| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Fakty o Ryeowooku
Autor Wiadomość
Frydzka 

Ulubieniec z SJ: Space Big Star, Donghae
Lover: HEECHUL, Iwook, Jaejoong
Fav Pairing: EunHae, HeeWook, HeeMinn
Wysłany: 2011-05-07, 01:17   Fakty o Ryeowooku

Będzie gotował, kiedy się zezłości, ale zasmuci się, kiedy członkowie nie jedzą przygotwanego przez niego jedzenia.

Występ do Insomni poparli inni członkowie ponieważ chcieli go zobaczyć tańczącego w seksowny sposób.

Powiedział, że Insomnia została zasugerowana przez członków ale Shindong powiedział w wywiadzie, że to sam Ryeowook chciał to zrobić.

Gdyby był dziewczyną poślubiłby Donghae.

Płakał podczas nagrywania „A Short Journey”.

Ryeowook ma dobrą skórę

Ryeowook utworzył konto na Twitterze szóstego czerwca 2010 r.

Hangeng mówi, że Ryeowook lubi przykleić się i leżeć na jego ramieniu kiedy śpi w samochodzie podczas okresu promocyjnego SJ-M

Po prostu przyjdzie do pokoju hyungów w nocy, kiedy się pytają dlaczego tam jest, mówi, „Chcę tylko trochę pobyć z hyungiem, mogę?”

Pewnego razu Kyuhyun i Ryeowook musieli gotować razem. Skończyło się na tym, że to Ryeowook wykonał całą pracę.

Zawsze jest dręczony prze Kyuhyuna

Ryeowook i Kyuhyun mieli walkę. W ten dzień, Kyuhyun miał wypadek, w którym prawie stracił życie.

Zaczął oglądać KimTakGu po tym, jak dowiedział się, że Kyuhyun tam śpiewał.

Jest zazdrosny o Henry'ego, że jest magnae SJM.

Według Henry'ego Ryeowook jest ciepły i delikatny.

Jest dobry w wydawaniu dźwieku kropli wody i świni .

Raz ELF poprosił RW o przytulenie. Wstał i przytulił ją, ale Heechul, który był obok Ryeowooka, powstrzymał go.

Ryeowook jest dobry w odczytywaniu ludzkich nastrojów i reakcji.

W urodziny Donghae, piętnastego października dokladnie o 22.15, Ryeowook przygotował jedzenie i życzył Donghae „wszystkiego najlepszego”.

Ryeowook i Donghae jedli truskawki w pokoju. Donghae chciał poprosić Yesunga, by się do nich przyłączył, ale Ryeowook powidział „byłoby dobrze, gdybyśmy zjedli te truskawki tylko we dwójkę”. Po tym jak Yesung to usłyszał, poczuł się smutno i pomyślał „Chcę go zabić”.

Pewnego razu, MC spytał SJ kto jest najgorszy w sporcie. Shindong, Heechul i Sungmin spojrzeli się na Ryeowooka.

Kiedy piłka leci tam, gdzie on jest, jest kompletnie zagubiony. Zawsze unika piłki.

Raz MC powiedział, że Ryeowook jest zbyt cichy. Ryeowook powiedział, że słuchanie to jego praca.

MC: „Dla twojej informacji, Ryeowook nienawidzi piłki nożnej”.

Ryeowook jest wielozadaniowcem. Był raz, że Heechul przyszedł z youngstreet, zobaczył Ryeowooka jedzącego owoce i oglądającego Home Sweet Home podczas czytania komentarzy i innych stron na swoim telefonie galaxy.

Ryeowook zawsze gada do siebie podczas oglądania dramy.

Ryeowook ogląda 6 dram w tym samym czasie (Home Sweet Home, President, Daemul, Athena, Secret Garden, It's Okay, Daddy's Daughter).

Heechul powiedział „Kiedy jestem głodny, Ryeowook zapyta mnie „Hyung, chcesz, żebym ugotował ramen dla Ciebie?” Gdybym żył sam, nie miałbym tego”.

Ryeowook przeszukuje wszystkie strony, włączając antyfanowskie.

Ryeowook powiedział, że chce być dojrzalszy w 2011.

Ryeowookowi było przykro z powodu jego babci, jako że przeszła przez wiele ciężkich chwil, a on nie mógł jej w żaden sposób pomóc.
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2015-01-26, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  

shelvehae 

Ulubieniec z SJ: DongHae
Lover: DongHae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 07.07.2010
Wysłany: 2011-05-08, 13:03   

Frydzka napisał/a:

Występ do Insomni poparli inni członkowie ponieważ chcieli go zobaczyć tańczącego w seksowny sposób.

ah wiadomo, kto by nie chciał go zobaczyć tak tańczącego xD

Frydzka napisał/a:

Hae... kto by go nie chciał za męża ^^

Frydzka napisał/a:

hm... bać się go? czy nie? xD

Frydzka napisał/a:

Ryeowook i Donghae jedli truskawki w pokoju. Donghae chciał poprosić Yesunga, by się do nich przyłączył, ale Ryeowook powidział „byłoby dobrze, gdybyśmy zjedli te truskawki tylko we dwójkę”. Po tym jak Yesung to usłyszał, poczuł się smutno i pomyślał „Chcę go zabić”.

słodkie, ale jednocześnie biedny Yesio... jak Wookie tak mógł...

Wookie jest słodki ^^ chciałabym zjeść coś co on ugotował ^^ dzięki za tłumaczenie :D
Ostatnio zmieniony przez shelvehae 2011-05-08, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-08, 13:11   

Frydzka napisał/a:
chcieli go zobaczyć tańczącego w seksowny sposób.

buhahahan, oni poprą każdy pomysł, który będzie w stanie zakłopotać króregoś z pozostałych członków
Frydzka napisał/a:
poślubiłby Donghae

łe, nie, Don jest Hyuka..
Frydzka napisał/a:
Ryeowook lubi przykleić się i leżeć na jego ramieniu kiedy śpi

słodkie to jest, kiedyś w programie Han i Wook odgrywali nawet taką scenkę, całkowicie się przez nią rozpłynełam *___*
Frydzka napisał/a:
Kyuhyun i Ryeowook musieli gotować razem

już to widzę.. ^.^
Kuy pewnie w efekcie bardziej przeszkadzał niz pomagał, albo był tak złośliwy/niezdarny, że Wook wolał sam odwalić robotę, żeby było mniej szkód.
Frydzka napisał/a:

każdy jest przez niego dręczony..
Woo jest takim promyczkiem szczęścia w Suju, jest jednym z młodszych, a mimo to przejął obowiązki domowe i opiekuje się resztą, to jest całkowicie i niepodważalnie urocze!
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2011-05-08, 13:21, w całości zmieniany 2 razy  

Cloudy 
AngeLover

Ulubieniec z SJ: cała 15~
Lover: Teukii~,Joon
Fav Pairing: HeeTeuk, YeWook
Grupa krwi: A Rh +
Wysłany: 2011-05-08, 17:45   

Też bym chciała spróbować Wook'owego jedzonka : D

I cóż nie dziwię się że poparli pomysł z występem do Insomni >D
Uwielbiam ten występ~Chociaż, może zabrzmieć to teraz jak zazdrosna fanka, ale nie cierpię tej laski która z nim występuje XD

Biedny Yesiosław D: Wook się wywredził XD
Ostatnio zmieniony przez Cloudy 2011-05-08, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  

Rei 
coffeeholic

Lover: RyeoWook
Grupa krwi: AB Rh +
Wysłany: 2011-05-08, 18:10   

Frydzka napisał/a:

Pamiętam jak mi szczena opadła, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Wooka i jego solo na SS2. Uwielbiam ten występ, choć tancerkę byłam gotowa z miejsca zabić..XD I w sumie do teraz reaguję agresją w czasie oglądania.;o
Frydzka napisał/a:

Wook, nie rób mi tego.T^T
Frydzka napisał/a:

Płakał podczas nagrywania „A Short Journey”.

Pamiętam ten wywiad... Biedaczek, on się tak łątwo wzrusza.^^
Frydzka napisał/a:

Po prostu przyjdzie do pokoju hyungów w nocy, kiedy się pytają dlaczego tam jest, mówi, „Chcę tylko trochę pobyć z hyungiem, mogę?”

Urocze~ i jak takiemu odmówić?<3
Frydzka napisał/a:

Ryeowook i Kyuhyun mieli walkę. W ten dzień, Kyuhyun miał wypadek, w którym prawie stracił życie.

Lepiej by brzmiało, że się pokłócili. Uh, pewnie musiał się czuć paskudnie jak tego samego dnia dowiedział się o wypadku.;/
Frydzka napisał/a:
Jest zazdrosny o Henry'ego, że jest magnae SJM.

Nie ma potrzeby, Wookie i tak zawsze będzie eternal maknae.^^
Frydzka napisał/a:

Czyżby wrodzona empatia?^^ W sumie nie dziwię się, osoby o takiej wrażliwości jak Wook z reguły lepiej umieją odczytywać emocje innych ludzi.
Frydzka napisał/a:

Cham!~ Aż żal mi się Yesława zrobiło.;o
Frydzka napisał/a:
Heechul powiedział „Kiedy jestem głodny, Ryeowook zapyta mnie „Hyung, chcesz, żebym ugotował ramen dla Ciebie?” Gdybym żył sam, nie miałbym tego”.

Ah, też bym chciała, żeby mi ugotował jakiś swój specjał.^^ Bez Wooka prawdopodonie SuJu chodziłoby głodne.8D
Ostatnio zmieniony przez Rei 2011-05-08, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  

Wandzia44 

Ulubieniec z SJ: Dla każdego trochę miłości^^
Lover: Kyu*-*
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-08, 18:17   

Cytat:

Hym... Dla nich, to była zabawa a dla mnie... *rozmarzona*
Cytat:

Dobrze, że nie jest dziewczyną, bo unieszczęśliwiłby i swoje fanki i fanki Hae:P
Cytat:

Tak, wydaje mi się, że gdzieś o tym opowiadał i podobno czuł się strasznie po tym.
Cytat:

Wook jest bardzo wrażliwym człowiekiem, a ponadto bardzo opiekuńczym. Nie dziwię się więc, że ma podejście do ludzi.

Dziękuję za tłumaczenie:)
Ostatnio zmieniony przez Wandzia44 2011-05-08, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

Ofi^^44 
Ms Lee

Ulubieniec z SJ: Każdy ma to "coś" !
Lover: Sungmin, Minho, T.O.P, Changjo ^^
Fav Pairing: KangTeuk, KyuMin, EunHae, HyukMin,
Wysłany: 2011-05-08, 18:44   

Cytat:

Kyaa!>< Ja mogę z tobą pobyć Wookiś ^^
Cytat:

Z tego co wiem to mu to nie przeszkadza i daje sobie z Kyu radę ;P
Cytat:
Jest dobry w wydawaniu dźwieku kropli wody i świni.

Wiem, że udawania odgłosów świni nauczył go ShinDong ;))
Wookiś jest w tym naprawdę dobry! :-P
Cytat:
Kiedy piłka leci tam, gdzie on jest, jest kompletnie zagubiony. Zawsze unika piłki.

Zupełnie tak jak ja :-P
Ostatnio zmieniony przez Ofi^^44 2011-05-08, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-05-08, 18:51   

Frydzka napisał/a:
słodkie~
Frydzka napisał/a:
Zawsze jest dręczony przez Kyuhyuna
haha xD ja też lubię dręczyć innych xD
Frydzka napisał/a:
chcecie obydwaj umrzeć!? *powaga* haha xD wiecie co... ? Yesio to taki miły człek... <3
Frydzka napisał/a:
Ryeowook jest wielozadaniowcem. Był raz, że Heechul przyszedł z youngstreet, zobaczył Ryeowooka jedzącego owoce i oglądającego Home Sweet Home podczas czytania komentarzy i innych stron na swoim telefonie galaxy.
Jestem lepsza! xD Umiem czytać książke, jednocześnie śpiewając i oczywiście słuchając piosenki i co chwile odpisywać na smsy xD
Frydzka napisał/a:
Witaj w klubie~
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-05-08, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  

Grey_Pura 

Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae, Kyumin
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-05-08, 21:37   

Frydzka napisał/a:
lubi przykleić się i leżeć na jego ramieniu kiedy śpi w samochodzie

jeny to jest naprawdę urocze
T oz tymi nocnymi wizytami.. mam przed oczami zaspanego Ryeo pytającego o pozwolenie..ciekawe ile razy kończyło się wspólnie przespaną nocą... kto by wyrzucił uroczego dzieciaczka za drzwi ?
haha nie ważne ile razy to czytam ale Yesungowe plany morderstwa xD kkk

Frydzka napisał/a:

nie on jeden.. x''D

Doesn't Hyukjae look the best in grey?
in Grey --> Grey Pura.
Ostatnio zmieniony przez Grey_Pura 2011-05-08, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

Emiko 

Ulubieniec z SJ: Heechul,Yesung.LeeTeuk
Lover: Heechul
Fav Pairing: HanChul,HeeTeuk,KanTeuk,HeeMin
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-05-08, 22:51   

Jedzonko Wook'a musi być na prawdę pyszne skoro wszyscy z SJ je chwalą,oni to mają dobrze z takim kucharzem :-)

A kto by nie chciał zobaczyć tańczącego seksownie Ryeowok'a.Soją drogą podczas swojej solówki to ma minę jak by chciał żeby na miejscu tej tancerki był kto inny xD

Kyu to uwielbia dręczyć wszystkich ;p

Z tymi truskawkami to rozwalił mnie ;D ja on móg nie podzielić się z biednym Yesiem?!
Ostatnio zmieniony przez Emiko 2011-05-08, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-11, 11:07   

....
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2015-01-01, 17:05, w całości zmieniany 2 razy  

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2011-05-26, 17:00   

Cytat:

Kto by nie chciał :lol:
Cytat:

Ja też bym chciała i wcale się mu nie dziwię.
Cytat:

Jak Kyu może dręczyć swojego hyunga, wredny ten Kyu.
Cytat:
Jest dobry w wydawaniu dźwieku kropli wody i świni .

Jeśli chodzi o wydawanie dźwięków kropli wody to można to usłyszeć w programie Golden Fishery Radio Star Special - Super Junior i mogę potwierdzić, że świetnie mu to wychodzi :mrgreen:
Cytat:
Raz MC powiedział, że Ryeowook jest zbyt cichy. Ryeowook powiedział, że słuchanie to jego praca.

Bardzo dobra odpowiedz, Ryeowook już taki jest i w tym jego urok.
Cytat:

Nie on jeden ja tez tak mam :->
Dzięki wielkie za tłumaczenie :-)

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2011-05-26, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

MyDesignx3 
MonkeyDDrama

Ulubieniec z SJ: Cała 15 ;*
Lover: Eunhyuk ,ZhouMi
Fav Pairing: EunHae, QMi , YeWook, EunTeuk
Grupa krwi: ARH+
Wysłany: 2011-06-06, 15:47   

[ Dodano: 2011-06-06, 16:55 ]
Frydzka napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Czyli gotuje niezależnie od nastroju? :P To ja go zamawiam jako kucharza do siebie XD

Frydzka napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Kto by nie chciał?

Frydzka napisał/a:
Ukryta Wiadomość:

Heh, Nie zdziwię się, też bym tak zrobiła ^^

Frydzka napisał/a:
Ukryta Wiadomość:

Słodkie*-*

Frydzka napisał/a:
Ukryta Wiadomość:

Bad Kyuhyun.!

Frydzka napisał/a:
Ukryta Wiadomość:

No widać to po nim. <3

Frydzka napisał/a:
Ukryta Wiadomość:

Boże, boże jakie słodkie. On jest taki opiekuńczy!
Ostatnio zmieniony przez MyDesignx3 2011-06-06, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-07-09, 23:10   

Frydzka napisał/a:

Też uwielbiam do siebie gadać jak np. oglądam film, anime, czy jakąś pocieszną dramę xD

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-07-09, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  

Akanexxchan 
Poland in Akane!

Ulubieniec z SJ: Ryeowook <3
Lover: Yesung *O*
Fav Pairing: Yewook/Hietan :3
Wysłany: 2011-07-10, 20:19   

Frydzka napisał/a:

Chyba nauczył się tego ode mnie O.o Albo raczej ja od niego XD

Frydzka napisał/a:

Gdzieś już o tym kiedyś czytałam. Z jednej strony, jestem wstrząśnięta, że mój ukochany Yesio miał takie okropne myśli, jak chęć zabicia bliźniego, ( z tym bliźnim chyba upodabniam się do Siwona O.o" )a z drugiej strony, jako wielka fanka Yewooka, nie potrafię zrozumieć, jak Wookiś mógł powiedzieć coś tak przykrego : <

Hmm, większość z tych ciekawostek już znałam, ale miło było sobie wszystko na świeżo przypomnieć : 3
Ostatnio zmieniony przez Akanexxchan 2011-07-10, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu