| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Urodziny
Autor Wiadomość
SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-11-18, 00:27   

Yay, dziś urodziny naszej kochanej Adminki, więc wypadałoby złożyć te najszczersze życzenia urodzinowe, choć takie życzenia nie są z pewnością lepszymi niż te face to face ^^ Red, życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń przede wszystkim. Kolejnego wypadu na Super Show, z pewnością się tam wybierzesz, na pewno! Wszystkiego co najlepsze oraz jeszcze więcej SJ przez kolejne lata Twojego życia, wszystkiego najlepszego!
Dziękuję Ci również za to, że poświęcasz dużo czasu na forum oraz za to, że zawsze można na Ciebie liczyć ;~~; Najlepszego!

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

gumiś 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk
Lover: Kihyun
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-11-18, 00:52   

Widzę , że już mnie SuJeong wyprzedziła T^T A chciałam być pierwsza i złożyć Redowi życzenia zaraz po 00... No to więc wypadlo by teraz napisać jakieś życzenia, a więc : Kochana RedWitch życzę Ci wszystkiego Najlepszego, wszystkiego Sungminowego, Suju'owego i tego tam no najlepszego i co tam tam tylko chcesz xD Lepiej by było jak bym teraz była tam u Ciebie w Białymstoku, ale niestety daleko mam do Ciebie (T^T), a tak bym cię wyściskała, ale no, wracając do życzeń...Aby Twoje marzenia się spełniły, byś znowu mogła pojechać na SS albo na SM Town. Dużo kasy, bo bez niej się przecież nie obejdzie, szczęścia szczególnie i zdrowia co jest ważne i wgl wszystkiego najlepszego, Rikishi(Red) ! <3 I abyś miała dalej cierpliwość do naszego forum i cały czas dalej mocno kochała Juniorków ^^ Wszystkiego Najlepszego ode mnie i od Tao (dobrze wiesz o kogo chodzi :D ) ♥

Nie miałam Twojego zdj, ale myślę, że SungMina też może być :D

Ostatnio zmieniony przez gumiś 2012-11-18, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  

Akanexxchan 
Poland in Akane!

Ulubieniec z SJ: Ryeowook <3
Lover: Yesung *O*
Fav Pairing: Yewook/Hietan :3
Wysłany: 2012-11-18, 12:14   

Red, nie znam Cię[jak to to brzmi, haha], więc mam nadzieję, że mi wybaczysz te, jakże skromne życzonka xD" No więc wszystkiego minowego, abyś wytrzymywała przy nas, polskich fanach oraz dzielnie znosiła nasze liczne wybryki, żebyś dalej tak wzorowo dbała o nasze forum i jego rozwój, żebyś miała jeszcze okazję zobaczyć SJ na żywo (nie wątpię, że tak się stanie ;3) i przede wszystkim, żebyś spędziła ten dzień tak, jak tylko sobie wymarzysz ^^

Fan: Why did you cut your hair?
Yesung: I was bored: ㅋ ㅋ ㅋ
Fan: Really? ㅋ ㅋ ㅋ
Yesung: Yes For real!

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2012-11-18, 12:44   

Red, wszystkiego sungmino/sujowego, wyjazdu do Korei, na kolejne SS129743098789 i przede wszystkim spotkania z biasem! I żebyś nigdy nie opuściła forum, bo ja sobie go bez Ciebie nie wyobrażam ;~~~; Stówa! ♥

Fanka 
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011
Wysłany: 2012-11-18, 12:55   

Redziu! <3 xD
Wszystkiego SuJowego i dużo Sungmina, pojechania do Korei, na każde SS i spotkania z Minem <3 A także spełnienia marzeń i czego tylko pragniesz! <3

"We and you guys have feelings more than between a singer-fans"
~Lee Hyukjae to ELF

"If you don't support the 15, what kind of ELF are you?"
~Heechul

I'm one of those people you'll find within the Sapphire Blue Ocean

I'm a superman, so don't worry
~Yesung

Meira 
Captain Cho :)

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuWook
Kocham SuJu od: 1 czerwca 2011
Wysłany: 2012-11-18, 13:09   

Ach, RedWitch <3 Rzeczy, których chcę Ci życzyć, jest naprawdę wiele i myślę, że mi kilka z nich umknie, ale spróbuję :) Więc tak - tradycyjnie życzę Ci zdrowia, bo bez niego nie da się zdziałać wielu rzeczy, cierpliwości, której i tak już masz ogromnie wiele (szczególnie do swoich forumowych robaczków xD). Oczywiście kolejnych koncertów SuJu, pełnej wrażeń podróży do Korei, abyś znalazła więcej czasu na oglądanie swojej ulubionej audycji radiowej z MinWookiem. Życzę Ci także, żebyś przysiadła kiedyś na jednej ławce w parku z Sungminem i zajadała z nim pepero, aby nie musiał w końcu być w tym osamotniony :)
Wszystkiego najlepszego! <3

~

ELF: Thank you for being a singer.
Kyuhyun: Thank you for being ELF.
Ostatnio zmieniony przez Meira 2012-11-18, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  

Nakus 

Ulubieniec z SJ: Całe Super Junior
Wysłany: 2012-11-18, 15:25   

Red, Najlepszego!! Minga pod łóżkiem i na łóżku też xD Zjedzenia z nim pepero ^^ Wyczochrania go, wyturlania się z nim i co tam jeszcze chcesz - nie wnikam :D Pieniędzy, żebyś mogła mężulka wspierać, kupując płyty i bilety na koncerty aby go obserwować czy się zachowuje xD

Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2012-11-18, 15:40   

Red No więc Wszystkiego Najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i dużo dużo radości ;) Spełnienia marzeń! Spotkania Mina, zjedzenia z nim pepero i zrobienia z nim jeszcze wielu innych rzeczy ;D Dużo kolejnych koncertów xD No i jak wspomniano już wyżej dużo cierpliwości co byś z nami dalej wytrzymywała xD
Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego <3

The same sky, different place ♥

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-11-18, 16:43   

Red, wszystkiego najlepszego ^^~!
Szczerze mówiąc, to nie wiem czy jest coś, czego nie życzyłam Ci już w życzeniach na kartce, więc się powtórzę ^^"
Chciałabym, żebyś mogła raz jeszcze zobaczyć Sungmina na żywo, najlepiej na SS5, bądź w Sukirze :D Najlepiej jedź na SS do Seulu, wtedy upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu i zaliczysz zarówno SS, jak i Sukirę <33 Dlatego też życzę Ci, abyś znalazła superową pracę, w której będziesz mieć tak wysoką pensję, żeby móc zapłacić za wizytę w Korei nas obu :D
Pisz dużo MinWooków i nie zmieniaj swojego ukochanego pairingu z powrotem na HeeMina, gdy Hee już wyjdzie z wojska :P No i polub w końcu KyuWooka :c
Żałuję, że nie mogłam złożyć Ci życzeń osobiście, ale cóż, może kiedyś :P
Jeszcze raz sto lat~!

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

Pytel 
Kim Chi xD

Ulubieniec z SJ: Suming i Kyu xD
Lover: Leeteuk!~<3
Fav Pairing: KyuWook
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2012-11-18, 17:51   

Red 9chusteczka że cie nie znam ale za cytuje mój ulubiony wierszyk ;p)

Wszyscy mamy wesołe minki bo dziś są twe urodzinki - wszystkiego najlepszego życzy Pytel ! (Tu zażycz sobie tego co pragniesz ) !
A i dzięki za istnienie twej osoby bo bez ciebie to forum to by była nuda !! :mrgreen:

[ Dodano: 2012-11-18, 17:52 ]
* sorry tam jest ( chusteczka ........ !
-No masz !!

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-11-18, 18:57   

Spełnienia wszystkich marzeń Red ^o^ Mam nadzieję, że spotkamy się na SS5 :3

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2012-11-18, 19:10   

Red!! życzę Ci wszystkiego sungminowego i szafirowego!! Żebyś zawsze się uśmiechała i dożyła pięknej starości z Sungminkiem u boku. I żebyś miała cierpliwość do ELFów ^^

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2012-11-18, 19:42   

Aigoo, Redu unni~~! <3
Ja też muszę dołączyć do tych, którzy Cię zanudzą identycznymi życzeniami niahahaha ;3
Wiadomo, że Sungmina życzę (jakiegoś takiego w Twojej ulubionej postaci XDDD) cudownego życia w Korejowie (czy gdzie tam sobie też pragniesz), pojawienia się na każdym koncercie, na jakim byś chciała i uśmiechu i radosnych dni i żebyś tutaj z nami miała sielsko anielsko bezproblemowo <3
Ajlobju! <3

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-11-18, 20:05   

Redzie Nasz kochany,
na forum uwielbiany,
niech Ci Min dogodzi
i w każdą noc nachodzi...
...
przyznaję się - rymy nie są moją mocną stroną, ale tak, czy siak - wszystkiego najpozytywniejszego Red! ^,^

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2012-11-18, 21:27   

Red, wszystkiego najlepszego~! spełnienia marzeń, tych związanych z SJ, ale nie tylko xD Żebyś miała jeszcze wiele okazji na zobaczenie Sungmina ^^ życzę Ci wszystkiego, czego tylko pragniesz :)

Odpowiedz do tematu