| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Four Seasons - QMi
Autor Wiadomość
Sayanna 
Noona lubi banany ^^

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Heechul, Kyuhyun
Lover: Cinderella <3 Zhou Miś <3
Fav Pairing: EunHae, QMi, HanChul,
Wysłany: 2012-09-17, 03:11   Four Seasons - QMi

QMi bo QMi bo ja bardzo bardzo ich kocham <3 For SuJeong95, bo ja bardzo lubię twoje love - hate <3 i wszystkich którzy lubią QMi.

Four Seasons
QMi

ZhouMi.

   Po raz pierwszy zobaczyłem Cię wiosną, w parku. Otulony czerwonym szalikiem, który odcinał się na ciemnym płaszczu, przemierzałeś alejki. Nasze spotkanie było krótkie, zainicjowane przez moją nieuwagę i resztki lodu na chodniku, na którym się poślizgnąłem. Pewnym ruchem przytrzymałeś mnie uśmiechając się delikatnie, kącikiem swoich ust.

   - Oj, musisz uważać na siebie. Szkoda było by połamać takie nogi. – bez słowa skinąłem głową, zbyt onieśmielony brzmieniem Twego głosu, ciepłym spojrzeniem i komplementem. Mile połechtany Twą uwagą, nawet nie zauważyłem kiedy ruszyłeś w dalszą drogę. Wiem tylko, że Twoje plecy odziane w czarny płaszcz i pewny krok na długo zapadły mi w pamięć.

   Przez tę krótką chwilę, musiałem zmienić swoje zdanie dotyczące miłości od pierwszego wejrzenia.

   Twoje ciemne oczy i błysk czerwonego szalika codziennie nawiedzały moją głowę. Od tamtej pory zawsze chodziłem tą alejką, mniej więcej w tych samych godzinach, nie spotkałem Cię jednak ani razu.

~~

   Lato było gorące. Miałem wrażenie, że parne powietrze przenika przez okna i ściany, robiąc z mojego małego mieszkania piekarnik. Nie mogąc w nim dłużej wytrzymać w końcu uciekłem do parku. Położony z dala od miasta, zgiełku i hałasu, pełny drzew dających cień szybko stał się moją ulubioną letnią miejscówką. Wtedy już przestałem żywić w sobie nadzieje na ponownie spotkanie Ciebie, a serce zdążyło wmówić sobie, że to był tylko sen. Choć czerwony szalik i ciemne, tajemnicze oczy wciąż nawiedzały moje myśli, nauczyłem się to ignorować. Nietrudno więc będzie Ci sobie wyobrazić moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem Cię wtedy przy fontannie. Wyglądałeś inaczej niż ta wyidealizowana postać w mojej głowie. Przede wszystkim nie miałeś już czarnego płaszcza i czerwonego szalika. Włosy wydawały mi się też jaśniejsze i bardziej potargane. Jedyne co się w Tobie nie zmieniło, to spojrzenie. Dalej było przyjemnie ciepłe.

   - Nieuważny chłopak o zgrabnych nogach. – powiedziałeś miękko podchodząc bliżej. Zadrżałem, Twój głos również pozostał bez zmian, no może oprócz faktu, iż w mojej wyobraźni nie wywoływał we mnie tyle emocji co na żywo.

   - Miły mężczyzna w czerwonym szaliku, który nie pozwolił mi upaść. – powiedziałem, starając się by mój głos brzmiał tak, jakbym był wyluzowany. W rzeczywistości byłem spięty i nie za bardzo wiedziałem jak się zachować.

   - Cho Kyuhyun

   - Zhou Mi

   Twoja dłoń była wyjątkowo chłodna w porównaniu do mojej, a uśmiech o wiele piękniejszy niż zapamiętałem.

~~

   Nigdy nie pomyślałbym, że pokocham jesień. W przeciągu tych kilku tygodni poznałem Cię z różnych stron. Zaprzyjaźniłem się z Twoim evil wcieleniem i musiałem przyznać, że bywało bardzo wredne, ale i w tym wszystkim potwornie urocze.

   Twa osobowość przyciągała mnie do Ciebie jak magnes. Kochałem tą aurę, którą roztaczałeś wokół siebie. Oczywiście praktycznie od razu spostrzegłem, że traktujesz mnie zupełnie inaczej niż resztę ludzi. Delikatniej, z wyczuciem i nutką niesłabnącej pasji, subtelnie. Czułem się wspaniale z tą świadomością, zakochując się coraz mocniej i przywiązując się do Ciebie jeszcze bardziej. Pozwalałeś na to, nawet mnie do tego zachęcałeś, okazując swe zainteresowanie.

   Z początku spotykaliśmy się na dwie, góra trzy godziny w kawiarni, popijając kawę i rozmawiając o życiu i nieistotnych sprawach. Dowiedziałem się wtedy, że jesteś prawnikiem, w dodatku piekielnie dobrym. Pasja, którą wkładałeś w swoją pracę, była wyraźnie widoczna, bardzo mi imponowała. Jako zwykły pracownik kwiaciarni wstydziłem się trochę. Moje codzienne obowiązki były takie nudne w porównaniu do twoich, ale ty z autentycznym zainteresowaniem słuchałeś o bukietach, sposobie przycinania łodyg, pielęgnacji rośli, czy o Twoim ulubionym kwiecie, którym była kamelia. Nie sądziłem jednak, że cokolwiek z tego zapamiętasz.

   Potem nasze przyjacielskie spotkania stopniowo zmieniły się w randki. Wypady do kina, kolacje przy świecach. Pierwsze niewinne muśnięcia naszych dłoni, czy zwykłe otarcie ubrudzonego kremem policzka chusteczką. Nie pospieszaliśmy niczego, oboje pragnąc cieszyć się trwającą chwilą.

~~

   Zima jest dla mnie jednak najcudowniejszą ze wszystkich pór roku. Znów miałeś na sobie czarny płaszcz i nieodłączny czerwony szalik. To były nasze pierwsze wspólne święta, oboje bez rodziny w pobliżu zorganizowaliśmy sobie prowizoryczną Wigilię. Zwykła kolacja poprzedzona wspólnym śpiewaniem kolęd i wzajemne złożenie życzeń, któremu towarzyszyło niecodzienne wyznanie, wyszeptane do mojego ucha.

   - Mimi kocham Cię. – uwielbiałem to zdrobnienie. W Twoich ustach brzmiało jak najpiękniejsza melodia.

   - Kui Xian... - Twój palec skutecznie mnie uciszył, a ja zamrugałem, nie rozumiejąc.

   Subtelnie musnąłeś moje usta, znajdując w nich mą odpowiedź. To był mój pierwszy pocałunek. Niezdarny i pełen cichych westchnięć, ale jedyny, który na pewno zapamiętam do końca swojego życia. Będzie mi go przypominać ususzona kamelia, którą od Ciebie wtedy dostałem i Twój czerwony szalik, który dałeś mi w prezencie, twierdząc, że podkreśla kolor moich włosów.

Kui Xian, kocham Cię tak bardzo jak tylko mogę kochać, więc spędzajmy ze sobą każdą kolejna porę roku, dobrze?

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-09-17, 09:59   

OMO! So ... zobaczyłam QMi i cała chęć uczenia się francuskiego gdzieś wyparowała! Kocham Cię za umieszczenie tego! A teraz idę czytać!

EDIT.

OMO! Popłakałam się! To jest takie piękne! Lekkie i przyjemne, idealne na rozpoczęcie trudnego tygodnia i samego poniedziałku! Do tego czytając to z moim urodzinowym prezentem jako podkład .. pomimo, że piosenka "Let Go" to jedyne co z niej rozumiem to "xie xie" i to dziękuję tak pięknie tu pasowało! <3<3
Po prostu .. chcę więcej takich kochanych QMi! ^-^

Xie xie!

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2012-09-17, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  

Rena23 
Oppa Oppa~

Ulubieniec z SJ: ~Kyuhyun <333~ Eunhyuk
Lover: Kyuhyun, Donghae, Eunhyuk, Sungmin, Zhou Mi
Fav Pairing: EunHae <333 QMI, KyuHae, MinWook, KyuHyuk
Grupa krwi: Rh+0
Kocham SuJu od: Sierpień 2011
Wysłany: 2012-09-17, 14:48   

Patrzę QMI <33 Sayanna, ja tak samo bardzo bardzo bardzo ich kocham <33
Cudownie kocham ta parę ^^ Tak samo popłakałam się, piękne, lekkie i fajnie się czytało, chcę zdecydowanie więcej ^ ^

Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2012-09-17, 16:21   

Jeny! To takie urocze, miłe i puchate ; ; <333

Każda pora roku, o każdej inne wydarzenie. Można powiedzieć, że QMi po roku poznania się zaczęło ze sobą "chodzić" xD Ale poważnie, ślicznie napisane <3 Pisz takich więcej :D

this is love, this is love, this is love~

i c u

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-09-17, 19:11   

4 pory roku i każda z nich pełna wspomnień, uniesień, rozmyślań, czułości. Samo pierwsze spotkanie było bardzo urocze, Mi jako prawdziwa łamaga uratowany dzięki czujnemu Kyu. Wyobraziłam go sobie w tym boskim czerwonym szaliczku, musiał wyglądać uroczo. Cieszę się, że długo się poznawali i dopiero na samym końcu wyznali sobie miłość <33 bardzo podoba mi się to krótkie opowiadanie, poproszę więcej takich uroczych historii :D

WhateverIsCome 
Abwwww~

Ulubieniec z SJ: Teuk, Kangin, Siwon, Min
Lover: Leeteuk, Sungmin.
Fav Pairing: YuanMi!
Grupa krwi: 0RH+
Kocham SuJu od: Lutego 2012.
Wysłany: 2012-09-19, 19:41   

Przyznam szczerze, że naprawdę, naprawdę się wzruszyłam. Opowiadanie jest krótkie, jednak zawiera wszystko, co dobry utwór zawierać powinien. Nie potrafię znaleźć w nim rzeczy, która mi się nie podobała! Dziękuję za tak miłą lekturę i życzę więcej weny ^^

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-10-02, 02:00   

Ojej, jestem aż tak ślepa, że nie zauważyłam że to było dla mnie. Ono naprawdę było dla mnie, czy ta późna pora daje się we znaki i widzę to co może chciałabym zobaczyć, i że nawet mój nick jest źle napisany xD Oh, dziękuję Sayuś, nie spodziewałam się takiego czegoś. Raczej myślałam, że ktoś zadedykuje mi EunHae, a tutaj patrzę QMi, ale mimo to dziękuję.

Naprawdę mi się podobało, to było takie piękne. W każdej porze roku coś się działo i to było piękne! <3 Ale teraz bardziej mnie ciekawi jak tam pójdzie z tym EunHae...

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2013-12-27, 22:23   

Troszkę krótkie, ale podobało mi się :)
Na ogół czytam długie opowiadanka, bo mogę się lepiej wczuć w atmosferę xD Ale muszę przyznać, że w tym opowiadania, mimo tak małej ilości słów mogłam poczuć to jak bardzo się kochali i jak ich do siebie ciągnęło :P

minxian 
dziecko Chin

Ulubieniec z SJ: cała 15
Lover: Kyu
Fav Pairing: Hanchul, Eunhae, Kyumin, Qmi
Grupa krwi: A Rh-
Wysłany: 2013-12-28, 16:55   

O M O
To pouczone. Cos pięknego, az łzy m iw oczach stanęły. Takie subtelne i delikatne!
Miałam to wszystko przed oczami. SUPER !

Odpowiedz do tematu