| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[26.01.2011/SHOW] Super Junior's Foresight ep 08 PL
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-05, 00:19   [26.01.2011/SHOW] Super Junior's Foresight ep 08 PL

Ep 08 (26.01.2011)

Prowadzący: Leeteuk, Eunhyuk, Shindong.
Goście: Jung Chan i Hong Suk Chun - aktorzy.

Jak można się domyślić po prowadzących, w tym odcinku niestety zabraknie Kyuhyun'a, ale zamiast niego będziemy gościć dwóch aktorów, którzy nieźle humorystycznie i z docinkami będą dokuczać naszym trzem prowadzącym, a jeden z nich chyba chciał podrywać Eunhyuk'a... No tak, w dzisiejszym programie, jak łatwo można się domyślić, Juniorzy zmierzą się z wyzwaniem aktorstwa. Odegrają dramatyczne sceny "złoszczenia się" i przewracania stolika do góry nogami. A Eunhyuk nawet zagra pijaka, chociaż ani razu w swoim życiu nie był pijany. Dowiecie się również z którymi członkami zespołu, nasza trójka prowadzących, czuje się niezręcznie i dlaczego? Poza tym obaj aktorzy opowiedzą o samotnym mieszkaniu i jakie mają metody na pranie i gotowanie, oraz nauczą Juniorów, jak przygotowywać smaczny ramyun (ramen*). Czy Juniorzy stawią czola wyzwaniu i poradzą sobie ze światełkami, które chcą im sprzedać seniorzy?

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: Chad @kpopella
Reupload:
madlejane
PL translate: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.feen.pl

Na początek muszę podkreślić, że dało się wyczuć nieobecność Kyu, ale nie płakałam za bardzo, bo reszta swietnie sobie poradziła! Tylko Shini mnie troche irytował tym swoim jedzeniem xD chociaz pod koniec Małpek nie był lepszy. Tyle wpierdzielał... i jeszcze zaglądał czy Tusiek i seniorzy maja coś w kubeczkach xD a ten Senior co do niego podbijał to jeszcze go dokarmiał ze swojego kubka xP Ale w momencie jedzenia miał taki słodki, mega zaciesz na twarzy, ze mogłabym na niego tak patrzec bez konca XD jak dziecko, które wygłodniałe wrocviło do domu i mamusia dała mu smaczny posilek, ach!
Jeśli chodzi o grę aktorską to jestem pod wrażeniem Tuska, mysle ze na aktora to w pewnym sensie on by się nadawał, skoro potrafił się w kilka chwil popłakać i wyrazic taką ekspresje. Malpek też niezle sobie poradził, a jego angielski i wyraz twarzy powalił mnie XD I to, jak grał pijaka też nie było złe, tylko ten senior nie musiał go tak macać no... Nie zdziwiłam się tym, kogo Małpek wytypował jako osobe z którą czuje się niezrecznie, bo juz wczesniej wiedziałam, ale powód Tuska i osoba jaka wyznaczyl nieco mnie zdziwiły o.O A Shini niezłą przemowę walną do czlonka z zespołu, zeby zjedli razem obiad, a potem zrobili z tego fotomontaz jak w dramie xD Ogólnie odcinek bardzo mi się podobał i mam nadzieje, ze w przyszlym razem z Kyu rowniez bede sie swietnie bawić ^^
Zapraszam do oglądania i dzielenia się wrażeniami, a takze dziękuje wszystkim, którzy wkładają w swoje komentarze swoje wrazenia <kłania się nisko> ;*

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-21, 01:15, w całości zmieniany 4 razy  

Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2011-05-12, 19:39   

Już od samego początku chłopaki mnie rozwalali: koncept Hyuk'a i akcja ze scenariuszem XD
Bardzo zdziwiło mnie to że Leeteuk boi się Kyuhyun'a! W ogóle szok! Byłam bardzo ciekawa kogo on wskaże, bo w końcu jest liderem i powinien się dogadywać ze wszystkimi. O Shindong'u i Donghae słyszałam już wcześniej, a Eunhyuk i Heechul to już się ciągnie od wieków XD
Scenka Eunhyuk'a z Shindong'iem była mega XD Ten akcent :P
No i taniec na koniec zreasumował cały odcinek ^^
Jedyne co mnie troszkę denerwowało to niektóre zachowania tego łysego pana, ale ogólnie odcinek na plus ^^

Dziękuję za tłumaczenie :)

Ostatnio zmieniony przez Anett 2011-05-22, 21:36, w całości zmieniany 2 razy  

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-18, 17:14   

:)
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2015-01-01, 16:43, w całości zmieniany 3 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-05-28, 21:36   

Po pierwsze, nie wiecie, że nie obgaduje się innych? xD
Ha! Znam tego aktora! Tego z włosami... ;D
"Byłem bardzo narąbany." - nie ma to jak pamiętne pierwsze spotkanie przyszłych przyjaciół. xD
Najstarszy boi się się najmłodszego? O.o Nie, no padłam. ;]
Zauważyłam, że Pan Łysy (lub cytuje Łysa Pała xDD) ma skłonności gejowskie :mrgreen: i wgl on jest podobny do Jacykow... Jacykó... jak to się odmienia ? T.T no do Tomasza Jacyków xDD
Scenka Shiniego i Hyuka... wymiękłam przy ich "akcencie" ;D a zaraz po tem płaczący Teuki... c'mon do Polski, masz tu już kilka kochających żon które się tobą zaopiekują :-D :-D
Uwielbiam Hyukowy dresik~ *.* Pamiętam jak zachwycałam się nim w Oh my school ;D oo~ i nawet jest świecący dresik xD
"Ludzie myślą, że jak facet mieszka sam, to śmierdzi. Mówię tylko to, co ludzie mówią." haha, nie ma to jak komuś dowalić xDD

dziękuje ^^
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-05-31, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  

Ofi^^44 
Ms Lee

Ulubieniec z SJ: Każdy ma to "coś" !
Lover: Sungmin, Minho, T.O.P, Changjo ^^
Fav Pairing: KangTeuk, KyuMin, EunHae, HyukMin,
Wysłany: 2011-06-18, 20:05   

Ten odcinek był dosyć ciekawy. Wow zaskoczyły mnie zdolności aktorskie Tuśka... te jego łzy.. ><
Shini i jego apetyt padłam... słodki jest jak się tak obżera XD
Ostatnio zmieniony przez Ofi^^44 2011-06-19, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-07-19, 14:41   

Nie było Kyu :<
Ej, ale Leeteuk świetnie zagrał! Chciałabym go zobaczyć w jakiejś dramie :O Za to przy graniu szalonego Eunhyuk i ten gościu... w pewnym momencie myślałam, że oni tak na serio XD
Moim zdaniem najlepszy odcinek jak narazie :D Jung Chan i Hong Suk Chun okazali się naprawdę fajni, nie wiem, ale jakoś tak wydają się bardzo mili ^^~
Ach, Shindong, Shindong... cały czas cię z jedzeniem widzę XD
Ostatnio zmieniony przez Anke 2011-07-19, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-07-24, 21:25   

Bez Kyu? Z kogo ja się będę narywać? *szuka celu...^^*
Dziękuję za tłumaczenie! ;**

Edit:
Odcinek jak zwykle zabawny już od pierwszych minut.
Hyuk wcale nie wyglądał na takiego, którego ma się ochotę pobić! :D Ja cały czas miałam ochotę go wyściskać (zaczynam, dzięki temu programowi, coraz bardziej lubić Małpkę. On jest wspaniały^^)

"-On jest jedynym powodem dla którego tu przyszedłem. Ale jego tu nawet nie ma!
-Spoko, możemy kontynuować tylko z Jung Chan'em."
- szczere do bólu, ale wspaniałe. Ostatecznie i tak ci dwaj bardzo się polubili^^

"-Oh, więc to głównie alkohol sprawił, że jesteście przyjaciółmi.
-To było z powodu alkoholu, czy może już wcześniej go lubiłeś?
-Byłem bardzo narąbany."
ahaha, nie ma jak przyjaźń <33

Trochę smutne było dla mnie to, że chłopcy dalej czują się niezręcznie w swoim towarzystwie czasami...:< Tyle się znają, to mogliby się w końcu ogarnąć i być jedną wielką rodzinką niczym polskie ELFy :D
Wiedziałam, że Hyuk czuje się niezręcznie z Hee, no wiedziałam xD
Ale, że lider boi się Kyu...? Ło.
No i ta cała scenka, którą odgrywał Tusiek z tym aktorem... bajka i mistrzostwo! <3 Tuś się tak słodko rozpłakał...^^
Mam teraz ochotę na ramyun! *idzie do sklepu po zupkę chińską xd*
Akcja Hyuka z tą podusią~niahahah podobała mi się!
(Dać mydło w prezencie... ke ke^^ nie skomentuję)

Cytat:
i wgl on jest podobny do Jacykow... Jacykó... jak to się odmienia ? T.T no do Tomasza Jacyków xDD
Scenka Shiniego i Hyuka... wymiękłam przy ich "akcencie" ;D

Tomasza Jacykowa jak już... ale nie wiem, czy to się w ogóle odmienia xD
Taaak, ten akcent był wspaniały <3
Ostatnio zmieniony przez gang-aji 2011-07-25, 18:19, w całości zmieniany 2 razy  

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-07-25, 18:25   

madlejane napisał/a:
Taaak, ten akcent był wspaniały <3

Plusem w tym akcencie i Hyukowym wymienianiu słowa "Dlaczego" w kilku językach, można się dopatrzeć (dosłyszeń ^ ^) nasze Polskie "dlaczego" xD

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-07-25, 19:41   

swietej-pamieci napisał/a:
Plusem w tym akcencie i Hyukowym wymienianiu słowa "Dlaczego" w kilku językach, można się dopatrzeć (dosłyszeń ^ ^) nasze Polskie "dlaczego" xD

*idzie obejrzeć/posłuchać jeszcze raz*
Oooo, faktycznie! hahahaha ahahaha o nie ahhaahha ahhaha haha xD padłam xD haha <33

Mikaru 
Żona Park JungSu

Ulubieniec z SJ: Teukie <3
Lover: Teukie <3
Fav Pairing: KyuMin, GTop ;3
Grupa krwi: 0rh+
Wysłany: 2011-08-17, 10:18   

Odcinek nie był tak śmieszny jak poprzedni, ale znalazło się kilka scen, przy których zalewałam się ze śmiechu XD
Po pierwsze ShinDong - ile on z mozę jeść? XD Jest śmieszny z tym jego ciągłym wielkim "małym głodem".

Pod wrazęniem byłąm gry aktorskiej JungSu :O Zrobił to TAK niesamowcie! Ah, ta ekspresja~~ Naprawdę ma talent. powinien dostać kilka większych rol w dramach ^___^
Ostatnio zmieniony przez Mikaru 2011-08-17, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-08-24, 17:01   

Odcinek świetny!
Łysa pała była najlepsza, jakoś szybko się pocieszył, że Kyu nie ma xD Gra Eeteuka była świetna, a jak się popłakał, to mi też łzy poleciały. Ten 'taniec' na końcu był bezkonkurencyjny! I dosyć Simple, więc się go nauczę. ^.-
Robili sobie 'kluski' i teraz też jestem głodna, a w domu chińskich zupek z Radomia brak ;(

~Ahh i z przykrością muszę stwierdzić, że ja 'dlaczego' nie słyszę ...

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-08-28, 17:08, w całości zmieniany 2 razy  

POI

Wysłany: 2011-08-29, 16:42   

Leeteuk swietnie zagrał....zreszta ogladalam jego "mała" role w dramie, która pokazywali w SGB....hehe. A to ze Leeteuk boi sie Kyu to nie wiedzialam, zreszta w jakims programie chlopaki mowili ze własnie Kyu i Heechul sa najstraszniejsi...hehe
A Małpa jak grała pijaka...hehe w jakims programie ...o w Star Kingu gral pijaka...naprawde smieszne:D

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2011-08-29, 20:40   

Ooo... szkoda, że nie było Kyu ;/ Ciekawa jestem jak zareagował na słowa Tuśka: Jak przeczuwałem, mamrotanie Kyuhyun'a jest impulsywne. Jak dotąd zawsze musieliśmy go uzupełniać. - hahaha ;D Niedobry liderek ;p
Hyuk jak zwykle zawsze musi coś odstawić... : Fecet, który sprawia, że ludzie chcą go pobić. - No co za korek ! :D Najlepszy moment w tym całym odcinku był wtedy jak nasza kochana Małpeczka powiedziała: Ty łysa pało ! - To chyba powaliło wszystkich na kolana ! Myślałam, że się wtedy skończe ... Buhahahaha .... Przeszedł samego siebie ... ^_^
Aktorstwo Tuśka mnie naprawdę zadziwiło.... co nie oznacza, że się wtedy z niego nie śmiałam.... ;p Bo z Shiniego i Hyuka to wiadome, że była polewka na całego ;D
Ale nie moge przeboleć tego, że ten łysy mi podrywał Hyuka !!! Co to miało być ?! Hahahaha ;D

Jak zwykle dziękuję za tłumaczenie ;**

Ostatnio zmieniony przez AnElf17 2011-08-30, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  

pus
balladzistka =P

Lover: Kyu
Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-11-04, 15:02   

Jestem zaskoczona, bo wcale nie brakowało mi Kyu w programie =P i nigdy bym nie pomyślała, że Tusiek mało komfortowo się czuje w jego towarzystwie o.O właśnie myślałam, że jest na odwrót..
Biedny Hyuk był ciągle podrywany xD haha biedaczek nie wiedział co robić czasami xD
W ogóle jak SJ patrzyli na to jedzenie! xD hahah jakby z tydzień nie jedli xD ! A Shindog mógłby sobie darować te ciągłe "napadanie" na jedzenie =]mi aż się niesmacznie robiło =]
Ostatnio zmieniony przez pus 2011-11-05, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  

asik87 

Wysłany: 2011-11-08, 18:03   

Jej Wasze komentarze są tak zachęcające że już nie mogę się doczekać tego odcinka:) Dziękuje za tłumaczenie
gra Tuśka i jego łzy na końcu...totalne zaskoczenie, to wyglądało tak naturalnie... jestem pod wrażeniem:) Zaciesz Hyuka na widok jedzenia bezcenny:) Odcinek pomimo braku Kyu, był bardzo zabawny:) Raz jeszcze dziękuje za tłumaczenie:)
Ostatnio zmieniony przez asik87 2011-11-08, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu