| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[05.01.2011/SHOW] Super Junior's Foresight ep 05 PL
Autor Wiadomość
Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2012-06-01, 18:44   

Co odcinek to lepszy *___*

Jak zobaczyłam Hyuka to z krzesła spadłam - ach ta grzyweczka, ach to ubranko xD Biedaczek/ "Widzisz coś?" "Nie." xD

Ta powalająca skromność Kyu "Mam coś, czego wy nie macie", "Skoro tak, to jestem pewien, że mój poziom przewyższy was wszystkich" xD W ogóle nie mogę z gotującego Kyu, za każdym razem mnie to powala x3 Ogólnie to w tym odcinku rządził Kyu x3 Ale podoba mi się to, bo kocham jego wrednowatość xD

Historia Małpka o miesiącu miodowym genialna... Tak samo jak ta Shindonga o kamerze cyfrowej. "Dawaj $20 i spadaj" xD

Na samym końcu, jak Shini wyskoczył, po raz kolejny spadłam z krzesła i turlałam się na podłodze jak opętana xD Nie dziwię się chłopakom, też nie byłabym w stanie śpiewać, gdyby taki kręcił się wokół mnie xD

Dziękuję za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2012-06-01, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-06-19, 21:42   

Już sam początek mi się spodobał. Życzenia Hyuka - ciągle wywołuje uśmiech na mojej twarzy, ale dobrze, że potrafi się cenić ^^.
Albo "skromność" Kyu - nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :). Trochę ciężko było mi się przyzwyczaić do jego widoku w okularach^.~. Jego próby gotowania są epickie. Nie dziwię się obawom gościa :P, ale w zasadzie końcowy efekt był zaskakujący.
4 mln albumów? O.O, mam nadzieję, że Juniorki też tyle osiągną ^^.
Niesamowicie rozbawiły mnie wszystkie historie szczęśliwe, paradoksalnie smutne też :D.
Bardzo sympatyczny odcinek. Dziękuję za tłumaczenie :*.
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2012-06-19, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  

Luji3110 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Yesung, Leeteuk
Fav Pairing: EunHae, KyuSung
Wysłany: 2012-07-06, 17:42   

Jeżeli chodzi o nowe zasady programu, to nie mam zdania. Z aureolą jest ciekawiej, ale rozmieszczenie ich miejsc trochę nie przypadło mi do gustu... :(

Kyu zaczyna pokazywać swoją prawdziwą naturę - zaczyna robić się ciekawie! Moment z ulubionymi pozycjami do zdjęcia, przedstawieniem zasad czy końcowa przemowa Najzdolniejszego Ucznia. Mogę to oglądać bez końca!

Nie wiedziałam, że "Like Birds" jest piosenką Beun Jin Seop'a! Słyszałam ją w wykonaniu FT Island i pokochałam od pierwszej chwili. Teraz muszę przesłuchać oryginał i nadrobić muzyczne zaległości...

Część z wymyślaniem tekstu własnej piosenki oraz historii poprzedzającej balladę, mistrzostwo <3 W ten sposób można naprawdę dobrze poznać ich charaktery! Teraz wiem, że Leeteuk musi mieć jakieś wewnętrzne problemy, a Donghae nadal nie spełnił wszystkich fantazji erotycznych Hyuk'a.

Odcinek genialny! Bardzo, bardzo, bardzo!

PS. Haha, siedzę podobnie jak Tusiek. Kiedy zakładam nogę na nogę, bardzo często pomiędzy oba uda wsuwam swoje dłonie, tak jak On.
Ostatnio zmieniony przez Luji3110 2012-07-08, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  

bigus 
Biguś

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Kyuhyun, etc
Lover: Dong Hae
Wysłany: 2012-07-07, 20:52   

biorę

Gosc tego odcinka kiedy byl mlodszy przypomina mi Andy'ego..
Kyuhyun i jego bezcenne komentarze:D
odcinek ciekawy.
dziekuje za tlumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez bigus 2012-07-07, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2014-06-14, 22:43   

W tym odcinku chłopcy pokazali nie tylko talent wokalny,ale też i aktorski,a najlepszy był Hyuk z tą swoją historią :D
Stroje co prawda były w stylu lat 90,ale Kyu wyglądał najlepiej i w dodatku te okularki .
Dziękuje za tłumaczenie :)
Ostatnio zmieniony przez Shin 2014-06-24, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu