| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[05.01.2011/SHOW] Super Junior's Foresight ep 05 PL
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-05, 00:14   [05.01.2011/SHOW] Super Junior's Foresight ep 05 PL

Ep 05 (05.01.2011)

Prowadzący:
Leeteuk, Eunhyuk, Kyuhyun, Shindong
Gość: Beun Jin Seop - legenda ballad.

Wraz z nowym rokiem, w programie zostały ustalone nowe zasady. Goście będą mieli swoje aureole ze światełkami, z których nasi prowadzący będą wybierać najlepsze, a następnie uczyć się jednego, które umieszczą na samym szczycie. Również praca zespołowa pójdzie na dalszy plan, a liczyć się będzie indywidualizm. Gościem dzisiejszego programu jest słynny balladzista, a Juniorki ubiorą się w ciuszki z lat 90-tych. Na początku Eunhyuk wyjawi swoje życzenia noworoczne. Dowiemy się o przeszłości Jin Seop'a, a później Juniorki spontanicznie będą przekształcać słowa jego piosenki. Następnie nauczą się śpiewać ballady Smutne i Szczęśliwe, a przed zaśpiewaniem każdego z nich, odbędzie się krótka scenka (wymiana zdań), które niesamowicie rozbawią. Dowiemy się jakie smutne i wesołe historyjki do ballad, mają w głowach Juniorki. Małpkowe skłonności seksualne znowu dadzą o sobie znać, a Kyu z każdym wrednym zdaniem bedzie szokował coraz bardziej. Czy Juniorki podołają zadaniom, które czekają ich w tym odcinku?

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: kpopella
Reupload:
madlejane
PL translation: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

Muszę przyznać, ze przez te nowe zasady miałam trochę problemów z dobraniem odpowiedniego slownictwa, ale mam nadzieję, że wszystko będzie raczej czytelne i zrozumiałe. Jeśli coś nie tak, to bardzo przepraszam :)
Odcinek jak każdy, bardzo zabawny. Już na początku glebłam z wyznania Małpki i coraz większej wredoty i skromności Kyu XD A Malpek to chyba serio nic nie widział na oczy xD chociaz czapeczkę miał sliczna ^^ Jak śpiewali te ballady wesołe i smutne to to mnie najbardziej zabiło. Tusiek strzelił genialną misiowatą minkę pod koniec piosenki, a Kyu taką na podryw xD Tym razem to Shini większość czasu gadał o kasie i o tym też byly jego historyjki XD O Małpku szkoda gadać, bo w ogole wesołej ballady nie skończył sierota XDDD Chociaz to seksualne wyznanie... XDD
A przed smutnymi balladami też nie wytrzymałam, bo musieli w parach realizować wymyśloną historyjkę, oczywiscie na spontana XD Nie wiedzialam ze Kyu ma takie zdolnosci aktorskie XD normalnie mnie powalał. A Małpek z jakim zacieszem na twarzy gapił sie na nich xD I oczywiscie sami sie z siebie brechtali jak spiewali ^^ No cóz, nie każdy ma predyspozycje, zeby spiewac ballady, ne? ^^
Na końcu Shini znowu się przebrał i tak... dziwnie zachowywał XD a potem zostawili Kyu samego na scenie i nie wiedział co robić XDD
Odcinek naprawdę udany ^^ Zachęcam do oglądania i dzielenia się wrażeniami :))

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-21, 01:19, w całości zmieniany 7 razy  

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-17, 14:15   

:)
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2015-01-01, 16:42, w całości zmieniany 3 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-05-26, 21:24   

Ja chce takie coś jak ma Shini na łapkach~
Biedny Hyuk włosy mu lecą do tych ślicznych oczek <3 :( znam ten ból... xD *odgarnia grzywke*
Haha xD Shindong musiał być naprawde głodny xD Hehe... on je jak moja młodsza siostra xD wciska tyle ile się da xD
Proszę państwa przed wami przyszły cesarz ballad - Kyuhyun ;D
Ta historia z kamerą mnie zabiła... była taka poruszająca... xD
"-Kyu-soon, zapłacę ci $20!
-Dawaj $20 i spadaj." Haha ;]]
Byłam zdziwiona śpiewem Małpki, mimo, że troszkę zafałszował to i tak bardzo mi się podobało ^^
"-Moja historia opowiada o pierwszej nocy miesiąca miodowego.
-Nikt się nie podniecił twoją historią.
-Dalej, dalej.
-Zaraz po prysznicowaniu się, rękoma suszę swoje włosy. Wtedy, moja żona jest szczęśliwa przez te ruchy.
-Czy to nie podekscytowanie seksualne? Nie szczęście.
....
-Przez twoje podniecenie seksualne...Chyba mogłeś czuć się szczęśliwy.
-Masz sprawić, żeby widzowie byli szczęśliwi. Nie rób tego dla samego siebie." nie skomentuje tej historii xD
Żadne zdziwienie, że Kyu wygrał ;)
Końcowa piosenka... biedni Teuki, Hyuk i Kyu... :mrgreen:

Dziękuje za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-05-28, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-07-15, 23:15   

Stwierdzam, że te show jest boskie XD Shindong, Teuk i Hyuk tak naprawdę odwalają całą robotę, ale ja i tak nie mogę przestać się śmiać z... Kyu XD Jego niezręczne zmagania z gotowaniem są cudne XD A jak zaczął tańczyć i go wyróżnili na ekranie, myślałam, że dostał jakichś spazmów XD Czasem jest tak niezręczny, że aż słodki i po prostu nieśmiały :D
Chłopcy się rozkręcają, ale czasem nie rozumiem o czym gadają XD
Ostatnio zmieniony przez Anke 2011-07-16, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-07-19, 16:24   

i z następnym odcinkiem xD

HA HA HA kocham ten odcinek ^.- Rozmawianie o kasie jest bardzo interesujące xD
Shindong jest taki ładny jako dziewczyna ^^ A ubranie Hyuka mnie zwaliło z krzesła! Musiałam zatrzymać, żeby się trochę na niego pogapić! Fioletowy tak mu do twarzyczki pasuje, że aż szok. Te pogaduszki przed śpiewaniem ballad - HA HA HA, nie mogłam z Kyu i Donga (^.^) Starania Eeteuka też podziwiam. Trzeby być na prawdę mocnym, żeby tego nie stworzyć. Uznajmy, że miał gorszy dzień ^.-

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-08-03, 10:30, w całości zmieniany 3 razy  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-07-24, 13:50   

Powiem krótko: w tym odcinku zdecydowanie królował Kyu i jego komentarze ;d
Oraz historia Hyuczka z miesiącem miodowym, niah niah ;3
A Shini non stop o pieniądzach...xd (chociaż Hyuk z tym życzeniem tez tak materialistycznie...^^)
Tusiek i jego wersja szczęśliwej ballady była przeurocza <3
No i Shini na końcu... wymiótł xD też bym nie mogła śpiewać, jakby koło mnie taki łaził xD

Cóz... jeszcze nie ogarnęłam tej formuły...^^

"-Zaraz po prysznicowaniu się,rękoma suszę swoje włosy.Wtedy, moja żona jest szczęśliwa przez te ruchy.
-Czy to nie podekscytowanie seksualne? Nie szczęście."
*wyobraża sobie... *q* Jak to nie szczęście? Ja myślę, że jedno i drugie *Q*
Ostatnio zmieniony przez gang-aji 2011-07-24, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-08-15, 13:40   

4 odcinek byl sredni ale 5 wszystko wynagrodzil ^^
Wredota i skromność Kyu nie miala granic w tym odcinku, ale ja go wlasnie za to kocham ;-) Nie bede ukrywać, że on skradl cale show przez swoje komentarze. Szkoda tylko, ze niektóre nie byly tlumaczone.
Pierwsze zdanie Kyu a ja już leżalam xD
Kyu: "Skoro tak, to jestem pewien, że mój poziom przewyższy was wszystkich" a potem "Tak, mam coś takiego, czego wy nie macie". On jest po prostu boski ^^
Przyznam szczerze, ze skupiliam swoją uwagę glównie na Kyu więc reszta byla gdzies z boku, ale Malpek byl świetny. Fajnie wyglądal (tylko ta grzywka zaslaniala mu oczka), ladnie zaspiewal, choć nie dokończyl ale histori to sobie wymyślil xD

Podoba mi sie ten punkt programu, gdzie Kyu przygotowywuje coś dla gości. Autentycznie zglodnialam, jak zobaczylam kimchi bokkeum bab i chyba jutro zamówie sobie kimchi na allegro, żeby wypróbować. A jakie zdziwienie bylo, kiedy to okazalo się zjadliwe i dobre. Miny chlopaków byly nieziemskie.

Ogólnie odcinek bardzo ale to bardzo udany. Uśmialam się momentami niesamowicie ;-)

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种
Ostatnio zmieniony przez nati 2011-08-15, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

Mikaru 
Żona Park JungSu

Ulubieniec z SJ: Teukie <3
Lover: Teukie <3
Fav Pairing: KyuMin, GTop ;3
Grupa krwi: 0rh+
Wysłany: 2011-08-17, 07:04   

Ten odcinek był PRZEZABAWNY! W końcu Kyu zaczął się wiecej odzywać ( i robić) i już smiałąm sie jak opentana. Niby Kyuhyun NIC nie robie, a jednak... EGZYSTUJE XD i daje te swoje porabane komentarrze, przez co zwijam się ze śmiechu XD

Oczywiscie najlepsze było śpiewanie Teuka... NIEMORALNE propozycje XD chyba nie miałbiedaczynaweny twóczej wtedy, kkk

I ciesze się, zę w programie jest Shini!v On naprawdę łądnie cih uzupelnia... No i te przebieranki za kobiety! Stworzony ejst do tego! <3
Ostatnio zmieniony przez Mikaru 2011-08-17, 09:20, w całości zmieniany 1 raz  

POI

Wysłany: 2011-08-19, 01:27   

Zabieram sie za sciaganie a z czasem uzupelnie komentarz:D

Haha Kyu byl najlepszy....Nawet lepszy od Teuka co ten pewnie zauwazył, naprawde jego riposty sa swietne. Caly czas cos kazdemu dowalam...i ten kawalek z gotowaniem....nie ma co jest skromny
Ostatnio zmieniony przez POI 2011-08-19, 09:39, w całości zmieniany 1 raz  

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2011-08-24, 19:15   

Nie no.... Kyu mnie powalił w tym odcinku ! Hahaha XD Zazwyczaj najbardziej się śmiałam z kochanej Małpeczki, ale tutaj to naprawdę wypowiedzi naszego Balladzisty były mocne ^_^ : "Skoro tak, to jestem pewien, że mój poziom przewyższy was wszystkich." - Hahaha XD - Uwielbiam ich skromność ;p - "Tak, mam coś takiego, czego wy nie macie." - Uwielbiam go ! A to jego przygotowywanie dań... Byłam pewna, że tego nie będzie się dało zjeść, a oni nagle wyskoczyli, że to było dobre ... Może teraz Kyu zmieni Wookiego ;D
Przez życzenie Hyuka omal się nie zakrztusiłam jedząc obiad ! W sumie zdziwiłabym się jakby nie wspomniał nic o kasie ;> Ale z tą grzywką to naprawdę mu współczuje... Mnie tak strasznie denerwuje to, że te kłaki idą do oczu, że ja bym na jego miejscu tam nie wytrzymała ;p
To śpiewanie ballad i mój podniecony seksualnie Hyuczek .. Buhahaha XD Poprawili mi humor ^_^

Dziękujże za tłumaczenie < 3333

Ostatnio zmieniony przez AnElf17 2011-08-28, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  

pus
balladzistka =P

Lover: Kyu
Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-11-01, 17:31   

Z odcinka na odcinek Kyu jest coraz lepszy! =D hehe już nie wspominając o tym jak świetnie był ubrany <3 mogłabym go zachwalać cały czas xD :roll:
Jednak niezaprzeczalnymi gwiazdami są Tusiek i Hyuk =D Oni z wszystkiego zrobią mega zabawną sytuację =D mistrzowie tego programu! =D
Ostatnio zmieniony przez pus 2011-11-01, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

asik87 

Wysłany: 2011-11-06, 11:06   

Kyu się coraz bardziej rozkręca:) jego docinki były genialne:) Miny Juniorków jak śpiewali bezcenne:) Jeżeli zaś chodzi o nowe zasady to jeszcze do końca się do nich nie przekonalam... Odcinek mi się podobał, dziękuje za tłumaczenie:)
Ostatnio zmieniony przez asik87 2011-11-06, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  

kazami 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Yesung
Lover: Kyu ^^
Grupa krwi: A RH+
Wysłany: 2011-11-29, 16:47   

Kyu się rozkręca ^^ Był bardziej zrelaksowany i więcej dowcipkował. Dzisiejszy gość był... sztywnym nudziarzem ( ale w końcu nie dla gości oglądam ten program ^^ ). Mogło być gorzej. Przynajmniej starał się być śmieszny. te unowocześnienia w programie też są trochę dziwne. Przez cały początek nie wiedziałam o jakiej aureoli oni gadają, potem jakieś światła... Przyzwyczaiłam się do poprzedniej wersji.
Dzięki za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez kazami 2011-11-29, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-19, 15:20   

Kyu wymiata coraz bardziej w każdym kolejnym odcinkiem xD Przygotowanie kolejnej potrawy nawt się udało bo wszystkim smakowało a najbardziej Shiniemu ;D Trochę sztywno było z tym gościem ale no cóż ... :-? Kyu i ta jego skromność gdy mówił że wygra z nimi bo jest najlepszy xD
Końcówka zarąbista Shini co dawał hahaha ubawiłam się nieźle z tego xP

Dziękuję za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2011-12-20, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-04-15, 12:20   

Hm..ten odcinek jakoś szczególnie mnie nie zachwycił :P. Poprzednie wydają mi się lepsze co nie znaczy że ten nie był zabawny ^^.
Według mnie początek troszkę nudny, dopiero w połowie się nieco rozkręciło.
Kyu o dziwo zrobił coś zjadliwego i Shini jak się rzucił xDD.
Tusiek rozbawił mnie swoim tekstem o podekscytowaniu seksualnym xP.
Haha i Hyuk śpiewając jakie robił minki *w*...
Na koniec ten występ no bezcenny :mrgreen:

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-04-17, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu