swing z tym swoim koprem XDD
Przepraszam Siwon... >__<"

amaterasu

Ulubieniec z SJ: Hyukkie, Chullie, Mimi
Lover: Hae
Fav Pairing: EunHae, QMi
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: grudzień 2013r.
Wysłany: 2014-05-07, 10:19   

Zupełnie na początku bardzo nie lubiłam Ciula. Wydawał mi się wredny dla innych i zakochany w samym sobie. Ale po obejrzeniu iluś tam programów rozrywkowych zupełnie zmieniłam swoje zdanie^^ On po prostu nie udaje i mówi to co myśli^^ A ja lubię takie osoby. No i spodobało mi się jak w jakimś programie powiedział " Super Junior member... Zhoumi" tak cieplutko w sercu mi się zrobiło :)

Dziwna 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Kyuhyun, Donghae
Wysłany: 2014-09-13, 21:23   

A ja się przyznam, że osobiście na samym początku jak poznałam wiele lat temu ten zespół to nie umiałam strawić nikogo, średnio mi się kawałki podobały, a oni wszyscy jakoś tacy dziwni byli. Ale odkąd zobaczyłam Donghee i Siwona w dramach to zaczęłam się interesować zespołem i w sumie ostatnio coś mnie brało na k-pop i zaczęło mi się to o dziwo podobać. Szczerze dalej ich wszystkich nie rozróżniam więc ciężko stwierdzić, czy któryś z nich był dla mnie jakoś specjalnie odrażający, przerażający czy coś.
Na początku nie pasował mi Henry. Jakoś tak odstawał i nie umiałam się do niego przekonać, ale jak obejrzałam z nim i Kyuhyunem (<3)odcinek Happy Together to stwierdziłam, że to bardzo zdolny koleś jest, któremu ciężko w dalszym ciągu odnaleźć się w Korei. No i słodziak z niego. :D

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2014-09-13, 22:03   

Dziwna nie przejmuj się.Ja co prawda Juniorów twarze znam jak własną dłoń,ale inny zespół K-popowy znam dłużej i jest ich pięciu i niedawno pomyliłam dwóch z nich,i jak się zorientowałam to miałam ubaw po pachy.Także luz.Poznasz ich wszystkich i zaręczam każdy jest wyjątkowy.

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-01-23, 19:58   

Ja szczerze mówiąc nie miałam jakiegoś problemu z serii "boję się go"... u mnie było na zasadzie lubię albo jest mi obojętny. No, prawie w każdym przypadku :) Jak odkryłam SJ-M to o ile nie miałam problemu z ZhouMim, tak ogromny problem dla mnie stanowił Henry. Jeśli od święta nie irytowało mnie jego zachowanie, to z nawyku już sama twarz mnie irytowała xD Aaale później mi przeszło, koleżanka podzieliła się ze mną angielską wersją Trap oraz paroma występami gdzie grał na skrzypcach i nawet zaczęłam go lubić :)

Odpowiedz do tematu