| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |


superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
FANMEETING - lipiec - podsumowanie
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator


Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1467
Skąd: Opera
Wysłany: 2011-06-14, 12:30   FANMEETING - lipiec - podsumowanie

Spotkanie już lada dzień tak więc zrobimy małe podsumowanie.
Proszę nie pisać nic w tym temacie, wszelkie uwagi/zmiany/sugestie tutaj http://www.superjunior.pl...6ad8d06cfcfeacb


OFICJALNY PLAN

Miejsce: Warszawa
Data: 1.07.2011-2.07.2011


Plan i lista obecności post niżej.

Rin proszę napisz kto u kogo śpi, kto kogo odbiera, kto o której i którego dnia będzie/wraca xD
_________________

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
 
 
Rin 
I am your Gamer~!


Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wiek: 25
Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 148
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-14, 14:28   

Jakby mi jeszcze wszyscy dali informacje xDD

Termin: 1-2 lipca 2011
Miejsce: Warszawa
Rozpoczęcie: 1 lipca godzina 12:00


Dojazdy/odjazdy: Proszę każdego by podał mi informacje kiedy przyjeżdża (GODZINA KIEDY POCIĄG PRZYJEŻDŻA DO WAWY) i kiedy wraca (GODZINA POCIĄGU KIEDY ODJEŻDŻA). Oczywiście Ci, którzy mi takiej informacji nie podali. Kupujecie bilety na Warszawę Centralną.

Noclegi: PISAĆ DO MNIE NA PW, KTO NIE MA JESZCZE NOCLEGU, NIE PISAĆ W WĄTKACH BO TAM ZBYT DUŻY BAŁAGAN!!

Ubiór itp: IDENTYFIKATOR Z IMIENIEM I NICKIEM! KOSZULKA FORUMOWA I PRZYPINKA! KOSZULKI MOŻNA ZAMAWIAĆ DO CZWARTKU I KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NUNĄ!

Składka: W zależności od ilości osób, tylko za karaoke. Podejrzewam, że wyjdzie to od 15 do 30zł od osoby.

Plan:

Plan na dzień słoneczny 1 lipca.
12:00 – Rozpoczęcie spotkania pod Złotymi Tarasami przy gitarze (jak w zeszłym roku) Każdemu to miejsce pokażę kiedy będę odbierać z dworca. Złote Tarasy to centrum handlowe pod Dworcem Centralnym. Gitara stoi przy ulicy i reklamuje Hard Rock Caffe.
Potem przejdziemy się do Centrum Kultury Koreańskiej, będziecie mogli zobaczyć aktualną wystawę. Mamy też bojowe zadanie, a właściwie porozmawiać z dyrektorem o sprowadzeniu naszego Super Junior lub SM Town. Oni już kiedyś kogoś sprowadzali, więc kto wie.
Przewidziałam pobyt w CKK do godziny 15-15:30 potem udamy się do tramwajem do Parku Fontann gdzie pogramy w różne gry. Tutaj chciałabym by były to:
gra z Intimate Note polegająca na podzieleniu się w pary, jedna osoba pokazuje to co będzie napisane na kartce, a druga musi zgadnąć co to jest. Takie kalambury, jak ktoś oglądał to wie o co chodzi. A jak nie to grzech i marsz oglądać! xD Kategorie do kalambur to: dramy i programy, piosenki (tu wyzwanie gdyż pokazać trzeba będzie tytuł, ewentualnie to o czym jest piosenka), piosenki z teledyskami, układami, postaci, gratisowymi hasłami typu „krewetka obrywająca w walce wielorybów” czy jakoś tak xD Oczywiście zasady będą takie same jak w Intimate Note, każda para będzie musiała odgadnąć najwięcej haseł w ciągu 2 minut na osobę w parze. Będą dwa miejsca 1 i 2. I będzie nagroda w postaci plakatów! (4 plakaty, dwa za pierwsze i dwa za drugie miejsce).
Kolejna gra: To gry z programu z Suju M "MTV Top Entertainment with SJ-M". Gra polega na tym, że dzielimy się na minimum 5 osobowe grupy i stajemy tyłem do siebie jedna za drugą. Pierwsza osoba w kolejce dostaje hasło np. "Muszę siusiu" (xDDD) i bez używania słów trzeba to pokazać następnej osobie, która na ten czas odwraca się do nas przodem. Ta osoba musi zrozumieć co jest pokazywane i pokazać to dalej, po kolei odwracają się następne osoby. Taki głuchy telefon tylko, że pokazywany. Potem szuka się osoby, która zepsuła i jest karana w jakiś sposób.
Trzecia gra: pochodzi z tego samego programu co poprzednia. Ma podobne ustawie, ale polega na tym, że pierwsza osoba dostaje jakieś zdanie, które musi powiedzieć z wodą w buzi i też szukana jest osoba, która zepsuła i też jest karana.

Wersja deszczowa:
Zaczynamy w tym samym miejscu i o tej samej godzinie. Potem tak jak w słonecznej jedziemy do Centrum Kultury Koreańskiej, ale później zamiast Starówki pojedziemy do Galerii Mokotów. W tej galerii jest zawsze mało ludzi, do tego przy salonie gier jest baaaaardzo dużo wolnego miejsca. W pobliżu mamy sushi i różne fast foody, co w porównaniu do dnia słonecznego ułatwia zjedzenie przed kolacją w azjatyckiej. Tam chętni będą mogli pograć w salonie gier. Wtedy (wszystkie gry zostają), ale pojawi się też konkurencja z Intimate Note, a mianowicie picie z jednego kubka coli patrząc sobie w oczy. Na piętrze jest Subway, w którym pijesz ile chcesz więc spoko. Jedno opakowanie na parę. Osoba, która wypluje, lub zacznie się śmiać i przerwie picie (śmiech liczony od dotknięcia słomki ustami) przegrywa, a wygrany idzie dalej. Tu zwycięzca też jest tylko jeden. Jeżeli zdarzy się (w co szczerze wątpię xD) że jakaś para wypije i nie zacznie się śmiać to oboje przechodzą dalej. Ta gra i kalambury, plus za pewne zabawa w salonie gier (uwaga! Obecne jest Pump It Up z koreańskimi piosenkami!! W tym SUPER JUNIOR M – U, 2ne1 – Fire, Kara – Wanna, Big Bang – LaLaLa i wiele innych) zapewnia nam czas. Potem o 20 wynosimy się stamtąd i do restauracji.

2 lipca
Wersja słoneczna
TO samo miejsce (pod gitarą przy Złotych Tarasach) ale o 12! WAŻNE BY BYĆ W FIRMOWEJ KOSZULCE I MIEĆ IDENTYFIKATOR! Idziemy pod Pałac Kultury i Nauki, tam kręcimy wiadomość dla Super Junior. Krótką typu „Dziś mamy 2 lipca, drugi dzień spotkania niewielkiej części Polskich ELFów. Każda z nas chce coś przekazać”. Tutaj kamera będzie po kolei na każdą dziewczynę i każda krzyknie "Saranghaeyo" i imię Juniora. W przypadku fanek chińczyków (XD) będzie to "Wo ai ni". Podejrzewam, że z nagrywaniem zejdzie nam się do 16 jak nie dłużej, więc potem pojedziemy metrem do sklepu koreańskiego na kabaty. Jeżeli 1 lipca będzie słoneczny to tego dnia też zrobimy konkurencję z piciem coli. Dzień zakończy się o godzinie 20 gdyż niektórzy następnego dnia może nawet i rano będą mieli pociągi. Oczywiście chętni będą dalej mogli coś sobie organizować, że tak powiem fakultatywnie xD

Wersja deszczowa
Początek i ogólny zarys taki sam (wiadomości) tylko zmiana miejsca, zamiast tego pojedziemy do jednego z tych miejsc, jeszcze ustalimy które :zoo, powsin park kultury, park skarszewski. Pewnie się zastanawiacie po co tam w deszcze. Otóż w tych trzech miejscach są muszle koncertowe osłonięte od deszczu jeżeli będzie ciepło to tam nagramy wiadomości, a jeżeli będzie i deszczowo i zimno (shisusie uchowaj) to zostaje nam tylko jakaś galeria. Po nagraniu wiadomości jedziemy do sklepu koreańskiego.

Oczywiście kiedy pojawi się prognoza pogody potwierdzone zostaną plany, ale do prognozy jeszcze daleeeeeeko xD Jak na razie zapowiada się wersja słoneczna.

Nagrody: W planie pojawiła się konkurencja z nagrodami, otóż będą to plakaty. Dwa plakaty A2 dla pary, która zajmie pierwsze miejsce i dwa plakaty A3 za drugie miejsce. W przypadku gier z programu M oraz picia coli będą przygotowane kary! xD

Restauracja: 1 lipca pod wieczór jedziemy do japońskiej restauracji na dwie godziny na karaoke japońsko-koreańskie. Składka podana będzie gdy będzie znana pewna ilość osób. W restauracji w której będziemy jeść (nie ta sama co karaoke) będziemy też śpiewać sto lat po polsku i koreańsku dla HeeChul i LeeTeuka.

Filmik:
Całe spotkanie będzie nagrywane gdyż z niego powstanie teledysk do ELF SONG! Na końcu tego filmiku będzie wiadomość dla suju i urodzinowe dla ‘83line. Będzie też kręcony reportaż, o którym mowa w projektach na forum.

Co zabrać ze sobą:
Pieniądze. W zależności na ile zostajecie, na samą Wawę polecam jakieś 100zł (nie wliczam składki i biletów pociągowych)

Co potrzebne do organizacji:
Kamera!! Najlepiej może dwie albo trzy na wypadek gdyby pozostałe padły, no wiecie zapasowe.


KONTAKT ZE MNĄ: GG: 2938392, NUMER TELEFONU (ZAPISAĆ SOBIE!!!): 792432103

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O WYSŁANIU MI PW Z NUMEREM TELEFONU, SKĄD JESTEŚCIE I KIEDY PRZYJEŻDŻACIE!!!

LISTA OBECNOŚCI

Zedytowana lista obecności. Jeśli są jakieś błędy zgłaszać do mnie. I z ostatniej chwili się dowiedziałam, że na spotkaniu nie pojawi się Wiolja z powodów zdecydowanie usprawiedliwiających. Odpadła też teitatoo. Ludzie, jak macie jechać do innego miasta to pytajcie rodziców odpowiednio wcześniej ><
_________________

Saranghae <3

Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2011-06-30, 12:48, w całości zmieniany 12 razy  
 
 
 
Hiiri 


Wiek: 27
Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-14, 20:16   

Ja zgłaszam, że przygarniam do siebie Osioua i jej koleżankę na 100% (zgłoszenie przyjęte i rozpatrzone pozytywnie :3), do tego Marlen również będzie u mnie, bo cirra nie może przyjechać przez rodziców, więc to możesz odnotować.
Reszta tu jest tak jak trzeba.(Do tego honi, Rei i Nuna, ale to już tu pisze) To jest już pełen pakiet, więcej skromne progi nie są w stanie przyjąć.
_________________
 
 
 
Oiiś
Administrator


Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1467
Skąd: Opera
Wysłany: 2011-06-22, 21:24   

UWAGA!!!

Została zmieniona godzina spotkania!
1 lipca spotkanie zaczyna się godzinę wcześniej czyli o 12:00!!!
_________________

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2011-06-22, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blari 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Wiek: 29
Dołączyła: 15 Maj 2011
Posty: 0
Skąd: Cegłów
Wysłany: 2011-06-23, 00:06   

o szlag przesunięte spotkanie...kurcze ja bede po nocce w pracy wiec w domu bede 8 wiec za 2 godziny znowu bede musiała jechac do warszawy...eh..bede padnieta...no ale musze dac jakos rade...jak bede zamulac na spotkaniu to przepraszam...moze wypije jakies tigery zeby istniec w miare...a w pociagu bede spac...XD
Ostatnio zmieniony przez Blari 2011-06-23, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Oiiś
Administrator


Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1467
Skąd: Opera
Wysłany: 2011-06-23, 12:20   

Cytat:
Proszę nie pisać nic w tym temacie, wszelkie uwagi/zmiany/sugestie tutaj http://www.superjunior.pl...6ad8d06cfcfeacb
_________________

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2011-06-23, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Oiiś
Administrator


Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1467
Skąd: Opera
Wysłany: 2011-07-04, 11:28   

Proszę wszystkie osoby które były na spotkaniu o przesłanie mi na PW:
-zdjęcia
-filmiki
-Wasze wrażenie
-Wasze sprawozdanie (jeśli chcecie)


Połączymy wszystkie wrażenia i sprawozdania w całość.
Czekam na to do jutra (ewentualnie jak chcecie więcej czasu na to, to mówcie)
_________________

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2011-07-04, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


logo
2008 – 2019 © SUPERJUNIOR.PL
Poprzednie adresy: Klik | Klik

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13