| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2012-08-17, 10:45
Mini-lubelskie spotkanie ELFowe :3
Autor Wiadomość
Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
  Wysłany: 2012-07-31, 16:19   Mini-lubelskie spotkanie ELFowe :3

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, żeby zorganizować w Lublinie spotkanie ELFów, które np. z jakiś powodów nie mogłyby się zjawić na zlocie we Wrocławiu (ja też mogę się do nich zaliczyć) Jak na razie organizacją zajęłabym się ja, jeżeli nie ma innej chętnej osoby, jednak sądzę, że pozostawienie tego wszystkiego w moich rękach nie byłoby zbyt dobrym pomysłem wolałabym, aby była to osoba pełnoletnia.
Wiadomo, że na zlot trzeba nauczyć się układu do filmiku i właśnie tez myślałam, żeby na tym spotkaniu poćwiczyć taniec lub go udoskonalić. Ogólnie to sama nie jestem dobra w tańcu (chociaż jeden sławny układ do piosenki 'Gee' SNSD już umiem xd), dlatego dla mnie takie coś byłoby korzystne ^^ Lepiej, żeby umieć, nawet jeżeli nie jest się pewnym pojawieniu się na spotkaniu, bo nie chcę być zawadą lub jakimś człowiekiem, który wszystko po prostu rozwali forumowe spotkanie.
Spotkanie odbyłoby się w Lublinie, prawdopodobnie w Plazie, ale to do uzgodnienia. Jak na razie zebrałam 4 chętnie osoby, ale wszystko zależy od terminu. Co byśmy robiły na spotkaniu? To także jest do omówienia, po prostu będziemy bawić się jak (nie)normalne ELFy xd (nigdy na czymś takim nie byłam, dlatego nie wiem, co to mogłoby być xd)
Dla mnie to spotkanie także wpłynęło by na przekonywanie mamy, bo jeżeli zobaczy, że nic mi się nie stało i że jesteście ludźmi godnymi zaufania, to myślę, że wyrazi zgodę na moją podróż do Wrocławia (jestem teraz zdesperowana, bo nie chcę ominąć tej wspaniałej zabawy i nowych spotkań xd)
Wszystko jest na razie do uzgodnienia, dlatego proszę dawać propozycje ^^
Mam nadzieję, że to spotkanie wypali :3[/b]

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

karolcia0596 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Hee, Tusiek, Kyu
Fav Pairing: HeeMin, YeWook, EunHae
Wysłany: 2012-08-05, 21:04   

Pomysł jest bardzo fajny tym bardziej że troszkę ELFów jest z woj Lubelskiego i fajnie by było się poznać.
Akurat w ciągu wakacji wypada mi dużo wyjazdów do Lublina więc rodzice się pewnie zgodzą :)
Ja też nigdy nie byłam na takim zorganizowanym spotkaniu więc tym bardziej bym chciała być :D Tylko jest jeden mały problem jestem strasznie WSTYDLIWA ale w sumie ELF ELFa zrozumie^^
więc podsumowując są duże szansę że się zjawię :)

Karola wiem, że mnie kochasz ^^~Cassie96 :*

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2012-08-05, 21:16   

Jestem za takim spotkaniem, nie mogę uczestniczyć w ogólno forumowym spotkaniu we wrześniu. A przyjazd do Lublina to nie problem. Z przyjemnością poznałabym was osobiście, oprócz naszego forum nie mam z kim porozmawiać o SuJu, k-popie osobiście. W moim wypadku jedynym warunkiem tego czy się zjawię jest data jeśli będzie mi pasowała to na pewno się zjawię. Dajcie tylko znać kiedy i gdzie :mrgreen:
karolcia0596 napisał/a:
Tylko jest jeden mały problem jestem strasznie WSTYDLIWA ale w sumie ELF ELFa zrozumie^^

Mam taki sam problem nie masz co się martwić damy radę :mrgreen:

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2012-08-05, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  

Naamii 
MinWook shipper~

Wysłany: 2012-08-06, 18:02   

Więc tak, ja praktycznie średnio się znam na organizowaniu czasu i wszystkiego na takim spotkaniu, jestem sama, nie pochodzę z Lublina, tylko z Puław, więc to też jest spory problem, gdyż nie ogarniam go pamięć i nie wiem, gdzie można by połazić, spędzić czas.
Jak na razie osób mamy już 6 osób - Ja, Sophie, Saramizu (ze znakiem zapytania), Mako no i wy - lupus1833 i karolcia0596.
Myślę, że spotkanie odbyłoby się w tym lub następnym tygodniu, ale to wszystko zależy od terminu, jaki wam najbardziej pasuje. Jest nas mało, co można zauważyć (ale mam nadzieję, że będzie więcej osób chętnych * o *), więc możemy się zgadać wspólnie, jaki termin nam najbardziej odpowiada. Spotkanie mogłoby zacząć się o 13/14 np. na dworcu PKS, przy NOVEJ, na Zamku? (ale wtedy musiałaby nas już poprowadzić jakaś osoba, która zna Lublin i trasy xd). Jeżeli chodzi o rozpoznawalne znaki, jeżeli macie to forumowe koszulki, a jak nie to szafirowo-niebieskie koszulki? Jakaś torba, przypinki?, cokolwiek rozpoznawalnego i odróżniającego xD Z anime też coś może być.
Kompletnie nie znam żadnych dobrych miejscówek i fajnych lokali w Lublinie. Musiałaby wypowiedzieć się tu jakaś osoba, która zna Lublin i mogłaby pomóc ^^ (Mako, Saramizu - wzywam <33) Chociaż, nie musimy siedzieć w jakimś zamkniętym pomieszczeniu, możemy spędzić miło czas na dworze np. w jakimś parku, (lub placu zabaw czy ... ogród botaniczny, muzeum wsi lubelskiej xDD) Chyba lepiej spędzić czas na świeżym powietrzu a nie dusić się w (nie)klimatyzowanych ^^ pomieszczeniach? :3
Na spotkaniu mogą być (a raczej muszą, żeby się nie zanudzić na śmierć xd) zabawy, może te słynne kalambury? Albo Kissing Game? xDD
Nie wiem, podawajcie pomysły, bo jestem zdana tylko na siebie i zaczynam się denerwować, że przeze mnie wszystko się rozwali ><
Podawajcie przykłady i pomysły na to całe spotkanie, co chcemy robić, jak spędzać czas. Ja nie jestem wspaniałomyślna i wszystkowiedząca, a przede wszystkim nie mam zdolności przywódczych, to najgorsze >< Wyjdzie na to, że spotkaniem kieruje najmłodsza osoba? xDD
Jeżeli możecie, to promujcie tem pomysł wśród swoich znajomych, szczególnie w Zamościu xD Słyszałam, że jest dużo ELFów z tego miasta i okolic (wiem, chcę wszystkich do mnie przybliżyć xD)
Pomuszcie mi wszyscy ~.~ !!

lupus1833 

Wysłany: 2012-08-06, 19:33   

Wolałaby aby spotkanie odbyło się do kończ sierpni, później mogę nie mieć czasu, ale to nie zależy tylko od mnie. Jeżeli chodzi o lokal to polecam Ceska Pivnica. Bardzo fajny lokal dużo miejsca, duże stoły więc jak będzie nas więcej to się pomieścimy. Jeśli chodzi o ogród botaniczny to bardzo fajny pomysł ale on jest daleko. Jak dobrze pamiętam to autobus nr 2 tam jeździ. Za to można przy zamku sobie przysiąść i pogadać.

karolcia0596 

Wysłany: 2012-08-06, 19:43   

Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby być! tak się cudownie składa że jestem połamańcem ale może wszystko się ułoży będę dobrej myśli.
Naamii napisał/a:
Nie wiem, podawajcie pomysły, bo jestem zdana tylko na siebie i zaczynam się denerwować, że przeze mnie wszystko się rozwali
no coś ty ja się boję że przeze mnie^^
Lublin to śliczne miasto często w nim bywam ale w wymienionych przez was rzeczach nigdy
Naamii napisał/a:
szczególnie w Zamościu xD Słyszałam, że jest dużo ELFów z tego miasta i okolic

no troszeczkę jest dlatego pogadam z dziewczynami :)

Naamii 
MinWook shipper~

Wysłany: 2012-08-06, 19:50   

Cytat:
Za to można przy zamku sobie przysiąść i pogadać.

Potańczyć też można xd Ale z zamkiem to też dobry pomysł :3
lupus1833, spotkanie na pewno musi sie odbyć do końca wakacji, bo potem zaczyna się szkoła i dużo zamętu. Zresztą, jeżeli w końcu mama mi ulegnie, to będę chciała pojechać na to spotkanie forumowe do Wrocka.
karolcia0596, no to pytaj, pytaj, bo chcemy mieć więcej osób i dobrze się bawić :3 W razie czego to jeśli ktoś chętny, możemy się umówić kto zajmie się jakimi atrakcjami, np. grą Kisisng Game jeżeli przejdzie xD i Kalambury :3 W ogóle to możesz mi powiedzieć, kto jedzie do Wrocławia na ten zlot? Bo i tak jak już, to zabiorę się z wami pociągiem >< (pod opieką EśPe, jak miało być xd)

lupus1833 

Wysłany: 2012-08-06, 19:56   

Naamii napisał/a:
Cytat:
Za to można przy zamku sobie przysiąść i pogadać.

Potańczyć też można xd Ale z zamkiem to też dobry pomysł :3
lupus1833, spotkanie na pewno musi sie odbyć do końca wakacji, bo potem zaczyna się szkoła i dużo zamętu. Zresztą, jeżeli w końcu mama mi ulegnie, to będę chciała pojechać na to spotkanie forumowe do Wrocka.

Sory zapomniałam ,że tylko studenci mają wakacje do października. Masz całkowita rację za zamkiem też można a nawet tam lepiej więcej cienia :-D

Potworek 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy <3
Lover: Eunhyuk,Hae,Tusiek,Hee
Fav Pairing: EunHae, HeeMin
Wysłany: 2012-08-06, 20:19   

Karolcia0596 prawie co dzień mi przypominałaś o tym bym zajrzała do tego tematu, niestety mam za słabą xD ale dziękuje za przesłanie mi linka ;) Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem, myślę, że rodzice pozwolą mi do Lublina, a tym bardziej jak z Karolacią która jak sama się nazwała że jest 'połamańcem' ;D więc praktycznie mi psuje cały sierpień, chyba że coś przeskrobie no to będę mogła tylko pomarzyć o tym, że poznam was na żywo :(

Naamii 
MinWook shipper~

Wysłany: 2012-08-06, 20:50   

Potworek, to miło, że wyrażasz chęć na spotkanie :3 W ogóle to trochę się zmartwiłam tym, że nikt nie odpisywał i zaczęłam wątpić, że ten zlot ELFów się uda, ale teraz zmieniam zdanie ^^ W razie czego, jeżeli ktoś jedzie do Wrocka i chciałby trochę poćwiczyć taniec, to ja przy okazji będę uczennicą xD
Od razu mówię, że dla mnie bardziej odpowiada ten lub następny tydzień na spotkanie, bo potem będę musiała się jeszcze zmobilizować i pojechać do Kazimierza Dolnego pobawić się w grajka ulicznego, żeby zarobić kasę na Wrocław, bo mimo wszystko trochę mi to piniędzy pochłonie, a mama nie da mi zbyt dużo T^T Będę żerować na wszystkich xD
Potem wybieram się na konwent Nejiro 4 i muszę się zaopatrzyć w przeróżne rzeczy i materiały, bo koleżanka katuje mnie, żebym zrobiła z nią cosplay własnej postaci do Matryoshki ><
Podawajcie daty, które wam najbardziej pasują na spotkanie, bo lepiej się umówić jak najszybciej ^^

karolcia0596 

Wysłany: 2012-08-07, 13:00   

Naamii, nie ukrywam że ten tydzień nie pasuję mi, ale nie radzę się mną zbytnio przejmować bo nie wiem czy moja noga wyzdrowieje, ale się postaram i może wyślę jakąś "delegację" z Zamościa^^
A bo zainteresowałaś mnie na jakim instrumencie grasz?
Potworek, Ty nic nie przeskrob ja ci radze :D

Ostatnio zmieniony przez karolcia0596 2012-08-07, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  

Naamii 
MinWook shipper~

Wysłany: 2012-08-07, 13:16   

karolcia0596, Ja gram na skrzypcach, wczoraj uczyłam się z siostrą Ave Maria grać <333
Ja na skrzypcach, ona na flecie poprzecznym * o * Kocham takie pogrywanie rodzinne <3
A co jest z twoją nogą? :c Mam nadzieję, że to nic poważnego .__. W razie czego zawsze mogę teraz pojeździć do Kazimierza pozbierać kasę, a spotkanie zrobić gdzieś ok. 20-25 sierpnia albo coś :3

karolcia0596 

Wysłany: 2012-08-07, 13:48   

Naamii napisał/a:
Ja gram na skrzypcach, wczoraj uczyłam się z siostrą Ave Maria grać <333
o matko jak byłam malutka to stwierdzam e na moim ślubie to będzie od początku do końca mszy *.*
Naamii napisał/a:
A co jest z twoją nogą?

on jest chyba złamana ale nie poważnie,mam przez tydzień w takim czymś chodzić
Naamii napisał/a:
W razie czego zawsze mogę teraz pojeździć do Kazimierza pozbierać kasę, a spotkanie zrobić gdzieś ok. 20-25 sierpnia albo coś :3
och jak milo z twojej stron *u* ale jeszcze nie wiem muszę iść do kontroli i co na to pozostali ale dam znać co i jak :D

Ostatnio zmieniony przez karolcia0596 2012-08-07, 13:57, w całości zmieniany 2 razy  

Naamii 
MinWook shipper~

Wysłany: 2012-08-08, 12:48   

karolcia0596, Okej, będę czekać na informacje ^^

Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2012-08-13, 14:12   

Oh, to fantastyczny pomysł! Zwłaszcza, że na pewno nie dam rady zjawić się na spotkaniu we Wrocławiu więc chętnie pojawię się na tym małym zlocie [choć ze mnie jest taki ELF jak z koziej dupy trąba bo dopiero co nauczyłam się rozpoznawać chłopaków, ale mam nadzieję że Wam to nie przeszkadza szczególnie... XD].
Co do miejsca spotkania to rozumiem, że pod zamkiem obok PKS'u [w końcu o 13 czy 14?]? Dobry punkt, na pewno nikt się nie zgubi ani nic. : p Natomiast co do miejsca w którym będziemy się bawić, to przecież dwa kroki od zamku zaczyna się przepiękna starówka na której wręcz roi się od wszelakich kafejek, restauracji, barów, muzeów, galerii itp. itd. [co do tych dwóch ostatnich to zaprowadzić nie zaprowadzę ale wiem, że coś takowego można tam znaleźć xp] a zaraz po starówce wychodzi się do centrum miasta, wiecie, plaza, masa sklepów a także duży park czy też szeroki plac z baobabem, nawet bar sushi [bardzo fajny, uwielbiam go!] się znajdzie po drodze, więc na pewno znajdziemy coś dla siebie. ^^
A jeżeli chodzi o termin to mi także pasuje ten 20-25 ale im później tym lepiej. Więc taki 25 sierpień jest dla mnie idealny, no ale to już niezależne ode mnie.
Naamii napisał/a:
Wiadomo, że na zlot trzeba nauczyć się układu do filmiku i właśnie tez myślałam, żeby na tym spotkaniu poćwiczyć taniec lub go udoskonalić. [/b]

Przepraszam ale o co chodzi z tą nauką układu? o.O

Odpowiedz do tematu