| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Statuetka od Polskich ELF dla SJ- Zakończony
Autor Wiadomość
Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2012-12-11, 23:05   

Tak bardzo się cieszę! Już tyle osób widziało wynik naszej wspólnej pracy i miłości do chłopaków! Bardzo dziękuję wszystkim którzy współtworzyli ten projekt. To naprawdę wzruszające... T.T
W duchu czekam jeszcze tylko na jakiś odzew od Juniorków ale... najważniejsze jest aby tylko to zobaczyli.^^

azumi123 

Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2011
Wysłany: 2012-12-15, 11:13   

Strasznie się cieszę, mam nadzieje że niedługo trafi to w łapki chłopaków. Ta wiadomość byłaby idealnym prezentem na święta.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2013-04-10, 18:56   

Nian zrobiła dzisiaj fotki naszej statuetki oraz Albumu, który KAŻDY ELF może obejrzeć sobie w Kona Beans popijając kawkę <33

photo by: nian @superjunior.pl
Credit to SUPERJUNIOR.PL

maneul.babo 
Czosnek! <3

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 29.01.2011
Wysłany: 2013-04-10, 19:16   

To jest takie cudowne <3. Mam nadzieję, że każdy Juniorek zaznajomił się z tą statuetką i docenił miłość polskich ELFów. Dzięki takim akcentom jak ta statuetka czy album możemy zostać zauważeni. Niestety nie brałam udziału w tym projekcie, ale jestem bardzo dumna z każdego, kto przyczynił się do jego zrealizowania. Mam nadzieję, że wszystkim ELFom będzie dane usiąść w Kona Beans i popijając kawkę (jak to Red napisała ;p), obejrzeć statuetkę i album od polskiego fandomu.

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Wysłany: 2013-04-10, 19:19   

Pomimo tych wszystkich zdjęć, nadal jakoś trudno uwierzyć mi, że ta statuetka tak po prostu tam stoi. Że każdy może podejść i ją obejrzeć - symbol naszej miłości do SuJu.

I znów jestem na skraju łez. Ale tych szczęśliwych i radosnych. Cieszę się, że jestem ELFem <3

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-04-10, 20:52   

Cieszę się, że jestem ELFem i w jakiś sposób mogę pokazać SJ, że mocno ich kocham. Trudno w jakikolwiek sposób opisać, to jak człowiek się czuje, kiedy razem z resztą innych, kochających ich ludzi dokonuje wielkiego. To jest nasz największy sukces i jestem dumna z tego, że możemy pokazać IM oraz innym ELFom swoją miłość. Polski fandom jest liczny, a każdy udział w każdym projekcie to wielka satysfakcja dla każdej z nas ^.^ Ah, chętnie bym Was przytuliła tylko tak, żeby Was nie zarazić XD Ta euforia...

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

shadow. 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun
Lover: Donghae
Kocham SuJu od: 2012
Wysłany: 2013-04-11, 01:02   

Jej.. jestem taki dumny z ELFów. ;_; Nie brałem udziału w projekcie, ale to naprawdę dużo znaczący prezent dla nas i dla nich pewnie też. Oby tak dalej! :3

You only have one chance you know.

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-04-11, 16:40   

wow! jak pięknie się prezentuje! cudo! a... to można sobie tak tam wszystko brać i oglądać? żeby nie zniszczyli!!!!!!!!!!!! i ile tam tego o_O
na pewno Juniorki widziały to wszystko. szkoda tylko, że nic nie napomknęli, ale trudno :)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Chizuru 
Gryzę ^.^

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Mi, Hee, Hyuk, Tusiu
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: ChangKyu
Kocham SuJu od: koniec stycznia 2013
Wysłany: 2013-07-15, 21:24   

Tak sobie przeglądam projekty ELFów i wpadłam na to...
I jestem taka dumna <3
Cieszę się, że chłopcy mogli to obejrzeć, dzięki temu dowiedzieli się (o ile nie wiedzieli xD), że mają takie wspaniałe fanki także tutaj, w Polsce <3
Na pewno wezmę udział w następnym projekcie! No bo w końcu zobaczą to nasi idole *myśli przede wszystkim o Kyu =w= *

Aquariuspeg 
Pierożkowy Maniak

Ulubieniec z SJ: Hyuk/Hae/Kyu/Min/Chul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk,KyuMin, KyuHyuk
Kocham SuJu od: 27.01.2013
Wysłany: 2013-07-20, 18:05   

Wow, niesamowite uczucie wiedzieć, że tam w Korei, w kafejce chłopaków, jest statuetka od polskich ELFów i album. I jeszcze to zaszczytne miejsce na półce :D
Mimo, że nie brałam udziału w projekcie to będąc polskim ELFem czuję się związana z tym prezentem dla chłopców. Ogromnie dziękuję osobom, które to przygotowały, bo dzięki nim czuję się dumna z bycia właśnie polskim ELFem ^_^
Mam nadzieję, że chłopcy je widzieli i wiedzą jaką miłością darzą ich biało-czerwone ELFy.

Rozpiera mnie wielka duma i radość, i marzę żeby tam pojechać, pomacać ją, i móc powiedzieć "Jestem polskim ELFem" ;D

~Dumpling Dumpling~

Chizuru 
Gryzę ^.^

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Mi, Hee, Hyuk, Tusiu
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: ChangKyu
Kocham SuJu od: koniec stycznia 2013
Wysłany: 2013-07-20, 19:47   

Aquariuspeg napisał/a:
Mam nadzieję, że chłopcy je widzieli i wiedzą jaką miłością darzą ich biało-czerwone ELFy.

Hm, widzieć pewnie widzieli, ale czy odszyfrują "ukryte zaproszenie", a co najmniej sugestię,
żeby do nas zawitać z koncertem- tego nie wiemy :3 Oby!
Aquariuspeg napisał/a:
Rozpiera mnie wielka duma i radość, i marzę żeby tam pojechać, pomacać ją, i móc powiedzieć "Jestem polskim ELFem" ;D

Jadę z tobą xDD

Odpowiedz do tematu