| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Mokre spotkanie warszawskich SUJU dzieci w zoo xD
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-05-05, 00:07   Mokre spotkanie warszawskich SUJU dzieci w zoo xD

Sprawozdanie napisane przez Rin-chan

Data: 30 maj
Uczestnicy: Hiiś, Rin-chan, Magda, Ania xD
Miejsce: Warszawa - zoo!
Cel: Wygłupy w zoo, ustalenie szczegółów co do lipca (dupa wyszła xD)

Przebieg:

A więc dnia dzisiejszego odbyło się mini forumowe spotkanie warszawskich SuJu dzieci xD O godzinie 15 razem z Hiiś ruszyłyśmy z metra ratusz w stronę zoo by spotkać się tam z Magdą i Anią. Ogólnie podróż była bardzo f(x) gdyż ja się jeszcze cieszyłam, że się podobnie do nich ubrałam i do tego mama mi obcięła włosy na Krystal, w głowie grało mi Nu ABO, a po drodze widziałyśmy dziewczynę z czarnych leginsach i różowej spódnicy "Sulli!". Poza tym uznałyśmy, że jest dużo Minowych ludzi i rzeczy. Mnóstwo dziewczynek miało różowe peruki, a przy wejściu wzdychałyśmy do parasolki z różowymi nutkami (którą koniec końców Hiiś kupiła, bo później się nieźle rozpadało, ale o tym potem) No więc przy tej parasolce spotkałyśmy Anię i udałyśmy się do kas, bo Magda się zgubiła i postanowiłyśmy poczekać w środku. Stanęłyśmy przy flamingach i wsłuchiwałyśmy się w hity śpiewane z okazji dnia dziecka "PRAWY DO LEWEGO!!" xD Zastanawiałyśmy się czy się nie wpakujemy na scenę i nie odstawimy Sorry Sorry Gee albo coś w tym stylu xD Ale zrezygnowałyśmy. Czekając na Madzię gapiłyśmy się na flaminga, który pił wodę drepcząc w miejscu "SUNGMIN!" i tak uznałyśmy: Dobra! Rozpoznajemy w zwierzakach SuJu! Są oczywiście zdjęcia, a flaming ma filmik, który zaprezentuję. Niestety w związku z późniejszym deszczem nie wybrałyśmy wszystkich zwierząt (trzeba tam wrócić xD). Kiedy przyszła Madzia. Ruszyłyśmy w trasę. Jako pierwsze były papugi, jedna z nich bardzo polubiła Hiiś i zaczęły ze sobą po papuziemu gadać xD A jak Hiiś się odsuwała to papużka ją wołała. No dobra ruszyłyśmy dalej. Następnym przystankiem były rybki! Zaczęłyśmy szukać jakiejś wyjątkowo ruchliwej dla Donghae. Znalazłyśmy taką, tylko, że nie udało mi się jej uchwycić T_T No nic. Ruszyłyśmy dalej. Następne były małpy (tak mamy Rybki i Małpki obok siebie xD) I tu był problem, gdyż najpierw chciałyśmy lemura wybrać, ale był zbyt uparty (a potem zaczął się z drugim lemurem kłócić xD) i nie chciał się dać sfotografować, więc uznałyśmy, ze to nie Hyuki. Inna małpka podbiła nasze serca tym, ze wciąż się drapała. "Trzeba się myć! Jak się nie myje to się śmierdzi, więc nogi też śmierdzą! EUNHYUK~!" Tak więc znalazłyśmy Małpkę! Następnie idąc do pandy małej widziałyśmy kucyka, który chyba koniec końców stał się Siwonem (nie ma zdjęć, bo to był ten, na którym dzieci jeżdża i nawet gdybym chciała nie mogła bym zrobić T_T)! Pandę małą chciałyśmy mianować Tuśkiem, ale ona znowu się gdzieś na drzwie schowała, więc uznałyśmy, ze jednak nie. Następnym przystankiem były ptaki! Oglądając je Hiiś nagle woła "Teuki-Teuki" patrzę a to tukan! xD I bardzo łądnie pozował do zdjęcia, więc miałyśmy już Tuśka. Ruszyłyśmy dalej. Tu Hiiś bardzo spodobała się kangurom. Zaczęła skakać tak jak one wzdłóż ogrodzenia przez co wszystkie wstały i na nią patrzyły, szkoda, ze nie chciały przyjść. Zrezygnowane ruszyłyśmy dalej do goryli, gdzie lekko obraziłyśmy Jessicę... No nic przeszłyśmy kawałek dalej i doszłyśmy do szympansów. Najpierw chciałyśmy jednego z nich mianować Ryeowookiem, ale potem uznałyśmy, że to Kibum rzucał gównami, więc Kibum musi być szympansem, a Ryeo to po prostu panda (której nie widziałyśmy, bo padało xD) Kibum bardzo nie chciał pozować, ale w końcu udało nam się zrobić zdjęcie. Kawałek dalej był inny szympans, taki osamotniony, uznałyśmy, ze to HanGeng. Następnie poszłyśmy do słoniarni przy której obżarłyśmy się goframi karmelowymi z cukrem pudrem i ruszyłyśmy na rondo zoo na odpoczynek. A tak na prawdę zaczęłyśmy tańczyć różne piosenki xD Oczywiście : Sorry Sorry, Bonamana, Gee, Rokkugo, Oh, Bo Peep itp, itd. I nagle słyszymy "GRZMOT!" Burza idzie, no to my przyśpieszyłyśmy kroku i do robali mnie i Hiiś było za gorąco w środku, więc poszłyśmy kupić sobie watę cukrową. Po zjedzeniu waty poszłyśmy do gadów. Tam odnalazłyśmy Yesunga, który przestraszył się aparatu. Dalej znalazłam Boa Kwon xD Ruszyłyśmy szybkim krokiem do kotów. Ja uznałam, ze teraz wybieram Kiciula! Musiał to być jakiś kot, którego od razu pokocham, niestety żaden nie ruszył mojego serca póki nie przypomniałam sobie, że kocham gepardy, więc trzeba było tylko czekać aż do nich dojdziemy. Poszłyśmy szybko do hipopotarium i rekinarium. Normalne, jak w Gdyni. A my chciałyśmy Żarłacza Białego T_T. Wychodząc z tego budynku rozpadało się i reszte drogi przebiegłyśmy. Było mokro, wiało i do tego grzmiało, ale to nie przeszkodziło mi przy gepardach krzyknąć "Saranghaeyo Kim HeeChul" xD Potem biegłyśmy już całą drogę. Wybiegłyśmy z zoo, Hiiś kupiła parasolkę, która jej się podobała i weszłyśmy wszystkie do tramwaju. Wysiadłyśmy na tym samym przystanku i każda poszła moknąć w swoją stronę xD Na mnie nie zostało nic suchego. No i to by było na tyle xD Za chwilę zalinkuję i wstawię nasze SuJu :D

FlaMINg Sungmin xD

Małpka! Nie trzeba tłumaczyć xD

Teuki-Teuki! xD On ślicznie pozował, aż nie wiedziałam, które zdjęcie wybrać *_*

Kibum był daleko i do tego jeszcze nie chciał ładnie pozować T_T

A my tak się stęskniłyśmy za HanGengiem, że ręce nam się trzęsły i nie mogłyśmy robić normalnych zdjęć i ja i Hiiś próbowałyśmy xD

Yesung boi się aparatu xD

Boa Kwon xD

I hit sezonu! FlaMINg tańczy! Aż dałam mu podkład xDD
http://www.youtube.com/watch?v=N5B7DaseLnw

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-19, 22:51   

Muszę przyznać, że flamingi były wręcz boskie :-D (wczuły się w rolę) :-D

Odpowiedz do tematu